Automjete
Podujevë

Automjete në shitje në Podujevë

 • 0 foto
  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira OPC
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira OPC

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt Origjnale fellnet jan model OPC per Opel

  Podujevë Sot, 16:33
  420 €
 • 3 foto
  Blejm vetura
  Vetura

  Blejm vetura

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Podujevë Sot, 16:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes Mercedes E 290
  Vetura

  Shes Mercedes E 290

  Shes Mercedes me klim regjistrimi i askaduar per mo mum kontaktoni n viber +38349114810

  Podujevë Sot, 16:20
  2.900 €
 • 0 foto
  Goma 15 CONTINENTAL 4copa thuajse te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma 15 CONTINENTAL 4copa thuajse te reja

  Goma 15 195/65/15 4copa thujase te reja CONTINENTAL VW AUDI MERECEDES BMW ETJ 045/68/73/68 +3834568

  Podujevë Sot, 16:12
  110 €
 • 11 foto
  WW CADYY 1.6 TDI ME KLIM V.P 2011 MAKSI
  Vetura

  WW CADYY 1.6 TDI ME KLIM V.P 2011 MAKSI

  WW CADYY 1.6 TDI VITI FUND 2011 PO SA ARDHUR PA DOGAN . NE GJENDJE TE MIR I PASTR SI MBRENDA ASHTU

  Podujevë Sot, 16:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 16 SAVA 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16 SAVA 205/55/16

  Goma 16 SAVA 205/55/16 TEPER TE MIRA VW AUDI MERCEDES BMW

  Podujevë Sot, 16:00
  130 €
 • 0 foto
  Vw Vento 1.9 TDI 1997
  Vetura

  Vw Vento 1.9 TDI 1997

  vw vento 1.9 TDI viti 1997 xhama me rrym Shiber me rrym Goma Dimrit e rujtne si mbrenda ashtu edhe j

  Podujevë Sot, 15:59
  1.100 €
 • 0 foto
  Menjaq vw golf 3_2 SYNCRO 4x4 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq vw golf 3_2 SYNCRO 4x4 TDI

  Memjaq vw golf 3 golf 2 SYNCRO SYNKRO 4x4 TDI ne gjendje te rregullt me garancion 045 68 73 68 +3

  Podujevë Sot, 15:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Goma 245/45/R18 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245/45/R18 2017

  Shiten Gomat 245/45/R18 ne gjendje shum t mir pa as nje defekt viti 2017 per me shum Viber +383 49 7

  Podujevë Sot, 14:32
  120 €
 • 4 foto
  Goma 205.40.17 2018
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205.40.17 2018

  Shiten gomat 205.40.17 ne gjendje shum t mir pa as ni defekt 2018 per me shum Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Sot, 14:32
  140 €
 • 6 foto
  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017

  Shess 4 goma 225 50 17 Veres Tigar 2017 Gomat jan shume te Rujtne per me shum ne viber +38349 7077

  Podujevë Sot, 14:09
  150 €
 • 5 foto
  Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..
  Autopjese dhe paisje

  Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..

  Distancera Adaptera Pllaka wv audi opel Bmw mercedes golf etj BEJM EDHE ME POROSI p

  Podujevë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne per Golf7 R-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf7 R-Line Origjinal

  Shiten Fellnet 18 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran origjinale me goma t mira pa. as nje defekt per

  Podujevë Sot, 14:07
  830 €
 • 1 foto
   Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll me goma shum te mira viti 2017 jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Caddy Audi

  Podujevë Sot, 14:07
  260 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat R-Line

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt me goma t mira Origjinal per Golf.5.6

  Podujevë Sot, 14:06
  770 €
 • 4 foto
  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll me goma t mira Origjinale GTD per Golf.5.6.7.Passat.Touran per me shum Viber

  Podujevë Sot, 14:06
  730 €
 • 6 foto
  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5

  Shes fellne per Passat Cc , Golf 7,6,5, Audi , ne gjendje perfekte . Me goma 2018 . Fellnet jan orig

  Podujevë Sot, 14:06
  780 €
 • 6 foto
  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo

  Shes fellnet 17 coll me gjendje shum t mir pa as nej defekt O.Z RACING SUPERLEGERA per Golf.4.VW.Bor

  Podujevë Sot, 14:06
  680 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7 GTD
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7 GTD

  Shiten Fellnet 18 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t

  Podujevë Sot, 14:05
  680 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf. 6. 7 R-Line Passat Audi Tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf. 6. 7 R-Line Passat Audi Tauran

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir me goma 225 40 18 per Golf.7 R-LINE Golf.5.6.Passat.Toura

  Podujevë Sot, 14:05
  750 €
 • 4 foto
  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi

  Shes fellnet 16 coll 5x112 bejn per Golf 5 6 7 Audi Passat tauran ne super gjendje per me shum ne vi

  Podujevë Sot, 14:04
  680 €
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes AMG
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG

  Shiten Fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per me Mercedes AMG per

  Podujevë Sot, 14:03
  680 €
 • 8 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinal

  Shes fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekf me goma shum t mira per AudiA4. A5. A6.

  Podujevë Sot, 14:03
  670 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5-6 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5-6 Passat Touran Audi

  Shes Fellnet 15 coll per Golf 5-6 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 14:02
  165 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi S-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line

  Shiten Fellnet 18 coll origjinale per Audi.A4.A5.A6.A7 ne gjendje shum t mir pa as nje defekt per me

  Podujevë Sot, 14:02
  570 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll me goma t reja origjinal per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi per me shum Viber+

  Podujevë Sot, 14:02
  570 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Caddy

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira me goma viti 2018 Jan per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat Touran Ca

  Podujevë Sot, 14:01
  220 €
 • 4 foto
  Fellnen per Passat.Golf.5.6 R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellnen per Passat.Golf.5.6 R-Line

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.To

  Podujevë Sot, 14:01
  630 €
 • 6 foto
  Fellne 18 per Golf 5,6,7,Passat , Touran R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 per Golf 5,6,7,Passat , Touran R-Line

  Fellne 18 zoll me goma vere per Golf 5,6,7,Passat,Touran , ne gjendje shum te mire . Fellnet jan ori

  Podujevë Sot, 14:01
  600 €
 • 1 foto
  Fellne 17 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat

  Shes fellne 17 coll me goma shum te mira per Audi A4 A4 A6 Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Caddy P

  Podujevë Sot, 14:00
  220 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf R-Line

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.T

  Podujevë Sot, 14:00
  600 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.T

  Podujevë Sot, 14:00
  630 €
 • 1 foto
  Fellne 16 coll per Ford Galaxy Sharan etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Ford Galaxy Sharan etj

  Shes Fellne 16 coll shum te mira per Ford Galaxy Ford Folus Mondeo Sharan etj per me shum info ne n

  Podujevë Sot, 14:00
  150 €
 • 6 foto
  Fellnet 17 Golf 5 6 7 GTD Tauran Audi Passatt
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 Golf 5 6 7 GTD Tauran Audi Passatt

  Felllent me Goma 225 45 17 viti 2018 Goodyear Fellnet jan orgjinale me vul te vw Per me shume ne w

  Podujevë Sot, 14:00
  640 €
 • 3 foto
  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Audi A3

  Shes Fellnet thujse te reja me goma shum te mira Jan per Golf 4 Bora Polo a Buba Audi a3 Per me sh

  Podujevë Sot, 13:59
  350 €
 • 1 foto
  Fellne 18 coll per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat

  Shes Fellne 18 coll shum te mira pa as ni grrith jan per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy J

  Podujevë Sot, 13:59
  430 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6 GTI Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6 GTI Origjinal

  Shiten fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir me goma shum t mira pa as nje defekt Origjinale per me

  Podujevë Sot, 13:59
  550 €
 • 5 foto
  Fellne per Passat.Golf.5.6.7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Passat.Golf.5.6.7.Touran

  Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf. 5.6.7.Passat.To

  Podujevë Sot, 13:59
  580 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi S-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Audi.A3.A4.A6 per m

  Podujevë Sot, 13:58
  480 €
 • 8 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinal

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira 2018 per Audi.A3.A

  Podujevë Sot, 13:58
  590 €
 • 9 foto
  Shes Fellnet me Goma Për Golf 5.6.7 Tauran Passatt
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellnet me Goma Për Golf 5.6.7 Tauran Passatt

  Shess Fellnet Me Goma 225 45 17 viti 2016 Felllnet Bejne Per Golf 5 6 7 Tauran Pasatt Audi

  Podujevë Sot, 13:58
  480 €
 • 2 foto
  Fellne 17 GT per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 GT per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll GT me goma M+S shum te mira jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Caddy Audi Pe

  Podujevë Sot, 13:58
  280 €
 • 2 foto
  Fellne 17 coll Golf 4 Polo Bora Audi A3 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll Golf 4 Polo Bora Audi A3 etj

  Shes fellne 17 coll shum te mira per Golf4 Bora Polo Audi A3 Per me shum info ne nr tel Viber Ndrri

  Podujevë Sot, 13:58
  220 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Fellnet 16 coll sikur te reja Jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Etj Per me shu

  Podujevë Sot, 13:57
  270 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.7.6.5.Touran.Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.7.6.5.Touran.Passat

  Shiten Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.5.6.7.Pas

  Podujevë Sot, 13:57
  370 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Touran Golf Passat caddy Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Touran Golf Passat caddy Audi

  Shes Fellnet 16 coll me goma te mira te veres per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me s

  Podujevë Sot, 13:57
  230 €
 • 2 foto
  Fellne 17 coll per Golf 5/6/7 Passat Mercedes etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 5/6/7 Passat Mercedes etj

  Shes Fellne 16 me goma shum te mira jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Mercedes Audi Per me shu

  Podujevë Sot, 13:57
  280 €
 • 7 foto
  Fellne BBS per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne BBS per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt origjinal bbs per me shum Viber +383 49

  Podujevë Sot, 13:57
  470 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran

  Shiten fellnet ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.5.6.Passat.Touran

  Podujevë Sot, 13:56
  430 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 15 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi etj Jan me goma te veres 195/65/15 te mira Per

  Podujevë Sot, 13:56
  190 €