Automjete
Malisheve

Automjete në shitje në Malisheve

 • 4 foto
  Golf 3 TDI-i e kuqe
  Vetura

  Golf 3 TDI-i e kuqe

  Shitet golf 3 me i t kuqe 1.9 OBS ,me klime ne gjendje te rregullt tip top.

  Malisheve Dje, 23:48
  2.700 €
 • 3 foto
  Shes mercedesin 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes mercedesin 814

  Viti i prodhimit eshte: 1991 Ka te kaluar: 350,000 km Ardiani: +38344728824 WatsApp dhe Viber

  Malisheve Dje, 22:34
  6.500 €
 • 7 foto
  Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps SPORT ndrrohet
  Vetura

  Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps SPORT ndrrohet

  Shitet gollf 5 GTI 6 shpejtsi 2005 regjistrim 10 muj drita xenon dita mjegulle 4 dyer centrall felln

  Malisheve Dje, 21:39
  7.299 €
 • 5 foto
  shes bagerin kobellko 4.6 tona viti 2005
  Kamionë

  shes bagerin kobellko 4.6 tona viti 2005

  shes bagerin kobellko 4.6 ton viti 2005 2 lug pllanirken edhe nja 40 cm i sapo ardhun nga gjermoni

  Malisheve Dje, 19:49
  17.500 €
 • 2 foto
  shes bagerin ihi 1700 kg viti 2005
  Kamionë

  shes bagerin ihi 1700 kg viti 2005

  shes bagerin ihi viti 2005 pesha 1700 kg iardhen nga zvicrra 3 mi or pun 3 lug

  Malisheve Dje, 19:48
  8.500 €
 • 5 foto
  punojm me bagera dhe mini bagera
  Kamionë

  punojm me bagera dhe mini bagera

  punojm me bagera dhe mini bagera

  Malisheve Dje, 19:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes actros 41 40 viti 99
  Kamionë

  shes actros 41 40 viti 99

  shes actros ne gjendje te mir me regjistrim 1 vit me servis te krym

  Malisheve Dje, 19:40
  29.000 €
 • 1 foto
  shes kamijonin man 8  163
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes kamijonin man 8 163

  shes kamijonin man 8 - 163 kiper viti prodhimit 99 regjistrim 1 vit gomat ereja servisin e krym

  Malisheve Dje, 19:39
  10.500 €
 • 6 foto
  Liberin 902 viti 1994
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liberin 902 viti 1994

  shes liberin 902 viti 1993 ne gjendje te mir me 2 lug sistem i shpejt i luvve me librez dhe dud doga

  Malisheve Dje, 19:38
  18.500 €
 • 1 foto
  shes bobkatin ne gjendje te mir pune
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes bobkatin ne gjendje te mir pune

  shes bobkatin ne gjendje te mir me 1850 or pun

  Malisheve Dje, 19:33
  8.500 €
 • 1 foto
  punojm me bagera dhe kamijona
  Kamionë

  punojm me bagera dhe kamijona

  punojm me bagera dhe kamijona

  Malisheve Dje, 19:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes kamijonin kiper viti 95 ndrrim imunshum
  Kamionë

  shes kamijonin kiper viti 95 ndrrim imunshum

  shes kamijonin kiper viti 95 gomat e reja ne gjendje te mir me 1 vit regjistrim ndrrim i munshum

  Malisheve Dje, 19:27
  11.500 €
 • 3 foto
  Kamjona të ndryshëm
  Kamionë

  Kamjona të ndryshëm

  Shiten Kamjonat ne gjendje te regullt : Tipat e tyre jan 709, 408 , 410 , Vitet: prej vitev 90-ta

  Malisheve Dje, 19:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Cistern për uj
  Autopjese dhe paisje

  Cistern për uj

  Shitet cisterna për uj , 500 litër Në gjendje të regullt Pjesa e brendshme : INOX apo (ROSFAJ) Pre

  Malisheve Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Atego 18-28 kran
  Kamionë

  Atego 18-28 kran

  Shitet Atego 18-28 me kran fabrikisht Hiab 105k viti i prodhimit 2000 kamioni posedon:liber servisi,

  Malisheve Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw x5 3.0D
  Vetura

  Bmw x5 3.0D

  Shes bmw x5 3.0d viti i prodhimit 2002 automatik ne gjendje te mir likur brenda me fellne rks deri 2

  Malisheve Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz E350 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz E350 CDI

  Mercedes Benz E350 CDI Me Dogan Homologim

  Malisheve Dje, 16:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Besniki
  Vetura

  Besniki

  shes Kombin ishlemrun rks denim ska shum ngjendje te mir per ma shum 049224868

  Malisheve Dje, 14:03
  4.600 €
 • 7 foto
  Kompania\"AUTO/ZONA\" Blejm Vetura Gjith Kosoven?
  Vetura

  Kompania\"AUTO/ZONA\" Blejm Vetura Gjith Kosoven?

  Blejm vetura

  Malisheve Dje, 13:53
  17.000 €
 • 0 foto
  ❌❌-Blejm Vetura Gjith Kosoven Pa Dogan ose Rks❌❌
  Vetura

  ❌❌-Blejm Vetura Gjith Kosoven Pa Dogan ose Rks❌❌

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Malisheve Dje, 13:52
  18.000 €
 • 2 foto
  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019
  Vetura

  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019

  blejm

  Malisheve Dje, 13:52
  12.500 €
 • 9 foto
  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?
  Vetura

  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Malisheve Dje, 13:51
  17.000 €
 • 3 foto
  049-124-216
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  049-124-216

  Ne gjendje pune disel 1.6 i thjesht mundesi ndrrim Qemimi me marrveshje

  Malisheve Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Opel vectra
  Vetura

  Opel vectra

  Bej nddrim me ndrrim me ndonje vetur qmimi me marrveshje

  Malisheve 21 janar 23:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel Zafira automatik 7 ulse
  Vetura

  Opel Zafira automatik 7 ulse

  Opel zafira 1.9 dizel Automatik ne gjendje te mire pune,regjistrim deri ne vitin 2020

  Malisheve 21 janar 21:04
  4.200 €
 • 2 foto
  Reno Laguna
  Vetura

  Reno Laguna

  Reno Laguna 2.2 dizel viti 2005 me klim funksionale regjistrim I skaduar ! Vretje: Menjaqi I ndrron

  Malisheve 21 janar 21:04
  1.300 €
 • 0 foto
  Larse farave per touran
  Autopjese dhe paisje

  Larse farave per touran

  Larse te dritave ana majt per touran 2008

  Malisheve 21 janar 10:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ne shitje
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  ne shitje

  ësht ne gjendje te rregullt

  Malisheve 20 janar 22:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Golf 2 1.6 -89
  Vetura

  VW Golf 2 1.6 -89

  Shes golf 2 1.6 ngjendje trregullt regjistrim deri 10.8.2016 per me shum lajmrohi nr 049 628934

  Malisheve 20 janar 20:52
  1.000 €
 • 8 foto
  Renault Laguna III 1.5 dci 2009
  Vetura

  Renault Laguna III 1.5 dci 2009

  Shitet renaulti 1.5 dci viti i prodhimit 2009 km te kaluara :149,234 te garantuara . I servisuar ko

  Malisheve 20 janar 01:53
  4.800 €
 • 4 foto
  Makina per lakimin dhe prerjen e Armatures
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina per lakimin dhe prerjen e Armatures

  Makinat jane re sapo ardhura nga Italia ne gjendje shum te mir pune per lakimin dhe prerjen e Armatu

  Malisheve 19 janar 15:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  lift
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  lift

  lifti eshte ne gjendje te mir pune i sapoardhur nga italia

  Malisheve 19 janar 15:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cerkulla per prerjen e drurit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Cerkulla per prerjen e drurit

  Shitet cerkullar i sapo ardhur nga Italia ne gjendje shum te mir pune per me shum kontaktoni ne numr

  Malisheve 19 janar 15:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina per prerjen e bllokave,kockave,gureve etj
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina per prerjen e bllokave,kockave,gureve etj

  Makinat jane te sapo ardhur nga Italia ne gjendje shum te mir pune per prerjen e kockae bllokave gur

  Malisheve 19 janar 15:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per lakimin dhe prerjen e Armatures
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makin per lakimin dhe prerjen e Armatures

  Makina per lakimin dhe prerjen e Armatures eshte e sapo ardhur nga Italia ne gjendje shum te mir pun

  Malisheve 19 janar 15:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per lakimin dhe prerjen e Armatures
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makin per lakimin dhe prerjen e Armatures

  Makina per lakimin dhe prerjen e Armatures eshte e sapo ardhur nga Italia ne gjendje shum te mir pun

  Malisheve 19 janar 15:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Ford fokus 1.8TDDI RKS 25.10/19
  Vetura

  Ford fokus 1.8TDDI RKS 25.10/19

  -SHES FORD FOKUS 1.8TDDI RKS 25.10/19 vp 2000 -PRONARI DYT JAM UNE 10VITE NI PRONAR ME KLIM CENT

  Malisheve 19 janar 10:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Blejm Vetura VW -BMW -AUDI-MERCEDES
  Vetura

  Blejm Vetura VW -BMW -AUDI-MERCEDES

  Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevoj ti shesin veturat e tyre qe nuk i perdorin i kan me

  Malisheve 17 janar 22:29
  6.600 €
 • 12 foto
  radio dvd navi gps vi-fi bluetooth usb ssd
  Autopjese dhe paisje

  radio dvd navi gps vi-fi bluetooth usb ssd

  RADIO DVD GOLF 7 , dvd navi gps usb ssd vi-fi bluetooth etj RADIO DVD PASSAT , RADIO DVD GOLF 6 RA

  Malisheve 17 janar 09:29
  1 €
 • 3 foto
  Shes Carad me gith hekra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes Carad me gith hekra

  Shitet carad me gjith hekra per sprinter dimezionet 3.25 e gjat me 2 e gjer

  Malisheve 16 janar 10:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kawasaki Ninja
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki Ninja

  Shes Motorrin Kawasaki ninja ne gjendje te rregullt vetem maskat perpara i ka te thyera motorrin pos

  Malisheve 15 janar 17:25
  2.000 €
 • 3 foto
  chooper bicycle
  Motore (mbi 50 cc)

  chooper bicycle

  ne gjendje te mire

  Malisheve 14 janar 19:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Yamaha 750 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 750 cc

  Shitet yamaha 750 cc ne gjendje shum te mir. Motorri posedon dokumenta e ka doganen e pagume Per inf

  Malisheve 12 janar 19:57
  1.699 €
 • 4 foto
  shiten gomat
  Kamionë

  shiten gomat

  Shiten gomat 95% te reja, shiten me bandash dhe pa bandash, gomat jan per rimorkio per pesha te rend

  Malisheve 11 janar 18:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes c220
  Vetura

  Mercedes c220

  Shes mercedes C220 clasic ne gjendje te rregullt rks deri nentor te gjitha serviset e kryne Thirr

  Malisheve 9 janar 19:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kamjon mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon mercedes

  Kamjon mercedes 8/14 pa regjistrim kamjoni asht shum i rujten i gatshem per pun

  Malisheve 9 janar 19:41
  6.800 €
 • 3 foto
  Radijator i uljes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Radijator i uljes

  Per kamjon ka qen masa 0.20 cm me 0,60 cm Viber 0038344185595

  Malisheve 8 janar 19:10
  100 €
 • 0 foto
  Kubota motorr me defekte + radiatore
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kubota motorr me defekte + radiatore

  Kubota motorr per pjese me defekt nxehet dhe fryn motorri ! Pjeset rezerve angllaser , alternator ,

  Malisheve 8 janar 19:10
  800 €
 • 5 foto
  Fiat ducato
  Vetura

  Fiat ducato

  Shitet Fiat ducato me frigorifer me ftohje special Viti prodhimit 2014 me 238.000 km , motorr 2.3 me

  Malisheve 8 janar 16:05
  13.000 €
 • 3 foto
  Fiat ducato frigorifer
  Kamionë

  Fiat ducato frigorifer

  Fiat ducato frigorifer Viti prodhimit 2014 Motorr 2.3 me 6 shpejtsi 238.000 km Regjistrim 1 vit N

  Malisheve 8 janar 16:05
  13.000 €