Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 5 foto
  Fellne 16 inch per Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 inch per Golf 7

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire pa asnji vrejtje me goma te veres continental te ardhura nga Z

  Prishtinë Dje, 23:13
  460 €
 • 4 foto
  Kombi Mercedes 312D kiper
  Kamionë

  Kombi Mercedes 312D kiper

  Shes kombin Mercedes 312D original Kiper viti i prodhimit 1998, ndrrusi manual , 2.8 motorin , me do

  Prishtinë Dje, 23:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 7 1.6 TDI 81kw 12/2013 1vit regjistrim
  Vetura

  GOLF 7 1.6 TDI 81kw 12/2013 1vit regjistrim

  Shes Golf 7 1.6 TDI 81kw 110ps 6shpejtsi 12/2013 ne gjendje perfekte 170.000km i posaservisuar. Vetu

  Prishtinë Dje, 23:12
  10.900 €
 • 4 foto
  Touran 2.0 TDI 7 ulse automatik DSG 1 vit RKS
  Vetura

  Touran 2.0 TDI 7 ulse automatik DSG 1 vit RKS

  Shitet Tourani 2.0 TDI 7 ulse viti 12/2011 me 204.000km ka 1 vit RKS automatik dritat i ka lled sens

  Prishtinë Dje, 23:12
  10.900 €
 • 9 foto
  Shitet Audi Q7 - S/ Line - Facelift
  Vetura

  Shitet Audi Q7 - S/ Line - Facelift

  Shitet Audi Q7 - S/Line - Facelift Viti i Prodhimit - 12.2008 model -2009 Motori 3.0 TDI - 240 pss N

  Prishtinë Dje, 23:12
  15.500 €
 • 3 foto
  Fellne 16- Citroen c3,4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16- Citroen c3,4

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma te veres shume te mira. Tel:044240252

  Prishtinë Dje, 23:12
  280 €
 • 3 foto
  Fellne 17- Pasat, Golf 7,6,5, Touran, ceddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17- Pasat, Golf 7,6,5, Touran, ceddy

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma shume te mira michelin 225/45/17. Tel:044240252

  Prishtinë Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17- Audi a6,5,4,3, Touran, etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17- Audi a6,5,4,3, Touran, etj

  Shes fellnet e reja 17 inch. Tel:044240252

  Prishtinë Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Seat Altea 1.9 TDI 12/2004 6muj regjistrim
  Vetura

  Seat Altea 1.9 TDI 12/2004 6muj regjistrim

  Shes Seat Altea 1.9 TDI 77kw 105ps ne gjendje perfekte. Vetura ka 200.000km te garantume rrypin e ka

  Prishtinë Dje, 23:12
  5.200 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz c220 2.2 CDI 12/2001
  Vetura

  Mercedes Benz c220 2.2 CDI 12/2001

  045 577 222

  Prishtinë Dje, 23:12
  4.500 €
 • 2 foto
  Fellne 16- Audi, Golf 5,6, pasat, touran, ceddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16- Audi, Golf 5,6, pasat, touran, ceddy

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma m/ s thujse te reja . Tel:044240252

  Prishtinë Dje, 23:12
  300 €
 • 10 foto
  Audi A4 1.9 TDI 12/2002 RKS 1 vit
  Vetura

  Audi A4 1.9 TDI 12/2002 RKS 1 vit

  Shes Audi A4 1.9 TDI e thjesht viti i prodhimit 12/2002 ne gjendje perfekte 233.000km. Vetura ka reg

  Prishtinë Dje, 23:12
  4.750 €
 • 1 foto
  MAN 14 220
  Kamionë

  MAN 14 220

  Shes kamionim MAN 14 220 viti i prodhimit 2001 i doganuar dhe importuar nga zvicrra sandeki 7.20m rr

  Prishtinë Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN 26 440
  Kamionë

  MAN 26 440

  Shes kamionin MAN 26 440 me rrota percjellse viti i prodhimit 2010 i sapo doganuar dhe i inportuar n

  Prishtinë Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 -Sportline -Golf 5,6,Touran,Pasat,Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 -Sportline -Golf 5,6,Touran,Pasat,Caddy

  Shes fellnet ne gjendje te mire nuk gjujne as nuk dridhin me goma te veres ne gjendje te mire. Ndrri

  Prishtinë Dje, 23:12
  240 €
 • 3 foto
  Fellne 16- Audi a3,4 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16- Audi a3,4 etj

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma dimrit continental 2017. Tel:044240252

  Prishtinë Dje, 23:11
  360 €
 • 9 foto
  Audi A4 2x Sline 2.0 TDI 2007
  Vetura

  Audi A4 2x Sline 2.0 TDI 2007

  Shitet Audi A4 2.0 TDI 1 bregasno 2007 gjendje perfekte e ruajtur ne maksimum Ka 6 muj regjistrim N

  Prishtinë Dje, 23:11
  6.800 €
 • 0 foto
  Fellne 18 Golf 5,6,7 Passat touran audi caddy etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 Golf 5,6,7 Passat touran audi caddy etj

  045 577 222 +383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:11
  360 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy

  383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:11
  250 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle

  383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:11
  230 €
 • 1 foto
  Fellne 17 Golf 5,6,7 Passat touran caddy skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 5,6,7 Passat touran caddy skoda

  383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:11
  290 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Bmw 3,5,7 Kombi T5,T6 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Bmw 3,5,7 Kombi T5,T6 etj

  383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:11
  240 €
 • 3 foto
  VW Golf 4 TDI
  Vetura

  VW Golf 4 TDI

  Golf 4 TDI ( DI ) Te kuqe 6 Shpejtesi Manual , Kerri posedon klima tronik , ( Vetura shitet + me g

  Prishtinë Dje, 23:11
  4.500 €
 • 2 foto
  Goma M+S 225/40/18 2017/18
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 225/40/18 2017/18

  045 577 222 Viber 383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:10
  170 €
 • 1 foto
  Fellne 17 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy

  383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:10
  199 €
 • 1 foto
  Bandasha 15-she per golf 4 ose bora
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15-she per golf 4 ose bora

  Shes 4 bandasha 15-she per golf4 ose VW bora

  Prishtinë Dje, 23:10
  40 €
 • 2 foto
  Fellne 17 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy

  383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:10
  240 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle skoda fabia
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle skoda fabia

  383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:10
  140 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Skoda etj

  +383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:10
  290 €
 • 3 foto
  Goma M+S 235/45/18 viti 2018/19 te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 235/45/18 viti 2018/19 te reja

  045 577 222

  Prishtinë Dje, 23:09
  170 €
 • 3 foto
  Fellne me Goma 225/45/17 2019 Golf Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma 225/45/17 2019 Golf Passat Touran

  Bajme ne Golf 5,6,7 Passat Touran caddy skoda Seat

  Prishtinë Dje, 23:09
  450 €
 • 2 foto
  4 Goma 245/45/18 2017
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma 245/45/18 2017

  045 577 222 Viber 383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:09
  150 €
 • 3 foto
  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat touran caddy Skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat touran caddy Skoda

  383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:09
  240 €
 • 2 foto
  Fellne 17 Golf 765 Audi Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 765 Audi Passat Touran Caddy

  + 383 44 459 627

  Prishtinë Dje, 23:09
  340 €
 • 1 foto
  Goma vere 195/65/15 Tigar 2016
  Autopjese dhe paisje

  Goma vere 195/65/15 Tigar 2016

  383 44 459 627

  Prishtinë Dje, 23:09
  130 €
 • 2 foto
  Fellne me goma dimri 205/55/16 Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma dimri 205/55/16 Mercedes

  045 577 222

  Prishtinë Dje, 23:08
  270 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle 5x100

  045 577 222 Viber 383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:08
  230 €
 • 9 foto
  Shitet Audi A3 - 1.6 TDI - 2010
  Vetura

  Shitet Audi A3 - 1.6 TDI - 2010

  Shitet Audi A3 - sportback Viti i prodhimit - 2010 Motorri - 1.6 TDI Nderruesi - Manual 5+1 Klim

  Prishtinë Dje, 23:08
  7.900 €
 • 3 foto
  Shitet Audi A3 - 2.0 S- tronic - 2016
  Vetura

  Shitet Audi A3 - 2.0 S- tronic - 2016

  Shitet vetura Audi A3 Viti i prodhimit - 2016 Motori - 2.0 TDI Nderruesi - Automatik Lleda Para

  Prishtinë Dje, 23:08
  16.900 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy Skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy Skoda

  383 44 459 627

  Prishtinë Dje, 23:08
  240 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 7,6,5 Pasat Touran Caddy Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 7,6,5 Pasat Touran Caddy Skoda etj

  + 383 44 459 627

  Prishtinë Dje, 23:08
  300 €
 • 4 foto
  Ford transit connect 1.8D T230
  Vetura

  Ford transit connect 1.8D T230

  Shitet Ford Transit Connect T230 i ardhur nga Zvicrra i sapodoganuar dhe regjistrim 1 vit. Viti i p

  Prishtinë Dje, 23:07
  4.600 €
 • 2 foto
  Fellne me goma 205/55/16 te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 205/55/16 te reja

  Fellnet bajne ne golf 5,6,7 Passat touran caddy skoda seat sharan

  Prishtinë Dje, 23:07
  340 €
 • 2 foto
  Fellne me goma 175/70/14 java 40/2017 golf 4 polo
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 175/70/14 java 40/2017 golf 4 polo

  Fellnet bajne Golf 4 Polo Bora vw beatle 045577222

  Prishtinë Dje, 23:07
  240 €
 • 2 foto
  Fellne 17 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle

  38345577222

  Prishtinë Dje, 23:07
  299 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 5,6 passat touran Opel caddy etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 5,6 passat touran Opel caddy etj

  383 45 577 222

  Prishtinë Dje, 23:07
  260 €
 • 2 foto
  Fellne me goma 205/55/16 audi golf passat touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 205/55/16 audi golf passat touran

  Fellne me goma 205/55/16 Hankook bajne Audi golf Passat Touran caddy Skoda

  Prishtinë Dje, 23:06
  320 €
 • 2 foto
  Fellne per VW Golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per VW Golf 6

  shes fellnet per vw Golf 5,6,7 vw passat ,vw Touran etj (fellne per vw golf,bandash per vw golf,goma

  Prishtinë Dje, 23:06
  320 €
 • 11 foto
  RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE RKS VITI 2005 FULL PAISJ
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE RKS VITI 2005 FULL PAISJ

  RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE FULL PAISJE NE GJENDJE PERFEKTE 044506506

  Prishtinë Dje, 23:05
  8.700 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA 1.6 BENZIN RKS VITI 2004 NE GJENDJE PER
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.6 BENZIN RKS VITI 2004 NE GJENDJE PER

  OPEL ASTRA 1.6 BENZIN BE GJENDJE PERFEKTE 044506506

  Prishtinë Dje, 23:05
  3.800 €