Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 11 foto
  Citroen C5 Automat 2011 nafte 1.6 ekonomike/full
  Vetura

  Citroen C5 Automat 2011 nafte 1.6 ekonomike/full

  citroen c5 automat full option motorr 1.6nafte shume ekonomik,disqe ,goma te reja,xenon-bixenon,sens

  Pogradec Sot, 09:33
  7.500 €
 • 9 foto
  Vw Passat 2.0Nafte 2005 kamio manuale
  Vetura

  Vw Passat 2.0Nafte 2005 kamio manuale

  Vw passat nafte,kamio manuale, e paster jashte dhe brenda,dokumenta te paguara,ne gjendje shume te m

  Pogradec Sot, 09:33
  5.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh
  Vetura

  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh

  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh i sapoardhur ne gjendje shume te mire pune,me dogane

  Pogradec Sot, 09:33
  4.500 €
 • 8 foto
  OKAZION!Mercedes Benz GLE 350 Bluetec 4x4 PANORAMA
  Vetura

  OKAZION!Mercedes Benz GLE 350 Bluetec 4x4 PANORAMA

  Shitet Gle350 Bluetec 4matic 9g tronic 2017 Marsha ne timon F1 (+\\-) Blind spot asist overtaking se

  Pogradec Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kymco kxr sport 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco kxr sport 250cc

  Shes motorr kymco kxr sport 250cc në gjendje të shkëlqyer. Motorri është me dokumenta të rregullta d

  Pogradec Sot, 09:10
  250.000 Lek
 • 2 foto
  Fleometer w211 E class 200 Kompressor ( benzine)
  Autopjese dhe paisje

  Fleometer w211 E class 200 Kompressor ( benzine)

  Shitet fleometer i ri mercedes E class 200 kompressor , ne kuti i blere gabimisht i pa perdorur, nga

  Pogradec Sot, 08:37
  75 €
 • 7 foto
  Touran 2.0
  Vetura

  Touran 2.0

  Touran, Viti 2005, 270\'000 km, 140 CV, Diesel, 1\'968 cm3, Ulëse 5. Goma të reja të vendosura ne

  Pogradec Sot, 08:37
  4.300 €
 • 5 foto
  Shitet Ford Fokus
  Vetura

  Shitet Ford Fokus

  Shitet Ford Fokus TDDI viti 2002 me injator mekanik e pompe mekanike me kualidim dhe siguracion nent

  Pogradec Sot, 07:06
  2.500 €
 • 4 foto
  VW Golf 5 Lock GTI
  Vetura

  VW Golf 5 Lock GTI

  Shes Golf 5 Lock GTI ne gjendje shum te mire pune makina ka keto ekstra me masha ne tymon Sendilet i

  Pogradec Sot, 01:56
  5.400 €
 • 7 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Shes makine Audi A6 e vitit 2001 makina eshte ne gjendje shume te mire pune me sallon lekure te sapo

  Pogradec Sot, 01:56
  2.200 €
 • 7 foto
  Shitet kamioncine
  Vetura

  Shitet kamioncine

  Kamioncine 307D ne gjendje te mire motorrike dhe estetike Kolaudimi deri ne shkurt 2021 siguracioni

  Pogradec Sot, 00:29
  3.000 €
 • 8 foto
  Ford galaxy super gjendje 1.9 nafte
  Vetura

  Ford galaxy super gjendje 1.9 nafte

  Shitet ford galaxy 1.9 nafte ne gjendje shum t mire makina esht me t gjitha sherbimet e bera vaj fil

  Pogradec Dje, 23:25
  4.000 €
 • 6 foto
  E KLAS 220 DIEZEL
  Vetura

  E KLAS 220 DIEZEL

  Makina ka erdhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mire.Me baxho me sensore i paster i kam pag

  Pogradec Dje, 22:51
  4.400 €
 • 6 foto
  AVANGARD VITI 2006 DIEZEL 220
  Vetura

  AVANGARD VITI 2006 DIEZEL 220

  Makina ka erdhur ne dhjetor nga gjermania e kam targuar vet eshte full ekstra ne gjendje perfekt .Ka

  Pogradec Dje, 22:51
  3.900 €
 • 7 foto
  C KLAS VITI 2004 DIEZEL 220
  Vetura

  C KLAS VITI 2004 DIEZEL 220

  Makina sapo ke erdhur nga gjermania i kam paguar dogane eshte gati per targa .

  Pogradec Dje, 22:51
  4.400 €
 • 5 foto
  Land rover
  Vetura

  Land rover

  Makina esht super e mbajtur si nga brenda ashu e nga jasht.letrat e prera deri janar 2021...5 goma t

  Pogradec Dje, 22:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas Look Amg M.Nderrimi
  Vetura

  Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas Look Amg M.Nderrimi

  Shitet Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas,Look Amg,viti 2011,kambio Automatike Tip Tronic,sallon lekure n

  Pogradec Dje, 21:31
  12.500 €
 • 11 foto
  VW TOUAREG 3.0Tdi automat Full/Pa DOGANE????
  Vetura

  VW TOUAREG 3.0Tdi automat Full/Pa DOGANE????

  Shenim:Makina ndodhet ne ZVICER pa dogane dhe vjen vetem me porosi brenda 2 ditesh pas blerjes.... V

  Pogradec Dje, 21:27
  8.500 €
 • 1 foto
  Sinjal vito i ri krahu majtas
  Autopjese dhe paisje

  Sinjal vito i ri krahu majtas

  ..

  Pogradec Dje, 20:03
  15 Lek
 • 3 foto
  Kasetofon w203
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon w203

  Kafetofon me cd orgjinal mersedes c klas w203 model

  Pogradec Dje, 19:59
  100 Lek
 • 6 foto
  Bmw 320i  seria 3
  Vetura

  Bmw 320i seria 3

  Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe elektrike. Ardhur nga Gjermania. Start & Stop

  Pogradec Dje, 17:17
  5.500 €
 • 3 foto
  opel
  Vetura

  opel

  opel zafira per pjes kembimi

  Pogradec Dje, 14:48
  500 €
 • 2 foto
  SHITET POMPE ABS
  Autopjese dhe paisje

  SHITET POMPE ABS

  Shitet pompe ABS per sprinter. Kodi A 000446 3089 VR. Pompa eshte e rregullt, ne gjendje pune dhe ba

  Pogradec Dje, 11:06
  40.000 Lek
 • 10 foto
  C class 220
  Vetura

  C class 220

  Shitet Mercdes Benz c clas Avantgarde 220 motor Evo viti 06.2004 ⚠️Makina ka 218078 km Origjin

  Pogradec Dje, 10:23
  5.300 €
 • 3 foto
  YAMAHA TDM 900 -03/07
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA TDM 900 -03/07

  tani shitet. vet per pjes kembi yamaha tdm 900 2003 edhe 2007 per pjes kembimi ose pjes pjes cfar te

  Pogradec Dje, 06:15
  400 €
 • 3 foto
  Kawasaki zx 9 900
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki zx 9 900

  shitet kawasaki zx 9 900 2000 2002 per pjes kembimi ose pjes pjes per vetem 400€ kam edhe keto te t

  Pogradec Dje, 06:12
  400 €
 • 1 foto
  shitet per pjes ose dikush qe deshiron mund ta bej
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet per pjes ose dikush qe deshiron mund ta bej

  shitet per pjes

  Pogradec Dje, 06:11
  300 €
 • 2 foto
  Mercedes benz 250 TD
  Vetura

  Mercedes benz 250 TD

  Shitet makina ne gjendje te mire.. Me sherbime te bera ne kohe.. Letra deri ne fund te viti

  Pogradec Dje, 03:36
  2.500 €
 • 0 foto
  Shitet hodai tteracan
  Vetura

  Shitet hodai tteracan

  Shitet hondai terracan n gjjendje shum t mir pune mogor 2.8 me injator t thjesh t gjjitha sherbimet

  Pogradec 26 maj 21:54
  4.000 €
 • 7 foto
  C.KLAS 300 BENXIN GAZ LOOK.AMG 2011 SAPO TARGUAR
  Vetura

  C.KLAS 300 BENXIN GAZ LOOK.AMG 2011 SAPO TARGUAR

  MERCEDES BENZ C.KLAS 300 BENXIN GAZ LOOK AMG FABRIKE MARMITA SPORTVE SAPO TARGUAR SAPO VEN IMPJANTI

  Pogradec 26 maj 20:21
  12 €
 • 11 foto
  BMW Seria 3 Benzin-Gas Automatik Nderrohet
  Vetura

  BMW Seria 3 Benzin-Gas Automatik Nderrohet

  Shitet Bmw 320i motorr 1.8 Benzin-Gas,ngjyre e zeze,viti 2006,kambio Automatike Tip Tronic,Start/St

  Pogradec 26 maj 18:30
  6.500 €
 • 6 foto
  Okazion Touareg 3.0 pa takse lluksi
  Vetura

  Okazion Touareg 3.0 pa takse lluksi

  Touareg 3.0 pa takse lluksi Makina eshte shume e paster si nga jasht dhe nga brenda sallon bezhe e

  Pogradec 26 maj 17:53
  9.000 €
 • 7 foto
  Volksvagen Caddy 1.9 TDI
  Vetura

  Volksvagen Caddy 1.9 TDI

  Shitet Volksvagen Caddy 1.9 TDI fundi 2006 ne super gjendje makina sapo eshte targuar dhe i jane ber

  Pogradec 26 maj 17:52
  5.300 €
 • 7 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Kamjoncina eshte ne gjendje te perkryer me sherbime te bera.eshte 6+1vende shume ekonomike ne arxhim

  Pogradec 26 maj 16:14
  8.800 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz c 220
  Vetura

  Mercedes-Benz c 220

  Makina eshte e perkryer.

  Pogradec 26 maj 16:04
  8.500 €
 • 3 foto
  Shitet. Dokumenta per 1 vit
  Vetura

  Shitet. Dokumenta per 1 vit

  Shitet mercedes benz ne gjendje shum te mir kamje automat

  Pogradec 26 maj 14:14
  1.900 Lek
 • 5 foto
  E sapo ardhur
  Vetura

  E sapo ardhur

  Shitet opel combo ne super gjendje shitet pa dogane ose me dogane

  Pogradec 26 maj 14:14
  1 Lek
 • 7 foto
  >>> OKAZION <<<
  Vetura

  >>> OKAZION <<<

  Shitet GOLF VI 2.5 benzin &gt; taksa dhe siguracion Dhjetor 2020... &gt; sherbimet e sapo kryera...

  Pogradec 26 maj 12:44
  1 €
 • 8 foto
  Shitet renault
  Vetura

  Shitet renault

  Shitet renault ne gjendje shume te mire si nga jashte dhe nga brenda .Me karta te prera .Sherbimet e

  Pogradec 26 maj 09:56
  2.300 €
 • 3 foto
  VAJI ME I MIRE PER MOTORRIN ME I MIRI NE BOT
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  VAJI ME I MIRE PER MOTORRIN ME I MIRI NE BOT

  shes vaj nga me i miri per te gjith ata qe duan qe motorri tyre te eci shpejt mire dhe te jet i fres

  Pogradec 26 maj 05:32
  12 €
 • 7 foto
  Pjese kembimi per yamaha tdm 900 2003- 2012 linje
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi per yamaha tdm 900 2003- 2012 linje

  yamaha tdm 900 linje e kompletuar 70 euro si dhe 2 filtra ajri te kompletuara 50euro

  Pogradec 26 maj 05:31
  70 Lek
 • 2 foto
  shes disqe 17 ose goma si 17 ashtu 18
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes disqe 17 ose goma si 17 ashtu 18

  shiten disqe ose goma super gjendje sic i shihni ne foto

  Pogradec 26 maj 05:29
  50 €
 • 1 foto
  shiten kallamat zx 9 2003 bejn per xhdolloj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten kallamat zx 9 2003 bejn per xhdolloj

  shiten kallama per xhdo lloj motorri te madh si zx 9 zx 10 yamaha r1 tdm 900 tenere 600&amp;750 eshu

  Pogradec 26 maj 05:27
  120 €
 • 5 foto
  Pjeset e grupit zx9r 900 2002 2003
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjeset e grupit zx9r 900 2002 2003

  SHITEN PJESET E GRUPIT TE KAWASAKIT ZX9R 900 2002-2003 si TESTAT CILINDER PISTONA BIELL VOLLANT FUSH

  Pogradec 26 maj 05:26
  50 €
 • 11 foto
  OKAZION! Audi A6 3.0tdi 4x4 2011
  Vetura

  OKAZION! Audi A6 3.0tdi 4x4 2011

  OKAZION! Audi A6 motorr 3.0TDI Quattro 4x4, fundi 2011, Start/Stop ,sistem ECO -fiket ne semafor,NAV

  Pogradec 26 maj 02:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bmw e46 320d!
  Vetura

  Bmw e46 320d!

  Shitet bmw 320d viti 2001! Makina eshte ne gjendje te mire e gatshme per cdo lloj prove!

  Pogradec 25 maj 22:44
  2.400 €
 • 3 foto
  C.KLAS 220CDI VT 2000 MANUAL LETRAT PER 1 VIT
  Vetura

  C.KLAS 220CDI VT 2000 MANUAL LETRAT PER 1 VIT

  MERCEDES BENZ C.KLAS 220CDI VITI 12/99 MANUAL 2 CELSA GOMAT 80% SUPER GJENDJE LETRAT DERI NE SHKUR

  Pogradec 25 maj 21:05
  2.399 €
 • 5 foto
  Ml 350 Bluetech 4 Matic
  Vetura

  Ml 350 Bluetech 4 Matic

  ML 350 4matic Bluetech Viti 2012 Km: 182.000 origjinale Vetem 1 pronar Gjendje perfekte Gati pe

  Pogradec 25 maj 19:32
  18.400 €
 • 9 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Mercedes-Benz Sprinter Kamio automat Viti: 2013 Model: Blue Efficiency I sapo ardh nga Hollan

  Pogradec 25 maj 19:24
  11.600 €
 • 11 foto
  Mercedes G250
  Vetura

  Mercedes G250

  Shes mercedes g class 2.5 motorr pllak ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dekumenta p

  Pogradec 25 maj 19:19
  8.400 €