Automjete
Kosovë

Automjete në shitje në Kosovë

 • 4 foto
  Fellne 17 coll per Golf 5/6/7 Passat Mercedes etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 5/6/7 Passat Mercedes etj

  Shes Fellne 16 me goma shum te mira jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Mercedes Audi Per me shu

  Podujevë Sot, 11:05
  270 €
 • 8 foto
  Shes Veturen Opel Mokka Automatik 2014
  Vetura

  Shes Veturen Opel Mokka Automatik 2014

  Shes Veturen Opel Mokka 1.7 CDTI Disel Automatik / tiptronik Viti 2014 Klim dy zonale Navi Bord komp

  Prishtinë Sot, 11:05
  13.600 €
 • 4 foto
  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Audi A3

  Shes Fellnet thujse te reja me goma shum te mira Jan per Golf 4 Bora Polo a Buba Audi a3 Per me sh

  Podujevë Sot, 11:05
  380 €
 • 11 foto
  Audi A4 3.0 tdi 2012
  Vetura

  Audi A4 3.0 tdi 2012

  Audi A4 3.0 tdi posedon pulla timon navigacjon tempomat klim funksjonale dritat automatik 174000 km

  Lipjan Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz E220d 2016
  Vetura

  Mercedes Benz E220d 2016

  Shitet Vetura Mercedes Benz E220d viti i prodhimit 2016 me dogan te paguar i sapo ardhur mga gjerman

  Prishtinë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Passat 2.0 TDI - 4 MOTION - 2015
  Vetura

  Shitet Passat 2.0 TDI - 4 MOTION - 2015

  WV Passat B8 - 4 MOTION Viti i prodhimit - 2015 Motori - 2.0 TDI Bi turbo - 240 pss Nderruesi - Au

  Prishtinë Sot, 11:05
  22.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES E 350 4 MATIC automatik
  Vetura

  MERCEDES E 350 4 MATIC automatik

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjjendje perfekte me panoram kamer 4 MATIK me liber servisi full p

  Prishtinë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet VW Tiguan*Automatuk*DSG/2014
  Vetura

  Shitet VW Tiguan*Automatuk*DSG/2014

  VW Tiguan 2.0 Aut. DSG/TDI DPF/4X4/LED/2014 •Viti i Prodhimit: 2014 •Marshi i shpejtësive: Auto

  Vushtrri Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet VW Golf 6*Aut.DSG*2012
  Vetura

  Shitet VW Golf 6*Aut.DSG*2012

  Shitet VW Golf VI/TDI DPF/ DSG/ Navi/2012 •Diesel •Viti i Prodhimit 2012 •Marshi i shpejtesiv

  Vushtrri Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet T 4
  Vetura

  Shitet T 4

  Shitet kombi T 4 2.5 TDI klim Funksionale ulse me nxemje të xhitha serviset e kryra me rregull komb

  Prishtinë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGEOT 107 1.0i 70ps 12v
  Vetura

  PEUGEOT 107 1.0i 70ps 12v

  NEW ANESI AUTOSALLON Peugeot 107 1.0i 70ps 12v Viti 04/05/2009 114397 km të garantume 4 gomat e rej

  Ferizaj Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Lancia.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Lancia.

  Shitet anglaseri(starter)per Lancia. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Istog Sot, 11:05
  40 €
 • 0 foto
  HaxhaAutos24H Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident
  Vetura

  HaxhaAutos24H Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Viti Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Pjes Per Renault Megan 1.9 Dci 2.0 16 V b
  Vetura

  Shes Pjes Per Renault Megan 1.9 Dci 2.0 16 V b

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Pjes Per Land Rover 2.5 tds
  Vetura

  Shes Pjes Per Land Rover 2.5 tds

  Viber +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:05
  55 €
 • 0 foto
  Shes Pjes Per Audi A6 2.5 Tdi
  Vetura

  Shes Pjes Per Audi A6 2.5 Tdi

  viber kontakt +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:05
  1 €
 • 4 foto
  Shitet  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  Shitet VW Golf 6 2.0 TDI

  Shitet VW Golf 6 2.0 TDI me 4 Dyr me 11751.000 Kilometra letrat e Gjermanis pa dogane Albakos Au

  Istog Sot, 11:05
  5.100 €
 • 0 foto
  Fellne per golf 5 pasat taurant
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf 5 pasat taurant

  Shiten fellnet per golf 5 passat taurant Viber :+38643551500

  Prishtinë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes x1 XDRIVE
  Vetura

  Shes x1 XDRIVE

  Shes x1 XDRIVE posedon klim tronike komanda ne timon senzor parkingu 4xhamat elekronik kilometra te

  Pejë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  WV Caddy 1.9tdi 2007
  Vetura

  WV Caddy 1.9tdi 2007

  Shitet Vetura Caddy 1.9tdi 77kw manual i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje shu

  Prishtinë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet WV Tiguan - R / Line
  Vetura

  Shitet WV Tiguan - R / Line

  Shitet vetura wv Tiguan Viti i prodhimit 12.2016 I posaardhur me dogane e homologim INFO

  Lipjan Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 044269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 044269000

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Renault Megane 1.5 Dci 90Ps Eco2
  Vetura

  Renault Megane 1.5 Dci 90Ps Eco2

  Që Tani mund ta vizitoni te Auto Sallon ANESI Renault Megane 1.5 Dci 90Ps ECO2 Viti 2011 Km 165.600

  Ferizaj Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Pjes Per Peugeot 307 2.0 HDI 1.4 Hdi
  Vetura

  Shes Pjes Per Peugeot 307 2.0 HDI 1.4 Hdi

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:05
  1 €
 • 6 foto
  Mercedes B Class. 2.0 Diesel. Automatic. Doganuar
  Vetura

  Mercedes B Class. 2.0 Diesel. Automatic. Doganuar

  Mercedes B class. 2.0 Diesel. Automatic. Doganuar. Posedon. Klime. Abs. Esp. Servo. Tempomat. Karrik

  Ferizaj Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Kryjm te gjitha punet qe kryhen me bagera te mdhej edhe mini bagera edhe me skip hapu podruma prishu

  Prishtinë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes Per Mercedes C200 Compresor 2003/2005
  Vetura

  Pjes Per Mercedes C200 Compresor 2003/2005

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:05
  23 €
 • 5 foto
  Bmw 118 d 2012 automatik iposadoganuar
  Vetura

  Bmw 118 d 2012 automatik iposadoganuar

  Bmw 118 d 2012 automatik tip tronik iposadoganuar vetur gjendet ne gjendje te mir optike teknike prm

  Ferizaj Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për VW Golf 4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për VW Golf 4 2.0 tdi

  Pompa e naftës për VW Golf 4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog Sot, 11:05
  180 €
 • 1 foto
  Alternator për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Alternator për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Alternator për Ford Mondeo 2.2 tdci Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë

  Istog Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Volkswagen Golf 7 2.0TDI i bam ndeshje
  Vetura

  VW Volkswagen Golf 7 2.0TDI i bam ndeshje

  ne Shitje eshte nje: VW Golf 7 2.0TDI me 4 Dyr me 80.000 Kilometra letrat e Gjermanis pa dogane A

  Istog Sot, 11:05
  5.400 €
 • 4 foto
  Blejm Vetura VW BMW AUDI ___Auto-24CompaY?
  Vetura

  Blejm Vetura VW BMW AUDI ___Auto-24CompaY?

  Artanë Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme ble

  Pejë Sot, 11:05
  7.777 €
 • 10 foto
  Shitet Mercedesi Automatik c 180 Pa Dogan Zvicrres
  Vetura

  Shitet Mercedesi Automatik c 180 Pa Dogan Zvicrres

  Shitet Mercedesi c c180 Benzins i ardhur nga zvicrra Mercedesi esht shum i rujtun si mrenda ashtu ed

  Prishtinë Sot, 11:05
  1.200 €
 • 1 foto
  Shes Pjes per Ford Fokus 1.6 16 v
  Vetura

  Shes Pjes per Ford Fokus 1.6 16 v

  +38649358144

  Vushtrri Sot, 11:05
  75 €
 • 3 foto
  Rent a Car Golf 1.9 Pacific TD-I
  Vetura

  Rent a Car Golf 1.9 Pacific TD-I

  Vetura te ndryshme , Cmime te arsyeshme . Tel & Viber 044162048

  Prishtinë Sot, 11:05
  20 €
 • 5 foto
  Nissan patrol 4.2 D 4x4 dif lock klim etj
  Vetura

  Nissan patrol 4.2 D 4x4 dif lock klim etj

  Nissan patrol 4.2 dizel me dif lock manual me dogan rks ne gjendje super te mir me klim 4 gomat e re

  Ferizaj Sot, 11:05
  7.400 €
 • 9 foto
  Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel Automatik -09
  Vetura

  Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel Automatik -09

  Shitet Vetura Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel, Viti i prodhimit 2009, Nderruesi i shpejtsive Automatik, K

  Prishtinë Sot, 11:05
  6.200 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 BMW 635 DIZEL
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 BMW 635 DIZEL

  Rent a Car Dardania +37744269000 BMW 635 DIZEL BITURBO Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te

  Prishtinë Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Urgjent Alfa Romeo 147 2.0 2002
  Vetura

  Urgjent Alfa Romeo 147 2.0 2002

  Alfa Romeo 147 2.0 2002 me Klim me servisim Rypin e ndruar si dhe Gomat e Reja.

  Prizren Sot, 11:04
  1.150 €
 • 2 foto
  Kamion
  Vetura

  Kamion

  Shitet kamion 1.9 dizel shum i mir esht 3000 Euro per me shum informazioni na Kontaktoni ne numrin 0

  Prizren Sot, 11:04
  3.000 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0 TDI Automatik Full Full Extra
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Automatik Full Full Extra

  044262875

  Prishtinë Sot, 11:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Mercedes 190 Dizell Shum i Rujten
  Vetura

  Shes Mercedes 190 Dizell Shum i Rujten

  Shes Mercedes 190 Dizell Fabrikisht dizell Punon shum mir rigjistrim deri me 10.01.2020 Osht shum i

  Pejë Sot, 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes C Class. Automatic. Avantgarde
  Vetura

  Mercedes C Class. Automatic. Avantgarde

  Mercedes C class. Automatic. Doganuar. Posedon: Klimatronic. Abs. Esp. Servo. Tempomat. Navigationsy

  Ferizaj Sot, 11:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet kombi furgon ford tranzit 85 t300
  Vetura

  Shitet kombi furgon ford tranzit 85 t300

  Shitet kombi furgon ford 85 t300 viti 2005 2.0 diezel kilometra 176000 central ulsen me nxemje i a

  Podujevë Sot, 11:04
  2.600 €
 • 0 foto
  Fellne për Audi nr:17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Audi nr:17

  -Fellne nr:17 pë Audi! -Të importuara nga Zvicra! -044 801 101

  Gjakovë Sot, 11:04
  350 €
 • 1 foto
  BOSCH	9460620006 për OPEL / VAUXHALL 1.5 TD
  Autopjese dhe paisje

  BOSCH 9460620006 për OPEL / VAUXHALL 1.5 TD

  Pompa e injektimit për OPEL / VAUXHALL 1.5 TD BOSCH 9460620006 OPEL CORSA A Hatchback (93_, 94_,

  Prishtinë Sot, 11:04
  120 €
 • 5 foto
  Reno 5 Benxin 1.4
  Vetura

  Reno 5 Benxin 1.4

  ☎️045-616-787☎️ ✅Reno 5 Benxin 1.4 ✅Regjistrim i skaduar ✅Ne gjendje te mire ✅Fell

  Pejë Sot, 11:04
  550 €
 • 11 foto
  AUDI Q5 3.0 TDI S LINE
  Vetura

  AUDI Q5 3.0 TDI S LINE

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte panoram dritat pasqyre distronik sline mrena jash

  Prishtinë Sot, 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 607
  Vetura

  Shitet Peugeot 607

  Shitet vetura Peugeot 607 Viti i prodhimit 2001 2.2 nafte, automatik, tempomat. Vetura eshte ne gjen

  Prishtinë Sot, 11:04
  3.800 €
 • 7 foto
  Peugeot Trekker 50cc 2006
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Peugeot Trekker 50cc 2006

  Shitet Peugeot trekker 50cc ne gjendje te shkelqyeshme çmimi i diskutueshum pres blers serioz

  Viti Sot, 11:04
  450 €