Automjete
Podujevë

Automjete në shitje në Podujevë

 • 6 foto
  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5

  Shes fellne per Passat Cc , Golf 7,6,5, Audi , ne gjendje perfekte . Me goma 2018 . Fellnet jan orig

  Podujevë Sot, 11:00
  780 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf. 6. 7 R-Line Passat Audi Tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf. 6. 7 R-Line Passat Audi Tauran

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir me goma 225 40 18 per Golf.7 R-LINE Golf.5.6.Passat.Toura

  Podujevë Sot, 11:00
  750 €
 • 11 foto
  Fellnett Me Goma Golf .5 .6 .7 GTD ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Fellnett Me Goma Golf .5 .6 .7 GTD ORIGJINAL

  Shes Fellnet me goma 225 40 18 dy copa Firelli .Dy Goma 235 40 18 Hankok Fellnet jan Golf 5 6 7 Pas

  Podujevë Sot, 10:59
  730 €
 • 4 foto
  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi

  Shes fellnet 16 coll 5x112 bejn per Golf 5 6 7 Audi Passat tauran ne super gjendje per me shum ne vi

  Podujevë Sot, 10:59
  680 €
 • 6 foto
  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo

  Shes fellnet 17 coll me gjendje shum t mir pa as nej defekt O.Z RACING SUPERLEGERA per Golf.4.VW.Bor

  Podujevë Sot, 10:59
  680 €
 • 8 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinal

  Shes fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekf me goma shum t mira per AudiA4. A5. A6.

  Podujevë Sot, 10:58
  670 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Podujevë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shes Fellnet 17 coll po thuaj se t reja Origjnal me vul per Golf.7.6.5.Passat.Touran ne gjendje shum

  Podujevë Sot, 10:58
  650 €
 • 5 foto
  Fellne Me Goma 18coll per Golf.6. 7. GTD ORGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Me Goma 18coll per Golf.6. 7. GTD ORGJINAL

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir me goma t mira 225 40 18 pa as nje defekt per Golf.5.6.7.

  Podujevë Sot, 10:58
  680 €
 • 5 foto
  Fellne per Passat.Golf.5.6.7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Passat.Golf.5.6.7.Touran

  Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf. 5.6.7.Passat.To

  Podujevë Sot, 10:57
  580 €
 • 4 foto
  Fellne per Passat.B7.Golf.5.6.7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Passat.B7.Golf.5.6.7.Touran

  Fellne 17 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira

  Podujevë Sot, 10:57
  500 €
 • 7 foto
  Fellne per Audi S-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line

  Fellne 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira Continental 2017 Origjnal me vu

  Podujevë Sot, 10:57
  540 €
 • 4 foto
  Fellnen per Passat.Golf.5.6 R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellnen per Passat.Golf.5.6 R-Line

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.To

  Podujevë Sot, 10:56
  630 €
 • 5 foto
  Fellne 18 coll per Audi S-Line a4 a5 a7 Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll per Audi S-Line a4 a5 a7 Origjinal

  Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum te mir per Audi.A3.A4.A5.A5.A6.A7.A8 qmimi me Goma 600 europer

  Podujevë Sot, 10:56
  500 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll

  Shes Fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma te mira Origjinale 205/40/17 per me shum Viber +

  Podujevë Sot, 10:56
  380 €
 • 6 foto
  Fellnet 17 Golf 5 6 7 GTD Tauran Audi Passatt
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 Golf 5 6 7 GTD Tauran Audi Passatt

  Felllent me Goma 225 45 17 viti 2018 Goodyear Fellnet jan orgjinale me vul te vw Per me shume ne w

  Podujevë Sot, 10:56
  640 €
 • 6 foto
  Fellne 18 per Golf 5,6,7,Passat , Touran R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 per Golf 5,6,7,Passat , Touran R-Line

  Fellne 18 zoll me goma vere per Golf 5,6,7,Passat,Touran , ne gjendje shum te mire . Fellnet jan ori

  Podujevë Sot, 10:55
  600 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi.A3.A4.A5.A6.A7.A8 S-Line origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A3.A4.A5.A6.A7.A8 S-Line origjinal

  Shes Fellnet 18 coll ORIGJINALE ne gjendje shum te mir Qmimi eshte pa Goma me goma 580 euro per me

  Podujevë Sot, 10:54
  480 €
 • 4 foto
  Fellne 17 per Passat , Golf 5,6,7, Touran , Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per Passat , Golf 5,6,7, Touran , Audi

  Shiten fellnet 17 coll me goma dimri 2016 per Passat , Golf 5,6,7, Audi , Touran . Fellnet jane Ori

  Podujevë Sot, 10:54
  490 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf 7 GTI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 7 GTI

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir me goma t mira per golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi per me s

  Podujevë Sot, 10:54
  580 €
 • 5 foto
  Shes Mercedesin A cllas viti 2010 AUTOMATIK  2010
  Vetura

  Shes Mercedesin A cllas viti 2010 AUTOMATIK 2010

  Shes Mercedesin A180 Automatik i ardh nga gjermonia me dogan te paguar vetura esht ne gjendje shumm

  Podujevë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne BBS per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne BBS per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt origjinal bbs per me shum Viber +383 49

  Podujevë Sot, 10:53
  470 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shes fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.Tou

  Podujevë Sot, 10:53
  430 €
 • 3 foto
  Fellne per Audi S-Line 18 ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line 18 ORIGJINAL

  Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir per Audi.A4.A5.A6.A7.A8 per me shum Viber +383 49 70 77 9

  Podujevë Sot, 10:53
  460 €
 • 5 foto
  Shes Audi A6 S line 3.0 viti 2011
  Vetura

  Shes Audi A6 S line 3.0 viti 2011

  Shes Audi A6 S line viti i prodhimit 2011 Vetura ësht në gjendje shum të mir regjistrim ka 1 vit ë

  Podujevë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi

  Shess fellnett me goma ne super gjendje Fellnet jan orgjinale Per me shumë ne wiber +383 49 707 79

  Podujevë Sot, 10:52
  370 €
 • 3 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma te mira Fellnet jan per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Podujevë Sot, 10:51
  390 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma per me shum Viber

  Podujevë Sot, 10:51
  370 €
 • 5 foto
  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma te mira Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Sot, 10:50
  330 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7 2017
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7 2017

  Shes Fellnet 17 coll per Audi A5 ne gjendje shum t mir me goma po thuaj se t reja pa as nje defekt p

  Podujevë Sot, 10:50
  380 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf 5,6,7, Passat , Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 5,6,7, Passat , Touran

  Shiten fellnet 16-she me goma per Golf 5,6,7 , Passat , Touran , Audi , fellnet jan shum te mira per

  Podujevë Sot, 10:50
  330 €
 • 0 foto
  Fellnet 16 coll Golf 5 6 7 Tauran Passatt
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 16 coll Golf 5 6 7 Tauran Passatt

  Shes fellnet pa guma” Fellnet jan origjinal Per me shume ne viber +38349707797

  Podujevë Sot, 10:49
  280 €
 • 9 foto
  SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI RKS 2004 TIP TOP
  Vetura

  SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI RKS 2004 TIP TOP

  Shes peugeot 307 2.0 hdi 2004 rks edhe 6 muaj posedon klim abs esp central xhamat me rryme enterier

  Podujevë Sot, 10:49
  3.350 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt per me shum Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Sot, 10:49
  280 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi.A3.A4 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A3.A4 16 coll

  Shes fellnet 16 coll ne gjendje shum te mir me goma shum te mira Jan per audi.A3.A4 per me shum Vibe

  Podujevë Sot, 10:49
  300 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi.A3.A4.Golf.5.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A3.A4.Golf.5.Passat.Touran

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma Fellnet jan per Audi.Golf.5.6.Passat.Touran per

  Podujevë Sot, 10:49
  270 €
 • 4 foto
  Fellnet 17 coll Per Audi a3 Golf 5 Tauroan
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll Per Audi a3 Golf 5 Tauroan

  Shes Fellnet 17 Per me shumm viber +38349707797

  Podujevë Sot, 10:48
  230 €
 • 3 foto
  Fellnet 17 coll m+s Audi a3 Golf 5 Tauran Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll m+s Audi a3 Golf 5 Tauran Passat

  Shes fellnet me goma 225 45 17 per me shum ne viber +383 49707797

  Podujevë Sot, 10:48
  250 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran

  Shes Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir me goma te mira per Golf.5.6.Passat.Touran per me shum Vi

  Podujevë Sot, 10:48
  270 €
 • 4 foto
  Bandash 16 M+S Dimri Golf 5 6 7 Audi Passat Tauran
  Autopjese dhe paisje

  Bandash 16 M+S Dimri Golf 5 6 7 Audi Passat Tauran

  Shes bandasht 16 me goma te mira 2 Goma Dunlop 2 Kleber per Golf 5.6.7,Passat,Touran per me shum +

  Podujevë Sot, 10:48
  140 €
 • 6 foto
  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017

  Shess 4 goma 225 50 17 Veres Tigar 2017 Gomat jan shume te Rujtne per me shum ne viber +38349 7077

  Podujevë Sot, 10:47
  150 €
 • 5 foto
  Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..
  Autopjese dhe paisje

  Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..

  Distancera Adaptera Pllaka wv audi opel Bmw mercedes golf etj BEJM EDHE ME POROSI p

  Podujevë Sot, 10:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 4 Goma Dimrit M+S 225 50 17 viti 2015
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 Goma Dimrit M+S 225 50 17 viti 2015

  Gumat jan ne gjendje shumm te mire pak te Perdorura per me shumm ne viber +38849707797

  Podujevë Sot, 10:47
  150 €
 • 11 foto
  Shes Vw T5 1.9 tdi MAXI me 6 ulse viti 2007
  Vetura

  Shes Vw T5 1.9 tdi MAXI me 6 ulse viti 2007

  shes kombi t5 1.9 tdi me 6 ulse ngjyrë e kuqe ne gjendje perfekte i posaardhur nga jasht.Eshte me

  Podujevë Sot, 10:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  I SHITUR
  Vetura

  I SHITUR

  Shitet audi a4 1.9 tdi e ardhur nga (Ch) ne gjendje perfekte,si ne matorr dhe ne karaseri eshte tepe

  Podujevë Sot, 10:43
  4.600 €
 • 11 foto
  Vw Passat 2.0 BlueMotion Pa Dogan
  Vetura

  Vw Passat 2.0 BlueMotion Pa Dogan

  Passat 2.0 BlueMotion manual viti 20.12.2010 i po sa ardhur nga gjermania. Posedon klimatronic,tempo

  Podujevë Sot, 10:33
  6.900 €
 • 5 foto
  Kombi T5 TDI 1.9
  Vetura

  Kombi T5 TDI 1.9

  Shes T5 dupelltkabin i posa ardhur nga gjermani ne gjendje perfekte tash ekam regjistru ne RKS ...se

  Podujevë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kombi sprinter
  Vetura

  Shitet kombi sprinter

  Shitet kombi ne gjendje te mir Viti i prodhimit 2010

  Podujevë Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 16 ATLANTA vw golf 5/6/7 passat jeta touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 ATLANTA vw golf 5/6/7 passat jeta touran

  Fellne 16 ATLANTA vw golf 5/6/7 passat 3c jetta sharan touran caddy me goma te veres SEMPERIT 205/55

  Podujevë Sot, 10:07
  320 €
 • 0 foto
  Fellne 17 GTD vw golf 5/6/7 passat touran jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 GTD vw golf 5/6/7 passat touran jetta

  Fellne 17 GTD me goma te veres 225/45/17 vw golf 5/6/7 passat Jetta sharan touran caddy te posaardhu

  Podujevë Sot, 10:06
  360 €