Automjete
Leposaviq

Automjete në shitje në Leposaviq

 • 2 foto
  BMW X3 VETURA
  Vetura

  BMW X3 VETURA

  Ne kemi marrë mesazhin tuaj dhe dëshirojmë t\'ju informojmë se zonja Krasniqi Angela tashmë na ka ko

  Leposaviq 25 shtator 20:35
  3.000 €
 • 0 foto
  Ssssss
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ssssss

  Ssssd

  Leposaviq 22 shtator 20:43
  200 €
 • 5 foto
  scania 143h 420
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  scania 143h 420

  extra stanje gume nove servis odradjen registrovan 064 41 76 268

  Leposaviq 4 shtator 20:52
  9.500 €
 • 0 foto
  Real SSD Chemicals Services Include Note Testing ,
  Motore (mbi 50 cc)

  Real SSD Chemicals Services Include Note Testing ,

  Real SSD Chemicals Services Include Note Testing , +27780171131 this where our technicians test the

  Leposaviq 24 gusht 12:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Unë jam një Drejtor i veçantë i kom

  Leposaviq 31 korrik 19:40
  565.256 €
 • 9 foto
  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️
  Vetura

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️ (i autorizuar per rajonin e Kosoves) Perparesi kan

  Leposaviq 17 korrik 16:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorra per dyer oborri 044681559
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  motorra per dyer oborri 044681559

  motorra

  Leposaviq 21 qershor 06:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MINI Countryman CMCSD 2.0
  Vetura

  MINI Countryman CMCSD 2.0

  Makina shitet me një garanci që do të thotë se si blerës, ju keni një garanci kundër gabimeve dhe de

  Leposaviq 18 qershor 01:25
  8.000 €
 • 0 foto
  citycoco bike
  Motore (mbi 50 cc)

  citycoco bike

  WHATSAPP ME +77769855117 100% Brand new original unlocked With 1 year international warranty Also c

  Leposaviq 1 qershor 19:51
  300 €
 • 0 foto
  KREDY
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  KREDY

  Përshëndetje A jeni duke kërkuar për një hua urgjentisht? ose: Për të ringjallur aktivitetet tuaja f

  Leposaviq 31 maj 02:49
  1.000 €
 • 4 foto
  Adi 1.9 dizel
  Vetura

  Adi 1.9 dizel

  Klimen ne gjendje te mir

  Leposaviq 25 maj 18:25
  1.000 €
 • 3 foto
  2017 Hyundai Santa Fe SUV For Sale
  Vetura

  2017 Hyundai Santa Fe SUV For Sale

  Item specifics Condition: Used Year: 2017 Mileage: 42970 Interior Color: Gray Make: Hyundai Transmis

  Leposaviq 27 prill 21:44
  12.000 €
 • 1 foto
   Vrlo velika ponuda zajma
  Rimorkio

  Vrlo velika ponuda zajma

  Pozdrav gospodinu i gospođi Trebate komercijalni zajam ili osobni zajam Ja sam ozbiljan vjerovnik i

  Leposaviq 12 prill 19:27
  200.000 €
 • 5 foto
  Re Suzuki Hayabusa 2018
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Re Suzuki Hayabusa 2018

  Engine 1340cc, 4-stroke, liquid-cooled, 4-cylinder, DOHC Bore x Stroke 81.0 mm x 65.0 mm (3.19 in.

  Leposaviq 7 prill 00:26
  1.500 €
 • 2 foto
   Toyota Land Cruiser
  Vetura

  Toyota Land Cruiser

  readout 74.959 km ngjyrë e zezë kuti e shpejtesise makinë Drive me rrota Të gjitha rrotat lëvizëse l

  Leposaviq 6 prill 15:59
  3.000 €
 • 0 foto
  Huazimi dhe financimi emergjent.
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Huazimi dhe financimi emergjent.

  Huazimi dhe financimi emergjent. Keni nevojë për financim në shtëpi, financim biznesi, blerjen e nj

  Leposaviq 6 prill 15:56
  1.000 €
 • 5 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Golf 1.9 tdi 110kw 1997 motori model i ri ka klim tronik ulse me nxemje muzik te mire fellne alumini

  Leposaviq 5 prill 15:10
  1.150 €
 • 4 foto
  2010 BOBCAT S185
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2010 BOBCAT S185

  2010 BOBCAT S185 Volvo, Caterpillar, Bobcat, JCB, Komatsu, Case, Hitachi

  Leposaviq 5 prill 14:40
  4.800 €
 • 0 foto
  Blej vetura nga 200-500
  Vetura

  Blej vetura nga 200-500

  Blej te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni me dogan pa dogan te aksidentuar Nr kontaktues 0

  Leposaviq 4 prill 19:38
  300 €
 • 11 foto
  Taureg
  Vetura

  Taureg

  Taureg V6 Benzin 64 mi te sakta ilkur targa kosovare

  Leposaviq 4 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2010 BOBCAT S330 Turbo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2010 BOBCAT S330 Turbo

  2010 BOBCAT S330 Turbo Volvo, Caterpillar, Bobcat, JCB, Komatsu, Case, Hitachi

  Leposaviq 4 prill 08:37
  5.000 €
 • 4 foto
  2011 Case SR200
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2011 Case SR200

  2011 Case SR200 Volvo, Caterpillar, Bobcat, JCB, Komatsu, Case, Hitachi

  Leposaviq 4 prill 08:36
  5.100 €
 • 5 foto
  Daf
  Kamionë

  Daf

  Na prodaju daf kamion.

  Leposaviq 3 prill 23:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  2006 Caterpillar 972H
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2006 Caterpillar 972H

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Leposaviq 3 prill 15:17
  9.500 €
 • 5 foto
  2008 JCB TLT30D
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2008 JCB TLT30D

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Leposaviq 3 prill 15:16
  6.000 €
 • 4 foto
  2012 CAT 434F
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2012 CAT 434F

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Leposaviq 3 prill 15:15
  9.300 €
 • 5 foto
  2013 Volvo ECR25D
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2013 Volvo ECR25D

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Leposaviq 3 prill 15:15
  4.300 €
 • 1 foto
  Shitet fordi ne rregull
  Vetura

  Shitet fordi ne rregull

  Shitet ford galaksy ne ghendje te mir si dhe shes nji gom 13

  Leposaviq 3 prill 10:36
  1.300 €
 • 4 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Golf 3 1.6 benzin 1996 extra stanje

  Leposaviq 3 prill 08:47
  570 €
 • 7 foto
  1993 CATERPILLAR 320L
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  1993 CATERPILLAR 320L

  WhatsApp: +447442764196 Traktorë bujqësorë : Claas, Fendt, Fiat, New Holland, John Deere, Case, Kom

  Leposaviq 3 prill 02:00
  11.500 €
 • 2 foto
  Ac
  Vetura

  Ac

  Kontakti Viber.

  Leposaviq 2 prill 22:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shes veturen golf 4 ne gjendje te mir, arsyeja pse pe heki osht me u largu nga ky vend i mjer, per m

  Leposaviq 1 prill 07:42
  2.200 €
 • 6 foto
  Kombi Mecedes vito 2.2 cdi 2004\'
  Vetura

  Kombi Mecedes vito 2.2 cdi 2004\'

  Kombi Mecedes vito 2.2 cdi 2004\' , odlicno stanje, rrgistrovan do 6-og meseca, 150 konja, teretni,

  Leposaviq 31 mars 06:54
  3.650 €
 • 2 foto
  shes opel vectr sport
  Vetura

  shes opel vectr sport

  shes ope vectr sport

  Leposaviq 25 janar 20:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Rimorkio

  Финансијска помоћ за крај године

  Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хитан новац за било какве потребе? Не

  Leposaviq 17 nëntor 09:27
  111 €
 • 0 foto
  1,000 € në 900,000 €
  Vetura

  1,000 € në 900,000 €

  1,000 € në 900,000 € për një periudhë prej 12 muajsh deri në 25 vjet me një normë interesi prej 2% d

  Leposaviq 21 shkurt 10:49
  1 €
 • 12 foto
  Volkswagen Polo 1.2 Trendline
  Vetura

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline Përdorur Data e regjistrimit 09/2008 Transmisioni Manual transmitti

  Leposaviq 17 shkurt 12:30
  2.000 €
 • 1 foto
  alfa romeo 159
  Vetura

  alfa romeo 159

  Unë po shesë Alfa Romeo 159 2nov 2006 Diesel gjithmonë servisohen në qendrën e shërbimit të autorizu

  Leposaviq 8 shkurt 10:11
  4.000 €
 • 1 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Unë e shes Audi A3 nov 2013 Diesel gjithmonë shërbim në qendrën e autorizuar të shërbimit Audi A3 të

  Leposaviq 7 shkurt 15:03
  3.000 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Leposaviq 19 janar 10:45
  1.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous

  Leposaviq 19 nëntor 11:22
  200 €