Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 4 foto
  vw caravelle 1.9 dissel
  Vetura

  vw caravelle 1.9 dissel

  shitet per arsye emigrimi

  Pogradec 25 maj 14:12
  5.000 €
 • 6 foto
  benz 124
  Vetura

  benz 124

  shitet necedess benz 250d 124 ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike me dokumenta per nje vi

  Pogradec 25 maj 13:52
  2.500 €
 • 3 foto
  mercedess benz 240 dissel
  Vetura

  mercedess benz 240 dissel

  shitet benz 240 viti 1980 ne gjendje shum te mire mejanike dhe xhenerike .me targa te reha qe mund t

  Pogradec 25 maj 13:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A4/ 2.0(t) benzin gaz// 2007//automat/quatrro
  Vetura

  Audi A4/ 2.0(t) benzin gaz// 2007//automat/quatrro

  -Audi A4 -- viti 2007-- motorr 2.0(t) benzin gaz, gazi i shenuar n leje -- automat 7G -- quatrro --

  Pogradec 25 maj 13:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes kembimi per te gjitha modelet
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per te gjitha modelet

  mercezes benz 220 270 320 240 200 180 211vendodhja bilisht

  Pogradec 25 maj 12:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Passat 1.9 tdi
  Vetura

  Passat 1.9 tdi

  Shitet pasat 1.9 nafte makina disponon kamjo manuale 6 marsha pilot automat sedilje rob shum te p

  Pogradec 25 maj 11:58
  2.700 €
 • 9 foto
  volswagen passat nderrim
  Vetura

  volswagen passat nderrim

  me t gjitha sherbimet e bera gomat 4 t reja mishelin,bej dhe nderrim

  Pogradec 25 maj 04:34
  4.500 €
 • 5 foto
  ML 350 Bluetech
  Vetura

  ML 350 Bluetech

  ML 350 4matic Bluetech Viti 2012 Km: 182.000 origjinale Vetem 1 pronar Gjendje perfekte Gati per cdo

  Pogradec 25 maj 02:18
  19.000 €
 • 4 foto
  Shitet bmv 330 super gjendje 5500 euro
  Vetura

  Shitet bmv 330 super gjendje 5500 euro

  Shitet bmv seria 3 330 super gjendje me letra per 1 vit per me shume nr tel 0693478090

  Pogradec 24 maj 21:53
  5.500 €
 • 1 foto
  Pezho 106
  Vetura

  Pezho 106

  Shitet Pezho 106. naft 1.5 teper ekonomike me A/C shitet per arsye Emigrimi makina eshte me sherbime

  Pogradec 24 maj 19:45
  1.200 €
 • 9 foto
  Mercedes benz c class EVO
  Vetura

  Mercedes benz c class EVO

  Shitet Mercedes-Benz 🔹️C Class 220 cdi🔹️ Motorr EVO🔹️ Nafte viti 2004 🔹️Kamio manuale 6+1 ma

  Pogradec 24 maj 16:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Suzuki OKAZION
  Vetura

  Shitet Suzuki OKAZION

  Makina eshte ne gjendje shum te mire 4x4 funksionale, pa asnje kalbesire, me dokumenta te rregullta

  Pogradec 24 maj 15:35
  11.111 €
 • 4 foto
  Bmw 328i benzine-gaz
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 328i benzine-gaz

  Shiten Pjese bmw 328i benzine Motorri ne gjendje perfekte. kamjo manuale.

  Pogradec 24 maj 12:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet nuk nderrohet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet nuk nderrohet

  Iveco Daily vitit 2000 makina ehste ne gjendje perefekte si jash dhe brenda nuk ka ndevoj per asnje

  Pogradec 24 maj 09:16
  6.000 Lek
 • 11 foto
  Audi A8 3.0TDI (4x4),MATRIX,full option 2016
  Vetura

  Audi A8 3.0TDI (4x4),MATRIX,full option 2016

  Audi A8 fundi vitit 2015,i dale ne qarkullim ne vitin 2016,motorr 3.0TDI,Quattro(4x4),marsha ne timo

  Pogradec 24 maj 08:19
  43.000 €
 • 4 foto
  Motorr karkalec
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr karkalec

  Shes motorr kros motorri eka grupin e ri spo vene motorri eshte 200 kubiksh me freksion marka e grup

  Pogradec 23 maj 23:02
  750 Lek
 • 5 foto
  opel astra 1.6 benzin
  Vetura

  opel astra 1.6 benzin

  shitet per arsye se ka marr makin tjt kartat per nje vit shberbimet te sa po bera makina ska asnje

  Pogradec 23 maj 21:14
  800 Lek
 • 9 foto
  Okazion wvagen golf Iv Benzine+Gaz
  Vetura

  Okazion wvagen golf Iv Benzine+Gaz

  Golf IV 1.4.16 valva benzine+gaz sekuencial e shenuar ne lejen e qarkullimit shum ekonomike.4 porta

  Pogradec 23 maj 18:54
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet Ford Fiesta
  Vetura

  Shitet Ford Fiesta

  1 miljon i diskutueshem Letrat deri ne dhjetor2020

  Pogradec 23 maj 18:34
  1 Lek
 • 3 foto
  Motococo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motococo

  Shitet Motococo harley Bateri 60v 30ah Per meshum kontakt ne Wp

  Pogradec 23 maj 15:44
  550 €
 • 2 foto
  Motor Honda Rebel
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Honda Rebel

  Me dokumenta te rregullta e ne gjendje shume te mire. Per me shume info telefononi...

  Pogradec 23 maj 15:33
  100.000 Lek
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ C KLASS
  Vetura

  MERCEDES BENZ C KLASS

  MERCEDES-BENZ C KLASS 🔹️VITI 2006 🔹️MOTOR 220 CDI EVO 🔹️VERSION AVANGARDE 🔹️CAMBIO MANUAL

  Pogradec 23 maj 15:19
  4.500 €
 • 7 foto
  Vw Passat
  Vetura

  Vw Passat

  Shitet Passat I vitit 2007 I sapo erdhur nga gjermania ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e

  Pogradec 23 maj 13:06
  5.000 €
 • 9 foto
  nissan qaqshai
  Vetura

  nissan qaqshai

  nissan qafshai i sapo erdhur nga jashte ne gjendje perfekte ,makina eshte shum e paster si nga brend

  Pogradec 23 maj 13:04
  7.300 €
 • 9 foto
  mercedes benz e250
  Vetura

  mercedes benz e250

  i sapo targuar i erdhur nga gjermania me te gjitha sherbimet ne kok,goma t reja vaj filtro t nderrua

  Pogradec 23 maj 13:04
  13.000 €
 • 11 foto
  volvo xc 60
  Vetura

  volvo xc 60

  volvo xc60 e vitit 20”9 e sapo erdhur nga jasht me liber sherbimesh,full extra,motorr 2.4 naft 4x4

  Pogradec 23 maj 13:03
  14.500 €
 • 9 foto
  Vw passat
  Vetura

  Vw passat

  Shitet Passat I vitit 2008 me dogan te paguar ne gjendje perfekte I sapo erdhur nga gjermania 2.0 na

  Pogradec 23 maj 12:59
  5.220 €
 • 11 foto
  Volvo XC90 2.5 benzine + gas AUTOMAT full 2005
  Vetura

  Volvo XC90 2.5 benzine + gas AUTOMAT full 2005

  Volvo Xc90 motorr 2.5 Benzine+Gaz , fundi vitit 2005, kamio automatike (tronic), 4X4 ,sallon lekure

  Pogradec 23 maj 11:43
  6.800 €
 • 1 foto
  fiat stilo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  fiat stilo

  shitet fiat stilo 2003 naft shitet per pjes

  Pogradec 23 maj 08:41
  1.111 Lek
 • 1 foto
  opel corsa
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  opel corsa

  opel corsa 2002 per pjes

  Pogradec 23 maj 08:41
  111 Lek
 • 1 foto
  ford focus per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  ford focus per pjes

  ford focus viti 2001 naft shitet per pjes

  Pogradec 23 maj 08:33
  11.111 Lek
 • 6 foto
  Renault clio 2007 1.2 benzin
  Vetura

  Renault clio 2007 1.2 benzin

  Reno clio viti fund 2006 , 1.2 benzin , kamjo manual , 4 goma te reja , xhama t zinj , komada n timo

  Pogradec 22 maj 22:20
  2.500 €
 • 3 foto
  Opel corsa gjendje super
  Vetura

  Opel corsa gjendje super

  Me letra t sapo prera deri n 10 maj 2021 ne gjendje te shkelqyer ekonomike 1.2 motor ekotek nuk ka n

  Pogradec 22 maj 21:28
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Golf IV 1.9 nafte 6 marsha Okazion
  Vetura

  Golf IV 1.9 nafte 6 marsha Okazion

  Golf IV 1.9 nafte TD(i) 6+1marsha tek dere ne gjendje shum te mire klima trronik.kondicioneri gjendj

  Pogradec 22 maj 19:36
  2.567 €
 • 4 foto
  Goma dhe disqe 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe 17

  shiten goma ne gjendje shume te mire dhe disqe 17 per volkswagen touareg

  Pogradec 22 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  C clas 220
  Vetura

  C clas 220

  Shitet Mercdes Benz c clas 220 motor Evo viti 06.2004 ⚠️Makina ka 218078 km Origjinale . Makina

  Pogradec 22 maj 16:00
  5.300 €
 • 7 foto
  Mercedes 320
  Vetura

  Mercedes 320

  E 320 kamje automat avangart me dogan te paguar super gjendje viti 2007

  Pogradec 22 maj 14:20
  7.300 €
 • 10 foto
  Okazion A clas 170
  Vetura

  Okazion A clas 170

  Makina eshte nw gjendie shume te mire , motorikedhe xhenerike kamio automa , nga brenda eshte e pa

  Pogradec 22 maj 14:16
  1.100 €
 • 9 foto
  Benz E class 2011
  Vetura

  Benz E class 2011

  E class viti 2011 Goma michelin te reja sendilje lekure komanda ne timon limitator navi xhama te

  Pogradec 22 maj 09:40
  13.000 €
 • 8 foto
  opel zafira
  Vetura

  opel zafira

  Shitet opel zafira ne gjendje perfekte e sapo ardhur me dogane te paguar ose nderrohet me c klas

  Pogradec 22 maj 08:08
  3.600 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderrohet gjendje shume te mire
  Vetura

  Shitet ose nderrohet gjendje shume te mire

  R class •Viti 2007 •Motorri 320 CDI (pa takse luksi) •Tavani Panoramik •Xhama te zinj origj

  Pogradec 21 maj 16:31
  65 €
 • 3 foto
  OKAZION MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANGARDE 2006
  Vetura

  OKAZION MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANGARDE 2006

  MERCEDES-BENZ C KLASS FACELIFT 🔹️VITI 2006 🔹️MOTOR 220 CDI EVO 🔹️VERSION AVANGARDE 🔹️CAMBI

  Pogradec 21 maj 16:07
  4.500 €
 • 6 foto
  OKAZION VW POLO BENZIN+GAZ
  Vetura

  OKAZION VW POLO BENZIN+GAZ

  Volkswagen Polo Benzin Gaz gjendje e mire sherbimet e bera Taksa kolaudim deri me 24.04.2021 069947

  Pogradec 21 maj 15:18
  800 €
 • 1 foto
  SHITEN DISQE MERCEDES BENZ ME NUMER 16
  Vetura

  SHITEN DISQE MERCEDES BENZ ME NUMER 16

  Shiten disqet me gjith goma me numer 225-55-16 per Mercedes benz cmimi 170€. 0695173947

  Pogradec 21 maj 15:10
  170 €
 • 5 foto
  Shes mercedes benz
  Vetura

  Shes mercedes benz

  Shes mercedes ben avangard ne gjendje shum te mire. Eshte full opsion te gjitha sherbimet e bera me

  Pogradec 21 maj 15:10
  6.200 €
 • 8 foto
  Mercedes c 1999 200
  Vetura

  Mercedes c 1999 200

  Shitet mercedes benz fundi i 1998 ne gjendje shume te mire shume i paster si jashte edhe brenda per

  Pogradec 21 maj 15:10
  3.000 €
 • 11 foto
  Shes Mercedes benz 220 cdi
  Vetura

  Shes Mercedes benz 220 cdi

  Shes Mercedes benz e klass vit prodhimi i 2000 me motorr 220 cdi kamio manuale ne gjendje shum te mi

  Pogradec 21 maj 15:10
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet Opeli
  Vetura

  Shitet Opeli

  Shitet Opeli ne gjendje perfekte shume e mbajtur si makine dhe ekonomike .Makina eshte Gaz Benzin.

  Pogradec 21 maj 15:09
  1.800 €
 • 12 foto
  Shes sprinter okazion!!
  Vetura

  Shes sprinter okazion!!

  Shitet Mercedes Benz Sprinter 312, motorr 2.9 5 pistona i vitit 1999.Me kilometrazh 400.000 km 13+1

  Pogradec 21 maj 13:30
  7.000 €
 • 1 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Shitet per arsyje emigrimi Motorri 110 cc I modifikuar

  Pogradec 21 maj 12:50
  2 Lek