Automjete
Peqin

Automjete në shitje në Peqin

 • 4 foto
  Shitet ford ka
  Vetura

  Shitet ford ka

  Shes ford ka ne gjendje te mir ekonomike eme dokumenta derinme janar 2019. Cmimi 1000 milion lek i

  Peqin 4 prill 01:18
  800 €
 • 6 foto
  Audi TT benzin+gaz
  Vetura

  Audi TT benzin+gaz

  Shitet audi tt per arsye emigrimi. Cmimi i diskutushum. Mundesi edhe per nderrim.

  Peqin 4 prill 01:12
  2.500 €
 • 1 foto
  Goma okazion
  Autopjese dhe paisje

  Goma okazion

  Shiten Goma 235/60 R 17 Continental Made in Germany Goma te reja

  Peqin 4 prill 00:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma 235/85R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235/85R16

  Shiten goma GENERAL MADE IN U.S.A 235/85R16

  Peqin 4 prill 00:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 255/50ZR19
  Autopjese dhe paisje

  Goma 255/50ZR19

  Shiten goma 255/50ZR19 KUMHO 4cope MADE IN KOREA

  Peqin 4 prill 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 235/60R17
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235/60R17

  Shiten goma 235/60R17 PIRELLI PZERO MADE IN GERMANY

  Peqin 4 prill 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 245/60R18
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245/60R18

  2 cope 245/60R 18 MADE IN U.S.A

  Peqin 4 prill 00:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ford Mondeo 2.0
  Vetura

  Ford Mondeo 2.0

  Shitet Ford Mondeo 2.0

  Peqin 4 prill 00:04
  2.000 €
 • 4 foto
  Chevrolet Kalos benzin gaz viti 2008
  Vetura

  Chevrolet Kalos benzin gaz viti 2008

  shitet shevorlet benzin gaz 1.1 nga fabrika makina sapo ka ardhur nga italia me dogan gati per targa

  Peqin 3 prill 23:27
  2.500 €
 • 5 foto
  okazion!! Ford mondeo 2003 2004 ghia
  Vetura

  okazion!! Ford mondeo 2003 2004 ghia

  shitet ford mondeo ne gjendje te mir makina eshte me letra te paguar per nji vit makina eshte full o

  Peqin 3 prill 21:53
  1.500 €
 • 0 foto
  Mercedez Benc
  Vetura

  Mercedez Benc

  Makina është në gjendje shumë të mirë si motorike ashtu dhe xhenerike. I janë kryer të gjitha shërbi

  Peqin 3 prill 20:02
  4.000 €
 • 0 foto
  Nderroj golf 2 me iphone X
  Vetura

  Nderroj golf 2 me iphone X

  Kam golf 2 super gjendje me tegjitha sherbimet disqe alumini 14 me marmide sportive kasetofon me usb

  Peqin 3 prill 19:50
  1.350 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz 208
  Kamionë

  Mercedes Benz 208

  shitet fugoni Mercedes-Benz sprinter 208 motorrit 220cdi ne gjendje shum te mir

  Peqin 3 prill 19:16
  5.000 €
 • 1 foto
  sprinter 208
  Kamionë

  sprinter 208

  shitet fugoni Mercedes Benz sprinter 208 motorri 220 cdi ne gjendje shum te mir I pa punuar

  Peqin 3 prill 19:16
  5.000 €
 • 2 foto
  Shitet eskavatori
  Kamionë

  Shitet eskavatori

  Shitet eskavator atlas 1304 Pesha 18 t

  Peqin 3 prill 16:25
  15.000 €
 • 4 foto
  VW GOLF 4 1.9 T-DI E KUQE 2002 SPORT
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9 T-DI E KUQE 2002 SPORT

  VW GOLF 4 T-(DI) E KUQE, VITI 2002, KAMBIO MANUALE 6+1 MARSHE, ESP, KLIMA BIZONALE, LETRA TE PAGUARA

  Peqin 3 prill 12:54
  3.100 €
 • 6 foto
  Toyot Rav4
  Vetura

  Toyot Rav4

  2.2 Dizel Full option

  Peqin 3 prill 12:48
  7.300 €
 • 11 foto
  Chrysler
  Vetura

  Chrysler

  Chrysler pacifica 5+1 3.5 benzin-gaz model-amerikan impiant lavato eshte vene 800€ ka bere 20mije

  Peqin 3 prill 11:36
  7.500 €
 • 2 foto
  240 benz mecedez
  Vetura

  240 benz mecedez

  Shitet

  Peqin 3 prill 11:34
  8.000 €
 • 4 foto
  pershendetie
  Vetura

  pershendetie

  Viti 2000 cklass c220 cdi automat letra der prill -2019

  Peqin 3 prill 10:36
  1 €
 • 4 foto
  Shitet Volvo S60
  Vetura

  Shitet Volvo S60

  Volvo 2004 me liber servisi. Super gjendje e gateshme per cdo lloj prove 4 goma te reja

  Peqin 3 prill 10:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   okazionn nissan navara 2008
  Vetura

  okazionn nissan navara 2008

  Shitet Nissan Navara Viti:2008 ne gjendje perfekte..nuk ka asnje problem teknik..Goma michelin si te

  Peqin 3 prill 10:10
  8.500 €
 • 4 foto
  Shitet c220 cdi
  Vetura

  Shitet c220 cdi

  C220 cdi automat letra der prill sherbime tgjitha tbome vaj filtra edhe pjes xhenerike tavan te ri

  Peqin 3 prill 10:07
  2.400 €
 • 10 foto
  okazionn nissan navara 2008
  Vetura

  okazionn nissan navara 2008

  Shitet Nissan Navara Viti:2008 ne gjendje perfekte..nuk ka asnje problem teknik..Goma michelin si te

  Peqin 3 prill 08:26
  8.500 €
 • 4 foto
  Shitet fugoni ne gjendje tmir
  Vetura

  Shitet fugoni ne gjendje tmir

  Arsye e shitjes emigrimi me dokumentat te rregulla cmimi diskutushem

  Peqin 3 prill 08:23
  6.300 Lek
 • 6 foto
  Super okazion 170 euro
  Motore (mbi 50 cc)

  Super okazion 170 euro

  Shitet super okazion 170 euro...esht origjinale...e gjitha prej alumini...goma te reja te trasha...m

  Peqin 3 prill 08:22
  170 €
 • 7 foto
  Shesim fugonin ne gjendjen te mir
  Vetura

  Shesim fugonin ne gjendjen te mir

  Shitet fugonin ne gjendjen te mir

  Peqin 3 prill 07:37
  6.300 Lek
 • 5 foto
  ???super okazion???
  Vetura

  ???super okazion???

  🔥shitet bicikleta whistle🔥..super okazion...esht origjinale..nr 26...e gjitha prej alumini...goma te

  Peqin 3 prill 07:19
  170 €
 • 11 foto
  Mercedez-Benz C220
  Vetura

  Mercedez-Benz C220

  Mercedez-Benz C220 Cupe.Makina eshte e sapo ardhur nga belgjika.Me dogane te paguar. 205 mij km orig

  Peqin 3 prill 07:19
  3.700 €
 • 4 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Shitet per arsye mosperdorimi gjendje te mire siguracion kualidim te sapombaruara cmimi pak i diskut

  Peqin 3 prill 07:11
  1.800 €
 • 5 foto
  Super okazion ..
  Vetura

  Super okazion ..

  Super okazion ...160 euro...origjinale nga fabrika...e gjitha prej alumini...goma te reja te trasha.

  Peqin 3 prill 07:05
  160 €
 • 6 foto
  Kamjon iveco
  Kamionë

  Kamjon iveco

  shitet kamion iveco me vinc dhe kove pesha qe nge 750 kg ne 21 meter/ lartesi. i sapo ardhur nga ita

  Peqin 3 prill 03:56
  12.000 €
 • 9 foto
  range rover 2.7 nafte 2006
  Vetura

  range rover 2.7 nafte 2006

  range rover 2.7 nafte 2006 baxho e zeze sensor tapiceri bezh vetem whats

  Peqin 2 prill 15:24
  10.000 €
 • 4 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  Makina eshte ne gjendje perfekte sherbimet sapo I jane bere me goma 100% te raja letrat I mbarojne

  Peqin 2 prill 14:04
  11.000 €
 • 2 foto
  shitet okazion
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet okazion

  shitet okazion bicikleta nr 26. ..esht origjinale e gjitha prej alumini. goma te reja te trasha.

  Peqin 2 prill 12:36
  210 Lek
 • 3 foto
  Fadrome me zinxhire
  Kamionë

  Fadrome me zinxhire

  Shitet fadrome me zinxhire fiat i vendoset edhe arganelle

  Peqin 2 prill 12:01
  7.000 €
 • 5 foto
  X5
  Vetura

  X5

  -gjendja shum e mir motorrike -viti 2004 -vaj filtra te ndrruara -full panoramik -E gatshme per prov

  Peqin 2 prill 11:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet ford focus super okazionnn
  Vetura

  Shitet ford focus super okazionnn

  Shitet ford focus viti 2007 te gjith sherbimet sa po bera ne gjendje shume te mire vetem shitet nuk

  Peqin 2 prill 10:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vinc
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc

  Shitet vinc bonfiglioli pesha qe ngren esht 2 ton ka dy hapje hidraulike dhe dy mekanike

  Peqin 2 prill 08:44
  1.200 Lek
 • 3 foto
  Okazion Merceds-Benz E270
  Vetura

  Okazion Merceds-Benz E270

  Cmim i diskutueshem.

  Peqin 2 prill 07:53
  5.300 €
 • 3 foto
  Golf4 viti 2003 1.9 tdi.me (di) te kuqe
  Vetura

  Golf4 viti 2003 1.9 tdi.me (di) te kuqe

  makina eshte ne gjendje shum te mire si nga ana motorrike ashtu dhe estetike eshte shum e mbajtur.ma

  Peqin 2 prill 07:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndrrohet me ps3 ose me j5 2017 ...
  Vetura

  ndrrohet me ps3 ose me j5 2017 ...

  esht super si biciklete nr 26 origjinale e gjitha prej alumini goma te reja te trasha marshet 3 x 8s

  Peqin 2 prill 07:39
  200 Lek
 • 11 foto
  golf 2 1.9 tdi
  Vetura

  golf 2 1.9 tdi

  golfi eshte ne gjendje perfekte i ka gomat ereja baterin ereje

  Peqin 2 prill 05:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO
  Vetura

  AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

  Audi A6 3.0 TDI 4X4 Viti 2005. Makina eshte ne gjendje shume te mire Morike dhe Xhenerike,me sherbim

  Peqin 2 prill 04:46
  7.000 €
 • 2 foto
  Goma 225/50R17
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225/50R17

  Shiten 4 goma PIRELLI 225/50R17 98Y Vitprodhimi 2018 , MADE IN ROMANIA Cmimi okazion 300.000 lek

  Peqin 2 prill 04:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  255/40R20
  Autopjese dhe paisje

  255/40R20

  Shiten 2 goma 255/40R20 Continental , vitprodhimi 2018, te reja cmimi okazion 200€ copa

  Peqin 2 prill 04:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes C CLASS 200 cdi i ardhur nga austria
  Vetura

  Mercedes C CLASS 200 cdi i ardhur nga austria

  shitet makina ne gjendje super te mir shum shum e mbajtur me sherbime e bera ne austri me kilometra

  Peqin 2 prill 01:13
  5.200 €
 • 0 foto
  Furgoni VW
  Vetura

  Furgoni VW

  shitet fugoni 2500 nafte letra per nje vit ne gjendje shum te mir cmimi i diskutueshem

  Peqin 1 prill 23:30
  3.000 €
 • 4 foto
  shitet furgoni
  Vetura

  shitet furgoni

  fugoni ne gjenje te mir 2500 nafte letra te prera per nje vit

  Peqin 1 prill 23:13
  3.000 €
 • 5 foto
  Shitet Alfa Rome 156 JTD
  Vetura

  Shitet Alfa Rome 156 JTD

  Shitet alfa romeo 156 JTD sportwagon 1.9 nafte ne gjendje shume te mire me letra te paguara deri ne

  Peqin 1 prill 22:55
  2.200 €