Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 9 foto
  Opel Frontera
  Vetura

  Opel Frontera

  Ne gjendje shum te mira me letra te prera per 1 vit e gatshme per cdo prove shitet arsye emigrimi Ce

  Pogradec 28 prill 17:49
  3.000 €
 • 0 foto
  Shitet Motorr Yinxiang 135cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Motorr Yinxiang 135cc

  -gjendje perfekte, vetem 4 muaj i perdorur -me letra te rregullta -siguracione te paguara per 1 vit

  Pogradec 28 prill 17:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mictubishi
  Vetura

  Mictubishi

  Makina esht ne gjendje pune,shitet per pjes pasi ka pesuar goditje makina eshte me letra per momenti

  Pogradec 28 prill 17:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina GOLF
  Vetura

  Makina GOLF

  Mileage: 56,000 Ngjyra: gri Traction: Rrota e përparme Karburant: benzinë Fuqia: 115 HP Pesha1: 510

  Pogradec 28 prill 15:48
  2.000 €
 • 3 foto
  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE OKAZION
  Vetura

  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE OKAZION

  Shitet audi a4 1.8 benzin gaz ne gjendje te mire me klima funksionale ngrohje ftohje me abs aibeg ha

  Pogradec 28 prill 15:36
  1.150 €
 • 8 foto
  Vw golf
  Vetura

  Vw golf

  Golf 5 tek dere viti 2005 motorr 2.0 , 6 marsha 220000 km , Sapo ardhur nga italia ,ne gjendje te mi

  Pogradec 28 prill 13:56
  3.600 €
 • 9 foto
  Servis dhe Pompa Lavazhi
  Autopjese dhe paisje

  Servis dhe Pompa Lavazhi

  Shesim dhe riparojme pompa lavazhi, kompressor, fshesa korrenti, elektromotorre te gjitha te markes

  Pogradec 28 prill 12:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Chevrolet matiz 2006 automatik 0.8 benzine
  Vetura

  Chevrolet matiz 2006 automatik 0.8 benzine

  Kambio automatike motorr 0.8 benzine. Kondicioner klima airbage GPSsetero/DVD Ekran LCD, sensor park

  Pogradec 28 prill 01:13
  2.300 €
 • 0 foto
  Autoveture
  Vetura

  Autoveture

  Automjeti eshte ne gjendje sh te mire. Me rapiceri te paster dhe pa gervishtje ne boje.

  Pogradec 27 prill 21:51
  3.100 €
 • 2 foto
  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ
  Vetura

  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ

  Shitet audi a4 1.8 benzin gaz super gjendje me klima abs aibeg serdilje me ngrohje inpjanti gazit st

  Pogradec 27 prill 21:18
  2.300 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz kamioncine
  Vetura

  Mercedes Benz kamioncine

  Kamioncine 307D , ne gjendje shume te mire motorrike dhe estetike Kolaudimi deri ne shkurt 2021 , si

  Pogradec 27 prill 18:02
  3.000 €
 • 5 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Disponon airbag conditioner kamje automat xham zinj orgjinal sallon shum te paster

  Pogradec 25 prill 21:29
  2 €
 • 2 foto
  Mercedez benz
  Vetura

  Mercedez benz

  Mercedez-benz 410 vit prodhimi 1989 vendet 17+1 ne gjendje shume t mire arsyeja e shitjes mospero

  Pogradec 25 prill 21:09
  4.000.000 Lek
 • 5 foto
  Volvo 70 automat super gnendje ndrim I mundshem.
  Vetura

  Volvo 70 automat super gnendje ndrim I mundshem.

  Makina ne super gjendje 2.4 naft automat letrat per nje vit.me ndrim Ka cmim tjeter.

  Pogradec 25 prill 19:40
  3.200 €
 • 6 foto
  Mercdes Benz C 220 CDI nderrohet !!!!!
  Vetura

  Mercdes Benz C 220 CDI nderrohet !!!!!

  Mercdes benz c klas i vitit dhjetor i 2007 ..me xhama te zi origjinal..kamjo automatike..pasqyra me

  Pogradec 24 prill 19:47
  8.000 €
 • 7 foto
  Disqe per foristrad
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per foristrad

  Disqe per foristrad bashke me goma te ardhura nga gjermania me stemen e bencit.Te 4 gomat jane te nj

  Pogradec 24 prill 15:59
  450 €
 • 0 foto
  MB E CLASS 270CDI PANORAMA AUTOMAT 213 KM
  Vetura

  MB E CLASS 270CDI PANORAMA AUTOMAT 213 KM

  MB E CLASS 270CDI PANORAMA AUTOMAT 213 KM SUPER FULLL SEDILJE ME NGROHJE/ELEKTRIKE NE GJENDJE SHUM T

  Pogradec 24 prill 13:48
  5.499 €
 • 4 foto
  ford transit
  Vetura

  ford transit

  shitet ford transit viti 2000 nr:0684623145

  Pogradec 24 prill 13:16
  1.000 €
 • 5 foto
  Ford galaxy
  Vetura

  Ford galaxy

  Shitet Ford Galaxy me karta te prera

  Pogradec 24 prill 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Ford Transit
  Vetura

  Shitet Ford Transit

  Shitet tel:0684623145

  Pogradec 24 prill 11:55
  1.000 €
 • 8 foto
  TRIUMP 900cc POGRADEC sh
  Motore (mbi 50 cc)

  TRIUMP 900cc POGRADEC sh

  Shitet ose I kompletur ose PJES PJES

  Pogradec 24 prill 08:03
  550 €
 • 3 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shitet polo 1.4 me letra per 1 vit sherbimet e bera te gjitha vaj filtra rrip faze te nderruara Shi

  Pogradec 23 prill 21:48
  1.200 €
 • 5 foto
  Nisan Vanete 2.3 nafte viti 97
  Vetura

  Nisan Vanete 2.3 nafte viti 97

  Shitet nisan fugon makina eshte ne gjendje te mir si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike sherbime t

  Pogradec 23 prill 20:42
  2.300 Lek
 • 0 foto
  FORD FOKUS 1.6TDI MANUAL 2007 LETRAT PER 1 VIT
  Vetura

  FORD FOKUS 1.6TDI MANUAL 2007 LETRAT PER 1 VIT

  FORD FOKUS 1.6TDI MANUAL LETRAT PER 1 VIT cmimi 2500€ okazionnn

  Pogradec 23 prill 17:16
  2.499 €
 • 2 foto
  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE SHITET 1400 MIJ LEK
  Vetura

  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE SHITET 1400 MIJ LEK

  SHITET AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE MAKINA ESHTE NE GJENDJE SUPER SI MOTORR KAMJO I

  Pogradec 23 prill 14:55
  1.400.000 Lek
 • 3 foto
  2014 Yamaha YZF-R6
  Motore (mbi 50 cc)

  2014 Yamaha YZF-R6

  These bikes is still very clean with low miles , bike also comes with registered papers to any loca

  Pogradec 23 prill 13:47
  3.500 €
 • 1 foto
  Papaq
  Motore (mbi 50 cc)

  Papaq

  Shiter motor honda 2 kohesh pa dokumenta ne gjendje te mir pune cmimi 150 mij lek per arsyje mos

  Pogradec 23 prill 13:25
  150 Lek
 • 5 foto
  TIMON I KOMPLETUAR PER BICIKLET SPORTIVE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  TIMON I KOMPLETUAR PER BICIKLET SPORTIVE

  super timon alumini per biciklet sportive me te gjith aksesuaret sic shifet e ne foto

  Pogradec 23 prill 12:45
  60 €
 • 0 foto
  Makine transporti
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makine transporti

  Shitet makin transporti kineze 1000cc benzin ne gjendje shum t mire

  Pogradec 22 prill 22:16
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Impiant gasi
  Autopjese dhe paisje

  Impiant gasi

  Impiant gazi 2014 Bombel gazi Pulmon gazi Paketea Linje e gazit Komplet gati per montim

  Pogradec 22 prill 22:16
  200 €
 • 0 foto
  Kineze
  Vetura

  Kineze

  Shitet makine transporti 1000cc benzin ne gjendje shum t mir

  Pogradec 22 prill 21:56
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Shes skuter 125 ccc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuter 125 ccc

  Shes skuter honda 125cc per arsye mos perdorimi

  Pogradec 22 prill 20:08
  250 €
 • 7 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet ose nderrohet Cmimi 1,700€

  Pogradec 22 prill 19:36
  1.700 €
 • 2 foto
  Volzvagen polo 1.4
  Vetura

  Volzvagen polo 1.4

  Polo 1.4 benzin me te gjitha sherbimet makina esht ne gjendje shum te mire dhe makina shitet per qef

  Pogradec 22 prill 19:28
  1.350 €
 • 5 foto
  BMW 330d okazion
  Vetura

  BMW 330d okazion

  Shitet BMW 330d manuale ne super gjendje ka 249 mij klm te vetat ta kontrolloni ku te deshironi ju M

  Pogradec 22 prill 17:30
  3.500 €
 • 3 foto
  shes disqe per mercedes benz nr 17
  Autopjese dhe paisje

  shes disqe per mercedes benz nr 17

  disqet jane 2 te ngusht 2 te gjer

  Pogradec 22 prill 15:42
  1 €
 • 0 foto
  Disqe origjinal w203 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal w203 16

  Shiten disqe mercedes w203 origjinale 16 me gjith goma ne gjendje shume te mire Cmimi pa diskutushe

  Pogradec 22 prill 14:26
  300 Lek
 • 4 foto
  Shitet vw caddy maxi 2008
  Vetura

  Shitet vw caddy maxi 2008

  Shitet vw caddy maxi 2008, 220.000 km 1.9 nafte, 5+1, ngarkesa e lejuar mbrapa 1000kg , letra deri n

  Pogradec 22 prill 11:03
  3.900 €
 • 11 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  AUDI A4 2.0 TDI me kambio automatike 7G,me letra shqiptare ne gjendje te rregullt si motorrike dhe x

  Pogradec 22 prill 10:20
  4.300 €
 • 3 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet benci gjendje tmire xhama zinj orgjinale kondisioner abs disqe 16 ose nderrohet me 290 kater

  Pogradec 21 prill 20:06
  2 €
 • 2 foto
  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE GJENDJE SUPER
  Vetura

  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE GJENDJE SUPER

  Shitet audi a4 ne gjendje te mire 1.8 benzin gaz ne leje me letra deri ne korrik me klima 4 xhamat e

  Pogradec 21 prill 18:06
  1.400 €
 • 2 foto
  Shitet Bilardo ne gjendje shume te mire pune
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Bilardo ne gjendje shume te mire pune

  Bilardo eshte i kompletuar me te gjitha per m shum cel 0686189929

  Pogradec 21 prill 16:45
  500 Lek
 • 7 foto
  Audi a6 2009 quattro 3.0 tdi sapotarguar
  Vetura

  Audi a6 2009 quattro 3.0 tdi sapotarguar

  Shitet audi a6 3.0 naft.Viti 2009.Sensor parkimi para mbrapa.kamera parkimi. Hapje mbyllje me sensor

  Pogradec 21 prill 15:13
  7.700 €
 • 3 foto
  Pezho 206 naft super gjendje
  Vetura

  Pezho 206 naft super gjendje

  Me letra t prera deri n mars t 2021 esht n gjendje super panoram kodicioner e pester si Brenda dhe j

  Pogradec 21 prill 14:12
  1.250 €
 • 4 foto
  Shitet E class 270 nafte
  Vetura

  Shitet E class 270 nafte

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Goma te reja Sherbimet esapo bera M

  Pogradec 21 prill 13:37
  32.000 €
 • 4 foto
  Shitet Ford Galaxy
  Vetura

  Shitet Ford Galaxy

  Shitet makina tel:0684623156

  Pogradec 21 prill 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Renault clio
  Vetura

  Renault clio

  Shes renault clio 1.2 benzin pa letra viti 2001 kush esht i interesuar te me kontaktoj 0699382023

  Pogradec 21 prill 00:17
  500 Lek
 • 10 foto
  Shitet vw passat 1.8 benzine gas !
  Vetura

  Shitet vw passat 1.8 benzine gas !

  Shitet passat 1.8 benzine gas gjendja shum e mire si motorrike dhe xhenerike gomat 80% vaj filtra te

  Pogradec 20 prill 21:18
  2.500 €
 • 7 foto
  Shitet Opel Zafira
  Vetura

  Shitet Opel Zafira

  Shitet Opel Zafira ne gjendje shume te mire xhenrike dhe motorike.Makina eshte e pa perdorur ne shqi

  Pogradec 20 prill 16:38
  3.500 €
 • 6 foto
  Lancia Musa 1.4
  Vetura

  Lancia Musa 1.4

  Shitet lancia musa ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike.makina ka ardh nga jashte e pa pe

  Pogradec 20 prill 16:36
  2.300 €