Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw

  Fellne 18coll per Bmw 1she 3she 5she GT Qmimi 350euro Fiks Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 14:24
  350 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per audi a3 dhe Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per audi a3 dhe Vw

  Fellne orgjinale Audi A3 Vw Golf 5,6 Pasat Touran Goma te veres 205/55/16. Qmimi 320euro

  Prishtinë Sot, 14:24
  320 €
 • 3 foto
  Fellne per Bmw model i ri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw model i ri

  Fellne 17coll per Bmw 1she 3she 5she Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 14:24
  470 €
 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi

  Fellne 17coll orgjinale per Audi a3 a4 a5 a6 Qmimi fiks 270euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 14:24
  270 €
 • 4 foto
  Fellne megoma per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi

  Fellne Per Vw Passat Touran Golf 5,6,7 Cady Goma te veres 205/55/16 Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 14:24
  470 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne Orgjinale per Mercedes A,B,C klass Goma 4sezonale Goodyear 205/55/16 Qmimi fiks 320euro.

  Prishtinë Sot, 14:24
  320 €
 • 7 foto
  Piruner LINDE H25 disel Triplex
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner LINDE H25 disel Triplex

  Piruner Linde H25 Disel Triplex Pesha ngritjes 2500 kg Me korp Sapo ardhur nga Gjermanija

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Me Doganë
  Vetura

  Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Me Doganë

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MARIMANGA AUTO BARTJE TRANSPORT 044 285 202
  Kamionë

  MARIMANGA AUTO BARTJE TRANSPORT 044 285 202

  AUTO BARTJE 24H 044 285 202

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Seat Leon Viti 2010 1.9 TDI me Dogan
  Vetura

  Shes Seat Leon Viti 2010 1.9 TDI me Dogan

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne Vossen per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vossen per Vw Audi Mercedes

  Fellne Vossen per Audi A3 A4 A5 A6 Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Mercedes B C E klass Goma te mira 22

  Prishtinë Sot, 14:24
  500 €
 • 6 foto
  Piruner LINDE H35 Disel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner LINDE H35 Disel

  Piruner LINDE H35 Pesha ngritjes 3500kg Motor Perkins Disel Levizje majtas djathtas Levizje thikav

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5

  Fellne 18coll per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi fiks 500 eu

  Prishtinë Sot, 14:24
  500 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw

  Fellne Orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Pasat Touran Goma thuajse te reja 205/55/16 Qmimi 240euro fiks.

  Prishtinë Sot, 14:24
  245 €
 • 0 foto
  Auto Bartje Shlep Marimanga 24H 044 285 202
  Kamionë

  Auto Bartje Shlep Marimanga 24H 044 285 202

  Auto Bartje 24h 044 285 202

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DIGITKOS IPTV  KUALITETI I GARANTUAR
  Vetura

  DIGITKOS IPTV KUALITETI I GARANTUAR

  FACEBOOK DIGITKOS IPTV MBI 7500 KANALE TELEFIVIZE Ofrojme kanale televizive cilesore në Kosove, Dias

  Prishtinë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A4 2.0 TDI 177PS AUTOMATIK 2014
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI 177PS AUTOMATIK 2014

  Shes audi a4 b8 , 2.0 tdi 177ps, automatik, viti i prodhimit 2014, e regjistruar RKS deri ne muajin

  Prishtinë Sot, 14:23
  14.900 €
 • 5 foto
  bagera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  bagera

  pune me bagera

  Prishtinë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Piaggio Beverly 500cc (i Doganuar)
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Beverly 500cc (i Doganuar)

  Piaggio Beverly 500cc (i Doganuar) viti: 2007 Gjendje perfekte 049 849 420

  Prishtinë Sot, 14:23
  2.200 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG / HIGHLINE FULL EXTRA
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG / HIGHLINE FULL EXTRA

  Shes Vw Passat B7 , 2.0 TDI 140ps, Automatik DSG dhe shpejtsit ne timon, viti i prodhimit 2010, kilo

  Prishtinë Sot, 14:23
  9.200 €
 • 10 foto
  BMW e87 120D FULL EXTRA
  Vetura

  BMW e87 120D FULL EXTRA

  Shes bmw e87 120D , viti 2006 , e regjistruar RKS, kilometra te garantuara, klimatronik, ulse me nxe

  Prishtinë Sot, 14:23
  6.400 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK / GJENDJE PERFEKT
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK / GJENDJE PERFEKT

  Shes Golf 6 Plus 1.6 TDI 77kw AUTOMATIK Viti 2010 Kilometra te garantuara 100% Te gjitha serviset e

  Prishtinë Sot, 14:23
  6.200 €
 • 11 foto
  MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 7G TRONIK FACELIFT
  Vetura

  MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 7G TRONIK FACELIFT

  Shes mercedes C220 CDI , Automatik 7g TRONIC, Viti 2011 model FACELIFT, kilometra te garantuara, led

  Prishtinë Sot, 14:23
  10.400 €
 • 3 foto
  Piruner LINDE H25 disel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner LINDE H25 disel

  Piruner LINDE H25 Levizje thikav Sapo ardhur nga Gjermanija

  Prishtinë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 4 1.9 TDI (I)TKUQE 2002
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI (I)TKUQE 2002

  +38349557810 049557810 GOLF 4 1.9 TDI 74 KW (I) TE KUQE MOTORR MODEL I RI ME HARGJIME SHUM TE VOGLA

  Prishtinë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHLEP AUTO BARTJE MARIMANGA 24H 044 285 202
  Vetura

  SHLEP AUTO BARTJE MARIMANGA 24H 044 285 202

  AUTO BARTJE 24H 044 285 202

  Prishtinë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piruner LINDE H25 Disel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner LINDE H25 Disel

  Piruner Linde H25 Pesha ngritjes 2500 kg Motor Golfit Levizje majtas djathtas Levizje thikav Sapo

  Prishtinë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Piruner LINDE H30 Gas Triplex
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner LINDE H30 Gas Triplex

  Piruner LINDE H30 Triplex 5 metra Gas Levizje majtas djathtas Sapo ardhur nga Gjermanija

  Prishtinë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  punojm me bagera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  punojm me bagera

  punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pune me bagera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pune me bagera

  pune me bagera skip dhe te gjitha punet qe kryhen me bager

  Prishtinë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Piruner LINDE H35 Disel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner LINDE H35 Disel

  Piruner LINDE H35 Disel Pesha ngritjes 3500kg Levizje majtas djathtas Levizje thikav Motor Golf 6

  Prishtinë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SEAT LEON 2.0 TDI FR 184PS
  Vetura

  SEAT LEON 2.0 TDI FR 184PS

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber serv

  Prishtinë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2011 FaceLift
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2011 FaceLift

  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex ne muajin nentor 11- 2011 viti i modelit 2012 FaceLift e sapo ard

  Prishtinë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mercedes E320 CDI EVO 4-Matic
  Vetura

  Mercedes E320 CDI EVO 4-Matic

  Mercedes E320 CDI EVO 4-Matic Viti: 2009 Km: 216000 Automatic FullOpsione 043 997 999

  Prishtinë Sot, 14:21
  8.900 €
 • 5 foto
  Piruner LINDE H45 TRIPLEX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner LINDE H45 TRIPLEX

  Piruner LINDE H45 TRIPLEX DISEL Lartesija ngritjes 5 Metra Sapo ardhur nga Gjermanija

  Prishtinë Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Piruner LINDE H60
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner LINDE H60

  Piruner LINDE H60 Pesha ngritjes 6000kg Disel Sapo ardhur nga Gjermanija

  Prishtinë Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Piruner LINDE H35
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner LINDE H35

  Piruner Linde H35 Pesha ngritjes-3500kg Disel Levizje majtas djathtas Sapo ardhur nga Gjermanija

  Prishtinë Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Piruner Linde H25 Disel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner Linde H25 Disel

  Piruner Linde H25 Pesha ngritjes 2500 kg Motor Deutz Sapo ardhur nga Gjermanija

  Prishtinë Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW POLO 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

  VW POLO 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT : 2012 ME DOGAN HOMOLOGIM NE GJENDJE PERFEKTE TEMPOMAT ULSE

  Prishtinë Sot, 14:19
  6.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI 190.000 KM I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI 190.000 KM I DOGANUAR 2011

  VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN HOMOLOGIM 190.000 KM TR GARANTUARA

  Prishtinë Sot, 14:19
  7.999 €
 • 6 foto
  FIAT 500 1.3 MULTI-JET
  Vetura

  FIAT 500 1.3 MULTI-JET

  FIAT 500 1.3 MULTIJET km 127.000 vp 2007 +383 44 100 920 ; 049 100 920

  Prishtinë Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE FULL 2017
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE FULL 2017

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT : 2016 ME DOGAN HOMOLOGIM NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë Sot, 14:19
  14.900 €
 • 11 foto
  SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI TABELA RKS 2016
  Vetura

  SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI TABELA RKS 2016

  SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT : 2015 TABELA RKS NE GJENDJE SHUM TE MIR GOM

  Prishtinë Sot, 14:19
  7.200 €
 • 12 foto
  VW GOLF 7 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2017
  Vetura

  VW GOLF 7 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2017

  VW GOLF 7 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT : 2016 ME DOGAN HOMOLOGIM KM TR GARANTUARA NE GJENDJE PERFE

  Prishtinë Sot, 14:19
  11.600 €
 • 11 foto
  OPEL CORSA D ECO FLEX 1.3 CDTI I DOGANUAR 2011
  Vetura

  OPEL CORSA D ECO FLEX 1.3 CDTI I DOGANUAR 2011

  OPEL CORSA D 1.3 CDTI ECO FLEX VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN HOMOLOGIM NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë Sot, 14:19
  5.400 €
 • 11 foto
  SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 2010
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 2010

  SEAT IBIZA 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT : 2009 TABELA RKS REXHISTRIMI I 1 NE KOSOVË NE GJ

  Prishtinë Sot, 14:19
  5.700 €
 • 11 foto
  VW GOLF 7 1.6 TDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2014
  Vetura

  VW GOLF 7 1.6 TDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2014

  VW GOLF 7 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT : 2013 ME DOGAN HOMOLOGIM KM TR GARANTUARA NE GJENDJE PERFE

  Prishtinë Sot, 14:19
  10.600 €
 • 10 foto
  MERCEDES C 220 AVANGARD AUTOMATIK facelift 2011
  Vetura

  MERCEDES C 220 AVANGARD AUTOMATIK facelift 2011

  Mercedes C 220 AVANGARD automatik model Facelift Blueficiety Posedon: Klimatronik 2 Zonale Senzor

  Prishtinë Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Staker manual me kapacitet ngritjeje 1000kg
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Staker manual me kapacitet ngritjeje 1000kg

  Manual staker Mjet me qmim te volitshem dhe mjaft praktik për punën qe kryeni Kapaciteti i ngritje

  Prishtinë Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A 5 në shitje
  Vetura

  Audi A 5 në shitje

  Ofrohet vetura Audi A 5 për shitje me targa të huaja e doganuar. Vetura është me transmetues automat

  Prishtinë Sot, 14:17
  21.800 €