Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 7 foto
  Shitet a4 2007
  Vetura

  Shitet a4 2007

  Shitet Audi A4 Viti 2007 Manual 6+1 Navi Klima Sedile me ngrohje Psqyra elektrike Xhama lektrik Xham

  Pogradec 5 gusht 21:44
  4.100 €
 • 8 foto
  Shitet audi a6 3.0 quattro
  Vetura

  Shitet audi a6 3.0 quattro

  Shitet audi a6 3.0 naft.Viti 2009.Sensor parkimi para mbrapa.kamera parkimi. Hapje mbyllje me sensor

  Pogradec 5 gusht 21:44
  6.800 €
 • 12 foto
  Shitet c class 220 ??
  Vetura

  Shitet c class 220 ??

  C class 2006 i sapoardhur me dogan te paguar.Sendile me ngrohje fener me lupa xhama t zinj. Goma te

  Pogradec 5 gusht 21:44
  4.200 €
 • 9 foto
  Benz c220 EVO
  Vetura

  Benz c220 EVO

  SHITET BENZ C CLASS C220 EVO.MAKINA ESHTE E SAPOTARGUAR ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA.NE GJENDIE P

  Pogradec 5 gusht 21:43
  5.300 €
 • 4 foto
  FURGON TAXI SUPER GJENDJE 1999
  Vetura

  FURGON TAXI SUPER GJENDJE 1999

  FURGON TAXI SUPER GJENDJE SUPER XHENERIKE MOTORRIKE DHE ESTETIKE ME DEKUMENTA ME KLIME LART EDHE BRE

  Pogradec 5 gusht 21:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ C200 MOTORR EVO 2007 MANUALE
  Vetura

  MERCEDES BENZ C200 MOTORR EVO 2007 MANUALE

  MERCEDES BENZ C200 MOTORR EVO 2007 MANUALE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DOGANE E PAGUAR +355 69 218 553

  Pogradec 5 gusht 21:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 MANUALE
  Vetura

  MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 MANUALE

  MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 KOMPRESSOR MANUALE NE GJENDJE SHUME TE MIRE 📲 +355 69 587 6565

  Pogradec 5 gusht 21:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OKAZION 5700 EURO
  Vetura

  OKAZION 5700 EURO

  Benz 220 motor me kamje manuale 7masha sendilje meschini me ngrohje avandgarde sensore pa ndrysh

  Pogradec 5 gusht 21:31
  5.700 €
 • 6 foto
  Bmw GrandTurismo Okazion !!
  Vetura

  Bmw GrandTurismo Okazion !!

  Makina esht ne gjendje shum te mire 150,000mije milje origjinale te verifikushme, esht targuar vitin

  Pogradec 5 gusht 21:29
  13.500 €
 • 4 foto
  Vespa 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Vespa 49cc

  Shitet vespa ne gjendje shum shum te mire, 49cc pa letra

  Pogradec 5 gusht 21:28
  400 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz E-clas
  Vetura

  Mercedes Benz E-clas

  Mercedes benz E 350-benzin 4 matic Viti 2011me 170241 Milje Kamio automatike, baxho sedilje elektr

  Pogradec 5 gusht 20:41
  14.500 €
 • 12 foto
  Bmw X6 full ekstra..nderrohet !!!
  Vetura

  Bmw X6 full ekstra..nderrohet !!!

  Bmw x6 full full ekstra..timon me ngrohje..dyer me thithje..ndezje pa celes..dyer me shenje gishti..

  Pogradec 5 gusht 20:30
  16.500 €
 • 6 foto
  ✅✅✅ VW CADY 220KM 2006 MANUAL NDEROHET
  Vetura

  ✅✅✅ VW CADY 220KM 2006 MANUAL NDEROHET

  ✅✅✅ VW CADDY 229KM 12/2005 MANUAL ✅ LETRAT E PAGUARA ✅ 2 PAL GOMA ✅ SHUM E P

  Pogradec 5 gusht 20:25
  4.300 €
 • 8 foto
  ?? VW POLO 1.2 GAZ BENXIN 2011 ME DAOGAN 168KM
  Vetura

  ?? VW POLO 1.2 GAZ BENXIN 2011 ME DAOGAN 168KM

  ✅✅✅ okazionnn 👉 vw polo 1.2 gaz benxin fabrike 2celsa 👉 2011 168km manual 👉 dogan e paguar

  Pogradec 5 gusht 20:24
  4.600 €
 • 8 foto
  ✅ TOYOTA AURIS 1.4D AUTOMAT F1 160KM 2010
  Vetura

  ✅ TOYOTA AURIS 1.4D AUTOMAT F1 160KM 2010

  ✅ OKAZIONN TOYOTA AURIS 1.4D ✅ AUTOMAT F1 TE TIMONI FULL EKSTRA ✅ VITI 12/2009 168 KM ✅ 4

  Pogradec 5 gusht 20:24
  5.900 €
 • 7 foto
  MERCEDES BENZ E-220 MANUAL 2001 NAFTE
  Vetura

  MERCEDES BENZ E-220 MANUAL 2001 NAFTE

  MERCEDES BENZ E-220 MANUAL 2001 NAFTE MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE SI DHE XHENERIKE ME

  Pogradec 5 gusht 20:16
  2.900 €
 • 7 foto
  Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine gaz
  Vetura

  Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine gaz

  Golf 4 motorr 1.6 sr viti fund 98 letrat deri ne fund te qeshorit gazi lovato te shenuar ne leje 1vi

  Pogradec 5 gusht 20:14
  2.300 €
 • 6 foto
  Toyota Aygo 1.4 naft
  Vetura

  Toyota Aygo 1.4 naft

  Toyota 1.4 naft ne gjendje shum te mir me letra deri ne fund te vitit .

  Pogradec 5 gusht 20:12
  2.700 €
 • 9 foto
  Golf 5  SAPO ARDHUR ????????
  Vetura

  Golf 5 SAPO ARDHUR ????????

  Shitet golf 5 sapo ardhur nga GJermania me dogan te paguar ne gjendje shum te mir i gatshem per cdo

  Pogradec 5 gusht 20:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion!Opel Corsa 1.7nafte viti 2000
  Vetura

  Okazion!Opel Corsa 1.7nafte viti 2000

  Opel corsa motorr 1.7nafte shume ekonomike,e vitit 2000 me 4 porta,kondicioner,airbag,kasetofon cd p

  Pogradec 5 gusht 19:49
  1.100 €
 • 12 foto
  Bmw X5 3.0 GAZ+BENZINE Panorama/Nderrohet 08
  Vetura

  Bmw X5 3.0 GAZ+BENZINE Panorama/Nderrohet 08

  Shitet/Nderrohet Bmw X5 motorr 3.0si benzine+gas , X-Drive,272hp,PANORAMA,fundi 2008,sallon lekure,2

  Pogradec 5 gusht 19:49
  12.000 €
 • 10 foto
  SHITET NISSAN PickUp 4x4 VITI 2011
  Vetura

  SHITET NISSAN PickUp 4x4 VITI 2011

  NISSAN PickUp Nafte motor 2.5 ne gjendje Perfekte e ardhur nga Gjermania .Makina disponon te gjitha

  Pogradec 5 gusht 19:07
  9.800 €
 • 7 foto
  W211 E280CDI Evo 2006 7G tronic navi
  Vetura

  W211 E280CDI Evo 2006 7G tronic navi

  Evo E280Cdi pa takse luksi, sherbime te bera vaj filtra sensor pakrimi dritash shiu,Kamio 7G tronic

  Pogradec 5 gusht 19:03
  5.800 €
 • 5 foto
  SHITET MERCEDES BENZ C KLASS
  Vetura

  SHITET MERCEDES BENZ C KLASS

  MERCEDES-BENZ C KLASS 🔹️VITI 2006 🔹️MOTOR 220 CDI EVO 🔹️VERSION AVANGARDE 🔹️CAMBIO MANUAL

  Pogradec 5 gusht 18:46
  4.500 €
 • 11 foto
  Vw Touareg 3.6Gaz+Benzine INDIVIDUAL Automat
  Vetura

  Vw Touareg 3.6Gaz+Benzine INDIVIDUAL Automat

  Vw Touareg 3.6benzine+gaz V6 INDIVIDUAL,fundi 2006 super full,amortizim me jasteke,kamio automatike,

  Pogradec 5 gusht 18:32
  7.400 €
 • 4 foto
  Renault Clio 1.4Benzin AUTOMAT(kalon ne emergjenc)
  Vetura

  Renault Clio 1.4Benzin AUTOMAT(kalon ne emergjenc)

  Renault clio viti 2003 motorr 1.4 benzine kamio automatike Makina ka problem me kamion here pas here

  Pogradec 5 gusht 18:32
  950 €
 • 7 foto
  Bmw GT 535i benzine PANORAMA/ Full Option 2011
  Vetura

  Bmw GT 535i benzine PANORAMA/ Full Option 2011

  Bmw GT 535i benzine viti 2011 PANORAMA,300kuaj fuqi,full option e ardhur nga USA vetem disa muaj e p

  Pogradec 5 gusht 18:32
  13.500 €
 • 6 foto
  Okazion!Mercedes Benz E280cdi Automat/nderrohet
  Vetura

  Okazion!Mercedes Benz E280cdi Automat/nderrohet

  Mercedes Benz E280 CDI fundi 2007 AUTOMAT,sensore parkimi,timon druri,letra te paguara deri ne qers

  Pogradec 5 gusht 18:32
  7.000 €
 • 6 foto
  Jaguar S-Type 3.0GAZ+BENZINE full option
  Vetura

  Jaguar S-Type 3.0GAZ+BENZINE full option

  Jaguar S-Type motorr 3.0Benzine+Gaz (pa takse luksi),fundi 2001 me kamio automatike (tronic),ngjyre

  Pogradec 5 gusht 18:31
  3.650 €
 • 12 foto
  Audi A4 2.0TDI AUTOMAT full option
  Vetura

  Audi A4 2.0TDI AUTOMAT full option

  Audi A4 viti 2008 motorr 2.0nafte kamio automatike,xhama te zinj me leje,full option,ne gjendje shum

  Pogradec 5 gusht 18:31
  8.700 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas Look Amg M.Nderrimi
  Vetura

  Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas Look Amg M.Nderrimi

  Shitet Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas,Look Amg,viti 2011,kambio Automatike Tip Tronic,sallon lekure n

  Pogradec 5 gusht 18:20
  12.500 €
 • 7 foto
  Mercedes -benz !! E200 mundesii nderimii
  Vetura

  Mercedes -benz !! E200 mundesii nderimii

  Shitet ose nderohet E klas 2011 xhama te zinj origjinal te 2017 kseno bixeno sendlije lekure pa

  Pogradec 5 gusht 18:16
  13.000 €
 • 12 foto
  E250 AUTOMAT DISTRONIC START/STOP FULL M.NDERRIMI
  Vetura

  E250 AUTOMAT DISTRONIC START/STOP FULL M.NDERRIMI

  Shitet Mercedes-Benz E250 CDI,model ELEGANCE,EURO 4,viti 2009,kambio Automatike Tip Tronic,komanda

  Pogradec 5 gusht 18:07
  12.800 €
 • 10 foto
  Shitet C180 KOMPRESSOR facelift 2005
  Vetura

  Shitet C180 KOMPRESSOR facelift 2005

  Shitet Mercedes-Benz C180 KOMPRESSOR Benzine (mundesi per impiant gazi) Viti 02/2005 Kambio Manual

  Pogradec 5 gusht 18:02
  4.000 €
 • 5 foto
  Smart 800 nafte automatik
  Vetura

  Smart 800 nafte automatik

  Smart 800 cdi automat. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.letra te paguara per nje vit ,

  Pogradec 5 gusht 17:53
  2.100 €
 • 5 foto
  Okazion wv pasat 1.9 Automat 2005
  Vetura

  Okazion wv pasat 1.9 Automat 2005

  Wv pasat 4 porta 1.9 Nafte Viti 2005 Dokumentat der ne mars 2021 Disqe alumini gomat e reja te 4 ta

  Pogradec 5 gusht 17:16
  3.300 €
 • 6 foto
  Pompe vaditje me Nafte e korent 3 Fazor
  Autopjese dhe paisje

  Pompe vaditje me Nafte e korent 3 Fazor

  Shiten dy pompa vaditje. 1 pompe me nafte ndezja me motorrino dhe litar cmimi 500 mij lek 2 pompe me

  Pogradec 5 gusht 17:15
  400 Lek
 • 4 foto
  Bombul Gazi 2013+ nje ganxhe
  Autopjese dhe paisje

  Bombul Gazi 2013+ nje ganxhe

  Bombla e gazit eshte 47 litra e re vendoset tek goma rezerve. Ganxhe per makina te ndryshme 50 €

  Pogradec 5 gusht 17:14
  60 €
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ E 220 CDI 2001 FULL OPTION AUTOMAT
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 220 CDI 2001 FULL OPTION AUTOMAT

  MERCEDES BENZ E 220 CDI VITI 2001 AUTOMAT MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE XHENERIKE SHERBIM

  Pogradec 5 gusht 17:11
  3.500 €
 • 10 foto
  Hyundai//accent//2001/ nafte 1.5// manual
  Vetura

  Hyundai//accent//2001/ nafte 1.5// manual

  Hyundai accent ne gjendje shum t mire, motorr 1.5 nafte, 3 pistona shume shume ekonomike, viti 2001

  Pogradec 5 gusht 16:59
  1.800 €
 • 12 foto
  shiten 2 audi a6 s line full te sapo ardhur ??
  Vetura

  shiten 2 audi a6 s line full te sapo ardhur ??

  shiten 2 audi a6 ngjyra zeze karburanti 2.8 fsi benzine 3.0 Nafte kamio automatik dhe manual te

  Pogradec 5 gusht 16:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz E220 CDi
  Vetura

  Mercedes-Benz E220 CDi

  Shitet Mercedes Benz E220 cdi- 125 hp, shum ekonomik. Viti 1999, makina posedon, kondicioner, ABS,AS

  Pogradec 5 gusht 15:14
  1.850 €
 • 6 foto
  ALFA ROMEO 1.9 NAFTE SHITET/NDERROHET
  Vetura

  ALFA ROMEO 1.9 NAFTE SHITET/NDERROHET

  ALFA ROMEO 147 VITI 2003 1.9 NAFTE 296000 KM ORIGJINALE MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MO

  Pogradec 5 gusht 15:02
  2.200 €
 • 10 foto
  Opel Insignia 6marsha nafte EcoFlex full/nderrohet
  Vetura

  Opel Insignia 6marsha nafte EcoFlex full/nderrohet

  Okazion Opel insignia kamio manuale 6marsha,nafte EcoFlex ,xhama te zinj origjinale,navigator,sensor

  Pogradec 5 gusht 14:36
  6.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh
  Vetura

  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh

  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh i sapoardhur ne gjendje shume te mire pune,me dogane

  Pogradec 5 gusht 14:36
  4.500 €
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.2benzine kamio AUTOMATIKE targa AA
  Vetura

  Opel Corsa 1.2benzine kamio AUTOMATIKE targa AA

  Shitet Opel corsa motorr 1,2benzine me kamio Automatike,viti 2001,ngjyre e kuqe,4 dyer xhama elektri

  Pogradec 5 gusht 14:34
  2.500 €
 • 9 foto
  BMW 525 AUTOMATIK PANORAMA DOGAN E PAGUAR
  Vetura

  BMW 525 AUTOMATIK PANORAMA DOGAN E PAGUAR

  BMW 525 D AUTOMATIK PANORAMIK TAVAN XHAMI ELEKTRIK VITI 2007 SALLON LEKURE MUZIK BOS DISQE ALUMIN

  Pogradec 5 gusht 12:26
  4.799 €
 • 9 foto
  Audi A6 S-Line 3.0 TDI QUATTRO
  Vetura

  Audi A6 S-Line 3.0 TDI QUATTRO

  Audi A6 S-Line 3.0 TDI Quattro ardhur nga Zvicra 🇨🇭 Viti fundi 2007 Taksa+siguracion te sapo paguar

  Pogradec 5 gusht 12:21
  8.000 €
 • 6 foto
  Benc e klas 220 naft manual.
  Vetura

  Benc e klas 220 naft manual.

  Super gjendje me letra te sapo prera makina esht bler ne gjermani para nje viti. Shum ekonomike.

  Pogradec 5 gusht 12:20
  3.800 €
 • 4 foto
  shes mitsubishi ne gjendje shume te mire 2400€
  Vetura

  shes mitsubishi ne gjendje shume te mire 2400€

  shitet mitsubishi cold ne gjendje shume te mire benzin gaz te shenuar ne lej qarkullimi motorri 1.3

  Pogradec 5 gusht 12:17
  2.400 €