Automjete
Kurbin

Automjete në shitje në Kurbin

 • 4 foto
  Shes kamjoncin sprinter vetshkarkues
  Kamionë

  Shes kamjoncin sprinter vetshkarkues

  Shes kamjoncin sprinter 408 me pomp ne kamjo vitit 96 me letra deri nenror 2019 pesha 3.5 ton karric

  Kurbin 2 prill 10:56
  7.200 €
 • 2 foto
  Okazjon opel zafira gaz benzin 1500 ero
  Vetura

  Okazjon opel zafira gaz benzin 1500 ero

  Makina eshte shum ekonomike motorr super impjant auto italia makines i kan mbaruar letrat ndaj ka k

  Kurbin 2 prill 10:38
  1.500 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Benz E220 cdi classic
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz E220 cdi classic

  Shitet Mercedes Benz E220 CDI ne gjendje perfekte gjenerike ashtu edhe motorrike me gjama te zinj .d

  Kurbin 2 prill 10:17
  5.000 €
 • 2 foto
  ALFA ROMEO 156
  Autopjese dhe paisje

  ALFA ROMEO 156

  REDI MAKINA ALFA ROMEO 156 PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESOR

  Kurbin 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAZDA 5
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA 5

  REDI MAKINA MAZDA 5 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESORE

  Kurbin 2 prill 10:11
  100 Lek
 • 1 foto
  NISSAN NAVARA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN NAVARA

  REDI MAKINA NISSAN NAVARA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NISSAN PIXO
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN PIXO

  REDI MAKINA NISSAN PIXO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FORD MONDEO
  Autopjese dhe paisje

  FORD MONDEO

  REDI MAKINA FORD MONDEO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LEXUS 430 450
  Autopjese dhe paisje

  LEXUS 430 450

  REDI MAKINA LEXUS GS 430 450 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOM

  Kurbin 2 prill 10:11
  100 Lek
 • 1 foto
  LEXUS RX 450
  Autopjese dhe paisje

  LEXUS RX 450

  REDI MAKINA LEXUS RX 450 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 10:11
  100 Lek
 • 3 foto
  LEXUS GS 300
  Autopjese dhe paisje

  LEXUS GS 300

  REDI MAKINA LEXUS GS 300 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 10:11
  100 Lek
 • 1 foto
  FORD B MAX
  Autopjese dhe paisje

  FORD B MAX

  REDI MAKINA FORD B MAX KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FORD CONNECT
  Autopjese dhe paisje

  FORD CONNECT

  REDI MAKINA FORD CONNECT KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FORD KA
  Autopjese dhe paisje

  FORD KA

  REDI MAKINA FORD KA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESORE

  Kurbin 2 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAZDA DEMIO
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA DEMIO

  REDI MAKINA MAZDA DEMIO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NISSAN TERRANO
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN TERRANO

  REDI MAKINA NISSAN TERRANO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 10:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NISSAN NOTE
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN NOTE

  REDI MAKINA NISSAN NOTE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NISSAN TILDA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN TILDA

  REDI MAKINA NISSAN TILDA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NISSAN PRIMERA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN PRIMERA

  REDI MAKINA NISSAN PRIMERA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NISSAN MICRA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN MICRA

  REDI MAKINA NISSAN MICRA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JAGUAR S TYPE
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR S TYPE

  REDI MAKINA JAGUAR S TYPE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  JAGUAR XF
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR XF

  REDI MAKINA JAGUAR XF TYPE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JEEP CHEROKEE
  Autopjese dhe paisje

  JEEP CHEROKEE

  REDI MAKINA JEEP CHEROKEE TYPE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE

  Kurbin 2 prill 09:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  JEEP COMPASS
  Autopjese dhe paisje

  JEEP COMPASS

  REDI MAKINA JEEP COMPASS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FORD GALAXY
  Autopjese dhe paisje

  FORD GALAXY

  REDI MAKINA FORD GALAXY KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAZDA 323
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA 323

  REDI MAKINA MAZDA 323 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESOR

  Kurbin 2 prill 09:58
  100 Lek
 • 1 foto
  MAZDA MPV
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA MPV

  REDI MAKINA MAZDA MPV KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESOR

  Kurbin 2 prill 09:58
  100 Lek
 • 4 foto
  NISSAN PATROL
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN PATROL

  REDI MAKINA NISSAN PATROL KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NISSAN QASHQAI
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN QASHQAI

  REDI MAKINA NISSAN QASHQAI KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  JAGUAR XKR
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR XKR

  REDI MAKINA JAGUAR XKR TYPE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CITROEN C3
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN C3

  REDI MAKINA CITROEN C3 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JEEP GRAND CHEROKEE
  Autopjese dhe paisje

  JEEP GRAND CHEROKEE

  REDI MAKINA JEEP GRAND CHEROKEE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUA

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CITROEN C4  CITROEN PICASO
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN C4 CITROEN PICASO

  REDI MAKINA CITROEN C4 CITROEN PICASO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE M

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CITROEN C2
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN C2

  REDI MAKINA CITROEN C2 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MERCEDES CL
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES CL

  REDI MAKINA MERCEDES CL KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FORD FOCUS
  Autopjese dhe paisje

  FORD FOCUS

  REDI MAKINA FORD FOCUS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW Seria 5
  Vetura

  BMW Seria 5

  Okazion ! Shitet BMW Seria 5 me dokumenta te rregullta , makina eshte ne gjendje te mire motorrike d

  Kurbin 2 prill 09:57
  4.200 €
 • 2 foto
  MAZDA B
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA B

  REDI MAKINA MAZDA B KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESORE

  Kurbin 2 prill 09:57
  100 Lek
 • 2 foto
  MAZDA CX-5
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA CX-5

  REDI MAKINA MAZDA CX-5 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:57
  100 Lek
 • 2 foto
  MAZDA TRIBUTE
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA TRIBUTE

  REDI MAKINA MAZDA TRIBUTE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAZDA CX-7
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA CX-7

  REDI MAKINA MAZDA CX-7 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NISSAN ALMERA
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN ALMERA

  REDI MAKINA NISSAN ALMERA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MERCEDES SLK
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES SLK

  REDI MAKINA MERCEDES SLK KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CITROEN C5
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN C5

  REDI MAKINA CITROEN C5 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CITROEN PICASSO
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN PICASSO

  REDI MAKINA CITROEN PICASSO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOM

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PEUZEOT 206
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT 206

  REDI MAKINA PEUZEOT 206 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CITROEN BERLINGO
  Autopjese dhe paisje

  CITROEN BERLINGO

  REDI MAKINA CITROEN BERLINGO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KO

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FORD TRANZIT
  Autopjese dhe paisje

  FORD TRANZIT

  REDI MAKINA FORD TRANZIT KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAZDA XEDOS
  Autopjese dhe paisje

  MAZDA XEDOS

  REDI MAKINA MAZDA XEDOS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NISSAN X-TRAIL
  Autopjese dhe paisje

  NISSAN X-TRAIL

  REDI MAKINA NISSAN X-TRAIL KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMB

  Kurbin 2 prill 09:55
  Me Marrveshje