Automjete
Peqin

Automjete në shitje në Peqin

 • 11 foto
  Mercedes-benc 220
  Vetura

  Mercedes-benc 220

  Shes makinen time personale per arsye emigrimi! Un jam dor e dyt e makines sepse makinen ja kam bler

  Peqin 1 prill 21:22
  3.400 €
 • 3 foto
  shitet bicikleta
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet bicikleta

  shitet bicikleta...esht origjinale e ardhur nga italia ..nr26. ..e gjitha prej alumini dhe disjet..

  Peqin 1 prill 21:12
  240 Lek
 • 5 foto
  Mazda 5 2.0naft 2005
  Vetura

  Mazda 5 2.0naft 2005

  Makina ka broblem me motorrin cdo gje tjeter nerregull me difekt ka ardhur nga italia esht me dogan

  Peqin 1 prill 21:11
  1.800 €
 • 6 foto
  L200
  Vetura

  L200

  Makina eshte ne gjendje perfekte ,te gjith sherbimet e bera ne kohen e duhur ...per me shume na kont

  Peqin 1 prill 19:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes makine dodge calibre 2009
  Vetura

  Shes makine dodge calibre 2009

  Makin dodge calibre.viti prodhimit 2009.makin e sapo ardhur nga italia e zhdoganuar.ne gjendje shum

  Peqin 1 prill 19:27
  7.600 €
 • 8 foto
  Okazion Fugon-Ford
  Vetura

  Okazion Fugon-Ford

  Shes fugonin tim te Cilin e kam sjell nga Italia.Esht ne gjendje shum te mire motorrike. Fugoni ka 1

  Peqin 1 prill 19:10
  3.800 €
 • 0 foto
  shitet motorr
  Autopjese dhe paisje

  shitet motorr

  shitet motorr bmw 320 viti 99 2000 ne gjendje te mir

  Peqin 1 prill 19:02
  350 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz C220
  Vetura

  Mercedes-Benz C220

  Shitet makina Mercedes-Benz per arsye mosperdorimi. Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike d

  Peqin 1 prill 18:43
  5.550 €
 • 7 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Kymco viti 2009 me dogan te paguar ....

  Peqin 1 prill 18:09
  1 €
 • 4 foto
  1.4 benzin-gaz super ekonomike.
  Vetura

  1.4 benzin-gaz super ekonomike.

  makine eshte ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloje prove.

  Peqin 1 prill 16:48
  1.800 €
 • 10 foto
  Lancia
  Vetura

  Lancia

  Me dogan te prer

  Peqin 1 prill 16:20
  1.800 €
 • 0 foto
  C220 Sport Edition 2006
  Vetura

  C220 Sport Edition 2006

  218.000 Km, xhama te zi origjinal, tapiceria lekur sendile me ngrohje, komandim elektrik, sensor par

  Peqin 1 prill 14:44
  6.300 €
 • 2 foto
  Goma 315/35R20
  Autopjese dhe paisje

  Goma 315/35R20

  Shiten goma DUNLOP 315/35R20 MADE IN GERMANY

  Peqin 1 prill 12:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pershendeti
  Vetura

  pershendeti

  fiat punto 2004 kambio manuale 1.2 benx-gaz dokumeta deri ne netore 2019-shitet per arsyje emigacion

  Peqin 1 prill 12:28
  200.000 Lek
 • 11 foto
  Dodge calibre 2009. 7200euro
  Vetura

  Dodge calibre 2009. 7200euro

  Dodge calibre 2009.sapo ardhur nga italia e zhdoganuar.ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorik

  Peqin 1 prill 11:46
  7.200 €
 • 8 foto
  Shitet Autobuz Man 30+1 ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Shitet Autobuz Man 30+1 ne gjendje shum te mir

  Shitet Autobuz Man 30+1 ne gjendje shum te mir Motorrike xhenerike shitet per arsye mosperdorimi

  Peqin 1 prill 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shite motorr sport me freksion dore
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shite motorr sport me freksion dore

  Shitet motorr me freksion dore modeli grupit kinron te gjith sherbime te reja edhe te bera vaj i ndr

  Peqin 1 prill 11:10
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
  Mbules karrocerie
  Autopjese dhe paisje

  Mbules karrocerie

  Mbules karrocerie per nisan foristrade ne gjendje shum te mir cmimi 390 euro i diskutushem

  Peqin 1 prill 08:48
  390 €
 • 0 foto
  Shitet kawasaki zxr6 400cc vit 992 993 per pjes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet kawasaki zxr6 400cc vit 992 993 per pjes

  Shitet kawasaki zxr6 per pjes ka car testaten edhe cilinderin si grup eshte mregull edhe skileti es

  Peqin 1 prill 08:32
  550 Lek
 • 2 foto
  Mercedes Benz 312D
  Kamionë

  Mercedes Benz 312D

  Mercedes Benz 312D , 1996, gjendje shum e mir motorrike dhe xhenerike. Goma te reja ,

  Peqin 1 prill 08:22
  5.200 €
 • 9 foto
  Audi A4 dizel
  Vetura

  Audi A4 dizel

  Shitet Audi A4 ne gjendje shume te mir . Audi eshte me.te gjitha sherbimet e bera . Makina shitet pe

  Peqin 1 prill 08:18
  3.600 €
 • 4 foto
  Zuzuki burgman okazion 150cc 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  Zuzuki burgman okazion 150cc 2002

  Motorri esht ne gjendje shum te mir nje muaj ka qe ka ardhur nga italia me dogan te paguar shitet p

  Peqin 1 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazin 250cc 2012
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazin 250cc 2012

  Motorri esht thuajse i pa perdorur fare 800km ne Total ka ardhur nga italia me dogan te paguar nuk e

  Peqin 1 prill 07:20
  1.600 €
 • 0 foto
  Targa
  Autopjese dhe paisje

  Targa

  Ju lutem me ka humbur kjo targe nese e gjeni me kontaktoni ne nr:0682714279

  Peqin 1 prill 06:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorkoster
  Vetura

  Motorkoster

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Peqin 1 prill 06:25
  2.200 Lek
 • 1 foto
  Shitet haski femer nje sy blu nje kafe
  Vetura

  Shitet haski femer nje sy blu nje kafe

  Shitet haski femr nje sy blu nje kafe cmimi 80 milke 1 vjec e 4 muj me te gjith vaksinat ju lutem v

  Peqin 1 prill 06:20
  80 Lek
 • 7 foto
  kamion
  Kamionë

  kamion

  shitet kamion 1622 4x4 me reduktor me vinc hiab me kazan zvicerian kamioni eshte i vitit 85 eshte ne

  Peqin 1 prill 05:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorkoster
  Vetura

  Motorkoster

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Peqin 1 prill 01:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL CORSA AUTOMAT 1000 BENZINE
  Vetura

  OPEL CORSA AUTOMAT 1000 BENZINE

  Opel corsa 1000 benzine ne gjendje te mire teknike. Me letra te rregullta deri ne shkurt 2020. Cmimi

  Peqin 31 mars 19:10
  2.700 €
 • 5 foto
  Okazion Frigorifer
  Kamionë

  Okazion Frigorifer

  Shitet kamion ateko mercedez18.28.viti 2002 ne gjendje shum te mire 12 marshe frigoriferi shum pak o

  Peqin 31 mars 18:53
  14.900 €
 • 2 foto
  Apartament ne rrogozhine
  Vetura

  Apartament ne rrogozhine

  Shitet hyrje me dokumenta rregullta ne Rrogozhin ne Qender te qytetit . E mobiluar , cdo gje e rregu

  Peqin 20 mars 23:34
  30.000 €
 • 1 foto
  Mbules korrocerie
  Autopjese dhe paisje

  Mbules korrocerie

  Mbules per karroceri nisani foristrade ne gjendje shum te mir cmimi i diskutushem

  Peqin 13 mars 09:56
  400 €
 • 4 foto
  Shitet kawasaki zxr6 per pjes
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet kawasaki zxr6 per pjes

  Shitet kawasakii zxr6 per pjes motorri ka car testaten edhe cilinderin grupi eshte ne rregul motorri

  Peqin 10 mars 13:45
  550 Lek
 • 7 foto
  Shitet Renault Master
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Renault Master

  Shitet Renault Master i vitit 2002 , motorr 2.2 dci , nafte, eshte dopio gabine, tek gome , me krah

  Peqin 7 mars 14:35
  3.200 Lek
 • 6 foto
  Mazda 3 Gaz- benzin
  Vetura

  Mazda 3 Gaz- benzin

  Shitet Mazda 3 sport motorr 200 benzine motorrin me zinxhir 150 kuaj Fuqi e vecante ne llojin e saj

  Peqin 22 shkurt 17:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ndrohet
  Vetura

  Ndrohet

  Ndrohet vetem me touran 2008

  Peqin 16 shkurt 22:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  telefon smasung
  Vetura

  telefon smasung

  eshte i ardhur nga amerika

  Peqin 14 shkurt 16:55
  1 €
 • 1 foto
  Tube Inoksi
  Autopjese dhe paisje

  Tube Inoksi

  Shitet tube inoksi per Nissan navara

  Peqin 11 shkurt 12:49
  200 €
 • 3 foto
  Shitet E 270
  Vetura

  Shitet E 270

  Shitet E 270 ne super gjendje per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit

  Peqin 9 shkurt 20:56
  5.500 €
 • 10 foto
  MERCEDES-BENZ 220
  Vetura

  MERCEDES-BENZ 220

  Shitet benz viti 2004 motorr 2.2 cdi evo euro4 ,me dogane te paguar gati per targa makina disponon k

  Peqin 26 janar 17:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet per arsyje mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsyje mos perdorimi

  Makina eshte ne gjendje shume te mir ,te gjith sherbimet e bera .....per me shum info kontakt

  Peqin 25 janar 21:55
  1 €
 • 10 foto
  Audi A4 2009
  Vetura

  Audi A4 2009

  Shitet audi a4 I vitit 2009 me dogan te paguar I sapo ardhe nga italia me 161.000 km me moto

  Peqin 17 janar 12:56
  11.500 €
 • 0 foto
  Lombardini
  Automjete bujqesore

  Lombardini

  Shitet Lombardini traktor 4x4 .Motorr me 40 kuaj fuqi. Shitet me gjithe frezë, plug, pomp sperkatie.

  Peqin 23 shtator 18:46
  5.350 €