Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 9 foto
  AUDI Q7 3.0 TDI 2011 FACE/LIFT 3X S/LINE QUATRO LL
  Vetura

  AUDI Q7 3.0 TDI 2011 FACE/LIFT 3X S/LINE QUATRO LL

  AUDI Q7 3.0 TDI 2011 FACE/LIFT 3X S/LINE QUATRO E DOGANUAR Posedon Klima tronik Pregj Ulset e

  Prishtinë Dje, 18:31
  15.300 €
 • 5 foto
  KORPA ME QIRA 043-555-706
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KORPA ME QIRA 043-555-706

  SHITET KORPA NE GJENDJE SHUM TE MIR ME LARTESI 17M VITI I PRODHIMIT 1997 NE GJENDJE SHUM TE MIRE ..K

  Prishtinë Dje, 18:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2010 I DOGANUAR
  Vetura

  PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2010 I DOGANUAR

  PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2010 I DOGANUAR POSEDON KLIMA TRONIK KOMANDA N VOLLON VOLLON TRESH DRITA T

  Prishtinë Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  •Vw Golf VI 2.0 GTI-Adidas Edition-Automatik-LED
  Vetura

  •Vw Golf VI 2.0 GTI-Adidas Edition-Automatik-LED

  Vw Golf VI 2.0 GTI Adidas Edition 270 PS Automatik-Tiptronik Viti i prodhimit:12/2010 model 2011 Me

  Prishtinë Dje, 18:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  •Audi A3 2.0 TDI-Automatik-S tronic- I doganuar
  Vetura

  •Audi A3 2.0 TDI-Automatik-S tronic- I doganuar

  Audi A3 2.0 TDI 110 Kw 150 PS Automatik-Tiptronik-S tronic Me dogane dhe regjistrim- i sapo doganuar

  Prishtinë Dje, 18:28
  13.900 €
 • 11 foto
  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport pre 15€/dite!
  Vetura

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport pre 15€/dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats:

  Prishtinë Dje, 18:26
  15 €
 • 11 foto
  BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015
  Vetura

  BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015

  BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para

  Prishtinë Dje, 18:23
  27.300 €
 • 6 foto
  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA
  Kamionë

  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA

  Punojme me bagera kamjona valak korpe etj

  Prishtinë Dje, 18:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  VW TOURAN 2.0 TDI 140 KW VITI 2012 7 ULËSE AUTOMATIK 132.500 KM, ME LIBËR SERVISI I SAPO ARDHUR NGA

  Prishtinë Dje, 18:20
  15.300 €
 • 5 foto
  Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002
  Vetura

  Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002

  Vetura osht ne gjendje te rrregullt edhe e rujt si mbrenda ashtu edhe jasht vetura i ka gjitha serv

  Prishtinë Dje, 18:18
  4.850 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi a4 b8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi a4 b8

  Fellne per audi a4 2008-2012 Fellnet jane shume te ruajtura pa asnje grrith Goma te veres te mira Ha

  Prishtinë Dje, 18:12
  290 €
 • 5 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shes Mercedes E-Class 200 CDI 140 ps, cmimi i pa diskutushem 18500€ km 239-000 me garancion, ne gjen

  Prishtinë Dje, 18:11
  18.500 €
 • 9 foto
  BMW 520i 24v 150ps \"1992\"
  Vetura

  BMW 520i 24v 150ps \"1992\"

  Shes veturen Bmw 520i 24v 150ps viti i prodhimit 1992, vetura ka 230,000km, eshte ne gjendje shume

  Prishtinë Dje, 18:09
  2.999 €
 • 7 foto
  Nissan X-Trail 2.0dci Facelift \"2008\"
  Vetura

  Nissan X-Trail 2.0dci Facelift \"2008\"

  Shes veturen Nissan X-Trail 2.0dci Facelift viti i prodhimit 2008, vetura ka 350,000km te garantuara

  Prishtinë Dje, 18:09
  7.700 €
 • 1 foto
  navigacion
  Autopjese dhe paisje

  navigacion

  Navi tomtom model i ri me sovtver te ri te gjitha hartat e europes te instalura 2019 Navi eshte LMT

  Prishtinë Dje, 18:08
  125 €
 • 6 foto
  VW LT35 15 Ulëse
  Vetura

  VW LT35 15 Ulëse

  Ofroj VW LT35 Diezel 2.5 me 15 ulse aktualisht në zvicërr . 9500 me sjell në Kosovë 9000 euro në Zvi

  Prishtinë Dje, 18:08
  9.500 €
 • 3 foto
  Shitet Kuka terheqse Per Opell Vectra 2002 2003
  Vetura

  Shitet Kuka terheqse Per Opell Vectra 2002 2003

  Shitet Kuka terheqse Per Opell Vectra 2002 2003 e Sapo qmuntuar nga Opell vectra Karavan tel 045 20

  Prishtinë Dje, 18:07
  55 €
 • 6 foto
  Shes Fellne Per Pollo 16qe SHum te mira
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Per Pollo 16qe SHum te mira

  Shes Fellne Shum te mira 16qe Per Pollo Tel 045 207 664 +37745207664 viber Tag----------------

  Prishtinë Dje, 18:07
  220 €
 • 10 foto
  Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014
  Vetura

  Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

  Mercedes Benz CLA 180, AMG Paket, 1600 kubik benzin, 122 PS, shpenzimet në qytet 8 litra (bord komj

  Prishtinë Dje, 18:02
  29.999 €
 • 6 foto
  Fiat Punto 1.7 Turbo Dizel RKS Viti 1998
  Vetura

  Fiat Punto 1.7 Turbo Dizel RKS Viti 1998

  Shes Fiat Punto 1.7 Dizel ne gjendj te mir Dizel gjith fabrikisht gjama me rrymë servo Viber +383497

  Prishtinë Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet imbisi
  Vetura

  shitet imbisi

  shes kamijonin imbis ne gjendje te mir 045563831

  Prishtinë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 6 2.0 TDI COMFORT LINE REGJISTRIMI I PAR 2010
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI COMFORT LINE REGJISTRIMI I PAR 2010

  GOLF 6 2.0 TDI 81kw 110 ps KLIMA AIRBAG ABS DRITA TE MJEGULLES DRITA DITORE FELLNE TE MIRA DRITARE

  Prishtinë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Koke e Motorrit Golf 4 Tdi 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Koke e Motorrit Golf 4 Tdi 1.9

  Koke e Motorrit Per Golf 4 Tdi 1.9 Viti 2000 ne gjendje te mire Viber +38344427061

  Prishtinë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9

  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9 66Kw Viti 2000 Ne Gjendje Te mire

  Prishtinë Dje, 17:56
  340 €
 • 6 foto
  AUDI A4 2.0 TDI KLIMATRONIK GJENDJE PERFEKTE -06
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI KLIMATRONIK GJENDJE PERFEKTE -06

  AUDI A4 2.0 TDI 103 KW 140 PS KLIMATRONIK ULSE NXEMJE DRITARE ELEKTRONIKE PASQYRE ELEKTRONIKE ESP A

  Prishtinë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 120 d AUTOMATIK FULL OPSION -2009
  Vetura

  BMW 120 d AUTOMATIK FULL OPSION -2009

  BMW 120 2.0 D AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMATRONIK ULSE NXEMJE ULSE LEKUR SENZOR PARKIMI SENZOR SHIU SENZ

  Prishtinë Dje, 17:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maska per Motorr Golf 4 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Maska per Motorr Golf 4 1.9 tdi

  plastika per motorr te golf 4 1.9 tdi Viber +38344427061

  Prishtinë Dje, 17:53
  15 €
 • 3 foto
  Turbin Per Golf 4 Tdi 66 Kw 90 ps
  Autopjese dhe paisje

  Turbin Per Golf 4 Tdi 66 Kw 90 ps

  Turbin Per Golf 4 1.9 tdi 66 kw 90 ps ne gjendje te mire me garancion +38344427061

  Prishtinë Dje, 17:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Honda civic
  Vetura

  Honda civic

  Shitet honda civic 2.2 Cdti diesel aktualisht 159000 km ne gjendje shume te mire fabrikisht modeli r

  Prishtinë Dje, 17:51
  9.500 €
 • 6 foto
  2.8.Dizel.Me Klim.Regj.20.06.2020.18.Uls.Aksion.
  Vetura

  2.8.Dizel.Me Klim.Regj.20.06.2020.18.Uls.Aksion.

  2.8.Dizel.Viti.2005.Me.18.Uls.Regj.20.06.2020.Ka Klim Servo Abs Centrall Muzik TV.Goma Te Mire.Ne Ll

  Prishtinë Dje, 17:41
  11.000 €
 • 6 foto
  Mercedes.410.Dizel.Me Uls.Ne Aksion.
  Vetura

  Mercedes.410.Dizel.Me Uls.Ne Aksion.

  Mercedes.410..Dizel.Viti.91.Ka Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej

  Prishtinë Dje, 17:40
  1 €
 • 6 foto
  Caddy.1.9.Dizel.Regj.06.02.2020.Ne Aksion.
  Vetura

  Caddy.1.9.Dizel.Regj.06.02.2020.Ne Aksion.

  Mercedes.416.Dizel.Me Uls.Viti.98.KaKlim Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rr

  Prishtinë Dje, 17:40
  11.000 €
 • 3 foto
  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.
  Vetura

  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

  T.4.Kombi.1.9.Dizel.Viti.93.Ka Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej

  Prishtinë Dje, 17:39
  1 €
 • 7 foto
  Bmw x5 3.0 Diesel
  Vetura

  Bmw x5 3.0 Diesel

  Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. X5 osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5.

  Prishtinë Dje, 17:39
  23.000 €
 • 1 foto
  Fellne me Goma Vere 205/55-16 Golf4 Bora Pollo etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma Vere 205/55-16 Golf4 Bora Pollo etj

  Shitet 4 Fellne Shum te Rujtne me goma Vere Mesatare 205/55-16 per Golf 4 ose vw Bora Pollo Betle(Bu

  Prishtinë Dje, 17:38
  180 €
 • 4 foto
  Shitet Kawasaki zx-6r ninja
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Kawasaki zx-6r ninja

  Shitet Kawasaki ninja i vitit 2004 ne gjendje perfette me liberz te Gjermanis pa dogan Motorri posed

  Prishtinë Dje, 17:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej vetura te llojeve te ndryshme me pare kesh
  Vetura

  Blej vetura te llojeve te ndryshme me pare kesh

  Renault 1.6.Benzine.Regj.14.12.2016.Shum i mire asht 4 goma te mire Muzik cd Ne Llapushnik 25 km per

  Prishtinë Dje, 17:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 per Mercedes Audi&VW teper trujtne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 per Mercedes Audi&VW teper trujtne

  Shes ose Ndrroj fellne thuj se te Reja 16 coll . Fellnet bajn per Mercedesa Audi a3 a4 a6 Gollf 5,6

  Prishtinë Dje, 17:37
  260 €
 • 7 foto
  Tata.1.4.Dizel.Regj.02.02.2020.Ka Klim.Ne Aksion.
  Vetura

  Tata.1.4.Dizel.Regj.02.02.2020.Ka Klim.Ne Aksion.

  Tata.1.4.Dizel.Regj.02.02.2020.viti.2002.Ka Klim Abs Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25

  Prishtinë Dje, 17:37
  2.500 €
 • 2 foto
  Fellne 16 për Audi VW Golf Passat Tauran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 për Audi VW Golf Passat Tauran Cady

  Shiten ose ndrrohen fellne 16 coll. Fellnet jon për audi a3,a4,a6 bajn edhe në VW Gollf 5,6,7 Passat

  Prishtinë Dje, 17:37
  150 €
 • 2 foto
  Shes Goma
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma

  Shes 4 goma te perdorura ne pezho 407 per Vere me 2 bandasha

  Prishtinë Dje, 17:37
  100 €
 • 4 foto
  Mercedes.220.Dizel.Automatik.Me Klim.Ne Aksion.
  Vetura

  Mercedes.220.Dizel.Automatik.Me Klim.Ne Aksion.

  Mercedes.220.Dize.Automatik.Viti.2012.Ka Regj.Ka Klim Abs Servo Muzik 4.Goma te mire.Ne Llapushnik 2

  Prishtinë Dje, 17:37
  1 €
 • 5 foto
  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Verës viti 2019 nr. 245/45-18 coll . Fellnet jon model shum të hje

  Prishtinë Dje, 17:36
  790 €
 • 9 foto
  Golf VI - GTD rks
  Vetura

  Golf VI - GTD rks

  Shes Golf VI - gtd 2010 , 131kw -rks deri ne dhjetor , ne gjendje perfekte , 213000km te garantuara

  Prishtinë Dje, 17:36
  10.400 €
 • 7 foto
  Fellne me Goma 205/55-16 VW SportLine
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma 205/55-16 VW SportLine

  Shes fellne SportLine me guma NEXEN shum pak te bajtne 205-55-16 . Fellnet posa jan ardh nga Gjerman

  Prishtinë Dje, 17:36
  315 €
 • 3 foto
  4 Goma Vere te Reja 225/45-17
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma Vere te Reja 225/45-17

  Shes 4 Guma për Ver 225/45-17 viti 2018 jon thujse te reja pa perdor! Tel dhe Viber 049258891 +38349

  Prishtinë Dje, 17:35
  195 €
 • 2 foto
  Fellne 18 col per bmw X5 bmw X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw X5 bmw X6

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne me Guma Vere 205/55-16 tepër te Rujtne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Guma Vere 205/55-16 tepër te Rujtne

  Shiten ose Ndrrohen Fellne posa kan ardh nga Gjermania pos me kan te Reja pa Asnjë grrith me Goma Ve

  Prishtinë Dje, 17:35
  450 €
 • 6 foto
  Goma të Verës Michelin 205/55-16
  Autopjese dhe paisje

  Goma të Verës Michelin 205/55-16

  Shes 4 Guma për Ver 205/55-16 Michelin gomat jan shum te mira ni profil ni dat. Tel dhe Viber 049258

  Prishtinë Dje, 17:35
  125 €
 • 4 foto
  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.
  Vetura

  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.

  Golf.1.6.Dizel.viti.92.Regj.23.01.2019.Ka Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25 km per pri

  Prishtinë Dje, 17:35
  49 €