Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 3 foto
  Shitet gas/benzinë
  Vetura

  Shitet gas/benzinë

  • Mercedes-Benz
  • C 180
  • Benzinë + Gaz
  • 1996
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Sot, 00:17
  2.200 €
 • 11 foto
  Shitet E Class E220 EVO 2007
  Vetura

  Shitet E Class E220 EVO 2007

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Pogradec Dje, 22:36
  6.200 €
 • 7 foto
  Shitet audi a4 super gjendje
  Vetura

  Shitet audi a4 super gjendje

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 22:36
  4.400 €
 • 8 foto
  Shitet E Class Evoo
  Vetura

  Shitet E Class Evoo

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Pogradec Dje, 22:35
  6.700 €
 • 8 foto
  Audi a6 allroad M.Nderrimi
  Vetura

  Audi a6 allroad M.Nderrimi

  • Audi
  • Allroad
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 22:34
  7.000 €
 • 10 foto
  Volkswagen Sharan 1.9 TDI AUTOMATIK SUPER GJENDJE
  Vetura

  Volkswagen Sharan 1.9 TDI AUTOMATIK SUPER GJENDJE

  • VW Volkswagen
  • Sharan
  • Dizel / Naftë
  • 1998
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 21:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion golf V plus viti 2006 letrat nje vit
  Vetura

  Okazion golf V plus viti 2006 letrat nje vit

  • VW Volkswagen
  • Golf Plus
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 21:23
  3.800 €
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ S320 CDI 4MATIC
  Vetura

  MERCEDES BENZ S320 CDI 4MATIC

  • Mercedes-Benz
  • S 320
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 20:46
  10.800 €
 • 9 foto
  RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE VITI 2006
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE VITI 2006

  • Land Rover
  • Range Rover Sport
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BENZ E 220 CDI EVO AUTOMAT SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
  Vetura

  BENZ E 220 CDI EVO AUTOMAT SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Pogradec Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BENZ C 220 CDI AVANTGARDE AUTOMAT 2007 GJERMANIA
  Vetura

  BENZ C 220 CDI AVANTGARDE AUTOMAT 2007 GJERMANIA

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Pogradec Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ?Shitet?
  Vetura

  ?Shitet?

  • Mercedes-Benz
  • 270
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 0 - 4 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 20:17
  3.400 €
 • 9 foto
  Shitet 270
  Vetura

  Shitet 270

  • Mercedes-Benz
  • 270
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 0 - 4 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 20:17
  3.400 €
 • 6 foto
  BENZ C300 4MATIC VITI 2015 PANORAMIC
  Vetura

  BENZ C300 4MATIC VITI 2015 PANORAMIC

  • Mercedes-Benz
  • 300
  • Benzin
  • 2015
  • 15 000 - 19 999 km
  • Steptronic / Tiptronic
  • Targa Të huaja
  Pogradec Dje, 20:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes-Benz c300 //AMG LINE
  Vetura

  Mercedes-Benz c300 //AMG LINE

  • Mercedes-Benz
  • C 300
  • Benzinë + Gaz
  • 2008
  • 20 000 - 24 999 km
  • Steptronic / Tiptronic
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 20:01
  9.000 €
 • 12 foto
  OKAZION! Mercedes Benz E220 Cdi Bluefficiency Automat full
  Vetura

  OKAZION! Mercedes Benz E220 Cdi Bluefficiency Automat full

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 19:28
  11.300 €
 • 12 foto
  Range Rover Sport 3.0 SDV8 nafte 2012 FULL/ nderrohet
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 SDV8 nafte 2012 FULL/ nderrohet

  • Land Rover
  • Range Rover Sport
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 19:27
  26.000 €
 • 1 foto
  Kia Sorento 2.5 nafte 2003 kamio manual 4X4/ nderrohet
  Vetura

  Kia Sorento 2.5 nafte 2003 kamio manual 4X4/ nderrohet

  • Kia
  • Sorento
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 19:27
  3.400 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz E220 Cdi Bluefficiency Automat 2010/nderrohet
  Vetura

  Mercedes Benz E220 Cdi Bluefficiency Automat 2010/nderrohet

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 19:27
  11.000 €
 • 11 foto
  Shitet Jaguar XF 2.7 Nafte Viti 2010 Gjendje Super.
  Vetura

  Shitet Jaguar XF 2.7 Nafte Viti 2010 Gjendje Super.

  • Jaguar
  • XF
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 19:22
  9.600 €
 • 6 foto
  Shitet Mercedes - benz 270 cdi
  Vetura

  Shitet Mercedes - benz 270 cdi

  • Mercedes-Benz
  • E 270
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 19:22
  4.800 €
 • 6 foto
  IVECO DAILY 3.0 NAFTE 2005 ME 20+1 VENDE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO DAILY 3.0 NAFTE 2005 ME 20+1 VENDE

  • Daily
  Pogradec Dje, 19:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET GOLF 4 SUPER GJENDJE SERVISIN E BERE
  Vetura

  SHITET GOLF 4 SUPER GJENDJE SERVISIN E BERE

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 19:13
  2.300 €
 • 5 foto
  MARMITA ORIGJINALE SUPER CILESI SHUM ZHURM TE MIR
  Motore (mbi 50 cc)

  MARMITA ORIGJINALE SUPER CILESI SHUM ZHURM TE MIR

  • RAGE TECH
  • 2019
  Pogradec Dje, 19:11
  200 €
 • 7 foto
  YAMAHA TDM 900 -03/07
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA TDM 900 -03/07

  • 2003
  Pogradec Dje, 19:10
  400 €
 • 7 foto
  Kawasaki zx 9 900
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki zx 9 900

  • 2002
  Pogradec Dje, 19:09
  400 €
 • 6 foto
  Bmw 740Li
  Vetura

  Bmw 740Li

  • BMW
  • 740
  • Benzin
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet benz 270 automat mundesi nderrimi
  Vetura

  Shitet benz 270 automat mundesi nderrimi

  • Mercedes-Benz
  • 270
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 18:23
  3.000 €
 • 12 foto
  mercedes e class 220
  Vetura

  mercedes e class 220

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A4 2.0 benzin gaz super gjendje
  Vetura

  Audi A4 2.0 benzin gaz super gjendje

  • Audi
  • A4
  • Benzinë + Gaz
  • 2006
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 17:23
  5.200 €
 • 12 foto
  Jaguar XF 3.0nafte automat F1 /nderrohet
  Vetura

  Jaguar XF 3.0nafte automat F1 /nderrohet

  • Jaguar
  • XF
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 17:01
  12.000 €
 • 3 foto
  GRUP TIMONI VW PASSAT 2013 OKAZIONN
  Autopjese dhe paisje

  GRUP TIMONI VW PASSAT 2013 OKAZIONN

  Grup timoni vw passat 2010 ....2015

  Pogradec Dje, 16:46
  400 €
 • 12 foto
  Shitet Golf 5 Okazion
  Vetura

  Shitet Golf 5 Okazion

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 16:26
  3.800 €
 • 7 foto
  Okazion golf 4 benzine+gaz me dokumenta 1 vit
  Vetura

  Okazion golf 4 benzine+gaz me dokumenta 1 vit

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzinë + Gaz
  • 1999
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 16:25
  2.000 €
 • 6 foto
  4+1 Automat
  Vetura

  4+1 Automat

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 20 000 - 24 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 16:22
  3.800 €
 • 4 foto
  Shes pjese per passat nafte ne gjendje te shkelqyer
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjese per passat nafte ne gjendje te shkelqyer

  makina disponon gjith pjeset ne gjendje

  Pogradec Dje, 15:29
  1 €
 • 6 foto
  pjese dhe disqe 14 per opel astra 1.7 nafte turbo
  Autopjese dhe paisje

  pjese dhe disqe 14 per opel astra 1.7 nafte turbo

  makina disponon gjith pjeset ne gjendje

  Pogradec Dje, 15:29
  1 €
 • 4 foto
  pjese per opel zafira nafte
  Autopjese dhe paisje

  pjese per opel zafira nafte

  makina disponon gjith pjeset ne gjendje

  Pogradec Dje, 15:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pjese per benz w203 avangard 220 2004 manual
  Autopjese dhe paisje

  pjese per benz w203 avangard 220 2004 manual

  shes pjese per benz w203 ne gjendje te s

  Pogradec Dje, 15:29
  1 €
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ E 200 NAFTE MANUALE VITI 1999 NE LEJE
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 200 NAFTE MANUALE VITI 1999 NE LEJE

  • Mercedes-Benz
  • E 200
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 14:44
  2.300 €
 • 3 foto
  Biciklet SCOTT
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklet SCOTT

  Shitet Biciklet Scott 1 muaj e perdoru

  Pogradec Dje, 14:23
  300.000 Lek
 • 8 foto
  FORD FOKUS TDDI
  Vetura

  FORD FOKUS TDDI

  • Ford
  • Focus
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 14:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ford fokus 1.6 nafte
  Vetura

  Ford fokus 1.6 nafte

  • Ford
  • Focus
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 13:56
  2.500 €
 • 10 foto
  MERCEDES AVANTGARDE C-180 KOMPRESSOR BENZINE MANUALE
  Vetura

  MERCEDES AVANTGARDE C-180 KOMPRESSOR BENZINE MANUALE

  • Mercedes-Benz
  • C 180
  • Benzin
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Pogradec Dje, 13:46
  3.400 €
 • 9 foto
  ✅OKAZION 4900€✅MERCEDES BENZ E-220 AVANTGARDE AUTOMATIC 2006
  Vetura

  ✅OKAZION 4900€✅MERCEDES BENZ E-220 AVANTGARDE AUTOMATIC 2006

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 13:46
  4.900 €
 • 0 foto
  Toyota corolla verso 2008
  Vetura

  Toyota corolla verso 2008

  • Toyota
  • Corolla Verso
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 13:34
  4.500 €
 • 12 foto
  NISSAN PIXO 1000 BENZINE GAZ I VITIT 2010
  Vetura

  NISSAN PIXO 1000 BENZINE GAZ I VITIT 2010

  • Nissan
  • Pixo
  • Benzinë + Gaz
  • 2010
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Pogradec Dje, 12:54
  2.800 €
 • 12 foto
  HYUNDAI i10 (1000 BENZIN) I VITIT 2008
  Vetura

  HYUNDAI i10 (1000 BENZIN) I VITIT 2008

  • Hyundai
  • i10
  • Benzin
  • 2008
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Pogradec Dje, 12:54
  2.400 €
 • 4 foto
  Fadrom Mundesi Nderrimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fadrom Mundesi Nderrimi

  • Model Tjeter
  Pogradec Dje, 12:28
  3.000 €
 • 4 foto
  Golf 4 1.4 benzin
  Vetura

  Golf 4 1.4 benzin

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 2001
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Pogradec Dje, 12:28
  2.000 €