Automjete
Kuçovë

Automjete në shitje në Kuçovë

 • 8 foto
  Kasetofon me prekje
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon me prekje

  Kasetofona me touch screen ..jan te rinj ..bejn per te gjitha makinat vetm se duet te masni vendin

  Kuçovë Sot, 15:54
  55 €
 • 6 foto
  C230 1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ
  Vetura

  C230 1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ

  Shitet - nderrohet Benz c230 1.8 kompressor benzin-gar LOVATO shenuar ne leje Sport Edition model Am

  Kuçovë Sot, 10:18
  5.000 €
 • 5 foto
  Volvo 4 akse viti 2007 pa dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo 4 akse viti 2007 pa dogan

  Vjen vec pe porosi

  Kuçovë Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Axor1823 viti 2006 me vinc ne gjendje super
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Axor1823 viti 2006 me vinc ne gjendje super

  Pa dogan ne gjendje ekstra 140000km orgjinale vjen me porosi

  Kuçovë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes E270 cdi super gjendje dhe shum I vecant
  Vetura

  Mercedes E270 cdi super gjendje dhe shum I vecant

  Shitet mercedes e270 cdi 2004 me luk evo amg orgjinal te 2008 ne super gjendje me 238 mi km me xhama

  Kuçovë 9 nëntor 12:17
  5.600 €
 • 9 foto
  Shitet E350 Full Opsion
  Vetura

  Shitet E350 Full Opsion

  Shitet E 350 automat full opsion panoramic . Makina sapo eshte targuar eshte super e paster nuk ka n

  Kuçovë 5 nëntor 22:41
  14.500 €
 • 11 foto
  Audi A3 S Line Sportback sapo ardhur nga zvicra
  Vetura

  Audi A3 S Line Sportback sapo ardhur nga zvicra

  Audi A3 S Line Sportback 2.0 tdi Pilot automatik Sensor parkimi klima automat B zone 140 cv Goma t

  Kuçovë 1 nëntor 16:47
  5.600 €
 • 5 foto
  VW Touran -04
  Vetura

  VW Touran -04

  Motor 1.9, Euro 4. Viti i prodhimit 2005. Dokumenta te paguara. Sedilje lekure, 6+1, automatike, har

  Kuçovë 20 tetor 13:29
  4.500 €
 • 1 foto
  Ford Fiesta OKAZION 500€
  Vetura

  Ford Fiesta OKAZION 500€

  Shes ford fiesta Per arsye emigrimi Dhe mosperdorimi Letrat deri ne dhjetor Cmimi 500 euro

  Kuçovë 23 shtator 16:16
  500 €
 • 11 foto
  Atego karrotreqs ne gjendje super viti 2011
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego karrotreqs ne gjendje super viti 2011

  Pa dogan edhe vjen vec me porosi ne shqiperi

  Kuçovë 23 shtator 16:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel corsa 1.0 benzine , 1200€
  Vetura

  Opel corsa 1.0 benzine , 1200€

  Makina shitet per arsye emigrimi ,eshte ne gjendje shume te mire , shume ekonomike 1000 benzine, let

  Kuçovë 23 shtator 14:56
  1.200 €
 • 8 foto
  Shitet CE200 coupe
  Vetura

  Shitet CE200 coupe

  Te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit 0695803377 .

  Kuçovë 18 shtator 09:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet E class 200 2008
  Vetura

  Shitet E class 200 2008

  Shitet E class 200 viti 2008 .Makina e sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa . Makina eshte

  Kuçovë 18 shtator 09:07
  6.800 €
 • 4 foto
  Shitet toyota 1.4 nafte
  Vetura

  Shitet toyota 1.4 nafte

  Shitet makina viti 2008 motorr 1.4 nafte e sapo ardhur me 187000 km orgjinale makina eshte shume e

  Kuçovë 18 shtator 09:07
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Volkswagen Polo (Shitet)
  Vetura

  VW Volkswagen Polo (Shitet)

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune gjenerike dhe motorike. Motori 1.0 Benzin Goma 90% te rej

  Kuçovë 16 shtator 20:54
  8.500 €
 • 3 foto
  Shitet Mercedes Benz 250D
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz 250D

  Shiter mercedes Benz 250D

  Kuçovë 16 shtator 18:25
  1.000 €
 • 9 foto
  SHITET Mercedes-benz c220.
  Vetura

  SHITET Mercedes-benz c220.

  SHITET Mercedes-benz c220 manual..vit prodhimi 2009..makina eshte ne gjendje shum te mire dhe e past

  Kuçovë 13 shtator 14:15
  9.500 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 410 Letrat deri Qershor 2020
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz 410 Letrat deri Qershor 2020

  Shes Benz 410 te vitit 1990 ,me letra te paguara deri ne qershor 2020 ,ne gjendje shume te mire pune

  Kuçovë 13 shtator 09:12
  380.000 Lek
 • 0 foto
  VW VOLKSWAGEN
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN

  VW 1.4 naft Polo tdi di e kuqe Ne gjendje te mir Gati per cdo prov Letra te pagura der ne 28/5

  Kuçovë 12 shtator 20:02
  200.000 Lek
 • 8 foto
  Mercedes Benz E Class 350cdi
  Vetura

  Mercedes Benz E Class 350cdi

  Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Gati per cdo prove. Full option. Sensor par

  Kuçovë 10 shtator 14:59
  15.000 €
 • 7 foto
  E-class
  Vetura

  E-class

  E-class viti 2009 Perdorim personal Per me shum info kontaktoni :067 201 7137

  Kuçovë 10 shtator 12:26
  15.000 €
 • 4 foto
  Shitet Toyota Corolla Benzine Gaz
  Vetura

  Shitet Toyota Corolla Benzine Gaz

  Shitet Toyota Corolla, 1.4, benzine gas . Viti pordhimit 2005. Km 140.000 Ne gjendje shume te mire.

  Kuçovë 10 shtator 08:37
  3.800 €
 • 2 foto
  Ford fiesta 600€ OKAZION
  Vetura

  Ford fiesta 600€ OKAZION

  Shes ford fiesta cmimi super OKAZION RAST PER TMOS U HUMBUR Benzin 1.2 E pershtatshme dhe per impia

  Kuçovë 8 shtator 16:18
  600 €
 • 2 foto
  Motor yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor yamaha

  Motor yamaha 1200cc -gjendje te mire pune -pa letra -cmimi i diskutushem

  Kuçovë 6 shtator 14:06
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Aktros viti 2002 euro 3 4 akse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Aktros viti 2002 euro 3 4 akse

  Pa dogan vjen vec me porosi makin eshe ne gjendje te mire me te gjtha fuksjonale

  Kuçovë 6 shtator 08:14
  24.500 €
 • 3 foto
  Ford Fiesta 700 Milek
  Vetura

  Ford Fiesta 700 Milek

  Shes ford fiesta Cmimi mjaft i mire Makina ne gjendje shum te mire. Ekonomike Motorri 1.3benzime Me

  Kuçovë 3 shtator 23:18
  700 Lek
 • 1 foto
  Shitet motorri per arsye emigrimi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri per arsye emigrimi

  200.000 lek te vjetra, Ne gjendje te mire, i pershtatshem per cdo teren

  Kuçovë 3 shtator 21:54
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose: Për të ringjallur aktivitetet tuaja financiare?

  Kuçovë 3 shtator 20:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet ne super gjendje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet ne super gjendje

  Shitet ne super gjendje viti 2006 letrat te sapo paguara cmimi i diskutushem

  Kuçovë 1 shtator 20:55
  4.000 €
 • 5 foto
  Okazion! Kama viti 2010 cmimi 4000€
  Vetura

  Okazion! Kama viti 2010 cmimi 4000€

  Kama Viti 2010 Me letra deri ne tetor Ne gjendje shum te mir Cmimi 4000€ Shitet per arsye emigrimi

  Kuçovë 1 shtator 11:35
  4.000 €
 • 4 foto
  Disk alumini ML 270
  Autopjese dhe paisje

  Disk alumini ML 270

  Shiten. 1)Disk alumini plus gome

  Kuçovë 31 gusht 21:21
  250 €
 • 6 foto
  Shitet audi a4 sline 2008
  Vetura

  Shitet audi a4 sline 2008

  Shitet audi a4 2008 sline 2.0 nafte kamio manuale me 242 mij km ne gjendje shum te mire motorike dhe

  Kuçovë 31 gusht 18:00
  6.800 €
 • 2 foto
  Mazda 6 Diezel 2005
  Vetura

  Mazda 6 Diezel 2005

  Mazda 6 portobagazh ne super gjendje, motorr nafte 2.2, shume ekonomike. Kilometrat origjinale.

  Kuçovë 30 gusht 18:53
  300.000 Lek
 • 1 foto
  Motor
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor

  Shitet per arsyeje se personi do iki jasht shtetit .Nje jave i perdorur 600 km .me letra 1 vit te pa

  Kuçovë 30 gusht 17:13
  900 €
 • 8 foto
  Wolkswagen
  Vetura

  Wolkswagen

  Shitet wolzvagen toareg 300cc viti i prodhimit 2008 naft. Makina eshte shum e paster si nga ana moto

  Kuçovë 30 gusht 17:01
  11.000 €
 • 3 foto
  shiten 4 goma me gjith disqe hekuri R14
  Autopjese dhe paisje

  shiten 4 goma me gjith disqe hekuri R14

  shiten 4 goma me 4 dadicek gomat jan R14 me gjith disqe hekuri pa demtuar gomat jan diku te 60% 70%

  Kuçovë 28 gusht 20:25
  70 Lek
 • 1 foto
  Ipel
  Autopjese dhe paisje

  Ipel

  Opel agila 1.2 zinxhir ekotek ardhur nga Gjermania .

  Kuçovë 26 gusht 14:02
  100 €
 • 6 foto
  Shitet E class 220
  Vetura

  Shitet E class 220

  Shitet benzi viti 2000 cdi 220 manual 6 marsha baxha xhami letrat te paguara per nje vit . per me s

  Kuçovë 23 gusht 09:49
  3.000 €
 • 12 foto
  Audi a3 sportback 2.0tdi S line
  Vetura

  Audi a3 sportback 2.0tdi S line

  Audi A3 sportback 2.0tdi S line I sapo ardhur nga zvicra I sapo targuar S Line nga fabric,jo stampa

  Kuçovë 23 gusht 07:04
  5.600 €
 • 7 foto
  MERCEDEZ BENZ ML-320(Mundesi nderrimi)
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ ML-320(Mundesi nderrimi)

  Shes/ndrroj Mercedes Benz Ml-320 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zez Kamjo......: automatik Ftohja

  Kuçovë 22 gusht 20:55
  9.900 €
 • 2 foto
  Brand New Original Cococity
  Motore (mbi 50 cc)

  Brand New Original Cococity

  ORDER NOW FOR QAULITY SERVICE WHATS\"APP-Chat +15045094169 100% Products Qaulity Production 100% On

  Kuçovë 22 gusht 20:11
  300 €
 • 3 foto
  Reno Megano
  Vetura

  Reno Megano

  Shitet reno megano ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike. Super ekonumike letrat te sapo pre

  Kuçovë 21 gusht 23:27
  1.200 €
 • 1 foto
  Brand New Original E Bike
  Motore (mbi 50 cc)

  Brand New Original E Bike

  ORDER NOW FOR QAULITY SERVICE WHATS\"APP-Chat +18044629384 100% Products Qaulity Production 100% On

  Kuçovë 19 gusht 18:19
  350 €
 • 2 foto
  Brand New Original Ccoc City
  Motore (mbi 50 cc)

  Brand New Original Ccoc City

  ORDER NOW FOR QAULITY SERVICE WHATS\"APP-Chat +18044629384 100% Products Qaulity Production 100% On

  Kuçovë 19 gusht 12:47
  300 €
 • 7 foto
  Audi A3  2.0 TDI
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI

  Shitet audi A3 2.0 Tdi manual 6+1 Euro 4 i vitit 2005,opsjonet,kondicjoner me klima dixhitale ne gje

  Kuçovë 14 gusht 12:56
  5.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran
  Vetura

  Volkswagen touran

  Motor 1.9, Euro 4. Viti i prodhimit 2004. Dokumenta te paguara deri ne fund te 2019. Sedilje lekure

  Kuçovë 13 gusht 17:37
  5.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shmangni huadhënësit mashtrues të rremë në interne
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shmangni huadhënësit mashtrues të rremë në interne

  Përshëndetje, Unë jam Madame Abbey DUVAL. Unë paraqes një ofertë kredie midis individëve për t\'j

  Kuçovë 13 gusht 10:57
  1 €
 • 0 foto
  ju lutem lexoni me kujdes!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ju lutem lexoni me kujdes!

  Unë po jap një ofertë që varion nga 2,000 euro deri në 6,000,000 euro për këdo që mund të kthehet me

  Kuçovë 12 gusht 20:24
  5.000 €
 • 0 foto
  ju lutem lexoni me kujdes!
  Vetura

  ju lutem lexoni me kujdes!

  Unë po jap një ofertë që varion nga 2,000 euro deri në 6,000,000 euro për këdo që mund të kthehet me

  Kuçovë 12 gusht 20:16
  3 €
 • 0 foto
  ju lutem lexoni me kujdes!
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  ju lutem lexoni me kujdes!

  Unë po jap një ofertë që varion nga 2,000 euro deri në 6,000,000 euro për këdo që mund të kthehet me

  Kuçovë 12 gusht 20:16
  5 €