Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 8 foto
  Audi A4/ 2.0(t) benzin gaz//automat/quatrro
  Vetura

  Audi A4/ 2.0(t) benzin gaz//automat/quatrro

  Audi A4 2.0 turbo benzin gaz, kamjo automat 7G, quatrro, baxho xhami, gazi i shenuar ne leje qarkull

  Pogradec 14 maj 16:33
  6.000 €
 • 0 foto
  Mercedes benz coupe
  Vetura

  Mercedes benz coupe

  Shitet mersedes benz coupe me goma te reja sherbimet te ghitha te bera per me shume info kotaktoni n

  Pogradec 14 maj 14:13
  2.200 €
 • 11 foto
  OKAZION ! OPEL CORSA 1.0 2009 2.6€
  Vetura

  OKAZION ! OPEL CORSA 1.0 2009 2.6€

  Shitet opel corsa 2009 Motorr 1.0 benzine Manuale 191000 klm Letra der ne nentor Makina e blere

  Pogradec 14 maj 03:25
  2.900 €
 • 5 foto
  OKAZION FIAT GRANDE PUNTO 1.4BENXIN GAZ 155KM 2007
  Vetura

  OKAZION FIAT GRANDE PUNTO 1.4BENXIN GAZ 155KM 2007

  fiat grande punto 1.4 benxin gaz 155km 2006 manual gjendje teknike perfekte ka vetem taksat e paguar

  Pogradec 13 maj 17:21
  2.100 €
 • 3 foto
  Opel zafira per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Opel zafira per pjes kembimi

  Opel zafira viti 2000 motor 2.0 naft!

  Pogradec 13 maj 15:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW POLO BENXIN+GAZ
  Vetura

  VW POLO BENXIN+GAZ

  VW POLO Benzin+Gaz gjendje e mire shume ekonomike Taksa dhe Kolaudim per 1 vit. Sherbimet e bera 069

  Pogradec 13 maj 14:29
  1.100 €
 • 5 foto
  BMW X6
  Vetura

  BMW X6

  Shitet bmw x6 2010 full options me sherbime te bera goma te reja letra te paguara, cmimi pak i disku

  Pogradec 13 maj 14:29
  16 €
 • 11 foto
  Porsche cayenne
  Vetura

  Porsche cayenne

  Porsch cayenne full options 4.5 v8 gaz benzine . Makina ka 85928 Km orgjinale. Makina esht e modifik

  Pogradec 13 maj 13:29
  15.000 €
 • 7 foto
  E KLAS 220 DIEEZEL
  Vetura

  E KLAS 220 DIEEZEL

  Makine eshte ne gjendje shume te mire i sapo erdhur nga gjermania i kam paguar dogane eshte ne senso

  Pogradec 12 maj 20:27
  4.500 €
 • 10 foto
  Sonde Shpimi dhe Kompresor
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sonde Shpimi dhe Kompresor

  Shitet Sonda dhe Kompresori Atlas Copco ne gjendje shum te mir pune Sonda perdoret ne gurore dhe shp

  Pogradec 12 maj 20:15
  22.000 €
 • 4 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet mercedes benc c klass viti 2011 e sapo erdhur nga gjermania me dogan te paguar,kamio automati

  Pogradec 12 maj 18:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mosperdorimi

  shitet makina per arsye ekonomike motorr 1.9 nafte me popme mekanike shume ekonomike me letra per

  Pogradec 12 maj 17:51
  1.100 €
 • 8 foto
  Mercerdes E220 CDi Automatik 2002 Full Options
  Vetura

  Mercerdes E220 CDi Automatik 2002 Full Options

  Mercerdes E220 CDi Automatik 2002 Full Options Nr Cel&Whatsapp:+355698462936 Makina Posedon: -&g

  Pogradec 12 maj 16:19
  2.999 €
 • 12 foto
  OKAZION SHitet VW PASAT 1.9 Diezel super makine +
  Vetura

  OKAZION SHitet VW PASAT 1.9 Diezel super makine +

  wolzvagen Pasat viti 2002 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoje per asgje

  Pogradec 12 maj 16:11
  3.000 €
 • 4 foto
  CHEVROLET AVEO 800 BENXIN GAZ AUTOMAT 130KM
  Vetura

  CHEVROLET AVEO 800 BENXIN GAZ AUTOMAT 130KM

  CHEVROLET AVEO 800 BENXIN GAZ AUTOMAT 130KM IMPJANTIN NE LEJ 2009 LETRAT E PAGUARA SUPER SUPER GJEND

  Pogradec 12 maj 15:11
  2.100 €
 • 6 foto
  E KLAS 220 DIESEL VITI 2004
  Vetura

  E KLAS 220 DIESEL VITI 2004

  Makina e sapo erdhur nga gjermania i kam paguar doganen ka shume ekstra .

  Pogradec 12 maj 06:33
  4.800 €
 • 0 foto
  Furgin
  Vetura

  Furgin

  Eshte i mbajtur mire Me te tera sherbimet

  Pogradec 12 maj 06:33
  150.000 €
 • 6 foto
  shes iveco 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes iveco 2007

  shes iveco viti 2007 vende 23+1 motorr 2.8td me injatore mekanik makina esht ne gjendje perfekt nga

  Pogradec 12 maj 06:33
  140.000 Lek
 • 6 foto
  Okazion nisan x trail benzin gas automat
  Vetura

  Okazion nisan x trail benzin gas automat

  Okazion shitet nisan 200 benzin gas makina eshte 4 x4 fuksionale kondicioner funksonal automat

  Pogradec 11 maj 21:12
  3.400 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderrohet me Golf 5
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ose nderrohet me Golf 5

  Bmw r1200 Model chopper Viti 1996 Km 30000

  Pogradec 11 maj 18:31
  5.000 €
 • 1 foto
  Susta sportive Volkswagen passat 97-2005 B5 B5.5
  Autopjese dhe paisje

  Susta sportive Volkswagen passat 97-2005 B5 B5.5

  Susta sportive Volkswagen Passat nga viti 97-2005 B5 B5.5 ulja para 1.5 cm diference nga goma ne har

  Pogradec 11 maj 13:26
  110 Lek
 • 7 foto
  Range Rover sport HSE
  Vetura

  Range Rover sport HSE

  Range Rover Sport Hse , makina esht gjendje shum te mir sherbimet e sapo bera, vaj filtra sapo jan n

  Pogradec 11 maj 10:37
  10.000 €
 • 2 foto
  Mercdez benz C 220 CDI nderrohet !!!
  Vetura

  Mercdez benz C 220 CDI nderrohet !!!

  Mercedes benz c klas 220 cdi ..automatik ..shum ekonomik ..xhama te zi origjinal..pasqyra me palosje

  Pogradec 10 maj 13:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Shitet makina audi a6.. Makina eshte ne gjendje shumë të mirë.Ka 120 mij km orgjinale me garnci. Ka

  Pogradec 10 maj 11:04
  26.300 €
 • 3 foto
  OKAZION FIAT PUNTO
  Vetura

  OKAZION FIAT PUNTO

  Shitet fiat punto ne gjendje te mire kandele fije te reja makina eshte ne gjendje te mire letrat der

  Pogradec 10 maj 10:48
  850 €
 • 6 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  makina eshte ne gjendje te mire arsyeja e shitjes mosperdorimi me karta te rregulla çmimi i diskutus

  Pogradec 9 maj 21:33
  1.000.000 Lek
 • 8 foto
  Shitet Range Rover Sport i vitit 2007 2.7 Nafte
  Vetura

  Shitet Range Rover Sport i vitit 2007 2.7 Nafte

  Shitet Range Rover Sport i vitit 2007 me krah te djathte ne gjendje shume te mire pune . 2.7 Nafte

  Pogradec 9 maj 21:17
  6.000 €
 • 0 foto
  Audi TT benzin gaz shitet ose ndrohet
  Vetura

  Audi TT benzin gaz shitet ose ndrohet

  Audi TT benzin gaz..gazi STAG me 3 vjet garanci. makina esht ne gjendje shum nuk ka nevoje per asnji

  Pogradec 9 maj 13:21
  3.000 €
 • 5 foto
  Mercedes 220 dizel
  Vetura

  Mercedes 220 dizel

  Makina eshte ne gjendje te mire e sa po erllur nga gjermanija eshte e targuar modeli 220 avangart

  Pogradec 8 maj 22:19
  1 €
 • 5 foto
  AVANGARD VITI 2006 SUPER OKAZION
  Vetura

  AVANGARD VITI 2006 SUPER OKAZION

  Makina eshte fullekstra eshte targuar ne dhjetor e sapo erdhur nga gjermania nuk ka asnje problem n

  Pogradec 8 maj 20:29
  3.900 €
 • 4 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  Ml 320 4Matic pa taks lluksi dokumenta ne fund te shtatorit.sendile me ngrohje me jastek 5 800 eu

  Pogradec 8 maj 20:21
  5.800 €
 • 4 foto
  Ure servisi
  Vetura

  Ure servisi

  Shes ure servisi 2.5 ton ne gjendje pune ka bokullat e prishura kam tjeter skam interest ta mbaj .p

  Pogradec 8 maj 18:05
  300 €
 • 0 foto
  Shes motorme 4 rrota
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motorme 4 rrota

  Shes motor atv per arsye mos perdorimi

  Pogradec 8 maj 15:42
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet Mitsubishi
  Vetura

  Shitet Mitsubishi

  Shitet Mitsubishi pinin ne gjendje te mir makina eshte me tek derifecjal me motorr benxi 200 me dek

  Pogradec 8 maj 13:17
  15.000 Lek
 • 11 foto
  -Opel Insignia 2.0 Cdti Automat///-Full Opsion!!!!
  Vetura

  -Opel Insignia 2.0 Cdti Automat///-Full Opsion!!!!

  -Opel Insignia 2.0 Cdti 163Hp Infinity Cosmo Pack OPC Line/Euro 5,,,,-VitProdhim;2011/2012,,,-Makin

  Pogradec 8 maj 09:30
  7.200 €
 • 5 foto
  Shitet Avangard 220cdi manual
  Vetura

  Shitet Avangard 220cdi manual

  Shitet Avangard 220cdi manual viti 2001

  Pogradec 8 maj 06:56
  3.000 €
 • 9 foto
  Shitet Ford Mondeo 2.0 Naftë
  Vetura

  Shitet Ford Mondeo 2.0 Naftë

  Shitet Ford Mondeo 2003, motor 2.0 Naftë Ngjyra e zezë, sallon lëkurë e zezë, makina eshtë full opti

  Pogradec 7 maj 16:07
  2.500 Lek
 • 4 foto
  Shitet C200 CDI
  Vetura

  Shitet C200 CDI

  Makina posedon sedilje me ngrohje sallon te paster dhe eshte ne gjende te mire e gatshme per cdo llo

  Pogradec 7 maj 15:16
  2.900 €
 • 4 foto
  Seat ibiza
  Vetura

  Seat ibiza

  Shitet Seat ibiza viti i 2005 motorr 1.4 nafte e sapoardgur nga italia me dogane te paguar.shume eko

  Pogradec 7 maj 15:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes E klas 200 nafte
  Vetura

  Mercedes E klas 200 nafte

  E klas 200 avangarde super gjendje shum epaster si jashte ashtu dhe brenda asnje gervishtje dokum

  Pogradec 7 maj 14:46
  2.900 €
 • 2 foto
  Disqe golfi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe golfi

  Disqe nr 16 te pa car te pa shtrembuar mund ti vendosni ne golf pasat audi skoda etj Cmimi i diskut

  Pogradec 7 maj 13:04
  200 Lek
 • 2 foto
  Disqe pasat
  Autopjese dhe paisje

  Disqe pasat

  Disqe nr 16 jan ne gjendje te mir pa carje pa shtrembime vendosen ne golf audi pasat skoda etj Cmimi

  Pogradec 7 maj 13:04
  200 Lek
 • 1 foto
  Koka zbarre kamjoni man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Koka zbarre kamjoni man

  Koka zbarre kamjoni man te eeja 4cop

  Pogradec 7 maj 07:51
  150 €
 • 1 foto
  Shperndares ajri per trajler
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shperndares ajri per trajler

  Shperndares ajri per trajler me tre akse

  Pogradec 7 maj 07:50
  100 €
 • 1 foto
  Trasmesio i shkurter per kamjon aktros
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Trasmesio i shkurter per kamjon aktros

  Trasmesion i shkurter per kamjon aktros shume pak I perdorur

  Pogradec 7 maj 07:49
  150 €
 • 1 foto
  Kryq trasmesioni man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kryq trasmesioni man

  Nje kryq trasmesioni man dy elektrovalva hidrahulike dhe nje shtrar korenti prej ritardo ne gjendje

  Pogradec 7 maj 07:49
  150 €
 • 1 foto
  Turbine motori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Turbine motori

  Turbine per motor te math kamjoni

  Pogradec 7 maj 07:47
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Motorrino per kamjon mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motorrino per kamjon mercedes

  Motorrino kamjoni mercedes ne gjendje te mire

  Pogradec 7 maj 07:46
  100 €
 • 5 foto
  Citroen c3 benzin 1.1
  Vetura

  Citroen c3 benzin 1.1

  Shitet Citroen c3 Makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike pa asnji problem.shitet

  Pogradec 6 maj 16:22
  2.800 €
 • 7 foto
  Okazion Mersedes Benz A.Clas Automat 1.7 Nafte
  Vetura

  Okazion Mersedes Benz A.Clas Automat 1.7 Nafte

  Mersedes Benz A.Clas 1.7 Nafte Automat ne gjendie shune te mire. Gomat e reja Hapje mbyllje me pult

  Pogradec 6 maj 15:51
  1.250 €