Automjete
Kurbin

Automjete në shitje në Kurbin

  • 5 foto
    Shitet FORD FOCUS
    Vetura

    Shitet FORD FOCUS

    Shitet ford focus ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike & estetike Motor 1.6 nafte kondici

    Kurbin 4 qershor 20:45
    35.000 Lek
  • 4 foto
    Shitet limozina ose nderrohet
    Vetura

    Shitet limozina ose nderrohet

    Lincoln full extra impiant muzike efekte discoteke kilometra origjinale me sherbimet e bere te gjith

    Kurbin 4 qershor 19:15
    11.000 €
  • 4 foto
    410
    Vetura

    410

    makina esht jo vet shkarkuse pa taograf taksat e pagura deri ne dhjetor 4000 euro cmimi diskutushem

    Kurbin 4 qershor 09:31
    4.000 €
  • 8 foto
    auto emiljano
    Autopjese dhe paisje

    auto emiljano

    disponojm pjes te perdorura per kamjoncina iveco dalyli vet shkarkuse pjes frod tranzit fugon te dh

    Kurbin 3 qershor 21:10
    Me Marrveshje
  • 3 foto
    Shitet
    Vetura

    Shitet

    Shitet sab ne gjendje shum te mir motorr 1.9 nafte (shum e shpejt) Kamjo automat kasetafon cd au

    Kurbin 3 qershor 21:02
    Me Marrveshje
  • 7 foto
    cmimi i diskutushem
    Vetura

    cmimi i diskutushem

    c-clas 220 viti i prodhimit 200 ,gomat i ka te reja,letrat i ka te prera deri ne prill te 2021

    Kurbin 2 qershor 10:37
    2.200 €
  • 8 foto
    Audi Q5
    Vetura

    Audi Q5

    Shitet audi Q5 i vitit 2013 makina esht ne sgjendje super me te drejt kontrolli ku te doni makin

    Kurbin 1 qershor 16:21
    24.000 €
  • 6 foto
    Okazion passat
    Vetura

    Okazion passat

    Shitet pasat 🇺🇸2014 super gjendje i sapo ardhur nga amerika , me dogane te paguar ,full . Cmimi 8500

    Kurbin 31 maj 13:38
    8.499 €
  • 9 foto
    Alfa romeo okazionn ??
    Vetura

    Alfa romeo okazionn ??

    Shitet Alfa Romeo 166 motorr 2.4 nafte transmetusi manual ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjene

    Kurbin 30 maj 23:03
    1.200 €
  • 8 foto
    auto emiljano
    Autopjese dhe paisje

    auto emiljano

    prjes kembimi per iveco dayli vet shakrkuse 0699647677

    Kurbin 30 maj 22:43
    Me Marrveshje
  • 0 foto
    Super
    Vetura

    Super

    Full opsion seline gjendja super

    Kurbin 30 maj 16:31
    25 €
  • 1 foto
    Pjes ford ranger
    Autopjese dhe paisje

    Pjes ford ranger

    Pjes ford difrencjal i par i pasem disk spesidisk disk volant motorino etje

    Kurbin 30 maj 14:50
    350 €
  • 0 foto
    FIAT PUNTO OKAZION
    Vetura

    FIAT PUNTO OKAZION

    FIAT PUNTO 1.1 BENZIN VITI 98 GJAMA TE ZINJ ELEKTRIK MAKINA ESHT SUPER GJENDJE PA LETRA NUK I

    Kurbin 30 maj 14:10
    460 €
  • 2 foto
    pjes per benc a140 a170 c180 e300
    Vetura

    pjes per benc a140 a170 c180 e300

    bjes per benc aklas benzin e naft manual cklas benzin e klas naft 300

    Kurbin 30 maj 08:15
    1 Lek
  • 3 foto
    corsa 1.2 benzin 08 sapo ardhur me dogane
    Vetura

    corsa 1.2 benzin 08 sapo ardhur me dogane

    shitet opel korsa ne gjendje super e sapo ardhur nga gjermania 1.2benzine sendile me ngrohje dy qels

    Kurbin 30 maj 08:15
    3.800 €
  • 4 foto
    Audi s line
    Vetura

    Audi s line

    Audi a 4 i sapo ardhur Dogan +letra te sapoprea makina esht ne gjendje perfekte

    Kurbin 29 maj 20:04
    8.300 €
  • 1 foto
    Bateri 12v
    Autopjese dhe paisje

    Bateri 12v

    Shes bater 12 v 50 ah 2 jave i perdorur I blere 60 mije lek

    Kurbin 29 maj 15:00
    Me Marrveshje
  • 7 foto
    Audi 6 3.0 tdi Quattro viti 2005 automat
    Vetura

    Audi 6 3.0 tdi Quattro viti 2005 automat

    Audi 6 3.0 tdi Quattro viti 2005 automat makina esht nr gjendje perfekte me letra , navigator baxho

    Kurbin 28 maj 20:52
    4.800 €
  • 6 foto
    Mercedes E220 cdi 2009
    Vetura

    Mercedes E220 cdi 2009

    MJETI NUK ESHTE I DOGANUAR. Mercedes Benz Modeli: W211 Tipi motorrit E220 CDI Viti prodhimit: 2009 A

    Kurbin 28 maj 01:48
    3.190 €
  • 4 foto
    Shitet -ndrrohet me C Klas cdi viti 99-2000
    Vetura

    Shitet -ndrrohet me C Klas cdi viti 99-2000

    Kontakt vetem ne wchap

    Kurbin 27 maj 21:19
    4.200 €
  • 5 foto
    Shes cls 320 nafte bej dhe ndrrim me makin tjeter
    Vetura

    Shes cls 320 nafte bej dhe ndrrim me makin tjeter

    Shes cls 320 nafte bej dhe ndrrime makina esht e ardhur nga jasht ne shkurt cdo sherbim i ber me let

    Kurbin 27 maj 15:16
    8.000 €
  • 3 foto
    Polo 1.4 tdi
    Vetura

    Polo 1.4 tdi

    Polo 1.4 nalfte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike .. Faj dhe filtra te bera tani Letr

    Kurbin 25 maj 20:24
    1.500 €
  • 3 foto
    SHITET AUDI A4 S-LINE FULL OPTION
    Vetura

    SHITET AUDI A4 S-LINE FULL OPTION

    shitet audi a4 s-line full full option i sapo ardhur nga belgjika me letra per ni vit makina asht n

    Kurbin 25 maj 19:24
    8.000 €
  • 7 foto
    Cls 320 nafte bej dhe ndrrim
    Vetura

    Cls 320 nafte bej dhe ndrrim

    Shes cls 320 nafte 8000 ero bej dhe ndrrime i diskutushem e ardhur ne shqiperi ne shkurt kater goma

    Kurbin 25 maj 13:24
    8.000 €
  • 6 foto
    Shitet ford galaxy 6+1 1000 euro 1.9 nafte
    Vetura

    Shitet ford galaxy 6+1 1000 euro 1.9 nafte

    Shitet ford galaxay 6+1 Ka nevoj per nderhyrje ne motorr ,ka futur naften ne motorr , 400 mij lek

    Kurbin 25 maj 12:20
    1.000 €
  • 11 foto
    Range rover sport 300
    Vetura

    Range rover sport 300

    Shitet range rover sprot Viti 2015 Me letra te paguara Cmimi 45 mij euro

    Kurbin 24 maj 22:13
    45.000 €
  • 0 foto
    Jaguar
    Vetura

    Jaguar

    Shitet ose nderrohet me foristrade ju lutem vetem ne whats up per info..

    Kurbin 24 maj 18:25
    4 €
  • 4 foto
    mercedez benz OKAZION  shes ose nderroj
    Vetura

    mercedez benz OKAZION shes ose nderroj

    per me shume info na kontaktoni preferohet te nderrohem me makin tip golf 5 ford fiesta 2800 ose n

    Kurbin 24 maj 16:31
    2.500 €
  • 0 foto
    Shes cls 320 nafte bej dhe ndrrime
    Vetura

    Shes cls 320 nafte bej dhe ndrrime

    Shes cls 320 nafte bej dhe ndrrim makina ka erdh ne shkurt ne shqiperi ska asnji defekt cdo sheribim

    Kurbin 24 maj 11:36
    7.500 €
  • 0 foto
    Mandi
    Vetura

    Mandi

    Makina eshte ne gjendje shum te mire Me te gjitha sherbimet e bame ne koh Per me shum informacion 0

    Kurbin 24 maj 02:02
    1.700 €
  • 3 foto
    Ne gjendje te shkelqyer pune 325kubik viti 08
    Motore (mbi 50 cc)

    Ne gjendje te shkelqyer pune 325kubik viti 08

    Shitet motorri linhai japonez 325kubik 4kohesh ne gjendje super goma te reja bateri te re drita xeno

    Kurbin 23 maj 21:42
    3.000 €
  • 8 foto
    Fugon transportiv
    Vetura

    Fugon transportiv

    I pa diskutushem

    Kurbin 23 maj 21:02
    1.000 €
  • 8 foto
    Mercedes-Benz c-class 220 cdi
    Vetura

    Mercedes-Benz c-class 220 cdi

    Mercedes-Benz c-class 220 cdi

    Kurbin 23 maj 15:41
    3.300 €
  • 1 foto
    Shitet Parakolp Rexhine
    Autopjese dhe paisje

    Shitet Parakolp Rexhine

    Gjendje perfekte. I pa demtura dhe pa stukuar fare. Shitet me nje çmim krejtesisht te arsyeshem.

    Kurbin 23 maj 14:34
    1 €
  • 0 foto
    Shes cls bej dhe ndrrim
    Vetura

    Shes cls bej dhe ndrrim

    She cls 7500 ero e ardhur ne shqiperi ne shkurt me letra te preme der ne shkurt 2021 cdo sherbim i b

    Kurbin 23 maj 10:41
    7.500 €
  • 5 foto
    Nisan
    Vetura

    Nisan

    nisan

    Kurbin 21 maj 10:18
    5.000 €
  • 3 foto
    renault
    Vetura

    renault

    makina ka letrat deri ne dhjetor cmimi esht okazjon 1400 euro 0699647677

    Kurbin 20 maj 22:21
    1.400 €
  • 2 foto
    emiljano
    Vetura

    emiljano

    kamconcina esht pa letra shitet per arsye mos perdorimi 1000 euro cmimi diskutushem

    Kurbin 20 maj 22:09
    1.000 €
  • 6 foto
    mercedes C KLAS W202 gaz 3\n
    Vetura

    mercedes C KLAS W202 gaz 3\n

    🔴mercedes C KLAS W202 🔴IMJANT GAZI ME GARANCI 2 VITE 🔴MANUALE 🔴KLIMA ,AUX,BLOTHUTH, ABS,AIRB 🔴28

    Kurbin 19 maj 23:31
    2.500 €
  • 9 foto
    Shitet cls 320 nafte
    Vetura

    Shitet cls 320 nafte

    Shitet cls 320 nafte ne gjendje shum te mir Sensor parkimi Kater gomat e reja Sendilet me nxerje

    Kurbin 18 maj 22:08
    6.500 €
  • 5 foto
    e domosdoshme
    Vetura

    e domosdoshme

    makina eshte ne gjendje te mire letra deri ne tetor 1500 lek per me shum me kontaktoni ne numrin 069

    Kurbin 18 maj 14:52
    1.500 Lek
  • 4 foto
    Benz s320 cdi
    Vetura

    Benz s320 cdi

    Shitet s320 cdi 2002 , me amortizatore jo jasteke, makines i kane mbaruar dokumentet korrik 2019 .Ta

    Kurbin 17 maj 14:01
    1.600 €
  • 10 foto
    Shitet
    Vetura

    Shitet

    Makina esht ne gjentje shum te mire.vaj e filtra te sapo bera.e gatshme per cdo lloj kontrolli.cmimi

    Kurbin 13 maj 14:09
    Me Marrveshje
  • 3 foto
    Okazion Opel Corsa
    Vetura

    Okazion Opel Corsa

    Shitet opel Corsa 1000 benzine e 2001 kamjo manuale Me letra te paguar deri ne gusht cmimi i diskut

    Kurbin 12 maj 15:31
    1.200 €
  • 9 foto
    OKAZION.  Range Rover Sport
    Vetura

    OKAZION. Range Rover Sport

    Shitet Range rover sport Viti 2015 3.0 Naft 150mije km NUK NDERROHET

    Kurbin 12 maj 15:31
    37.000 €
  • 6 foto
    Golf 4 Tdi
    Vetura

    Golf 4 Tdi

    Shitet Golf 4 TDi 19 Nafte me xhama elektrik, kondicioner, me dokumenta te prere kete muaj.

    Kurbin 12 maj 14:11
    2.000 €
  • 4 foto
    Shes golf 5 sport
    Vetura

    Shes golf 5 sport

    Shes golf 5 i modifikuar GT GJDO GJE ORIGJINALE GT FULL EXTRA

    Kurbin 12 maj 08:41
    3.500 €
  • 6 foto
    Kledi
    Vetura

    Kledi

    Shitet ford fokus 1.8 nafte Letrat deri 18 01 2021

    Kurbin 11 maj 23:01
    2.000 Lek
  • 2 foto
    Honda pantheon
    Motore (mbi 50 cc)

    Honda pantheon

    Motorri esht ne gjendje perfekte te gjith sherbinet e kryera bashk me potorrin vijne dh nje arke me

    Kurbin 10 maj 22:38
    600 €
  • 2 foto
    kerkoj te blej makina per pjes
    Vetura

    kerkoj te blej makina per pjes

    preferohen golf4 ford fokus fiesta opel astra, THEKSOJ I BLEJ PER PJESE, pra cmimet jan te mira por

    Kurbin 10 maj 14:24
    1 Lek