Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te llo

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini baer dhe transport

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 duke filluar 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 duke filluar 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania Leshojm vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

  Prishtinë Sot, 20:21
  20 €
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje

  Prishtinë Sot, 20:21
  20 €
 • 5 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport t

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyr

  Prishtinë Sot, 20:21
  20 €
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99€
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99€

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te

  Prishtinë Sot, 20:21
  20 €
 • 10 foto
  Bmw GT 328i Full casco
  Vetura

  Bmw GT 328i Full casco

  Bmw 328i GT eshte e vitit 2014 dhe eshte e porositur extra ne Zurich ka full opsione ka disa opsione

  Prishtinë Sot, 20:20
  26.000 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHKREBZ E RE MERCEDES -BENZ ZIPPO
  Autopjese dhe paisje

  SHKREBZ E RE MERCEDES -BENZ ZIPPO

  SHES SHKREBZEN ZIPPO MERCEDES BENZ ORIGJINAL MADE IN USA ZIPPO MERCEDES- BENZ E RE PA PERDOR ME K

  Prishtinë Sot, 20:13
  45 €
 • 1 foto
  GOMA REZERV VW GOLF
  Autopjese dhe paisje

  GOMA REZERV VW GOLF

  SHITEN GOMA REZERV PER VW GOLF PASSAT 3C AUDI A3 SKODA GOMA 125/70R18 120 €URO komplet me kuk ter

  Prishtinë Sot, 20:12
  120 €
 • 5 foto
  Kimik Origjinal * Mercedes-Benz *
  Autopjese dhe paisje

  Kimik Origjinal * Mercedes-Benz *

  SHES KIMIKUN E RI ME PAKETIM ORIGJINAL MERCEDES BENZ I BLER NE GJERMANI KIMIK I KUALITET I PRODHU

  Prishtinë Sot, 20:12
  25 €
 • 5 foto
  Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002
  Vetura

  Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002

  Vetura osht ne gjendje te rrregullt edhe e rujt si mbrenda ashtu edhe jasht vetura i ka gjitha serv

  Prishtinë Sot, 20:10
  4.850 €
 • 11 foto
  SHES GJIP AUDI Q7 VITI 2016
  Vetura

  SHES GJIP AUDI Q7 VITI 2016

  SHES GJIP AUDI Q7 VITI I PRODHIMIT 2016 POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR KLIMATRONIK TEMPOMAT NEVIGACJO

  Prishtinë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A6, 2.0, viti 2009, Diesel, Automatik
  Vetura

  Audi A6, 2.0, viti 2009, Diesel, Automatik

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe ka 215.543KM, e servisuar me rregull, goma te reja, xhamat

  Prishtinë Sot, 20:09
  10.500 €
 • 0 foto
  SHES VW HETTA TDI 1.6 VITI 2011
  Vetura

  SHES VW HETTA TDI 1.6 VITI 2011

  SHES VW JETTA TDI 1.6 VITI 2011 AUTOMJETI I POSEDON KLIMATRONIK TEMPOMAT NEVIGACJON GJAMT ME RRYM S

  Prishtinë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes kamioneten Ford transit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes kamioneten Ford transit

  Shes kamioneten Ford transit , viti i prodhimit 1991 . 2.5 dizel kamioneta eshte ne gjendje shum te

  Prishtinë Sot, 20:07
  2.200 €
 • 3 foto
  Seat leon r-line
  Vetura

  Seat leon r-line

  Shitet seat leon 2006 2.0 tdi R-line Manuel Ngjendje shum tmir Ndrrim i mundshem me vetur dizell +38

  Prishtinë Sot, 20:07
  6.700 €
 • 7 foto
  SHES MERSEDES E220 CDI VITI 2007
  Vetura

  SHES MERSEDES E220 CDI VITI 2007

  SHES MERCDES E220 VITI 2007 I POSA REGJISTRUAR VETURA POSEDON KLIMATRONIK PULLA VOLLON GJAMAT ME RRY

  Prishtinë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES POLO 1.6 TDI VITI 2010
  Vetura

  SHES POLO 1.6 TDI VITI 2010

  SHES POLO 1.6 TDI VITI 2010 AUTOMJETI I POSEDON DOGAN HOMOLOGIM SERVISAT E KRYN KLIMATRONIK AIRBEG A

  Prishtinë Sot, 20:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHES AUDI A4 1.9 MANUEL VITI 2005
  Vetura

  SHES AUDI A4 1.9 MANUEL VITI 2005

  Shes audi a4 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT 2005 AUTOMJETI I POSEDON KLIMATRONIK TEMPOMAT PULLA VOLLON SE

  Prishtinë Sot, 20:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punojm me bagera dhe transport
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe transport

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 20:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DODGE NITRO 2.8 CRDI I SA PO DOGANUAR
  Vetura

  DODGE NITRO 2.8 CRDI I SA PO DOGANUAR

  DODGE NITRO 2.8 Crdi - DIZEL MANUAL 6 I SA PO DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE RKS KLIMATRONIK KARIKA ME

  Prishtinë Sot, 20:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Zafira A 2.2 DTI ECO TEC, viti prill 2005
  Vetura

  Opel Zafira A 2.2 DTI ECO TEC, viti prill 2005

  Shes Opel Zafira A 2.2 DTI ECO TEC, viti prill 2005 (motori me zingjir), 202.000 km te kaluara, me n

  Prishtinë Sot, 20:04
  4.200 €
 • 7 foto
  Korniza per Çelsa - BMW VW Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Korniza per Çelsa - BMW VW Mercedes

  Shes korniza te reja per keto lloje te veturav BMW VW MERCEDES me logo kualiteti i fabrikes . +3834

  Prishtinë Sot, 20:04
  15 €
 • 11 foto
  •Audi A3 2.0 TDI-Automatik-S tronic- I doganuar
  Vetura

  •Audi A3 2.0 TDI-Automatik-S tronic- I doganuar

  Audi A3 2.0 TDI 110 Kw 150 PS Automatik-Tiptronik-S tronic Me dogane dhe regjistrim- i sapo doganuar

  Prishtinë Sot, 20:03
  13.900 €
 • 5 foto
  Punojm me bagera 044612686
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bagera 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagra 044612686
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bagra 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 19:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bagera skip mini bager dhe transport
  Kamionë

  Bagera skip mini bager dhe transport

  Punë me bagera skip transport bejm prishjen e shtepiave hapjen e bodrumave kanale rrym ujë kanalizim

  Prishtinë Sot, 19:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne me goma 225/60/R17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 225/60/R17

  Shes fellne me goma te dimrit kan qene te montuara ne ford kuga profili 225/60/R17 per ma shum info

  Prishtinë Sot, 19:56
  400 €
 • 5 foto
  Peugeot 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Peugeot 50cc

  Peugeot speedfight 50cc ftofjen me uj ne gjendje shum te mir me dogan per ma shum info +38349208191

  Prishtinë Sot, 19:56
  430 €
 • 3 foto
  Punijm me bagera 044612686
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punijm me bagera 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 19:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Scania P94
  Kamionë

  Scania P94

  Scania p94 v.p 1999 i regjistruar KS deri 29.11.2019 automatik te kaluara 384mi te garantuara ne gje

  Prishtinë Sot, 19:56
  9.800 €
 • 2 foto
  stopa sport opel corsa B
  Autopjese dhe paisje

  stopa sport opel corsa B

  shes shtopa sport per opel corsa B te bukura per mu pa per ma shum info +38349208191

  Prishtinë Sot, 19:56
  40 €
 • 11 foto
  VW GOLF 7 2.0 TDI DSG XENON LLEDË VITI -2015
  Vetura

  VW GOLF 7 2.0 TDI DSG XENON LLEDË VITI -2015

  Vw Golf 7 2.0 Tdi Dsg Automatic Xenon Lledê senzora para mbrapa tempomat klimatronic karrikat me nxe

  Prishtinë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG XENON NAVI 5 ULSE
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG XENON NAVI 5 ULSE

  Passat CC 2.0 Tdi dsg Automatic xenon navi klimatronic senzora para mbas tempomat karrikat me nxemje

  Prishtinë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vollon Per Bmw Esht Irujtun Shum
  Autopjese dhe paisje

  Vollon Per Bmw Esht Irujtun Shum

  Esht Shum Ne Gjandje Tmir Veq mekan iri

  Prishtinë Sot, 19:54
  300 €
 • 11 foto
  AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATI XENON NAVI
  Vetura

  AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATI XENON NAVI

  AUDI Q5 3.0 TDI Xenon Navi Karrikat me memori klimatronic karrikat me nxemje pulla vollon tempomat d

  Prishtinë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC XENON NAVI -2016
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC XENON NAVI -2016

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC XENON NAVI senzora parkimi distronic klimatronic karrikat me Nxemje i rujt

  Prishtinë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel zafira 1.9 cdti viti 2008
  Vetura

  Opel zafira 1.9 cdti viti 2008

  Shitet vetura opell zafira 1.9 cdti. Automatik-tiptronik.6+1shpejtsi automatik dhe manual. Viti 2008

  Prishtinë Sot, 19:49
  5.999 €
 • 0 foto
  Shitete Volkswagen T4 Kombi edhe per kamping
  Vetura

  Shitete Volkswagen T4 Kombi edhe per kamping

  Shitet kombi dizel 1995 ne gjendje te rregullt dhe i regjistruar deri ne Korrik 2020. Gomat dhe bate

  Prishtinë Sot, 19:48
  2.450 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 19:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 19:48
  Me Marrveshje