Automjete
Krujë

Automjete në shitje në Krujë

 • 5 foto
  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17

  Shes disje alumini origjinale BMW 225/55/17, ne gjendje perfekte, me goma Continental Runflat, te vi

  Krujë Sot, 18:35
  450 €
 • 10 foto
  Cls 500 . Full
  Vetura

  Cls 500 . Full

  Cls 2006 500 benzinë me dogan e sa po ardhur full ....

  Krujë Sot, 18:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz C220 AMG Look
  Vetura

  Mercedes-Benz C220 AMG Look

  Mercedes-Benz C220 AMG Look

  Krujë Sot, 15:10
  18.000 €
 • 0 foto
  Shitet Renault Clio 2002 Nafte 1600 euro
  Vetura

  Shitet Renault Clio 2002 Nafte 1600 euro

  Renault Clio 1.4 Nafte, Super ekonomike, 210 000 km,goma te reja, letra deri ne qershor 2020, Shitet

  Krujë Sot, 14:11
  1.600 €
 • 0 foto
  Okazion Audi Q7 3.0 nafte automatike
  Vetura

  Okazion Audi Q7 3.0 nafte automatike

  Shitet Audi Q7 ne gjedje shum te mire,me letra deri ne fund te vitit,esht i mbajtur mire,Makina ka

  Krujë Sot, 07:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHTET OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT MANUALE 6+1
  Vetura

  SHTET OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT MANUALE 6+1

  Shitet opel zafira viti 2006 1.9 naft manual.6+1.makina esht shper ne gjendje se nga ana motorrike a

  Krujë Dje, 20:31
  4.200 €
 • 0 foto
  Okazion a6 3.0 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion a6 3.0 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet a 6 sapo ardhur me dogane te paguar ne gjedje te mire,sesnsor parkimi para mbrapa navi tv tel

  Krujë Dje, 11:07
  5.600 €
 • 0 foto
  Opel Corsa -03
  Vetura

  Opel Corsa -03

  Makina shitet per arsyje mosperdorimi

  Krujë Dje, 06:48
  1.300 €
 • 1 foto
  Goma 16, 4 cope ne te njejten lule 195/60/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16, 4 cope ne te njejten lule 195/60/16

  4 goma ne te njejten lule 60-70% te reja 30milek copa (195/60/16 continental)

  Krujë 17 nëntor 23:06
  30 Lek
 • 5 foto
  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt
  Vetura

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, letra te sapo prera, full opsion, cmimi 8500€ i diskutushem, ju lute

  Krujë 17 nëntor 23:05
  8.500 €
 • 4 foto
  Mercedes benz viti 1999, 250 turbo diezel
  Vetura

  Mercedes benz viti 1999, 250 turbo diezel

  Mercedes-benz, viti 2000, 250 nafte, clima, abs, esp, pasqyrat me palosje, xhamat elektrik, ne gjend

  Krujë 17 nëntor 23:05
  2.400 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 14-13
  Kamionë

  Mercedes Benz 14-13

  Shitet Mercedes Benz 14-13 8 ton Ne gjendje perfekte Letrat e paguara deri ne fund te vitit Kamio

  Krujë 17 nëntor 09:07
  8.000.000 Lek
 • 0 foto
  Mercedes ML270 dizel -04
  Vetura

  Mercedes ML270 dizel -04

  Shitet : ML 270 naft viti prodhimit 2004 full optional 6+1 gjendje shum te mir xhenerike e motorrik

  Krujë 17 nëntor 06:50
  7.000 €
 • 3 foto
  Atego 815 karrotrec
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego 815 karrotrec

  shitet atego 815 i sapo targuar me dekomenta per nje vit me platform fikse karotrec karroatrec

  Krujë 15 nëntor 15:25
  9.700 €
 • 5 foto
  Mercedes benz gl320
  Vetura

  Mercedes benz gl320

  Mercedes benz gl 320 nafte me dokumenta te rregullta shqipetare e sapoardhur nga amerika ne gjendje

  Krujë 11 nëntor 17:34
  16.000 €
 • 2 foto
  kova vinci
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kova vinci

  kova vinc vinci vinxh 0682045781

  Krujë 11 nëntor 09:10
  600 €
 • 1 foto
  motorr 400 cc edhe nderrohet
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr 400 cc edhe nderrohet

  shitet motorr malaguti 2002 400 cc me dekomenta , mund te nderrohet me makine

  Krujë 11 nëntor 09:10
  1.200 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Benz C Class 220, 2001, Automatik.
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C Class 220, 2001, Automatik.

  Automjeti eshte ne gjendje shume te mire mekanike, xhenerike dhe si llamarine. Sherbimet te gjitha t

  Krujë 10 nëntor 17:12
  3.000 €
 • 8 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Shitet ose ndeŕrohet me makin foristrad 4x4 ose kamioncin makina ska nevoj per asnj gje te gjitha sh

  Krujë 10 nëntor 11:36
  3.000 €
 • 1 foto
  SPRINTER 518,VITI 2009,17+1 ME TEGJITHA DOKUMENTAT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SPRINTER 518,VITI 2009,17+1 ME TEGJITHA DOKUMENTAT

  SPRINTER 518 VITI 2009 17 +1,ME TE GJITHA DOKUMENTAT,ME KARTON JESHIL,MAKINA ESHT SIC KA ARDHUR,ME K

  Krujë 10 nëntor 11:29
  21.000 €
 • 4 foto
  Mercedes e 220 cdi avangarde Okazion
  Vetura

  Mercedes e 220 cdi avangarde Okazion

  Makina me motorr 220 nafte i lloit avangarde me targa e taksat te paguara

  Krujë 6 nëntor 22:37
  5.300 €
 • 0 foto
  blej kompresor kondicioneri
  Autopjese dhe paisje

  blej kompresor kondicioneri

  kerkoj kompresor kondicioneri per mercedes e klas w211 motorr 220

  Krujë 5 nëntor 00:47
  10.000 Lek
 • 11 foto
  Golf 5 1.9 tdi goal viti 2006 me dogan te paguar
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi goal viti 2006 me dogan te paguar

  Makina me dogan te paguar viti 2006me motorr 1.9 tdi kondicioner clima serdile me ngrohie sensor par

  Krujë 4 nëntor 11:16
  4.300 €
 • 9 foto
  Mercedes C Class 200 CDI EVO
  Vetura

  Mercedes C Class 200 CDI EVO

  Mercedes-Benz 200 Elegance(Motorr Evo). Viti fundi 2004. Makina ka keto opsione: Kambio automatike-T

  Krujë 3 nëntor 18:24
  5.400 €
 • 6 foto
  Opel zafira 2.0 nafte gjendje perfekt
  Vetura

  Opel zafira 2.0 nafte gjendje perfekt

  Ope zafira 2.0 nafte letra te paguara ne super gjendje, per m shum , cel 0692890926, cmimi 2000€

  Krujë 31 tetor 23:22
  2.000 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz E200 EVO AVANGART gjendje perfekte
  Vetura

  Mercedes-Benz E200 EVO AVANGART gjendje perfekte

  Mercedes-benz E 200 EVO AVANGARD, viti dhjetor 2007, sediljet me ngrofje dhe memorie, navigator me p

  Krujë 31 tetor 23:21
  9.000 €
 • 3 foto
  bazament per vinc
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  bazament per vinc

  bazament per vinc ne bisht kamionit vinxh vinci

  Krujë 31 tetor 11:43
  500 €
 • 8 foto
  BMW Seria 5 ❗️Shitet ose Nderrohet ✔️
  Vetura

  BMW Seria 5 ❗️Shitet ose Nderrohet ✔️

  Shitet BMW Seria 5! Ne gjendje perfekte me sherbimet te gjitha te bera ne kohe.Ska nevoj per asnje s

  Krujë 21 tetor 23:41
  6.000 €
 • 7 foto
  Mercedes E class 200
  Vetura

  Mercedes E class 200

  E Klas 200 manuale super ne gjendje i gatshem per cdo lloj prove .letrat e prera deri qershor 2020.

  Krujë 21 tetor 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion 1.6 automatike sapo ardhur me doganen ??
  Vetura

  Okazion 1.6 automatike sapo ardhur me doganen ??

  Okazion golf 6 I sapo ardhur nafte 1.6 ne gjendje shum te mire makina esht e ardhur nga gjermania ka

  Krujë 20 tetor 21:58
  7.700 €
 • 10 foto
  SHITET PËR ARSYE MOSPËRDORIMI
  Vetura

  SHITET PËR ARSYE MOSPËRDORIMI

  VW GOLF 6, automat, benzinë - Viti 2011 - Gaz-benzinë (impjanti 4 vjet garanci fabrike) - Kambio aut

  Krujë 20 tetor 19:50
  8.500 €
 • 5 foto
  Renault Okazion
  Vetura

  Renault Okazion

  Shes Renault ne gjendje shume te mire me naft 1.9 i 2002 per 1800euro,,,,bashke me te dhe kater amor

  Krujë 15 tetor 11:26
  1.800 €
 • 3 foto
  Audi s5 4.2 benzin
  Vetura

  Audi s5 4.2 benzin

  Shitet audi s5 4.2 benzin viti 2009 155000 kilometra whatsapp ose viber

  Krujë 14 tetor 10:49
  13.000 €
 • 6 foto
  MERCEDES A CLASS OKAZION
  Vetura

  MERCEDES A CLASS OKAZION

  Mercedes A Class ✔ Motori: 1.7 CDI ✔ Kamio: Tronic ✔ Viti: 2004 ✔ Karburanti: Nafte Opsio

  Krujë 10 tetor 17:55
  2.000 €
 • 3 foto
  Shiten Disqe 18 2016 S class
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 18 2016 S class

  Shiten Disqet dhe gomat 18 te 2016 per S class Goma michelin te sapo blera 98% te reja dhe disqet n

  Krujë 10 tetor 17:53
  1.200 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.9 nafte viti 2001
  Vetura

  Golf 4 1.9 nafte viti 2001

  Makina eshte ne gjendje te mire makina posedon xhama elektrik,abs,esp,disqe alumini origjinale te ve

  Krujë 7 tetor 20:06
  2.750 €
 • 8 foto
  Audi a4 2.0 TDI
  Vetura

  Audi a4 2.0 TDI

  Audi a4, viti 2008, 2.0 nafte, automat, clima, abs, esp, ngjyren me nuanc, xhamat elektrik, pasqyrat

  Krujë 4 tetor 21:10
  7.500 €
 • 0 foto
  Okazion C 200 compressor sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion C 200 compressor sapo ardhur me dogane

  Shitet c clas 200 kompresor model avangarde shum I paster makina esht e mbajtur mire e sapo ardhur n

  Krujë 4 tetor 20:14
  3.000 €
 • 3 foto
  OKAZION SHITET C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION SHITET C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT

  SHITE C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT NAFT.SENSOR PARA DHE MBRAPA.4GOMA TE REJA.ME DOGANE TE RREGULLTE L

  Krujë 4 tetor 14:38
  3.200 €
 • 8 foto
  Mercedes benc sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benc sprinter

  Mercedes Sprinter viti 2003motorr 2.2 me kondicioner me dokumenta deri 20 qershor 2020 gomat e para

  Krujë 4 tetor 12:32
  6.300 €
 • 6 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Mercedez 211 Viti 2003 Motorr 220 CDI Ngjyr e verdh e hapur Me sensor parkimi para dhe mbrapa Klima

  Krujë 1 tetor 07:50
  3.800 €
 • 11 foto
  OKAZION ... Mercedes-Benz E Class 200
  Vetura

  OKAZION ... Mercedes-Benz E Class 200

  Okazion E class 10. 2012 dal ne rruge 03/2014 full options sapo ardhur nga belgjika . Motorr 200 blu

  Krujë 30 shtator 16:29
  11.200 €
 • 9 foto
  Polo 1.9 diesel viti 2003
  Vetura

  Polo 1.9 diesel viti 2003

  Makina posedon xhama elektrik abs,esp,goma te reja,baxho xhami sherbime te bera gjendja perfekte

  Krujë 29 shtator 20:35
  2.750 €
 • 3 foto
  Ford fiesta 1.4 nafte, xhama te zinj origjinal, 06
  Vetura

  Ford fiesta 1.4 nafte, xhama te zinj origjinal, 06

  Ford fiesta, 1.4 nafte, viti 2006, xhama te zinj origjinal, 4 airbag, abs, xhamat elektrik, pasqyrat

  Krujë 29 shtator 18:21
  3.000 €
 • 5 foto
  Shes Alfa Romeo 147
  Vetura

  Shes Alfa Romeo 147

  Shes Alfa Romeo 147 me dokomenta te prera deri me dat 17-5-2020 ne gjendje te mir motorrike dhe. xhe

  Krujë 29 shtator 07:39
  180.000 Lek
 • 5 foto
  DISQE AUDI 17 INCH 225/50/17 ME GOMMA TE REJA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI 17 INCH 225/50/17 ME GOMMA TE REJA

  SHITEN DISQE AUDI 17 INCH ME GOMA TE REJA. AUDI A3 A4 A5 A6 DISQET JANE TE KATERT SH TE PASTER . GJE

  Krujë 28 shtator 11:30
  379 €
 • 6 foto
  Audi a5, 2.7 TDI, AUTOMAT, 204 mi km me liber ??
  Vetura

  Audi a5, 2.7 TDI, AUTOMAT, 204 mi km me liber ??

  Audi a5, viti 2009, automat, sedilje me ngrofje, navi,sensor parkimi para mrapa, pasqyrat me palosje

  Krujë 28 shtator 10:10
  9.500 €
 • 6 foto
  Audi a4, 2.0 TDI AUTOMAT S-LINE
  Vetura

  Audi a4, 2.0 TDI AUTOMAT S-LINE

  Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, s line, gjendje te perkryer, me dogan te paguar, per m

  Krujë 26 shtator 16:24
  8.000 €
 • 0 foto
  Okazion 1.9 nafte sapo ardhur me dogane ????
  Vetura

  Okazion 1.9 nafte sapo ardhur me dogane ????

  Shitet touran 1.9 nafte i sapo ardhur nga gjermania,dogane e paguar,Makina esht e mbajtur mire goma

  Krujë 26 shtator 11:40
  3.500 €
 • 10 foto
  Shes Goolf 5 1.9 Tdi naft
  Vetura

  Shes Goolf 5 1.9 Tdi naft

  Shes Goolf 5 motorr 1.9 Tdi kamje manual 5+1 viti 2006 timon 3 me klima funksjonale pasyra elktrike

  Krujë 26 shtator 11:08
  4.000 €