Automjete
Përmet

Automjete në shitje në Përmet

 • 2 foto
  Lagja sedje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lagja sedje

  Shes kamionin ne gjendje shum te mir Atego 1523 pesha mbajtese 8.t me letra te paguara per nje vit

  Përmet 17 nëntor 13:33
  13.000 €
 • 2 foto
  VW Touran 1.9 tdi
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi

  W touran 1.9 tdi viti 2005 + dogane etj,.. Extra

  Përmet 17 nëntor 09:26
  5.299 €
 • 4 foto
  OKAZION - Mitsubishi l200 2.5TD
  Vetura

  OKAZION - Mitsubishi l200 2.5TD

  Shes Mitsubishi l200 2.5TD me timon anglez ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorike. Me te gji

  Përmet 7 tetor 16:39
  6.500 €
 • 8 foto
  Lifan OMEGA 125CC
  Motore (mbi 50 cc)

  Lifan OMEGA 125CC

  OKAZION Super motor qe mund tia ktheje koken çdo kujt me pamjen dhe zhurmen e tij. 4 kohesh, Ka ard

  Përmet 7 tetor 16:39
  1.800 €
 • 5 foto
  2019 YAMAHA YZF-R3 RTO AVAILABLE
  Motore (mbi 50 cc)

  2019 YAMAHA YZF-R3 RTO AVAILABLE

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 for more information ENGINE Engine: Liquid-cooled parallel twin Di

  Përmet 25 shtator 13:09
  3.399 €
 • 2 foto
  2019 Suzuki GSX-S750 RTO AVAILABLE
  Motore (mbi 50 cc)

  2019 Suzuki GSX-S750 RTO AVAILABLE

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 for more information. From the bold, upswept lines of its crouched

  Përmet 25 shtator 13:01
  7.200 €
 • 6 foto
   2019 Suzuki GSX250R RTO AVAILABLE
  Motore (mbi 50 cc)

  2019 Suzuki GSX250R RTO AVAILABLE

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 for more information. Here´s a fully-faired, quarter-liter sportbik

  Përmet 25 shtator 12:41
  3.299 €
 • 1 foto
  Nissan Primera dizel
  Vetura

  Nissan Primera dizel

  shitet nisan në super gjendje. shum praktik për punë.me kondicioner, xhamat elektrike, airbags, abs,

  Përmet 25 shtator 09:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Honda astera supra 100cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda astera supra 100cc

  Shitet honda astera supra 100 cc ne gjendje shum te mir pa letra

  Përmet 19 shtator 22:52
  600 €
 • 0 foto
  Shiten disqe benci
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe benci

  Shiten 4 disqe benci nr 16

  Përmet 2 shtator 15:17
  100 €
 • 5 foto
  Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef mire
  Vetura

  Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef mire

  I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte

  Përmet 1 shtator 13:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kelcyre
  Vetura

  Kelcyre

  shes mercedes benz w210 eleganc me motor 2.2 ne gjendje shum te mire makina i ka te deruar te gjitha

  Përmet 22 gusht 19:43
  3.200 €
 • 0 foto
  Mercedes 190 dizel
  Vetura

  Mercedes 190 dizel

  Shes 190 ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullta deri ne korrik 2020.me te gjitha sherbimet e

  Përmet 21 gusht 23:18
  1.600 €
 • 2 foto
  Verso 1.8
  Vetura

  Verso 1.8

  Largësia: 70,222 km Zhvendosja: 1.798 cc Fuqia: 108 kW (147 kf) Lloji i karburantit: benzinë Emetime

  Përmet 19 gusht 23:32
  1.900 €
 • 4 foto
  OKAZION BMW 318 VITI 26. 12. 2005
  Vetura

  OKAZION BMW 318 VITI 26. 12. 2005

  Shes BMW 318 2000 nafte teper ekonomike e gatshme per cdo lloj prove. Makina eshte ne super gjendje

  Përmet 11 gusht 12:56
  5.500 €
 • 10 foto
  Makina Shitet
  Vetura

  Makina Shitet

  Shes Fiat GRande Punto Multijet 1.3 me nafte! KAmbio Manuale. MAkina ka 210 mije km origjinale. Esht

  Përmet 29 korrik 23:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  për të gjithë ju lutem !!!
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  për të gjithë ju lutem !!!

  A jeni një burrë apo një biznesmene? A keni nevojë për fonde për të filluar biznesin tuaj? A ken

  Përmet 29 korrik 11:46
  50.000 €
 • 1 foto
  Permet
  Vetura

  Permet

  Makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike dhe letra per 1 vit cmimi : dymiljon e dy

  Përmet 15 korrik 11:24
  220.000 Lek
 • 5 foto
  Olti
  Vetura

  Olti

  Ne gjendje shum te mir xhenerike e motorrike

  Përmet 14 korrik 15:51
  1.000 €
 • 5 foto
  Mercedez-benz a-clas
  Vetura

  Mercedez-benz a-clas

  Makina eshte ne gjendje shum te mire sherbimet te sapo kryera te gjitha vaj filtra goma taksat te

  Përmet 19 qershor 16:26
  1.800 €
 • 2 foto
  Motor skuter 4 kohesh 50 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motor skuter 4 kohesh 50 cc

  Shitet motor skuter 4 kohesh 50 cc ne gjendje shume te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera me g

  Përmet 4 qershor 17:04
  500 €
 • 6 foto
  Furgon ne Shitje
  Vetura

  Furgon ne Shitje

  Sprinter 412 dopjo gome i pajisur me termus Viti 2000 Vende 2+1 Pesha e lejuar 4600 kg me ngarkes

  Përmet 28 maj 11:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Honda inova 110
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda inova 110

  shitet honda inova 110 ne gjendje shum te mir motorike

  Përmet 16 maj 20:35
  350 Lek
 • 0 foto
  408
  Kamionë

  408

  408 viti 93 motor 230 karoceria 4 metra e gjat she 2 e gjer

  Përmet 16 maj 10:25
  5.000 €
 • 3 foto
  Fener bmw 320
  Autopjese dhe paisje

  Fener bmw 320

  Shes fener bmw 320 viti 2004

  Përmet 12 maj 20:29
  100 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz E250
  Vetura

  Mercedes Benz E250

  Shes Mercedes Benz E 250 i vitit 1995 naftë.Ne gjendje te mire.Goma te reja dhe bateri e re.Gati per

  Përmet 11 maj 18:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motor Aixam
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Aixam

  Shitet motorri per arsye mos perdorimi!Ne gjendje perfekte shume pak i perdorur me te gjitha sherbim

  Përmet 2 maj 10:40
  650.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes benz sprinter 216 cdi
  Vetura

  Mercedes benz sprinter 216 cdi

  Shitet Sprinter 216 cdi viti 2002 Goma te reja Dokumentat deri ne fund te vitit Ne gjendje shum te

  Përmet 19 prill 20:28
  6.000 €
 • 7 foto
  Ynciang
  Motore (mbi 50 cc)

  Ynciang

  Motori sport ynciang 125 ne gjendje prefekte grup te sapo ven eshte super ne gjendje motori ska asn

  Përmet 14 prill 13:33
  700 €
 • 0 foto
  Skuter 50 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter 50 cc

  Shitet per arsye emigracioni

  Përmet 12 prill 17:24
  300 €
 • 0 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  Makina pa letra Motori 2.4 4x4

  Përmet 4 prill 11:43
  20.000 Lek
 • 11 foto
  Bmw M6
  Vetura

  Bmw M6

  Shitet BMW M6 Makina eshte full option dhe super e shpejt Dogana perfshihet ne cmim Per me shum info

  Përmet 4 prill 09:45
  23.000 €
 • 3 foto
  Shitet!!!
  Vetura

  Shitet!!!

  Shitet Benz 200 E benzin motor plastik viti 1994. Makina është përdorur nga një person. Është në gj

  Përmet 4 prill 06:28
  2.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet !!!
  Vetura

  Shitet !!!

  Makina shitet ne gjendje xhenerike dhe mekanike shume te mire! ( 6 litra /100km) Makina

  Përmet 4 prill 06:25
  1.800 Lek
 • 5 foto
  Ford Ranger dizel
  Vetura

  Ford Ranger dizel

  Makina èshtè nè gjèndje shum tè mir si nga jashtè dhe nga brenda. Çmimi 6200 € i diskutushèm .

  Përmet 4 prill 03:16
  6.200 €
 • 1 foto
  Mercedes-Benz A170
  Vetura

  Mercedes-Benz A170

  Makina eshte shume ekonomike ne gjendje te mire xhenerike dhe vizuale

  Përmet 4 prill 00:37
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet ose nderohett vetem me xhipa me karoceri
  Vetura

  Shitet ose nderohett vetem me xhipa me karoceri

  Shes mercedes benz sprinter me karoceri eshte dopjo gom ne gjende te mir motorike dhe xhenerike shit

  Përmet 3 prill 21:09
  8.000 €
 • 2 foto
  Ml 350 bluetec 4 matic
  Vetura

  Ml 350 bluetec 4 matic

  Shitet ose nderohet ml 350 bluetec 4 matic viti prodhimit 2010..me S 550..makina esht ne gjendje per

  Përmet 3 prill 21:06
  19.500 €
 • 4 foto
  Mitsubishi
  Vetura

  Mitsubishi

  Mitsubishi

  Përmet 3 prill 21:03
  4.500 €
 • 9 foto
  Mazda Mpv
  Vetura

  Mazda Mpv

  Shitet Ose Nderohet, Mazda Mpv Minivan 6+1 Motori 200 nafte Vit prodhimi i 2004, Makina eshte ne gje

  Përmet 3 prill 20:30
  3.700 €
 • 11 foto
  << OKAZION >> GOLF 3 VITI 1997 BENZINE 1.4
  Vetura

  << OKAZION >> GOLF 3 VITI 1997 BENZINE 1.4

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Eshte teper ekonomike.Letrat deri ne s

  Përmet 3 prill 19:53
  1.200 €
 • 4 foto
  Gjendje shum te mire pune
  Vetura

  Gjendje shum te mire pune

  Makina ne gjendje shum te mire. Shitet 2000 euro ose nderrohet me Foristrad

  Përmet 3 prill 19:38
  2.000 €
 • 1 foto
  Seat Cordoba
  Vetura

  Seat Cordoba

  Tani ne shtator i mbarojne letrat. Ne gjendje te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi.

  Përmet 3 prill 15:34
  800 €
 • 7 foto
  Mitsubishi Pajero dizel
  Vetura

  Mitsubishi Pajero dizel

  Mitsubishi pajero gls turbo interkoler 2500 cc. Sherbime te kryera ne koh vaj filtra goma 70% xhama

  Përmet 3 prill 12:51
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Ne gjendje shum te mire pune me grup te ri akull 150 cc shum ekonomik i gatcem per xhdo lloj prove m

  Përmet 3 prill 11:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reno
  Vetura

  Reno

  Shes reno laguna 2007.1900.nafte.240000 km.e sapo ardhur nga gjermania.ne gjendje te mire.e shes per

  Përmet 3 prill 08:30
  3.700 €
 • 3 foto
  Ford F-150 - FX4
  Vetura

  Ford F-150 - FX4

  Viti: 2010 Markë: Ford MODELI / VERIFIKIMI: F-150 FX4 ENGINE: V8 ENGINE 5.4L BRENDSHME: Lëkure e zez

  Përmet 3 prill 08:29
  3.000 €
 • 10 foto
  CLS-320CDI
  Vetura

  CLS-320CDI

  Shitet ose nderohet CLS320-CDI.Vit prodhimi 2008.Makina eshte pa taks luksi(2987)cc,224hp. Sensor sh

  Përmet 3 prill 07:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Land rover
  Vetura

  Land rover

  Shitet land rover discovery tdi viti 98 full extra.Makina disponon: kondicioner,xhama elektrik, zgar

  Përmet 3 prill 05:44
  8.000 €
 • 0 foto
  Xhip
  Vetura

  Xhip

  Xhip

  Përmet 2 prill 11:51
  800 €