Automjete
Kosovë

Automjete në shitje në Kosovë

 • 10 foto
  GOLF 4 1.9 TDI.
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI.

  ☆.GOLF 4 1.9 TDI. ( I ) TKUQE. ☆.VITI- 2002. ☎️.044-821-325. ☆.KLIMA AC. ☎️.045-954-297. ☆.ABS. ESP.

  Prishtinë Sot, 10:11
  4.300 €
 • 4 foto
  Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual
  Vetura

  Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

  Vetura eshtr be gjendje shume te mire. Per ma shum info konkto: 044904904

  Prishtinë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Dizell Me Dogan
  Vetura

  Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Dizell Me Dogan

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes polo Viti 2011 Dizel 1.6 TDI me Dogan
  Vetura

  Shes polo Viti 2011 Dizel 1.6 TDI me Dogan

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Vetura me Qera 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Vetura me Qera 19.99

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 Leshoj vetura me qira te llojeve te n

  Prishtinë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi Q3 2016 2.0 tdi quattro Super Qmim
  Vetura

  Audi Q3 2016 2.0 tdi quattro Super Qmim

  Shitet Audi Q3 2.0 tdi quattro viti i prodhimit 2016 regjistrimi i par KS teper i rujten,202•••km t

  Prishtinë Sot, 10:10
  18.800 €
 • 10 foto
  mercedes c250
  Vetura

  mercedes c250

  shes veturen Mercedes C250 CDI 4MATIC Autmatic. Viti: 29.12.2011 Pa dogan Km: 192.000 te garantuara

  Fushë Kosovë Sot, 10:10
  10.500 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz 8-17
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz 8-17

  Ne gjendje te shkelqyer, me bllokada

  Pejë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vectra 1.6 benzin
  Vetura

  Shitet vectra 1.6 benzin

  Shitet opel vectra teper gjendje t mir 044570160

  Lipjan Sot, 10:10
  450 €
 • 10 foto
  Kubota 2.8 ton me rimorkjo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kubota 2.8 ton me rimorkjo

  Shitet Bageri Kubota 2.8 ton. Bageri është në gjendje të shkelqyeshme Rimorkjo pë bagera deri në 4 t

  Pejë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes BMW 320 Dizell viti 2015 me Dogane me Homlgim
  Vetura

  Shes BMW 320 Dizell viti 2015 me Dogane me Homlgim

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Golf 7 1.6 Automatic Viti 2015 Me Dogane
  Vetura

  Shes Golf 7 1.6 Automatic Viti 2015 Me Dogane

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes R-Class 320CDI 4Matic
  Vetura

  Mercedes R-Class 320CDI 4Matic

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Prishtinë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni MAN Kran Kipper
  Kamionë

  Shitet kamioni MAN Kran Kipper

  Shitet Kamioni Man 18222 Viti i prodhimit 1995 Ne gjendje shum te mire Kamioni eshte Kran Kipper

  Pejë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Ne gjendje shume te mire

  Pejë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mercedes-Benz, Kran-Kipper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz, Kran-Kipper

  Shitet kamioni Mercedes-Benz, Kran-Kipper Kamioni e ka vetem nje regjistrim ne Kosove. Eshte ne gje

  Pejë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kamioni i pershtatshem per Marimang
  Kamionë

  Shitet Kamioni i pershtatshem per Marimang

  Shes Kamionin Mercedes Benz, modeli 7-11, viti i prodhimit 1996 Eshte ne gjendje te shkelqyer, i pe

  Pejë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Opel Kadet
  Vetura

  Shes Opel Kadet

  Shitet opel kadet ne gjendje te rregullt Viti 1991 Benzin 1.6 Regjistrim i skaduar. Gjendja tekni

  Prishtinë Sot, 10:09
  500 €
 • 5 foto
  Mazda 3
  Vetura

  Mazda 3

  Shitet vetura mazda 3 1.6 dizell vetura eshte ne gjendje te rregullt viti 2004 rks deri shkurr 2020

  Prizren Sot, 10:09
  3.300 €
 • 10 foto
  Shiten Kamioni Miller Kipper, Bageri me Rimorkjo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten Kamioni Miller Kipper, Bageri me Rimorkjo

  Kamion 8-14, Miller Kipper. Bageri Kubota 2.8 ton. Rimorkjo per bagera deri ne 4 tona me dogan

  Pejë Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF 4 1.9 TDI - 74 KW - EKSTREM I RUAJTUR - 03
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9 TDI - 74 KW - EKSTREM I RUAJTUR - 03

  TEL 044639033 viber +38344639033 SHES VW GOLF 4 1.9 TDI (I) TKUQE - 74 KW - I RI I RI - MOT

  Prishtinë Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Skuteri
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Skuteri

  Shes shkuterin Peugeot vivacity 125cc I doganuar Ka librez rks Vozitet me B 8 mij km Info ne tel apo

  Prishtinë Sot, 10:09
  1.380 €
 • 3 foto
  Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim
  Vetura

  Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim

  Shes veturen ford mondeo 2.0 tdci boj ndrim

  Prishtinë Sot, 10:09
  3.300 €
 • 4 foto
  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 VW

  Shes Fellnet 16 coll me goma te veres Jan per Audi A3 A4 Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta Audi

  Podujevë Sot, 10:08
  280 €
 • 5 foto
  Fellne 16 coll per Passat Golf Touran Caddy Jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Passat Golf Touran Caddy Jetta

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira Jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum inf

  Podujevë Sot, 10:08
  230 €
 • 5 foto
  Fellne 16 coll United per Golf Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll United per Golf Passat Touran Caddy

  Shes Fellnet 16 coll United me goma te veres viti 2017 Jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta

  Podujevë Sot, 10:08
  300 €
 • 12 foto
  TIGUAN 2.0 TDI..DSG..2012..4..MOTION
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI..DSG..2012..4..MOTION

  TIGUAN 2.0 TDI..DSG..2012..4..MOTION..NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE TIP..TOP.. RKS..1

  Lipjan Sot, 10:08
  12.900 €
 • 7 foto
  Fellne 16 coll per Passat Golf Touran Caddy Jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Passat Golf Touran Caddy Jetta

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira me goma te veres 2019 Jan per Passat Golf 5-6-7 Touran Caddy Jett

  Podujevë Sot, 10:08
  290 €
 • 3 foto
  Shes Fellne Vossen Per Mercedes Golf Audi
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Vossen Per Mercedes Golf Audi

  Shes fellne vossen per mercedes golf audi 19coll dy mat gjona t mramat Cmimi 700€ ndrrim i mundshu

  Ferizaj Sot, 10:08
  699 €
 • 12 foto
  Audi A 6 TDI 3.0 Full Extra Viti 2013
  Vetura

  Audi A 6 TDI 3.0 Full Extra Viti 2013

  Audi A 6 TDI 3.0 Automatik Viti 2013 Full extra RKS. 044/422-866 Blerim .

  Prishtinë Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BORA - 1.9 TDI 74 Kw - AUTOMATIK+TIPTRONIK - ?
  Vetura

  BORA - 1.9 TDI 74 Kw - AUTOMATIK+TIPTRONIK - ?

  TEL + 383 045-677-226 VW BORA 1.9 TDI 74Kw -AUTOMATIK - TIPTRONIK -I-Te Kuqe / ME HARGJIME SHUM TE

  Prishtinë Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes T2 me 1 vit regj 8+1 per udhtar
  Vetura

  Shes T2 me 1 vit regj 8+1 per udhtar

  Shes kombin me 1 vit regj ne emer timin e kom 1.9 dizel i sevisuar 5 shpejtesi vajin nuk e shpenzon

  Prizren Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi 100 2.3 Benzin Viti 1991 Bajm Ndrim
  Vetura

  Audi 100 2.3 Benzin Viti 1991 Bajm Ndrim

  Audi 100 2.3 Benzin Viti 01.01.1991 Seria fundit e Audi 100 Vetura Posedon Klimatronik Felga te Rujt

  Gjilan Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 7 GTD Viti 2016 Dogan Homologim të kryer
  Vetura

  GOLF 7 GTD Viti 2016 Dogan Homologim të kryer

  Golf 7 TDI 2.0 Automatik GTD Full Extra Viti 2016 Dogan homologim te kryer km 175 mij gjendja përfek

  Prishtinë Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mercedes A180
  Vetura

  Mercedes A180

  Mercedes Aclass 180 Dizel 2.0 Automatik Viti 2005 Regjistrim 13.03.2021 Vlen Te Ceket Hipotek Nuk Es

  Prizren Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Audi A4 2017 - 2.0 TDI S Tronic
  Vetura

  Audi A4 2017 - 2.0 TDI S Tronic

  •Audi A4 B9 2017 Ultra - 2.0 TDI - 150 Ps •Automatik - S Tronic 7 shpejtesi •Me Dogan dhe homologim

  Prishtinë Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A3 FACELIFT 2016 AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  AUDI A3 FACELIFT 2016 AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR

  SHITET VETURA AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK FACELIFT E ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANË TE PAGUAR KM:190.0

  Ferizaj Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Passat b5
  Vetura

  Passat b5

  Shitet pasat 5 ne gjandje te mirr, viti 2003 1.9 tdi rks skaduar! vetur i posedon gjitha opcione qe

  Pejë Sot, 10:08
  3.150 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 Golf Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 Golf Passat Touran

  Fellne 16 coll shum te mira me goma m+s viti 2018 Jan per Audi A3 A4 Golf Passat Touran Caddy Jetta

  Podujevë Sot, 10:08
  300 €
 • 12 foto
  Opel astra 1.7 cdti 6 shpejtsi 2011
  Vetura

  Opel astra 1.7 cdti 6 shpejtsi 2011

  Opeal astra 1.7 cdti Viti 2011 6 shpejtsi Km 186.000 te garantume me libra servisit Klimatornik

  Prishtinë Sot, 10:08
  1 €
 • 4 foto
  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Jetta

  Shes fellnet 16 coll shum te mira jan per Audi Golf Passat Touran Caddy Jetta

  Podujevë Sot, 10:08
  270 €
 • 4 foto
  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Caddy

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira me goma viti 2019 jan per Audi A3 A4 A5 Golf 5-6-7 Touran Passat C

  Podujevë Sot, 10:08
  280 €
 • 12 foto
  SHITET AUDI A4
  Vetura

  SHITET AUDI A4

  Shitet Audi a4 B8 FACELIFT Veq dogan homologim 1x S LINE Interiorin S LINE mbrenda 3.0 QUATTRO Km t

  Prishtinë Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3 x1
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3 x1

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Gjilan Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OPEL ZAFIRA 2.2 DIZELL VITI 2004
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2.2 DIZELL VITI 2004

  Opel Zafira 2.2 Dizell Viti 2004 Klimatronik Centrall Fellga te Aluminit 7 Ulse Airbag Abss Hidroul

  Prizren Sot, 10:07
  3.200 €
 • 12 foto
  GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ME DOGAN 2015
  Vetura

  GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ME DOGAN 2015

  Shes\\Ndroj GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK \\ DSG ME DOGAN TE PAGUME I ARDHUR NGA GJERMANIA KILOMETRAT E G

  Prishtinë Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI A 3 TDI 2.0 S TRONIC VITI 2016
  Vetura

  AUDI A 3 TDI 2.0 S TRONIC VITI 2016

  Audi 2.0 TDI VITI 2016 Automatik Gjendja përfekte për info në tel 044/422-866 / / / / buna

  Prishtinë Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TIGUAN 2.0 TDI DSG VITI 2012
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI DSG VITI 2012

  TIGUAN 2.0 TDI DSG VITI 2012 VETURA OSHT E SAPO ARDHUR NGA JASHTI I DOGANUAR 049487488

  Pejë Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot 207 / 2010
  Vetura

  Peugeot 207 / 2010

  Shes Peugeot 207 1.6 manuel me 6 shpejtsi me panoram dy par goma tveres dhe tdimrit

  Gjilan Sot, 10:07
  4.900 €