Automjete
Novoberdë

Automjete në shitje në Novoberdë

 • 6 foto
  Mjeti ndodhet ne Tiran
  Vetura

  Mjeti ndodhet ne Tiran

  Cmimi i diskutushem

  Novoberdë Sot, 12:03
  8.500 €
 • 10 foto
  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)
  Vetura

  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

  Shitet Land Rover Free Lander 2 ne gjendje shume te mire i vitit 2007 me 260000 km i perdorur vetem

  Novoberdë 27 mars 11:45
  8.500 €
 • 11 foto
  SHES VALKUN 10 ton ME KAMION urgjent LIRË 9000EU
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHES VALKUN 10 ton ME KAMION urgjent LIRË 9000EU

  SHES VALAKUN 10 TONË me dy RREHJE DV-60 Ne gjendje shumë shumë të mirë Dhe shes kamionin VOLVO p

  Novoberdë 26 mars 16:08
  9.000 €
 • 8 foto
  shesi
  Motore (mbi 50 cc)

  shesi

  shesi pjese per skuter dorza helmat pasqyre

  Novoberdë 21 mars 14:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes sprinter 516.e6 minibus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes sprinter 516.e6 minibus

  viti 2016 21 karika klima webaco turistik 380 000 km

  Novoberdë 16 mars 17:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat Doblo 1.9
  Vetura

  Fiat Doblo 1.9

  Shitet Fiat Doblo 1.9 naft ne gjendje shume te mire Dy goma te reja , sherbimet e sapobera .Makina

  Novoberdë 15 mars 16:30
  1.300 €
 • 4 foto
  Per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Per arsye mos perdorimi

  Letrat deri 12.02.21 Sa po ardhur nga italia

  Novoberdë 13 mars 23:28
  5.000 €
 • 4 foto
  Okazion Deri ne fund te marsit. Tirane
  Vetura

  Okazion Deri ne fund te marsit. Tirane

  OKAZION deri ne fund te marsit per arsye emigrimi. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume

  Novoberdë 9 mars 13:40
  3.500 €
 • 2 foto
  Mundsi ndrrimi
  Vetura

  Mundsi ndrrimi

  Shitet gjendje shum tmir

  Novoberdë 8 mars 23:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi b4 1.9 td
  Vetura

  Audi b4 1.9 td

  Prodajem audi b4 1.9 turbo dizel 92 godiste registrovan do 14.11.2020.U dobro stanju motor dobar net

  Novoberdë 3 mars 17:21
  1.900 €
 • 0 foto
  Alo
  Vetura

  Alo

  Alo

  Novoberdë 2 mars 19:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2009 Terex 860SX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2009 Terex 860SX

  Viti 2009 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Novoberdë 23 shkurt 00:48
  8.300 €
 • 3 foto
  Opel Corsa iv 1.3 cdti 90 enjoy 5p 2000€
  Vetura

  Opel Corsa iv 1.3 cdti 90 enjoy 5p 2000€

  Opsionet dhe pajisjet 2 rrota lëvizëse; 16 rrota aliazhi, bojë metalike, pasqyra e shkrirjes, pasqy

  Novoberdë 11 shkurt 06:30
  2.000 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Novoberdë 24 dhjetor 08:20
  10.000 €
 • 6 foto
  Jcb 3cx
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Jcb 3cx

  Shitet jcb 3cx viti 2005 kova pare me hapje kolona pasme me zgjatje me linje cekici komanda pasme te

  Novoberdë 21 tetor 06:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vektra
  Vetura

  Vektra

  Shes opell vektren A plin benxin Regjistrim i skuadra

  Novoberdë 1 tetor 17:05
  450 €
 • 7 foto
  Luis
  Vetura

  Luis

  Mercedes Benz CLS ngjyre e zeze,interni ngjyre bezhe.Makina e fundit te vitit 2007,motorri ne sport,

  Novoberdë 27 shtator 10:56
  9.000 €
 • 8 foto
  Mercedes B200
  Vetura

  Mercedes B200

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove . Eshte

  Novoberdë 25 shtator 14:01
  5.500 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Novoberdë 23 shtator 12:40
  2.000.000 €
 • 0 foto
  RS6
  Vetura

  RS6

  e re full

  Novoberdë 18 shtator 20:51
  200.000 €
 • 2 foto
  Selling 2013 Toyota Land Cruiser Base 4×4 4dr SUV
  Vetura

  Selling 2013 Toyota Land Cruiser Base 4×4 4dr SUV

  Selling 2013 Toyota Land Cruiser Base 4×4 4dr SUV Mileage 3,623 MPG 13 city / 18 hwy Engine V8

  Novoberdë 18 shtator 04:39
  120.000 €
 • 4 foto
  Ne korce
  Vetura

  Ne korce

  Bmw x5 3.5 nafte sport

  Novoberdë 14 shtator 15:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 760 Li - V12 / 2012
  Vetura

  BMW 760 Li - V12 / 2012

  BMW 760 Li (EUR) - V12 - 6.0 Liter - 544 Kuaj Fuqi *teper e shpejt!!*,, viti 2012, Makina ka 72.000

  Novoberdë 13 shtator 14:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bmw seria 7
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Bmw seria 7

  Shitet bmw 4.4 naft per pjes 0685710467 shitet per arsye se esht perplasur

  Novoberdë 11 shtator 15:12
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes-Benz W211
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz W211

  Shitet Mercedes Benz E220 nafte,kambio automat. Viti 2004 me letra deri ne muajin Prill 2020. Shume

  Novoberdë 10 shtator 14:55
  4.700 €
 • 1 foto
  DHURIMI
  Motore (mbi 50 cc)

  DHURIMI

  Një shumë e shtrenjtë, Pas serisë së agjërimit dhe lutjeve, fryma e Zotit më udhëzoi të lidhem me j

  Novoberdë 7 shtator 20:00
  5.000 €
 • 6 foto
  Opel corsa 1.3 nafte Durrës
  Vetura

  Opel corsa 1.3 nafte Durrës

  Shitet Opel corsa viti 2004. Makina eshte me letra deri ne shtator 2020.makines i Jan bere te gjitha

  Novoberdë 6 shtator 15:15
  2.400 €
 • 3 foto
  New Honda CBR 1000RR Fireblade 2019 modelo
  Motore (mbi 50 cc)

  New Honda CBR 1000RR Fireblade 2019 modelo

  New Honda CBR1000 RR Fireblade 2018 Model ENGINE ======= The motorcycle is 100% completely new origi

  Novoberdë 6 shtator 07:04
  1.800 €
 • 0 foto
  Pjese Karoserike per te gjitha modelet e veturave
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Karoserike per te gjitha modelet e veturave

  Kemi pjese karoserike për të gjitha llojet e veturave, pjeset jane origjinale dhe në gjendje shume t

  Novoberdë 4 shtator 09:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TIRANE
  Vetura

  TIRANE

  Makina ne gjendje shume te mire vizuale dhe motorrike me tavan paronamik, e sapo ardhur nga germania

  Novoberdë 1 shtator 09:21
  3.600 €
 • 5 foto
  Kamjon Iveco me rimorkio Schmitz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon Iveco me rimorkio Schmitz

  Kamjon Iveco Stralis viti 2006 ne gjendje te mir i regjistruar deri ne muajin maj 2020. Rimorkio S

  Novoberdë 31 gusht 11:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet renaulti clio
  Vetura

  Shitet renaulti clio

  Shitet

  Novoberdë 31 gusht 10:12
  700 €
 • 0 foto
  Shitet fordi
  Vetura

  Shitet fordi

  Shitet fordi n gjendje shum t mir

  Novoberdë 29 gusht 20:36
  800 €
 • 0 foto
  Honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda

  Flasim be tel

  Novoberdë 29 gusht 18:32
  6 €
 • 0 foto
  Kerkoj dokumenta suzuki 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj dokumenta suzuki 125cc

  Kerkoj dokumenta suzuki 125cc Me dogan homologim nuk prish pun me pas edhe regjistrim

  Novoberdë 28 gusht 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj banes
  Vetura

  Kerkoj banes

  Kerkoj shtepi ose banes ne pej per afat te gjat Mund te kontaktoni ne viber 043864073

  Novoberdë 20 gusht 18:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Novoberdë 20 gusht 17:59
  10.000 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Novoberdë 20 gusht 15:45
  255 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Novoberdë 20 gusht 15:45
  978 €
 • 3 foto
  Iveko.2.8 dizelll .2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveko.2.8 dizelll .2000

  Shite iveko i sapo doganuar vit 2000km 201000... krejt serviset e kryne rryp siguries ulje filtera

  Novoberdë 19 gusht 14:45
  5.900 €
 • 3 foto
  Okazionn mercedes 1.8 benzin automat
  Vetura

  Okazionn mercedes 1.8 benzin automat

  Makina ne gjendje te mir e gatshme per cdo lloj prove..shitet per arsyje mosperdorimi makina ndodhet

  Novoberdë 17 gusht 09:49
  1.100 €
 • 0 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë 12 gusht 12:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW Z3 Cabrio 1.8 Benzine
  Vetura

  BMW Z3 Cabrio 1.8 Benzine

  Shes nje Bmw Cabrio Modell Z3 me Motorr 1.8 Benzine në gjendje perfekte.Makina eshte blere ne Gjerma

  Novoberdë 11 gusht 13:21
  4.000 €
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ose ato qe
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ose ato qe

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ose ato qe nuk i perdroni ___________________________________

  Novoberdë 11 gusht 02:01
  5.000 €
 • 0 foto
  Oferta/whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Oferta/whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Novoberdë 7 gusht 14:40
  6.985 €
 • 4 foto
  Clean 2017 Lexus lx 570
  Vetura

  Clean 2017 Lexus lx 570

  I am selling my neatly used 2017 Lexus lx 570, no accident and full option, expertly used, Gulf spec

  Novoberdë 7 gusht 08:52
  23.000 €
 • 3 foto
  Neatly 2018 Range Rover Sport Autobiography
  Vetura

  Neatly 2018 Range Rover Sport Autobiography

  I am willing to sell my 2018 Range Rover Sport V8-Supecharged for $30,000 USD, *AUTOBIOGRAPHY*, Leat

  Novoberdë 6 gusht 16:12
  26.900 €
 • 0 foto
  Në vëmendjen tuaj ju lutem!
  Vetura

  Në vëmendjen tuaj ju lutem!

  GRUPI FINANCIAR është një organizatë e specializuar në brokerimin e shëlbimit të kredisë dhe krediv

  Novoberdë 1 gusht 23:14
  1.000 €
 • 10 foto
  AUDI A6
  Vetura

  AUDI A6

  AUDI A6 2.5 TDI V6 110KS - 150KW Unë jam pronari i dytë i makinës, makina është e importuar nga mak

  Novoberdë 31 korrik 19:40
  4.580 €
 • 3 foto
  Shitet KTM 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet KTM 125cc

  Shitet KTM 125 cc viti 2002 ne gjendje te rregullt Dokumenta nuk ka

  Novoberdë 30 korrik 21:33
  1.500 €