Automjete
Kurbin

Automjete në shitje në Kurbin

 • 0 foto
  Ford Ranger
  Autopjese dhe paisje

  Ford Ranger

  Pjes fordi

  Kurbin 7 qershor 16:27
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Pjes ford Ranger
  Autopjese dhe paisje

  Pjes ford Ranger

  Pjes ford

  Kurbin 7 qershor 16:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes A clas 180
  Vetura

  Mercedes A clas 180

  Shitet a clas 180 me gjendje shume te mire e gatshme per qdo lloje prove me letra te paguara deri ne

  Kurbin 6 qershor 17:17
  4.500 €
 • 0 foto
  Opel Meriva te viti 2005 Nafte 1700
  Vetura

  Opel Meriva te viti 2005 Nafte 1700

  Opel Meriva te viti 2005 Nafte NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME TARGA SHQIPTARE

  Kurbin 6 qershor 09:38
  2.400 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes ML270
  Vetura

  Shitet Mercedes ML270

  ML270 e vitit 2004, me sensor parkimi, dokumenta te rregullt deri ne maj 2020, ne gjendje te mire xh

  Kurbin 5 qershor 18:25
  4.500 €
 • 7 foto
  Passat me portobagazh
  Vetura

  Passat me portobagazh

  Shes passat te 2004,1.9 tdi nafte (2I te kuqe ), makina eshte ne gjendje perfekte me 172000 km or

  Kurbin 4 qershor 21:46
  3.700 €
 • 3 foto
  Tiku
  Vetura

  Tiku

  Shitet alfa149.nafte.1.9.super gjendje.me dekomenta te rregullta deri ne dhjetor te kti viti.makina

  Kurbin 3 qershor 15:06
  1.600 €
 • 1 foto
  220 vitit 2000
  Vetura

  220 vitit 2000

  makina esht ne gjendje te mir kamjo automat + - vai kamjos sht ndrru kto dit vitit 2000 km 190 mi

  Kurbin 3 qershor 07:55
  2.200 €
 • 3 foto
  Goma te perdorura 205/65R15C ne shitje.
  Autopjese dhe paisje

  Goma te perdorura 205/65R15C ne shitje.

  Shesim 4 goma te perdorura HIFLY ne gjendje shume te mire per arsye mosperdorimi. Cmimi eshte 150,00

  Kurbin 3 qershor 05:57
  15.000 Lek
 • 9 foto
  Mercedes benz E270
  Vetura

  Mercedes benz E270

  Shitet Mercedes benz E 270 CDI, ne gjendje shume te mire, shitet per arsye mos perdorimi, per me shu

  Kurbin 2 qershor 20:14
  3.000 €
 • 7 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Shes passat 1.9 nafte tdi (I e kuqe )dhjetor 2004, manuale 6+R, ABS ESP ASR ,SENDILJE mershini

  Kurbin 2 qershor 17:52
  3.700 €
 • 4 foto
  330d
  Vetura

  330d

  Shitet & Ndrohet Bmw 330d kamjo automat komando ne Timon sensor parkimi nevigator makina viti

  Kurbin 1 qershor 15:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 aks 3 diferencjalsh
  Kamionë

  3 aks 3 diferencjalsh

  Shitet benz 26-32 .3 aks me 3 diferencjale te medhenj.motorrin e ka te ri letrat i ka te mbaruara.cm

  Kurbin 31 maj 13:41
  13.000 €
 • 0 foto
  Grep per germim
  Kamionë

  Grep per germim

  Shitet grep per germim guresh dhe kromi per eskavator 20 tonsh. Cmimi 2500 euro i diskutushem mundes

  Kurbin 31 maj 13:41
  2.500 €
 • 3 foto
  BMW X6 3.5 biturbo naft
  Vetura

  BMW X6 3.5 biturbo naft

  Makina esht ne gjendje perfekte

  Kurbin 30 maj 22:54
  25.000 €
 • 3 foto
  Shiten. Disce plus gomaTe perdorura per Reng Rover
  Vetura

  Shiten. Disce plus gomaTe perdorura per Reng Rover

  Disqe plus goma per reng rover sport viti 2012

  Kurbin 29 maj 20:42
  500 €
 • 5 foto
  Shitet passsat viti 2001 250, automat
  Vetura

  Shitet passsat viti 2001 250, automat

  Shitet passat viti 2001 Motorr 250 nafte Kamje automatike Motorr kamjo ne gjendje shum rregullt E

  Kurbin 29 maj 17:10
  2.200 €
 • 1 foto
  Super katerfenersh w210. E 270 CDI
  Vetura

  Super katerfenersh w210. E 270 CDI

  Shitet. Katerfenrsh 270 CDI viti 2002 super gjendje. Me te gjitha sherbimet e bera. Si: kembe motor

  Kurbin 29 maj 16:30
  3.700 €
 • 1 foto
  Disqe Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Mercedes-Benz

  Shiten disqe 225.45.17...goma 50% .....cmimi pak i diskutueshem

  Kurbin 29 maj 13:42
  220 €
 • 4 foto
  ?SHITET MERCEDES BENZ E CLASS ?
  Vetura

  ?SHITET MERCEDES BENZ E CLASS ?

  Shitet mercedes benz E class Ne gjendje shum te mir Me letra per 1 vit 220 nafte shum ekonomik C

  Kurbin 29 maj 11:18
  2.300 €
 • 8 foto
  BMW 120D Automat
  Vetura

  BMW 120D Automat

  E mirembajtur me sherbime dhe 4 gomat e reja te sapo vendosura motorri perfekt 2.0 Nafte me 170 HP K

  Kurbin 29 maj 01:01
  5.000 €
 • 4 foto
  mercedes benz c 220 cdi
  Vetura

  mercedes benz c 220 cdi

  shitet c class dhjetor 2008 avangard automat me 215 mij km makina eshte ne gjendje te shkelqyer

  Kurbin 28 maj 16:50
  9.200 €
 • 4 foto
  Shitet evo viti 2008
  Vetura

  Shitet evo viti 2008

  Shitet mercedes benz e clas evo 220 cdi viti 2008. I ardhur nga gjermania me letra te paguara deri n

  Kurbin 28 maj 11:49
  9.000 €
 • 2 foto
  Opel Corsa benzin
  Vetura

  Opel Corsa benzin

  Shitet Opel corsa 1.4 benzin 2008 gjendje te mire

  Kurbin 27 maj 15:49
  2.800 €
 • 6 foto
  e 270 \"Panorama\"
  Vetura

  e 270 \"Panorama\"

  , Mercedes e270 panorama . Opsione: sensor parkimi para mbrapa , Drita inteligjente xnenon bi xenon

  Kurbin 27 maj 14:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Traler frigorifer
  Kamionë

  Traler frigorifer

  Traler

  Kurbin 25 maj 22:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat punto 1.2 benzine nuk hargjon
  Vetura

  Fiat punto 1.2 benzine nuk hargjon

  Me letra deri ne tetore

  Kurbin 25 maj 20:17
  1.000 €
 • 3 foto
  mercedec benc 220 vitit 2000
  Vetura

  mercedec benc 220 vitit 2000

  shitet 2300 euro .i diskutushem .makina esht ne gjendje te mir 220 naft vitit 2000 km 189 mi vai i

  Kurbin 25 maj 12:44
  2.300 €
 • 5 foto
  Ford galaxy 1.9
  Vetura

  Ford galaxy 1.9

  Ford galaxy 1.9 naftë. Makin familjare, 6+1 ne leje qarkullimi. Ne gjendje te mir

  Kurbin 24 maj 20:32
  220.000 Lek
 • 8 foto
   AUDI S6 VITI 2007
  Vetura

  AUDI S6 VITI 2007

  AUDI S6 5.2 V10. VITI 2007. NE GJENDJE TE MIRE GJENERIKE DHE MOTORRIKE. PA IMPJANT GAZI. CMIMI 11500

  Kurbin 24 maj 19:04
  11.500 €
 • 1 foto
  Goma të perdorura 255/45 R 20
  Autopjese dhe paisje

  Goma të perdorura 255/45 R 20

  Goma të perdorura 255/45 R 20

  Kurbin 20 maj 14:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion sprinter 311 cdi viti 2007 18 vendesh
  Vetura

  Okazion sprinter 311 cdi viti 2007 18 vendesh

  Shes sprinter 311 cdi viti 2007 18 vendesh cmimi 11.000 euro Nr i telefonit 0696030004

  Kurbin 19 maj 22:48
  11.000 €
 • 5 foto
  Toyota yaris 1.0 benzin
  Vetura

  Toyota yaris 1.0 benzin

  Shitet toyota yaris 1.0 benzin viti 2002 me kondicioner gati per targa super ekonomike e pa perdoru

  Kurbin 19 maj 19:44
  2.250 €
 • 8 foto
  Porshe me benzine
  Vetura

  Porshe me benzine

  Porsh kaena 4.8 benzine fundi ivitit 2007 me letra deri ne mars 2019 me te gjitha opsionet full pano

  Kurbin 19 maj 12:35
  15.500 €
 • 5 foto
  Bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager

  Mini eskavator 1.6 ton deatsu japonez viti 94 ne gjendje shume te mire motor tre pistonsh ka dy kva

  Kurbin 19 maj 10:15
  6.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 407 2007
  Vetura

  Peugeot 407 2007

  Shitet peugeot 407 viti 2007 tavan xhami edhe hapet - disqe17 Perr arsye mosperdorimi

  Kurbin 18 maj 17:10
  3.300 €
 • 4 foto
  polo 1.3 letra 1vit
  Vetura

  polo 1.3 letra 1vit

  shitet polo 1.3 benzin viti 98 ne gjendje te shkelqyer pune sherbime si vaj filtra ferrota te sapobe

  Kurbin 18 maj 13:29
  1.350 €
 • 7 foto
  Mercedes E320 dizel
  Vetura

  Mercedes E320 dizel

  E320 4matic EVO Vitit 2007 KM 221489 Pa taks lluksi navi te madh drita xenon sensor parkimi para dhe

  Kurbin 18 maj 11:17
  8.500 €
 • 6 foto
  bmw 330 xd full opsion
  Vetura

  bmw 330 xd full opsion

  bmw 330 xd full opsion viti 2007 Makina eshte ne gjendje perfekte estetike dritat led komanda tek t

  Kurbin 17 maj 17:19
  8.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz E220 -03
  Vetura

  Mercedes Benz E220 -03

  Mercedez Benz E220 Vitit 2002 320.000km origjinale Kamio Automat Baxho xhami Sedile me nxemje Letrat

  Kurbin 17 maj 08:57
  3.200 €
 • 2 foto
  goma piruni 15she 4cop
  Autopjese dhe paisje

  goma piruni 15she 4cop

  shiten 4goma te reja piruni nr 15 cmimi 300 mijlek

  Kurbin 16 maj 21:55
  300 Lek
 • 2 foto
   Fiat Grande Punto e sapo ardhur nga Italia
  Vetura

  Fiat Grande Punto e sapo ardhur nga Italia

  Shitet Fiat Grande Punto me dogane Motorr 1.9 nafte Me te gjithe shebimet e bera Makina eshte e g

  Kurbin 16 maj 06:51
  3.000 €
 • 5 foto
  Ford focus 2006 tdci 1.6 nafte SUPER OKAZIOOOON
  Vetura

  Ford focus 2006 tdci 1.6 nafte SUPER OKAZIOOOON

  Shitet ford focus 1.6 nafte vit prodhimit dhjetori 2005 .letra te paguara deri ne dhjetor 2019.kondi

  Kurbin 15 maj 17:19
  2.800 €
 • 6 foto
  Opel Astra dizel
  Vetura

  Opel Astra dizel

  shitet opel astra vit prodhimi dhjetor 2006 me letre deri ne nentor me te gjitha sherbimet e kryera

  Kurbin 15 maj 16:51
  3.500 €
 • 3 foto
  fiat punto.
  Vetura

  fiat punto.

  makina eshte ne gjendie shum te mire e sa po ardhur nga jasht.per cdo lloj prove nga ana juaj.

  Kurbin 15 maj 15:51
  3.500 €
 • 2 foto
  Sprinter 308
  Vetura

  Sprinter 308

  Shitet furgon sprinter me dokumenta te rregullta deri ne shtator 2019 makina eshte ne gjendje te mi

  Kurbin 15 maj 14:45
  4.000 €
 • 4 foto
  Ford galaxy 1.9
  Vetura

  Ford galaxy 1.9

  Ford galaxy 1.9 nafte makin familjare 6+1 ne gjedje te mir perdorur nga 1person

  Kurbin 15 maj 12:49
  230.000 Lek
 • 10 foto
  C 220 avantgarde 2009
  Vetura

  C 220 avantgarde 2009

  Me dogane te paguar,163 mije km origjinale,navigator me hapje,sensor,4 goma te reja pirelli..ne supe

  Kurbin 14 maj 19:56
  9.000 €
 • 3 foto
  Alfa romeo 147
  Vetura

  Alfa romeo 147

  Shitet alfa romeo 147.nafte 1.9.me dekomenta te paguara deri ne dhjetor 2019.esht e ardhur nga itali

  Kurbin 14 maj 16:23
  1.800 €
 • 4 foto
  Biqikleta
  Vetura

  Biqikleta

  Shiten 3 biqikleta qmimi okazion

  Kurbin 14 maj 11:29
  500 €