Automjete
Obiliq

Automjete në shitje në Obiliq

 • 8 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Obiliq Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Blejm Vetura Auto shala Kosove 24hr Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2

  Obiliq Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL ASTRA FACE LIFT 1.7 CDTI 2008
  Vetura

  OPEL ASTRA FACE LIFT 1.7 CDTI 2008

  OPEL ASTRA 1.7 CDTI 88 KW 6 SHPEJTSI VITI*2008* NAVIGACION MODELI COSMO TEMPOMAT PULLA VOLLON CENT

  Obiliq Sot, 15:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A4 1.9 TDI 2000
  Vetura

  AUDI A4 1.9 TDI 2000

  Shes apo nrroj AUDI A4 1.9 TDI viti 2000 posedon klim abs srs airbag fellge etj ne gjendje te mir pe

  Obiliq Sot, 15:13
  2.800 €
 • 6 foto
  PASSAT CC 2.0 TDI 2010 -AUTOMATIK -
  Vetura

  PASSAT CC 2.0 TDI 2010 -AUTOMATIK -

  PASSAT 2.0 TDI 2010 KLIMATRONIC ULSET ME NXEMJE DRITAT XENON SENZOR PARKINGU I DOGANUAR AUTOMATIK

  Obiliq Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 11muj RKS
  Vetura

  VW Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 11muj RKS

  Shes pasatin 2.0 TDI Automatik tiptronik DSG ne fund te 2011 i posa ardhur nga gjermanija i regjistr

  Obiliq Sot, 14:00
  11.800 €
 • 8 foto
  Shes opel korsa 1.0 benxin 2003 RKS deri 12 muj
  Vetura

  Shes opel korsa 1.0 benxin 2003 RKS deri 12 muj

  Shes opel korsa 1.0 benxin 2003 ka regjistrimderi 12 muj ne gjendje shum te mir i servisum qdoher me

  Obiliq Sot, 13:59
  2.600 €
 • 6 foto
  Shes urgjend pasat 2 1.6 Turbo dizell interkuller
  Vetura

  Shes urgjend pasat 2 1.6 Turbo dizell interkuller

  Shes pasatin 2 osht shum i rujtun e posedoj qe 4 vite kurr NUK ka pas ndonje defekt ne motorr sepse

  Obiliq Sot, 13:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Helmet shark
  Motore (mbi 50 cc)

  Helmet shark

  Shes Helmeten SHARK, ardhur nga zvicrra. Tel 046107633

  Obiliq Sot, 12:39
  200 €
 • 11 foto
  Shes apo ndrroj veturen vw Touran 1.9 tdi 2009
  Vetura

  Shes apo ndrroj veturen vw Touran 1.9 tdi 2009

  Shes apo ndrroj veturen vw touran 1.9 tdi 6 shpejtsi viti i prodhimit 2009 me dogan te paguar 5 uls

  Obiliq Sot, 12:28
  6.900 €
 • 3 foto
  Shitet motorri 1.0 benzin per opel
  Autopjese dhe paisje

  Shitet motorri 1.0 benzin per opel

  Shitet motorri 1.0 benzin me simgjir per opel Me te gjitha paisjet vrejtje ka pas nganiher nuk e me

  Obiliq Sot, 12:24
  200 €
 • 11 foto
  Shes apo ndrroj veturen Seat ibiza 2011 me dogan
  Vetura

  Shes apo ndrroj veturen Seat ibiza 2011 me dogan

  Shes apo ndrroj veturen Seat ibiza 1.6 TDI viti i prodhimit 2011 me dogan te paguar i ardhur nga gj

  Obiliq Sot, 12:02
  6.300 €
 • 11 foto
  Mercedes E220 me dogan 200
  Vetura

  Mercedes E220 me dogan 200

  Shes apo ndrroj veturen Mercedes E220 AUTOMATIK me dogan viti i prodhimit 2009 i ardhur nga Gjermani

  Obiliq Sot, 12:02
  11.500 €
 • 10 foto
  Shes apo ndrroj VW CADDY 1.9 TDI ME DOGAN
  Vetura

  Shes apo ndrroj VW CADDY 1.9 TDI ME DOGAN

  Shes apo ndrroj VW CADDY 1.9 tdi me dogan te paguar viti i prodhimit 2005 ne gjendje shum te mir.Cad

  Obiliq Sot, 12:02
  3.500 €
 • 11 foto
  VW POLO 1.9 DIZELL
  Vetura

  VW POLO 1.9 DIZELL

  Shes apo ndrroj veturen VW Polo q.9 dizell viti i prodhimit 1998 ne gjendje shum te mir Regjistrim 8

  Obiliq Sot, 12:02
  1.600 €
 • 11 foto
  Shes VW Golf 6 2.0 tdi 2009 i ardhur nga gjrrmania
  Vetura

  Shes VW Golf 6 2.0 tdi 2009 i ardhur nga gjrrmania

  Shes veturen vw gollf 6 viti 2009 i ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir me liber te servisit

  Obiliq Sot, 12:02
  5.800 €
 • 8 foto
  Shes apo ndrroj Peugeot Patner 2.0 hdi 2004 RKS
  Vetura

  Shes apo ndrroj Peugeot Patner 2.0 hdi 2004 RKS

  Shes apo ndrroj veturen Peugeot Patner 2.0 Hdi viti i prodhimit 2004 i regjistruar RKS 5 ulse me kli

  Obiliq Sot, 12:02
  2.900 €
 • 7 foto
  Vw touran 1.9 tdi dsg automatik 2008
  Vetura

  Vw touran 1.9 tdi dsg automatik 2008

  Shitet apo ndrrohet vetura e tipit touran 1.9 tdi viti 2008 automatik dsg i ardhur nga zvicrra regji

  Obiliq Sot, 12:01
  7.300 €
 • 11 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI 2012 I DOGANUAR
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI 2012 I DOGANUAR

  Shes apo nrroj opel astra 1.7 Cdti viti 2012 i posaardhur nga gjermania, me dogan te paguar posedon

  Obiliq Sot, 12:01
  7.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES E220 CDI 2009 ME DOGAN
  Vetura

  MERCEDES E220 CDI 2009 ME DOGAN

  Shes apo nrroj Mercedes E220 Cdi viti 2009 i posaardhur nga gjermonia posedon klim abs srs airbag ul

  Obiliq Sot, 12:01
  12.900 €
 • 9 foto
  VW CADDY 1.9 TDI 2009 ME KLIM
  Vetura

  VW CADDY 1.9 TDI 2009 ME KLIM

  Shes apo nrroj caddy 1.9 TDI 2009 i posaardhur nga gjermonia posedon klim abs srs airbag klim 2 qel

  Obiliq Sot, 12:01
  3.500 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 2.0 TDI 2004
  Vetura

  VW GOLF 5 2.0 TDI 2004

  Shes apo nrroj golf 5 2.0 TDI 2004 posedon klim abs srs airbag gjamat me rrym ne gjendje perfekte p

  Obiliq Sot, 12:01
  5.600 €
 • 10 foto
  OPEL ASTRA J 1.6 ECOFLEX 2014 Me DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  OPEL ASTRA J 1.6 ECOFLEX 2014 Me DOGAN TE PAGUAR

  Shes apo nrroj opel astra 1.6 Ecoflex viti 2014 i posaardhur nga gjermania, me dogan te paguar posed

  Obiliq Sot, 12:01
  7.500 €
 • 8 foto
  VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2009 DSG ME DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2009 DSG ME DOGAN TE PAGUAR

  SHES APO NRROJ PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2009 I POSAARDHUR NGA GJERMONIA I DOGANUAR POSEDON KL

  Obiliq Sot, 12:01
  6.500 €
 • 0 foto
  AUDI A4 2.0 TDI 2009 ME DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI 2009 ME DOGAN TE PAGUAR

  SHES APO NRROJ AUDI A4 2.0 TDI VITI 2009 E POSAARDHUR NGA GJERMONIA DHE E DOGANUAR POSEDON KLIM ABS

  Obiliq Sot, 12:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 2000
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 2000

  Shes apo nrroj opel zafira 2.0 DTI viti 2000 posedon klim abs srs airbag komanda ne timon I ne gjend

  Obiliq Sot, 12:01
  2.900 €
 • 11 foto
  VW T5 KOMBI MAXI 2.5 TDI 2007 ME DOGAN
  Vetura

  VW T5 KOMBI MAXI 2.5 TDI 2007 ME DOGAN

  SHES APO NRROJ VW KOMBI T5 VITI 2007 ME KLIM I POSAARDHUR NGA GJERMONIA ME DOHAN TE PAGUAR NE GJENDJ

  Obiliq Sot, 12:00
  5.200 €
 • 11 foto
  MERCEDES E220 CDI 2012 I DOGANUAR DHE RIGJISTRUAR
  Vetura

  MERCEDES E220 CDI 2012 I DOGANUAR DHE RIGJISTRUAR

  SHES APO NRROJ MERCEDES E220 CDI VITI 2012 I SAPO DOGANUAR DHE RIGJISTRUAR POSEDON KLIM ABS SRS AIR

  Obiliq Sot, 12:00
  11.900 €
 • 3 foto
  Shitet Tiguan R-Line (Urgjent)
  Vetura

  Shitet Tiguan R-Line (Urgjent)

  Shitet Tiguan R-Line 2.0 Dizel (BlueMotion) Vetura ka nje vit qe gjindet ne Kosove, une jam pronari

  Obiliq Sot, 10:59
  13.800 €
 • 2 foto
  Bandasha golf 4 nr 15
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha golf 4 nr 15

  045897779 045897779

  Obiliq Sot, 09:57
  65 €
 • 9 foto
  1.4 16w benzins 6muj rks
  Vetura

  1.4 16w benzins 6muj rks

  Skenik 1.4 16 w benzins Klimtronik navi 6 muj regjistrim NDRRIM I MUNDSHEM 045897779

  Obiliq Sot, 09:56
  1.650 €
 • 4 foto
  RADIO CD EMP3 USB ALPINA
  Autopjese dhe paisje

  RADIO CD EMP3 USB ALPINA

  045897779

  Obiliq Sot, 09:55
  45 €
 • 4 foto
  Volvo
  Kamionë

  Volvo

  Shitet kamioni volvo 420 ne gjendje shum te mir pune viti i prodhimit 1996 ngre edhe me trap tpar ka

  Obiliq Sot, 09:06
  12.800 €
 • 6 foto
  OPEL CORSA 1.7 DIZEL
  Vetura

  OPEL CORSA 1.7 DIZEL

  Thirr ne 045346932 OPEL CORSA 1.7 DIZEL MOTORR JAPAN Ne gjendje shum te mir teknike,hargjime shum

  Obiliq Sot, 08:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OPEL VEKTRA 1.8 BENZIN 10 MUJ RKS TIMON ANGLEZ
  Vetura

  OPEL VEKTRA 1.8 BENZIN 10 MUJ RKS TIMON ANGLEZ

  Shite vetura opell vektra 1.8 16V benzin Rks deri me 24.10.2019 vallanin anglez ( ana e djadht) n

  Obiliq Sot, 07:40
  2.000 €
 • 3 foto
  Mini bager yanmar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mini bager yanmar

  Shitet bageri yanmar b-50 4.5tone Bageri posedon tri korpa 35cm 55cm dhe rrafshuesen Bageri eshte n

  Obiliq Dje, 22:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opell corsa 1.7 Dizell motirri japan viti 2002 rks
  Vetura

  Opell corsa 1.7 Dizell motirri japan viti 2002 rks

  🚗 Opell corsa 1.7 Dizell 🚗 ☎️📞 Vb +38343666252 043666252 👌 Opell corsa 1.7 dizell cdti motor

  Obiliq Dje, 21:18
  2.950 €
 • 11 foto
  Shes apo ndrroj VW Caddy 1.9 TDI me dogan te pagua
  Vetura

  Shes apo ndrroj VW Caddy 1.9 TDI me dogan te pagua

  Shes apo ndrroj VW CADDY 1.9 tdi me dogan te paguar viti i prodhimit 2005 ne gjendje shum te mir.Cad

  Obiliq Dje, 20:11
  3.500 €
 • 7 foto
  Shes pikap opell combo 1.7 dizell
  Vetura

  Shes pikap opell combo 1.7 dizell

  Shes apo ndrroj pikapin opell combo 1.7 dizell i regjistruar ne RKS ne gjendje shum te mir per me s

  Obiliq Dje, 20:10
  2.300 €
 • 2 foto
  Golf5
  Vetura

  Golf5

  Shes golf 5 Anglez

  Obiliq Dje, 16:11
  2.600 €
 • 2 foto
  Golf 2 1.6 Diesel
  Vetura

  Golf 2 1.6 Diesel

  Shitet Ndrrohet Golf 2 1.6 Diesel Librez Benzis Ne Gjendje shum.tmir Motorr teper Tmir as.ni pik.nu

  Obiliq Dje, 14:17
  430 €
 • 1 foto
  Shitet Bicikleta
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Bicikleta

  Shes Bicikleten osht ne gjendje te rregullt cmim 40€ mund te kontakton ne viber +37744545051

  Obiliq Dje, 13:31
  40 €
 • 11 foto
  Opell corsa 1.7 dizell cdti rks 20.05.2020
  Vetura

  Opell corsa 1.7 dizell cdti rks 20.05.2020

  🚙 Opell corsa 1.7 Cdti 🚙 ☎️📞043666252 Vb +38343666252 Opell corsa 1.7 Dizell motorrin ekotec c

  Obiliq Dje, 10:23
  2.950 €
 • 0 foto
  motorr 50 kobik
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr 50 kobik

  shes motorr 50 kubik veq karboratorin duhet mija ndrru

  Obiliq Dje, 05:19
  130 €
 • 5 foto
  Renault Clio 1.4 benzin
  Vetura

  Renault Clio 1.4 benzin

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire , eshte e blere 00 ne Kosove , pronari i dyte jome une . KM 1

  Obiliq 20 korrik 14:02
  2.500 €
 • 0 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Golf 2 ne gjendje shum te rregullt regjistrim ka . 1.6 Benzin

  Obiliq 20 korrik 13:31
  1.200 €
 • 8 foto
  Audi B4 1.9 TurboDizell Fabrikisht 9 Muj Regjistri
  Vetura

  Audi B4 1.9 TurboDizell Fabrikisht 9 Muj Regjistri

  Shes Audi b4 TurboDizell Fabrikisht viti 93 Ne gjendje prefekte ska nevoj per asnje investim regji

  Obiliq 20 korrik 09:10
  1.650 €
 • 0 foto
  aa
  Autopjese dhe paisje

  aa

  Shesim goma sapo te ardhua nga Gjermaniajan 4 cop 16-dhetshejan te dimrit jan shum pak te perdorura

  Obiliq 20 korrik 01:27
  70 €
 • 4 foto
  ?shes golf 2 ?
  Vetura

  ?shes golf 2 ?

  👌🚘shes golf 2 1.6 dizell me gjendje te rregullt karaseri shum i ruajtun tip top podin koshat e ri d

  Obiliq 20 korrik 00:33
  545 €
 • 5 foto
  Shes golf 3
  Vetura

  Shes golf 3

  Shes golf 3 1,9 tdi ne gjendje shum te mir motorrin shum te mir servisin e sapo kryer 10 muj rks fel

  Obiliq 20 korrik 00:21
  Me Marrveshje