Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  VW GOLF VI PLUS-10
  Vetura

  VW GOLF VI PLUS-10

  GOLF VI PLUS Viti i prodhimit 2010 Modeli HIGHLINE Vetura eshte e doganuar 2.0 TDI DIESEL 103 kw

  Prishtinë Sot, 19:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT B7-14
  Vetura

  VW PASSAT B7-14

  VW PASSAT B7 Viti i prodhimit 05/2013 model 2014 BLUEMOTION TECHNOLOGY I sapo ardhun Me dogan te

  Prishtinë Sot, 19:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Opel Omega pa dogna 2.0 Benzin 044647279
  Vetura

  Shitet Opel Omega pa dogna 2.0 Benzin 044647279

  Shitet Opel Omegal 2.0 Benzin Pa dogan 150km Ngjendje te mir Motorri i Punon shum mir nuk nihet qe e

  Prishtinë Sot, 19:51
  699 €
 • 11 foto
  FIAT SCUDO MAXI 2.0 D ME DOGANE ME KLIME
  Vetura

  FIAT SCUDO MAXI 2.0 D ME DOGANE ME KLIME

  FIAT SCUDO 2.0 DIZELL ME DOGANE TE PAGUAR VITI I PRODHIMIT 2005 KA KLIME FUNKSIONALE, SERVO, AIR BAG

  Prishtinë Sot, 19:46
  2.800 €
 • 0 foto
  Shes kryt e vollanit per bmw e46
  Autopjese dhe paisje

  Shes kryt e vollanit per bmw e46

  Shes kryt e vollanit per bmw e46 Eshte komplet me kryq vollanit 044 114 225

  Prishtinë Sot, 19:45
  100 €
 • 3 foto
  SHES PUMPEN E NAFTIT PER BMW E46 330D
  Autopjese dhe paisje

  SHES PUMPEN E NAFTIT PER BMW E46 330D

  Shes comon rail Druckpump pumpen per bmw e46 330d Komplet me gjith ventill shtypjes jan ne gjendje

  Prishtinë Sot, 19:45
  160 €
 • 9 foto
  Shitet ML 350 FACELIFT-SPORT-RKS-2010
  Vetura

  Shitet ML 350 FACELIFT-SPORT-RKS-2010

  Shitet ML 350 Facelift-Sport Viti 2010-RKS Eshte ardh nga Gjermania ne vitin 2016 dhe ne at vit e k

  Prishtinë Sot, 19:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI, AUTOMATIK, FULL OPCION, 2014
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI, AUTOMATIK, FULL OPCION, 2014

  AUDI A4 2.0 TDI, AUTOMATIK, FULL OPCION VETURA POSEDON: Klimatronik 4 zonale, Nxemje ne sedile, Xeno

  Prishtinë Sot, 19:36
  14.300 €
 • 11 foto
  AUDI A3 1.6 TDI, I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM, 2015
  Vetura

  AUDI A3 1.6 TDI, I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM, 2015

  AUDI A3 1.6 TDI, I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Nxemje ne Sedile, K

  Prishtinë Sot, 19:36
  12.500 €
 • 5 foto
  Pasat 3C 2.0 TDI karavan 2006 i regjistruar 6 muj
  Vetura

  Pasat 3C 2.0 TDI karavan 2006 i regjistruar 6 muj

  Klimatronik Tempomat Kuk Ne gjendje te mir pune Mundsi edhe ndrrimi 044249808

  Prishtinë Sot, 19:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Renault Trafic 1.9 Diezel RKS- i ardhun nga CH??
  Vetura

  Renault Trafic 1.9 Diezel RKS- i ardhun nga CH??

  Renault Trafic 1.9 Diezel I ardhur nga Zvicra 🇨🇭 Regjistrimi i pare ne Kosove 115.000 km te garantu

  Prishtinë Sot, 19:32
  1 €
 • 0 foto
  Fellne Për Opel 4nr 15-Shiten apo ndrrohen,Urgjent
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Për Opel 4nr 15-Shiten apo ndrrohen,Urgjent

  Fellne Për Opel 4 copa nr 15-Shiten apo ndrrohen .Urgjent +38344374664

  Prishtinë Sot, 19:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma Per Gjipa 205/70 R15 4 copa Urgjent
  Autopjese dhe paisje

  Goma Per Gjipa 205/70 R15 4 copa Urgjent

  Goma Per Gjipa 205/70 R15 4 copa Urgjent 044374664

  Prishtinë Sot, 19:32
  220 €
 • 4 foto
  Goma 235 50 18 Dunlop
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235 50 18 Dunlop

  Shes 4 goma 235 50 18 Dunlop pothujse treja te ardhura nga zvicra 044656060

  Prishtinë Sot, 19:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne me guma nr 15 per Citroen,Pezho etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me guma nr 15 per Citroen,Pezho etj

  Fellne me guma nr 15 per citroen ,Pezho etj. 044374664

  Prishtinë Sot, 19:31
  1 €
 • 5 foto
  Shes biciklete nga Zvicra
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes biciklete nga Zvicra

  Shes biciklete e ardhur Nga Zvicra Eshte me diska E Re e paperdorur Tel 045 533 265

  Prishtinë Sot, 19:30
  255 €
 • 1 foto
  vw golf GT  feellne me goma te mira
  Autopjese dhe paisje

  vw golf GT feellne me goma te mira

  fellnet jan te posa ardhura nga gjermania kan grritha te vogla nuk gjuajn nuk dridhin qmimi eshte

  Prishtinë Sot, 19:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A4 3.0TDI
  Vetura

  Audi A4 3.0TDI

  Audi A4 3.0 Tdi Space lift 12 muj 2014 Model 2015 204ps. Dritat led xenon. Navi te ri. Timon multi

  Prishtinë Sot, 19:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Karrikë Ulse për Fëmij
  Autopjese dhe paisje

  Karrikë Ulse për Fëmij

  Shiten dy ylese per femi deri ne 12 vite, ulset jan te perdorura por shume te ruajtura nga nje kompa

  Prishtinë Sot, 19:28
  85 €
 • 0 foto
  fellne 16 inc per vw te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inc per vw te ndryshme

  felnet jan me goma m+s sport line jan shume ne gjendje te mire pasojn ne golf passat touran etj. 04

  Prishtinë Sot, 19:28
  255 €
 • 7 foto
  Mercedes 200 Dizell RKS 29.03.2020
  Vetura

  Mercedes 200 Dizell RKS 29.03.2020

  Shitet Mercedes-Benz 200 Dizell,regjistrim deri ne fund te marsit 2020.Ne gjendje te rregullt,i ruaj

  Prishtinë Sot, 19:23
  1.500 €
 • 5 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION

  •Viti i Prodhimit: 2012/model 2013 •Marshi i shpejtësive: Automatik DSG(7 shpejtësi) •Terheqj

  Prishtinë Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  	 BMW -220D 2.0
  Vetura

  BMW -220D 2.0

  * I importuar nga jasht * I sapo doganuar * Ne gjendje te mire * Led para dhe mbrapa * Eco Pro dhe S

  Prishtinë Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes c220cdi 2006
  Vetura

  Mercedes c220cdi 2006

  Mercedes c class 220 CDI EVO viti 2006 viber +38349165138

  Prishtinë Sot, 19:20
  2.800 €
 • 0 foto
  Transport me kran n ter kosoven 044 465 744
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport me kran n ter kosoven 044 465 744

  Transport n ter kosoven

  Prishtinë Sot, 19:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kerkoj Opel Astra Benzine (Deri ne 400 Euro)
  Vetura

  Kerkoj Opel Astra Benzine (Deri ne 400 Euro)

  Kerko me bje 1 opel astra benzine plin deri ne vitin 99 Dergo fotot ne viber +355697872772

  Prishtinë Sot, 19:11
  400 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003
  Vetura

  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003

  PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI 2003 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER E DOGANUAR NE RKS PER INFO NA T

  Prishtinë Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Seat Ibiza 1.2 TSI (Benzin) 105 PS ,
  Vetura

  Seat Ibiza 1.2 TSI (Benzin) 105 PS ,

  Seat Ibiza 1.2 TSI (Benzin) 105 PS , viti i prodhimit 25-11-2011, te kaluara 88.860 KM,me prejardhje

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E220 Avantgard, 7G ,
  Vetura

  Mercedes E220 Avantgard, 7G ,

  Mercedes E220 Avantgard, 7G , Automatik/F1, AMG-Packet , viti i prodhimit 2013, me Dogan dhe akciz t

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007
  Vetura

  VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007

  VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007 , te kaluara 134.500 km -Vetura posedon : - Klimatr

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fiat Doblo 2.0JTD, 5 ulse.
  Vetura

  Fiat Doblo 2.0JTD, 5 ulse.

  Fiat Doblo 2.0JTD, 5 ulse.viti i prodhimit 2010, 209.500 KM, * Vetura posedon : - Klimatronik dy se

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 6 1.6 TDI , Automatik/Tiptronik/F1, 99.000km
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI , Automatik/Tiptronik/F1, 99.000km

  Golf 6 1.6 TDI , Automatik/Tiptronik/F1 , viti i prodhimit 2010 , ngjyre metalike , te kaluara 99.00

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI ,Manual
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI ,Manual

  Golf 6 2.0 TDI ,Manual , viti i prodhimit 2009 , te kaluara 140.000 km ,me prejardhje nga Zvicrra, m

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 3C 2.0 TDI ,Automatik DSG,
  Vetura

  Passat 3C 2.0 TDI ,Automatik DSG,

  Passat 3C 2.0 TDI ,Automatik DSG, viti i prodhimit 2006 ,me prejardhje nga Zvicrra * Vetura posedo

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Taxi
  Kamionë

  Taxi

  Transport 24 h 044339532

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes C220 CDI, (170 PS)
  Vetura

  Mercedes C220 CDI, (170 PS)

  Mercedes C220 CDI, (170 PS) ,202.000km, viti prodhimit 10-2009, * Vetura posedon : - Klimatronik dy

  Prishtinë Sot, 19:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Renault Megan 1.9DCI 130PS
  Vetura

  Renault Megan 1.9DCI 130PS

  Renault Megan 1.9DCi 130PS, manual Viti i prodhimit 2010 * Vetura posedon : - Klimatronik dy sezon

  Prishtinë Sot, 19:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 108 1.0VTI (Benzin) Automatik
  Vetura

  Peugeot 108 1.0VTI (Benzin) Automatik

  Peugeot 108 1.0VTI (Benzin) Automatik , Viti i prodhimit Qershor 2017, te kaluara 16, 998 km, i ardh

  Prishtinë Sot, 19:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transport 044339532
  Kamionë

  Transport 044339532

  Bejm transport

  Prishtinë Sot, 19:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes C250 CDI,4Matic,Avantgard, Automatik 7G,
  Vetura

  Mercedes C250 CDI,4Matic,Avantgard, Automatik 7G,

  Mercedes C250 CDI,4Matic,Avantgard, Automatik 7G, 197.000km Viti i prodhimit 04-2012, me prejardhje

  Prishtinë Sot, 19:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Seat Ibiza 1.6 TDI , viti i prodhimit 2011
  Vetura

  Seat Ibiza 1.6 TDI , viti i prodhimit 2011

  Seat Ibiza 1.6 TDI , viti i prodhimit 2011, te kaluara 148.000 KM,me prejardhje nga Zvicrra 🇨🇭🇨🇭 *

  Prishtinë Sot, 19:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen C4 Cactus 1.6HDI, Automatik-F1
  Vetura

  Citroen C4 Cactus 1.6HDI, Automatik-F1

  Citroen C4 Cactus 1.6HDI, Automatik-F1 , Viti i prodhimit 06-2015, te kaluara 82.000 km te garantua

  Prishtinë Sot, 19:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford Kuga 2.0 TDCI 2009,
  Vetura

  Ford Kuga 2.0 TDCI 2009,

  Ford Kuga 2.0 TDCI 2009, 213.800km me prejardhje nga Zvicrra * Vetura posedon : - Klimatronik dy se

  Prishtinë Sot, 19:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes kamioneten Ford transit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes kamioneten Ford transit

  Shes kamioneten Ford transit , viti i prodhimit 1991 . 2.5 dizel kamioneta eshte ne gjendje shum te

  Prishtinë Sot, 19:03
  2.200 €
 • 11 foto
  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4
  Vetura

  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike Tfsi 4x4 2.0 benzin Posedon : karrika lekur me nxemje k

  Prishtinë Sot, 19:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 17 Zoll Origjinal te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Zoll Origjinal te Reja

  Shes Fellnet 17 Zoll Origjinal te Reja per Audi,Mercedes Etj... Te Po Sa ardhur nga Germonia Nu

  Prishtinë Sot, 18:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 17 Zoll Orgjinal Me Goma Dimri 235 55 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Zoll Orgjinal Me Goma Dimri 235 55 17

  Shes Fellnet 17 Zoll Orgjinal me Goma shum te mira te Dimrit 235 55 17 Te Po Sa ardhur nga Germonia

  Prishtinë Sot, 18:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 Zoll Orgjinal Me Goma per Golf 6 GTD .
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Zoll Orgjinal Me Goma per Golf 6 GTD .

  Shes Fellnet 17 Zoll Orgjinal per Golf GTD Me Goma shum te mira Te Po Sa ardhur nga Germonia Ba

  Prishtinë Sot, 18:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FORD FIESTA 2013..RKS..
  Vetura

  FORD FIESTA 2013..RKS..

  Ford fiesta 1.3 benzin Viti 2013 Rks 7 muj Klimatronic Bord kompjuter Abs esp central gjama me r

  Prishtinë Sot, 18:56
  5.350 €
 • 5 foto
  Peugeot Boxer (Kamionet)
  Vetura

  Peugeot Boxer (Kamionet)

  Peugeot Boxer 1996 Kamioneta eshte ne gjendje te rregullte teknike, ka motorin komplet te riparuar,

  Prishtinë Sot, 18:56
  1.300 €