Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 6 foto
  Fiat Punto 1.3 nafte
  Vetura

  Fiat Punto 1.3 nafte

  shitet fiat punto 1.3 nafte motor me zinxhir makina eshte ne gjendje shume te mire,e pa perdorur fa

  Pogradec 20 prill 16:35
  1.700 €
 • 11 foto
  VW passat 1.8 benzin/gas
  Vetura

  VW passat 1.8 benzin/gas

  Shitet passat 1.8 benzine gas gjendje shum te mire si motorrike dhe xhenerike gomat 80% shum ekonomi

  Pogradec 20 prill 12:37
  2.500 €
 • 5 foto
  DI e kuqe 6 marsha
  Vetura

  DI e kuqe 6 marsha

  Ne gjendje te mir e gatshme per cfar do lloj prove nga ana juaj 4 goma te reja

  Pogradec 20 prill 07:20
  2.700 €
 • 7 foto
  Passat Se
  Vetura

  Passat Se

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,vaj filtra motori vaj kamio te nderuar

  Pogradec 20 prill 00:45
  8.500 €
 • 1 foto
  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE
  Vetura

  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE

  SHITET AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE MAKINA NE GJENDJE TE SHKELQYER DY VJET KA QE KA ARDHUR NGA SUE

  Pogradec 19 prill 19:48
  2.300 €
 • 6 foto
  shite Ford fokus c max
  Vetura

  shite Ford fokus c max

  shite Ford fokus c max 2000cc benzin gaz..gazi brenda garacise 500 lek per 100 km e ka harxhimin mak

  Pogradec 19 prill 15:03
  3.500 €
 • 4 foto
  Pjese kembimi per Motora dhe Service
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi per Motora dhe Service

  Pjese te ndryshme kembimi per motora dhe mundesi servisi

  Pogradec 19 prill 12:22
  1 €
 • 4 foto
  Marmita per Hajabusa 1300
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita per Hajabusa 1300

  Shiten marmita per Suzuki Hajabusa origjinale ne gjendje shume te mire

  Pogradec 19 prill 12:22
  1 €
 • 7 foto
  opc
  Vetura

  opc

  makina permban 2 pale disqe makina eshte e rralle ne llojin e saj shume ekonomike 1.4 benzine gas

  Pogradec 19 prill 11:23
  3.500 €
 • 6 foto
  VW Passat 1,9Tdi 6 marsha portobagazh
  Vetura

  VW Passat 1,9Tdi 6 marsha portobagazh

  Passat motorr 1,9tdi me 6 Marsha ,sedilie me ngrohje,navi,radio,CD,portobagazh,drita mjegulle poshte

  Pogradec 19 prill 10:39
  3.750 €
 • 4 foto
  Volvo 70 super gjendje 2.4 naft automat
  Vetura

  Volvo 70 super gjendje 2.4 naft automat

  Volvo super gjendje letra te sapoprera

  Pogradec 19 prill 08:42
  3.000 €
 • 2 foto
  Bmw 320d automat
  Vetura

  Bmw 320d automat

  Makina eshte ne gjendje shum te mir 2.0 naft automat letrat e prera per 1 vit per te interesuarit v

  Pogradec 19 prill 06:07
  5.800 €
 • 0 foto
  MERCEDES Benz C Class 220 ELEGANCE
  Vetura

  MERCEDES Benz C Class 220 ELEGANCE

  NE GJENDJE PERFEKTE . ME OPSION ESP & ABS . AUTO SPEEDER . CLIMA BAXHO DISQE SPORTIVE MODEL

  Pogradec 18 prill 22:53
  3.500 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndrrohet me biciklete
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ose ndrrohet me biciklete

  Shitet ose ndrrohet me biciklete motor 49 cc yamaha me zinxhir 2 kohesh ne gjendje pune ka nevoje ve

  Pogradec 18 prill 12:07
  100 €
 • 5 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  shitet Passat C3B6.

  Pogradec 17 prill 18:38
  29 €
 • 11 foto
  ❌❌❎OKAZION❎❌❌OPEL CORSA
  Vetura

  ❌❌❎OKAZION❎❌❌OPEL CORSA

  Opel corsa 1.0 3 pistona benzin shum ekonomike dhe e shpejt kilometra 120000 mije origjinale te kont

  Pogradec 17 prill 15:33
  2.700 €
 • 4 foto
  X Type
  Vetura

  X Type

  Shitet per arsye se nuk punon motori makina sa ka erdhur nga zvicer para 1 viti makina ka ber vetem

  Pogradec 17 prill 11:44
  1.700 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz sprinter 316
  Vetura

  Mercedes-Benz sprinter 316

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania dhe sapo targuar,ne gjendje super xhenerike,motorike dhe estetik

  Pogradec 16 prill 17:45
  7.500 €
 • 2 foto
  Shes fugon sprinter 20+1
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes fugon sprinter 20+1

  Shitet fugon ne gjendje te mir te gjitha sherbimet e sa po bera letrat taska siguracion kolaudim te

  Pogradec 16 prill 17:25
  10.000 €
 • 11 foto
  VW GOLF 4 1.9 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE

  SHITET&NDERROHET VW GOLF 4 1.9 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE LETRAT TE SAPO PAGUARA NR CEL&WHATSAPP

  Pogradec 16 prill 03:08
  2.300 €
 • 3 foto
  Pirun Komatsu
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun Komatsu

  Shitet piruni Komatsu Gjendje e mir Pesha e ngritjes 2ton. Shperndares per kove i sapo vene

  Pogradec 15 prill 14:35
  3.300 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Benz E220
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz E220

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Makina ka punuar vetem 7 muaj Taksi. Cmimi i diskutueshem tel

  Pogradec 15 prill 12:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  E 220 Cdi Avantgard Manual 6 marsha Viti 2001
  Vetura

  E 220 Cdi Avantgard Manual 6 marsha Viti 2001

  Shitet E class Avantgard 220 Cdi Manual Makina ka dy celsa . Goma te reja. Pasqyra me palosje. Pil

  Pogradec 15 prill 00:17
  3.300 €
 • 0 foto
  Shes disqe 17 E clas 211 nderrohen me disqe nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes disqe 17 E clas 211 nderrohen me disqe nr 16

  Disqet jan me goma shum te mira . Disqet ja pa saldime . Jan nr 17 . I nderroj me disqe 16

  Pogradec 14 prill 22:08
  200 €
 • 0 foto
  Audi tt
  Vetura

  Audi tt

  Mjeti eshte ne gjendje shume te mire dhe ska asnje demtim as brenda as jashte. Dhe ka impjant shum

  Pogradec 14 prill 15:36
  3.000 €
 • 11 foto
  Citröen C3
  Vetura

  Citröen C3

  Shitet citröen C3 viti 2011 ne gjendje shum t mire e blere me 0 kilomentra , motorr 1.5 nafte , te g

  Pogradec 14 prill 12:21
  4.700 €
 • 4 foto
  Mercedes 220Avangard
  Vetura

  Mercedes 220Avangard

  Shitet Avangard 220cdi manual shum I paster shum ekonomik

  Pogradec 14 prill 07:57
  3.200 €
 • 0 foto
  Audi TT
  Vetura

  Audi TT

  Makina eshte ne gjendje te mire me tapiceri te paster dhe pa gervishtje ne boje. Eshte 2000cc turbo

  Pogradec 13 prill 18:28
  3.100 €
 • 4 foto
  AUDI A4 SUPER GJENDJE OKAZION
  Vetura

  AUDI A4 SUPER GJENDJE OKAZION

  Shitet audi a4 1.8 benzin gaz ne leje me letra deri ne dhjetor 2020 makina ka dy vjet qe ka ardhur n

  Pogradec 13 prill 13:47
  2.300 €
 • 3 foto
  Mercedz benz c200
  Vetura

  Mercedz benz c200

  Shitet per me teper info nr tel 0695390669

  Pogradec 13 prill 13:27
  7.000 €
 • 0 foto
  Disqe per evo
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per evo

  Okazion shiten disqe per benc evo 18 me goma te reja cmimi 400 euro megjith goma jan shum te paster

  Pogradec 13 prill 10:09
  400 €
 • 9 foto
  Renault clio
  Vetura

  Renault clio

  Shitet edhe nderrohet me dokumenta por te mbaruara para nje muaji makina ka vetem gervishtje nga jas

  Pogradec 12 prill 20:17
  600 €
 • 4 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  125 gjendje super

  Pogradec 12 prill 20:05
  400 Lek
 • 8 foto
  Mercedes Benz Vito 2.2cdi 6 marsha/i diskutueshem
  Vetura

  Mercedes Benz Vito 2.2cdi 6 marsha/i diskutueshem

  Mercedes Benz Vito motorr 2.2cdi , viti 2004,kamio manuale 6 marsha,pasqyra elektike me palosje dhe

  Pogradec 12 prill 17:11
  5.650 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz Vito 2.2cdi me 6marsha,i diskutushem
  Kamionë

  Mercedes Benz Vito 2.2cdi me 6marsha,i diskutushem

  Mercedes Benz Vito motorr 2.2cdi , viti 2004,kamio manuale 6 marsha,pasqyra elektike me palosje dhe

  Pogradec 12 prill 17:10
  5.650 €
 • 3 foto
  Makine
  Vetura

  Makine

  Shitet opel meriva ne gjendje shume te mire

  Pogradec 12 prill 11:27
  3.700 €
 • 9 foto
  Audi A4// 2006// BG 2.0(T)//Automat
  Vetura

  Audi A4// 2006// BG 2.0(T)//Automat

  Shitet audi A4 viti 2006 model amerikan, motorr 2.0 T (e kuqe) , benzin gaz, gazi i shenuar n leje q

  Pogradec 11 prill 23:15
  6.000 €
 • 5 foto
  Iveco Daily
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Daily

  Shitet iveco daily ne gjendje shume te mire.E gatshme per cdo lloj prove.

  Pogradec 11 prill 16:26
  5.800 €
 • 8 foto
  Autobuz Man - Lion
  Vetura

  Autobuz Man - Lion

  Me WC -expres 51 Vende

  Pogradec 11 prill 10:06
  47.000 €
 • 8 foto
  31 vende
  Vetura

  31 vende

  Modeli :Iveco Ne gjendje shume te mire .

  Pogradec 11 prill 09:54
  34.000 €
 • 4 foto
  25 Vende
  Vetura

  25 Vende

  Per cdo gje jam i gatshem te pergjigjem

  Pogradec 11 prill 09:46
  20.000 Lek
 • 3 foto
  E class 220 Cdi Avantgard Manual 6 marsha
  Vetura

  E class 220 Cdi Avantgard Manual 6 marsha

  Shitet Mercedez Ne gjendje shum te mir me servise te sapo bera. Viti 2001 . Motorr 220 cdi . Manual

  Pogradec 10 prill 19:39
  3.600 €
 • 4 foto
  Ifa l 60
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ifa l 60

  SHITET IFA L60 Per te tjera informacione merni ne tel:0684623156

  Pogradec 10 prill 10:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IFA L60
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IFA L60

  Shitet IFA L60 4x4

  Pogradec 10 prill 10:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Ifa L60
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Ifa L60

  Shitet Ifa L60 per te tjera informacione merni ne Tel:0684623156

  Pogradec 9 prill 21:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet IFA L 60
  Vetura

  Shitet IFA L 60

  Shitet IFA L 60 4 x 4

  Pogradec 9 prill 20:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ifa L 60
  Vetura

  Ifa L 60

  Shitet IFA L 60

  Pogradec 9 prill 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BMW
  Vetura

  BMW

  Ngjyra: argjend Përshkrimi i ngjyrës l: argjendi akullnajor Ngjyra e brendshme metalike: NevadaBeige

  Pogradec 9 prill 16:37
  3.000 €
 • 9 foto
  Bmv X5
  Vetura

  Bmv X5

  Shes bmv x5 makina esht ne gjendie te shkelqyer nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi esht shum e pas

  Pogradec 8 prill 19:57
  11.800 €
 • 7 foto
  WV golf IV 1.9 Nafte e 2000 me dokumenta per 1 vit
  Vetura

  WV golf IV 1.9 Nafte e 2000 me dokumenta per 1 vit

  Golf IV 1.9 t.d.i Nafte.Pa te kuqe shum ekonomik Viti 2000 4 porta Letrat der ne 20.02.2021 E shes

  Pogradec 8 prill 14:05
  2.200 €