Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  OPEL ASTRA 1.6 BENZIN RKS VITI 2004 NE GJENDJE PER
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.6 BENZIN RKS VITI 2004 NE GJENDJE PER

  OPEL ASTRA 1.6 BENZIN BE GJENDJE PERFEKTE 044506506

  Prishtinë Dje, 23:05
  3.800 €
 • 10 foto
  AUDI A3 1.6 TDI RKS VITI 2010 NE GJENDJE PERFEKTE
  Vetura

  AUDI A3 1.6 TDI RKS VITI 2010 NE GJENDJE PERFEKTE

  AUDI A3 1.6 TDI ABS SERVO KLIMATRONIK FULL PAISJE VITI I PRODHIMIT FUND 2010 NE GJENDJE PERFEKTE 0

  Prishtinë Dje, 23:05
  8.300 €
 • 3 foto
  215-65R-15.96H
  Vetura

  215-65R-15.96H

  Shiten Gomat me Diska 215 / 65 R 15. 96 H M.S Jan shum pak te perdoruna 044433110

  Prishtinë Dje, 23:05
  130 €
 • 7 foto
  vetur audi Q5
  Vetura

  vetur audi Q5

  shitet audi Q5 viti i prodhimit 11/2010 ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per as nje investim goma

  Prishtinë Dje, 23:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Vetur touareg V6 3.0
  Vetura

  Vetur touareg V6 3.0

  Shitet vetura touareg ne gjendje shum shum te mir me te gjitha opsionet funksionale sensor parkimi,a

  Prishtinë Dje, 23:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Bmw X1 - Automatik - X drive - 2012
  Vetura

  Shitet Bmw X1 - Automatik - X drive - 2012

  Shitet Bmw X1 2.0 disel Viti i prodhimit - 2012 Motori 2.0 diesel Modeli 18/d - Xdrive (4x4) Nder

  Prishtinë Dje, 23:02
  12.500 €
 • 3 foto
  Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim
  Vetura

  Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim

  Shes veturen ford mondeo 2.0 tdci boj ndrim

  Prishtinë Dje, 23:01
  3.300 €
 • 11 foto
  BMW X 1 - 2.0 X.Drive Automatik Full Extra
  Vetura

  BMW X 1 - 2.0 X.Drive Automatik Full Extra

  Bmw X 1. 2.0 X.Drive Automatik me kamer xenon senzora gomat e reja ne gjendje te rregullt per ma s

  Prishtinë Dje, 22:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Gurtnet per Corolla
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gurtnet per Corolla

  Shes Gurtnet per Toyota Corolla Verso Jane te reja Per ma shume shiko ne foto

  Prishtinë Dje, 22:59
  22 €
 • 6 foto
  Shes mercedes automatik A class 1vit regjistrim
  Vetura

  Shes mercedes automatik A class 1vit regjistrim

  Mercedes A class a 170 automatik klim viti 2002 ne emer tem personal pa asnje defekt si ne gjendje t

  Prishtinë Dje, 22:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  DAF KIPER 24m3 8x8 SHITET MUNDESI NDRRIMI RKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DAF KIPER 24m3 8x8 SHITET MUNDESI NDRRIMI RKS

  Shitet ose ndrrohet DAF (GINAF) Kipper 24m3 8x8 Viti 1999 Ne gjendje te rregullte teknike Regjistrim

  Prishtinë Dje, 22:55
  28.000 €
 • 5 foto
  Scania V8 480 RKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania V8 480 RKS

  Shites Scania V8 480 Viti 2001 Retarder/Klima/Frigo/Webasto. Regjistrim 1 vite

  Prishtinë Dje, 22:55
  7.200 €
 • 4 foto
  Shitet Rimorkio Regjistrim 1 vite
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Rimorkio Regjistrim 1 vite

  Shitet Prikolica Viti 1993 Pesha 7000kg Ne gjendje te mire teknike Gomat te gjitha te reja E servis

  Prishtinë Dje, 22:54
  2.800 €
 • 5 foto
  Krani Palfinger 7000 kg NDRRIM I MUNDSHEM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Krani Palfinger 7000 kg NDRRIM I MUNDSHEM

  Shes Kranin Palfinger 7000 Kg. Viti i Prodhimit 1990. Krani zgjatet rreth 13metra . Për më shumë më

  Prishtinë Dje, 22:54
  5.000 €
 • 5 foto
  Shitet LT 50 Kiper Double Kabina
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet LT 50 Kiper Double Kabina

  LT kiper 50 ne gjendje te mire.

  Prishtinë Dje, 22:54
  3.300 €
 • 2 foto
  Rimorkio Scmitz 34 m3 2005 Regjistrim 1 vite
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Scmitz 34 m3 2005 Regjistrim 1 vite

  Shitet Rimorkio Schmitz Viti 2005 Regjistrimi i pare ne Kosove ne vitin 2017 Pesha e Prikolices 6200

  Prishtinë Dje, 22:54
  15.000 €
 • 5 foto
  Rimorkio Kotschenreuther Regjistrim 1 vitë.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Kotschenreuther Regjistrim 1 vitë.

  Shitet Rimorkio në gjendje të gatshme per pune. Viti:2002 E regjistruar Pesha 7000kg Munde te shitet

  Prishtinë Dje, 22:53
  5.100 €
 • 11 foto
  Audi A3 S-line plus 170 ps
  Vetura

  Audi A3 S-line plus 170 ps

  *Audi A3 * viti 2010 * 2.0 TDI * S-line + * quattro * 170 hp * BOSE Sound System * Navigation * Pano

  Prishtinë Dje, 22:53
  7.800 €
 • 6 foto
  PIKAP Peugeot Bipper 1.4 DIESEL (ME DOGAN)
  Vetura

  PIKAP Peugeot Bipper 1.4 DIESEL (ME DOGAN)

  Shes Pikapin i sapo ardhur nga jashte. Viti :2009 Diesel Doganen e paguar Ngjendje shume te mire

  Prishtinë Dje, 22:53
  3.600 €
 • 4 foto
  Rimorkio Kiper 34m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Kiper 34m3

  Rimorkio Kipper 34 kubik 6200KG Viti 2000 RKS

  Prishtinë Dje, 22:53
  16.500 €
 • 9 foto
  MAN TGA 18-439 ME RIMORKIO (TE SAPO DOGANUAR)
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 18-439 ME RIMORKIO (TE SAPO DOGANUAR)

  MAN TGA 14-430 i sapo doganuar Viti:2005 KLIMA/RETARDER/WEBASTO/AUTOMATIK/TEMPOMAT/ABS te gjitha ne

  Prishtinë Dje, 22:53
  8.000 €
 • 6 foto
  BMW 120D - 2.0 DIZELL - VITI 2006 - KLIMATRONIK -
  Vetura

  BMW 120D - 2.0 DIZELL - VITI 2006 - KLIMATRONIK -

  BMW 120D 2.0 DIZELL KLIMATRONIK 2 ZONAL ABS EPS AIRBAG DRITA LLUP ANGEL EYES XENON BI XENON 2 QELSA

  Prishtinë Dje, 22:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI Q 5. TDI 2.0 AUTOMATIK S line Full extra??
  Vetura

  AUDI Q 5. TDI 2.0 AUTOMATIK S line Full extra??

  Audi Q 5 TDI 2.0 Automatik nga Zvicrra modeli S line me liber te servisit 200 mij km gjendja perfekt

  Prishtinë Dje, 22:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SUZUKI VITARA - 1.4 BENZIN TURBO - VITI 2016 - 4X4
  Vetura

  SUZUKI VITARA - 1.4 BENZIN TURBO - VITI 2016 - 4X4

  SUZUKI VITARA 46850 Kmm 1.4 Turbo 140 Ps 4x4 All Grip Automatik ndrrimi shpejcive 6 shpejci Mullti

  Prishtinë Dje, 22:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  CITOREN C2 - 1.4 DIZELL HDI - VITI 2004 - KLIM -
  Vetura

  CITOREN C2 - 1.4 DIZELL HDI - VITI 2004 - KLIM -

  CITROEN C2 1.4 DIZELL HDI REGJSTRIM 11 MUAJ KLIM FUNKSIONALE ABS EPS AIRBAG DRITARE ME RRYM KERR FA

  Prishtinë Dje, 22:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Cheverlet Equinax 3.3 Benzin 1vit rks
  Vetura

  Shitet Cheverlet Equinax 3.3 Benzin 1vit rks

  Shitet Cheverlet Equinax 3.3 Benzin 1vit rks 4x4 Vetura ka 1 Vit regjistrim Ne Emrin Tim.Personal

  Prishtinë Dje, 22:45
  4.300 €
 • 4 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  VW TOURAN 2.0 TDI 140 KW VITI 2012 7 ULËSE AUTOMATIK 132.500 KM, ME LIBËR SERVISI I SAPO ARDHUR NGA

  Prishtinë Dje, 22:45
  15.300 €
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.4 B.?AUTOMATIK ? KLIMATRONIK - 2004
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 B.?AUTOMATIK ? KLIMATRONIK - 2004

  SHES CITROEN C3 1.4 BENZIN *EXCLUSIVE* 🌟 AUTOMATIK+TIPTRONIK 🌟 I NDRRON SHPEJSIT SHUME MIRE PA ASN

  Prishtinë Dje, 22:42
  3.899 €
 • 11 foto
  MINI COOPER -S?AUTOMATIK?Km 174.831 Garantume?
  Vetura

  MINI COOPER -S?AUTOMATIK?Km 174.831 Garantume?

  MINI COOPER S 1.6 BENZIN - S EKSTREM I RUAJTUR 🌟 AUTOMATIK + TIPTRONIK 🌟 I SERVISUAR KOMPL

  Prishtinë Dje, 22:42
  4.500 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA 1.7 DTI Motorre Japan KLIMATRONIK 2003
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 DTI Motorre Japan KLIMATRONIK 2003

  👌OPEL ASTRA 1.7 DTI - MOTORRE JAPAN - 55 Kw - I SERVISUAR KOMPLET ME HARGJIME SHUM TE VOGLA. 4.5 Li

  Prishtinë Dje, 22:42
  3.399 €
 • 2 foto
  Shitet Mitsubishi ne gjendje te shkelqyeshme
  Vetura

  Shitet Mitsubishi ne gjendje te shkelqyeshme

  Shes Mitsubishi Carisma 1.9 D ID, viti 2003. Vetira eshte ne gjendje te shkelqyeshme: Hargjime te v

  Prishtinë Dje, 22:42
  2.300 €
 • 11 foto
  OPEL CORSA 1.7 DTI - Motorre Japan - NJOY V.P 2004
  Vetura

  OPEL CORSA 1.7 DTI - Motorre Japan - NJOY V.P 2004

  👍SHES OPEL CORSA 1.7 DTI - Motorre Japan - 4.5 Litra 100 km SHUM NE GJENDJE TE MIRE I SERVISUAR KOM

  Prishtinë Dje, 22:41
  3.350 €
 • 6 foto
  OPEL MERIVA 1.7 CDTI RKS 11 MUAJ 2005
  Vetura

  OPEL MERIVA 1.7 CDTI RKS 11 MUAJ 2005

  SHITET MERIVA NË GJENDJE SHUM TË MIR TEKNIKE, ME SERVISE TË KRYERA, ME KLIMË FUNKSIONALE, RADIOCD, P

  Prishtinë Dje, 22:41
  3.399 €
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet Opel Astra H 1.7 cdti
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet Opel Astra H 1.7 cdti

  Vetura eshte ne gjendje te mir teknike dhe optike e servisuar me rregull ne emrin tim personal, nuk

  Prishtinë Dje, 22:39
  4.200 €
 • 10 foto
  touran 2.0 tdi rks 2005
  Vetura

  touran 2.0 tdi rks 2005

  shitet tourani ne gjendje shum te mir teknike. Esht klimatronik funksional, tempomat, cenzor parking

  Prishtinë Dje, 22:39
  4.900 €
 • 10 foto
  Shes Mercedes Benz BRAUBUS850 Biturbo
  Vetura

  Shes Mercedes Benz BRAUBUS850 Biturbo

  Shes Mercedes Benz BRAUBUS850 Biturbo Viti2014 ,kilometra te kaluara 77000 full opcione,qmimi sipas

  Prishtinë Dje, 22:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mondiali në shitje
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondiali në shitje

  Shutet mondiali në super ghendje me dogan dhe homologim me vetëm 4500 km të kaluara nuk kom pas koh

  Prishtinë Dje, 22:38
  600 €
 • 7 foto
  Peugot 3008 1.6 hdi atomatik 2011 rks
  Vetura

  Peugot 3008 1.6 hdi atomatik 2011 rks

  Klima tronik senzora atomatik tiptronik e shum sene tjera qmimi 6900 evro tel 045 460 760

  Prishtinë Dje, 22:35
  6.900 €
 • 11 foto
  Audi a4 1.8 tsfi 2010 rks
  Vetura

  Audi a4 1.8 tsfi 2010 rks

  Audi a4 1.8 tfsi benzin klima tronik navi lleda para mrapa rks liber te servisi 3 qelca 4 gomat e re

  Prishtinë Dje, 22:34
  6.900 €
 • 6 foto
  --->Shitet, ndrrohet Audi A8 3.0 <---
  Vetura

  --->Shitet, ndrrohet Audi A8 3.0 <---

  Audi A8 3.0 dizel Viti 2007 Gjendja e mir asni vrejtje. Perveç lekures kah shoferi pak e shqyer. As

  Prishtinë Dje, 22:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IPTV SHQIP
  Vetura

  IPTV SHQIP

  Ploooootë 1600 Kanale Televizive 🥇Eja në shtëpine e Kampioneve🥇 Ne ofrojmë cilësi maksimale të pak

  Prishtinë Dje, 22:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PASSAT AUTOMATIK RKS MUNDSI NDRRIMI
  Vetura

  PASSAT AUTOMATIK RKS MUNDSI NDRRIMI

  shes passat automatik rks ne gjendje shum mir teknike

  Prishtinë Dje, 22:29
  3.450 €
 • 7 foto
  VW GOLF 6 Plus Highline 2.0 Full ????
  Vetura

  VW GOLF 6 Plus Highline 2.0 Full ????

  Shitet vw Golf 6 Plus highline, full paisje i po sa ardhur nga gjermani me gjitha serviset e kryera,

  Prishtinë Dje, 22:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Citroen C3 1.6 Dizell BluHDI 2017nga??Zvicra??
  Vetura

  Citroen C3 1.6 Dizell BluHDI 2017nga??Zvicra??

  044503950 0038344503950 Viber 📲 -Qmimi Vetures me Dogan 7350€ Citroen C3 1.6 Dizell BlueHDi Manual

  Prishtinë Dje, 22:27
  7.350 €
 • 5 foto
  Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16
  Kamionë

  Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16

  Shes pjes te ivekos shes motorrin iveko 16 ne gjendje shume te mire eshte i montuar ne kamion dhe m

  Prishtinë Dje, 22:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi a3 1.9 tdi s/line 2009 Shum e rujtne
  Vetura

  Audi a3 1.9 tdi s/line 2009 Shum e rujtne

  AUDI A3 1.9 TDI S/LINE VITI I PRODHIMI 2009 E ARDHUR TASH NGA GJERMONIJA 1 PRONAR KLIMTRONIC , S

  Prishtinë Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW POLO 1.9 TDI 101hp
  Vetura

  VW POLO 1.9 TDI 101hp

  Volkswagen Polo 1.9 Tdi 101hp 305.000km Tempomat Karriket me nxemje Klime automatike Senzor park

  Prishtinë Dje, 22:21
  5.500 €
 • 3 foto
  Shes Veturen VW Vento 1.9TDI me KLIME
  Vetura

  Shes Veturen VW Vento 1.9TDI me KLIME

  Eshte ne gjendje perfekte Posedon motorr 1.9tdi te klasit te par Regjistrim deri mujin e 5 2020 Kli

  Prishtinë Dje, 22:16
  2.200 €
 • 1 foto
  Shes Bufferin per Vetura Firma MAGNAT
  Vetura

  Shes Bufferin per Vetura Firma MAGNAT

  Shes Bufferin (Subwoofer) per Kerr Ne gjendje te rregullt Per info kontakto +38649677634

  Prishtinë Dje, 22:16
  25 €
 • 4 foto
  Mercedes C 200
  Vetura

  Mercedes C 200

  Vetura eshte importuar nga Gjermania para 3 viteve, eshte ne gjendje perfekte si nga ana mekanike a

  Prishtinë Dje, 22:16
  7.191 €