Automjete
Novoberdë

Automjete në shitje në Novoberdë

 • 7 foto
  Audi Q5 S8 Q7 A3
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q5 S8 Q7 A3

  Shiten shtopa per audi a8 s8viti 2009 i majti audi q5 shtopi i majt me lled q7 shtopi ne mbrojts i

  Novoberdë 4 prill 06:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fiat Doblo - 1500 Euro
  Vetura

  Fiat Doblo - 1500 Euro

  Fiat doblo - 2005 , 1+1 , Conditioner, Letrat e paguara. Tirane

  Novoberdë 3 prill 21:20
  1.500 €
 • 3 foto
  Shitet okazion
  Vetura

  Shitet okazion

  Makina esht full ekstra ndodhet n shqiperi n gjendje shum t mir pune mund t shitet ka taksat pa pagu

  Novoberdë 3 prill 20:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  audi a4 s line viti 2007 ndollet ne milano itali
  Autopjese dhe paisje

  audi a4 s line viti 2007 ndollet ne milano itali

  pjes per audi a4 sline viti 2007 kamio manuale motor 2.0 naft ose shitet sic esht 2300euro ne milano

  Novoberdë 3 prill 20:03
  2.300 €
 • 2 foto
  Opel Signum 1.9cdti
  Vetura

  Opel Signum 1.9cdti

  auto je na Niske tablice, dobro ocuvan i nije havarisan, uvezen iz Svajcarske, vozen 1 godinu, 110kw

  Novoberdë 3 prill 18:19
  4.500 €
 • 9 foto
  Bell Riot Checks Motorcycle Helmet Black Silver
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bell Riot Checks Motorcycle Helmet Black Silver

  Bell Riot Checks Motorcycle Helmet Black Silver Skype:: andulka.anastazie

  Novoberdë 3 prill 14:53
  100 €
 • 5 foto
  2011 Bobcat E60
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2011 Bobcat E60

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Novoberdë 3 prill 14:43
  5.400 €
 • 0 foto
  Makine
  Vetura

  Makine

  Makind

  Novoberdë 3 prill 14:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi a7 2011
  Vetura

  Audi a7 2011

  Shitet A7 3.0 250k viti 11/2011,me 180 km,7 marsha,sensor para mbrapa edhe camera,goma 80%, navi Blu

  Novoberdë 3 prill 13:12
  22.000 €
 • 4 foto
  VW T5
  Vetura

  VW T5

  Volkswagen T5 Transporter 8+1 1.9 Nafte Viti 2005 e sapo ardhur Nga Gjermania. Dogane e paguar Ndr

  Novoberdë 3 prill 12:20
  6.700 €
 • 2 foto
  opel signum 1.9cdti URGJENT
  Vetura

  opel signum 1.9cdti URGJENT

  urgjent. alu felne 17 (goma të reja) dhe dimër 16. 110kw, 150hp. shumë i mirë dhe i ruajtur.

  Novoberdë 3 prill 11:51
  4.000 €
 • 1 foto
  Makine e vjeter por e mire
  Vetura

  Makine e vjeter por e mire

  Benz 190 E viti i prodhimit 1986 nafte komuna bulqize me sherbime te sapo bera me letra deri me 25

  Novoberdë 3 prill 09:41
  1.000 €
 • 2 foto
  Shitet honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet honda

  Shitet Honda CR 250cm Honda eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe i gatshem per qdo prov... vi

  Novoberdë 3 prill 09:16
  1.300 €
 • 0 foto
  halukalu
  Vetura

  halukalu

  Ta pshurrsha ket faqe ti qe e ke hape, arsyeja, as smuj kerkon ate qe dua po i ke perzie krejt les

  Novoberdë 3 prill 08:51
  1 €
 • 7 foto
  volsvagen golf
  Vetura

  volsvagen golf

  shitet golf 4 me letra per nje vit deri ne dhjetor te 2019 e pre ne servis cmimi 2200€ vendodhja Tir

  Novoberdë 3 prill 06:30
  2.200 €
 • 0 foto
  Leshoj me qira makinen për heqjen e lageshtis dh m
  Vetura

  Leshoj me qira makinen për heqjen e lageshtis dh m

  Leshoj me qira makinen e cila ben largimin dhe thithjen e lageshtis dhe mykut nga muret e shtepive,b

  Novoberdë 3 prill 04:56
  15 €
 • 5 foto
  ford fiesta 2010
  Vetura

  ford fiesta 2010

  shes ford fiesta 2010 motor 1.6 naft 2000mij km makina ndodhet ne itali kamie manual

  Novoberdë 3 prill 02:06
  3.200 €
 • 3 foto
  ?. ?GOMA 195 -70 -14 M+S ??
  Vetura

  ?. ?GOMA 195 -70 -14 M+S ??

  TE PERDORURA 195-70-14 2- COPA 30$-FULDA- BAJN EDHE PER KOMBI 4-COPa CONTINENTAL 65€ +383 45-620-61

  Novoberdë 3 prill 01:21
  100 €
 • 4 foto
  Super okazjon
  Vetura

  Super okazjon

  Okazjon shitet ford focus I vitit 99 1.8 nafte superr ekonomike pompe dhe injektor mekanik gjendje g

  Novoberdë 3 prill 00:56
  1.800 €
 • 5 foto
  Unë shes audi a6
  Vetura

  Unë shes audi a6

  Unë shes audi a6 quattro mbajtur mirë. 3.0 td ajer te kondicionuar bizone pezullimi sportive kontakt

  Novoberdë 3 prill 00:08
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet Golf 2
  Vetura

  Shitet Golf 2

  Shitet Golf 2 - ne gjendje te rregull. Per hollsi kontaktoni ne nr,tel: 045336037

  Novoberdë 3 prill 00:06
  1.300 €
 • 4 foto
  Seat Cordoba 2006, 1.4 benzine + gas
  Vetura

  Seat Cordoba 2006, 1.4 benzine + gas

  Seat Cordoba 2006, 1.4 benzine + gas (mjaft ekonomike), 164 000 km. Sherbime periodike, makina eshte

  Novoberdë 2 prill 18:56
  2.900 €
 • 4 foto
  Saab
  Vetura

  Saab

  Letra te paguar der ne shtato 2019 gjende shum te mir shebime te ber cmim 2000€

  Novoberdë 2 prill 18:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Shitet AUDI A3 2.0TDI Sportback,kambio manuale,xhama te zi origjinal,drita kseno te gjata te shkurte

  Novoberdë 2 prill 17:34
  5.900 €
 • 3 foto
  Mersedes-benz super gjendje
  Vetura

  Mersedes-benz super gjendje

  Mersedes-benz (204) kambio manual viti 18/11/2008 sapo e ardhur nga italia me dogan te paguar super

  Novoberdë 2 prill 13:26
  8.000 €
 • 7 foto
  Autobartje
  Vetura

  Autobartje

  AutoBartje 24/7 ne qdo vend dhe qdo kohe

  Novoberdë 2 prill 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  unikonzum-petrol Kimikal per motrorra - AUTO-LARJE
  Autopjese dhe paisje

  unikonzum-petrol Kimikal per motrorra - AUTO-LARJE

  unikonzum-petrol Kimikal per motrorra - AUTO-LARJE

  Novoberdë 2 prill 11:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport R
  Vetura

  Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport R

  I want to sell my neatly used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof, in good and perfect shape f

  Novoberdë 2 prill 09:38
  7.060 €
 • 0 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Urgjent shitet per me shum tel 045314955 plus viber

  Novoberdë 2 prill 07:28
  243 €
 • 0 foto
  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN
  Vetura

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë 1 prill 21:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Novoberdë 1 prill 20:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autobot cemente
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobot cemente

  N gjendje shum t mir pune .me dokumentacion t regullt .ndodhet ne shqiperi .kontakt n viber per me s

  Novoberdë 1 prill 10:36
  14 €
 • 5 foto
  Peugeot 306
  Vetura

  Peugeot 306

  Shes pezho 306 2.0 benzin eshte ne gjendje te rregullt mundesi ndrrimi me vetura,lop,traktor apo gje

  Novoberdë 1 prill 10:16
  750 €
 • 2 foto
  Dyr garzhdes
  Vetura

  Dyr garzhdes

  Dyr garazhdes jan ardh nga zvicra jannpa perdorne te teja 500 euro 2 copa 2.50x2.30 ndrrim i munshe

  Novoberdë 1 prill 06:17
  500 €
 • 1 foto
  galaxy S8 plus
  Vetura

  galaxy S8 plus

  For sale

  Novoberdë 1 prill 01:21
  100 €
 • 3 foto
  Ford mondeo 2.0
  Vetura

  Ford mondeo 2.0

  Be gjendje te mir regjistrimi i dyt ne kosov 9 muj rexhistrim

  Novoberdë 31 mars 23:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET KIA CLARUS 2.0 BENZIN PLIN. VP 2000
  Vetura

  SHITET KIA CLARUS 2.0 BENZIN PLIN. VP 2000

  SHITET KIA CLARUA 2.0 BENZIN PLIN NE GJENDJE SHUM TE MIR REGJISTRIM DERI ME 20 KORRIK 2019...POSESO

  Novoberdë 31 mars 20:13
  1.650 €
 • 4 foto
  golf 6 tdi 2012
  Vetura

  golf 6 tdi 2012

  shitet ose ndrrohet golf 6 tdi 2012 ne gjendje ferfekte numri kontaktus 043-886818

  Novoberdë 31 mars 17:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi S8 FSI
  Vetura

  Audi S8 FSI

  Shitet Audi S8 5.2 FSI 450 kuaj-fuqi Vetura është në gjendje të shkëlqyer teknike. Përveq opsioneve

  Novoberdë 31 mars 17:15
  19.999 €
 • 2 foto
  Kopresor iklimes
  Autopjese dhe paisje

  Kopresor iklimes

  Shes kompresorin eklimes per Aidi golf

  Novoberdë 31 mars 13:00
  100 €
 • 2 foto
  Shes fellnet per golf 4
  Vetura

  Shes fellnet per golf 4

  Shes fellnet 16 per golf 4 shum t mira

  Novoberdë 31 mars 12:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet golf 2 1.6 dizell
  Vetura

  Shitet golf 2 1.6 dizell

  Shitet golf 2 1.6 dizell ngjendje trregullt rigjistrim edhe 9 muaj

  Novoberdë 31 mars 11:02
  900 €
 • 5 foto
  shitet per arsye mos perdorimi
  Vetura

  shitet per arsye mos perdorimi

  ML 320 4 matic goma te reja amortizator te ri.. pa asnje difekt ..tapiceri bezh cel 00393899958229

  Novoberdë 30 mars 21:28
  14.000 €
 • 3 foto
  sony
  Autopjese dhe paisje

  sony

  shes sony 3 me garancion

  Novoberdë 2 mars 22:26
  100 €
 • 0 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Gjendje te mir

  Novoberdë 26 janar 00:04
  Me Marrveshje