Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Beratit

 • 4 foto
  B CLASS 180 CDI 2006
  Vetura

  B CLASS 180 CDI 2006

  B - class Viti 2006 1.8 nafte Abs , airbag , kondicioner , komandim nga timoni , radio cd Me dog

  Berat Sot, 15:43
  4.500 €
 • 10 foto
  MERCEDES C200 NAFTE I VITIT 2012
  Vetura

  MERCEDES C200 NAFTE I VITIT 2012

  MERCEDES C200 NAFTE I VITIT 2012 KAMIO MANUALE 180.000 KM ORIGJINALE E SAPO ARDHUR ME DOGANE GATI PE

  Berat Sot, 15:08
  9.500 €
 • 4 foto
  Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2008
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2008

  Çmimi: 3 500 EUR Viti: 2008 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 130 000 - 139 999 Karburanti: Naf

  Berat Sot, 14:57
  3.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 207 benzin-gas viti 2009
  Vetura

  Peugeot 207 benzin-gas viti 2009

  Peugeot 207 1.4 benzine+gaz viti 12/2009 ne gjendje shume te mire Dogane e paguar e sapo targuar

  Berat Sot, 14:57
  3.700 €
 • 3 foto
  Ford Fiesta 1.4 Nafte 2009
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 Nafte 2009

  FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI DHJETOR 2008 KAMIO MANUALE ESP ABS AIRBAG ME DOGANE LETRA PER NJE NE GJ

  Berat Sot, 14:56
  4.500 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz R-Class 320 4MATIC
  Vetura

  Mercedez Benz R-Class 320 4MATIC

  Benz R class 320 CDI (2900cc).Me dogane te paguar. Automat tip-tronic me marsha ne timon.Sedilje kam

  Berat Sot, 14:56
  8.200 €
 • 0 foto
  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013

  Audi q5 2.0TFSI Quatro viti 2013 per pjes

  Berat Sot, 14:52
  1 €
 • 0 foto
  Seat Ibiza benzin
  Vetura

  Seat Ibiza benzin

  Shes seat Ibiza me gjendje te mir....I kan mbaruar letrat ne nentor..shum ekonomike... Cmimi 500 mij

  Berat Sot, 14:51
  500 Lek
 • 8 foto
  Fiat Bravo
  Vetura

  Fiat Bravo

  Fiat bravo 1.9 nafte viti 2007 sapo targuar dekumenta sapo paguara dhe sherbime te gjitha te bera .n

  Berat Sot, 14:35
  3.800 €
 • 4 foto
  BMW 320
  Vetura

  BMW 320

  makina eshte ne gjendje shume te mire.gaz benzin

  Berat Sot, 13:59
  3.200 €
 • 4 foto
  VW Passat viti 2008 200 Nafte Manual.
  Vetura

  VW Passat viti 2008 200 Nafte Manual.

  Shitet Passat 200 Nafte viti 2008 Manual,Ne gjendje te mire dhe me sherbime ne kohe,ka 2 celsa,shens

  Berat Sot, 13:56
  5.500 €
 • 6 foto
  Range Rover Sport-08
  Vetura

  Range Rover Sport-08

  Shitet range rover sport.Makina eshte e sjelle nga gjermani dhe po ben 6muaj qe ka ardhur.Eshte ne s

  Berat Sot, 13:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw Passat-04
  Vetura

  Vw Passat-04

  vw passat 2.5nafte.. ne gjendje super t mire e mbajtur..makina esht perdorur nga nj person..letrat t

  Berat Sot, 13:11
  2.500 €
 • 9 foto
  golf 1.9 naft kamio automatike?
  Vetura

  golf 1.9 naft kamio automatike?

  Vw golf 5 1.9tdi,model 2005 Full opsion,182 mij klm,kamio Automatike DSG,marsha F1ne timon,klima,but

  Berat Sot, 12:37
  5.000 €
 • 8 foto
  Toyota Yaris automatike
  Vetura

  Toyota Yaris automatike

  Toyota Yaris Luna,1.3, kamio Automatike,viti 8/2007,kondicioner,komanda ne timon,radio cd Mp3,xhama

  Berat Sot, 12:37
  4.800 €
 • 11 foto
  Opel corsa Kamio AUTOMATIK super gjendje?
  Vetura

  Opel corsa Kamio AUTOMATIK super gjendje?

  Opel Corsa 1.4 benzin kamio Automatike,model 2003,133 mij klm origjinale me liber sherbimesh,klima,b

  Berat Sot, 12:36
  2.800 €
 • 10 foto
  Mercedes e class
  Vetura

  Mercedes e class

  Mb-benz E Class200cdi,viti 7/2004,kamio Automatike,butona ne timon,tavan xhami,disje alumini,xhama e

  Berat Sot, 12:36
  5.300 €
 • 11 foto
   vw touran automatike full opsion
  Vetura

  vw touran automatike full opsion

  🇨🇭🇨🇭🇨🇭vw touran 2.0tdi,kamio AUTOMATIKE tip tronic,viti 8/2004,216 mij klm,klima sedilje me ngrohje,

  Berat Sot, 12:36
  5.700 €
 • 3 foto
  Touran 1.9 tdi shitet & Nderohet
  Vetura

  Touran 1.9 tdi shitet & Nderohet

  Shitet ose nderohet me makine tjeter me kamio automatike. Makina eshte ne gjendje shum te mire moto

  Berat Sot, 12:26
  4.700 €
 • 6 foto
  Volvo V70 2.4L Benzine + Gas
  Vetura

  Volvo V70 2.4L Benzine + Gas

  Shitet volvo V70 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, benzine+ gas,shume ekonomike sall

  Berat Sot, 11:59
  4.500 €
 • 11 foto
  Atego karrotreqs ne gjendje super viti 2011
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego karrotreqs ne gjendje super viti 2011

  Pa dogan edhe vjen vec me porosi ne shqiperi

  Kuçovë Sot, 11:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Axor1823 viti 2006 me vinc ne gjendje super
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Axor1823 viti 2006 me vinc ne gjendje super

  Pa dogan ne gjendje ekstra 140000km orgjinale vjen me porosi

  Kuçovë Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volvo 4 akse viti 2007 pa dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo 4 akse viti 2007 pa dogan

  Vjen vec pe porosi

  Kuçovë Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CL 63 AMG
  Vetura

  CL 63 AMG

  cl 63 amg full opsion krah anglez mundesi ndrimi

  Berat Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  X5 3.5Xdrive
  Vetura

  X5 3.5Xdrive

  viti 2010 km 212.000 tanav xhami nav tel dvd disqe+goma nr.20 Msport te reja xhama te zinje origjina

  Berat Sot, 11:07
  16.000 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz E Class
  Vetura

  Mercedes Benz E Class

  🇩🇪⚠️ÇMIMI I DISKUTUESHEM⚠️🇩🇪 🇩🇪 Kontaktoni n’WhatsApp - Viber 🇩🇪 Shitet Mercedes Benz E 2

  Berat Sot, 11:00
  5.580 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMAT 2011
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMAT 2011

  ➡️MOTOR 1.6 TDI ➡️ BLUEMOTION EURO 5 ➡️AUTOMAT 7G DSG TRONIC ➡️ BI -XENON INTELIGEN

  Berat Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Seat Leon Super-Full opsional 2.0 TDI Automat
  Vetura

  Seat Leon Super-Full opsional 2.0 TDI Automat

  Seat Leon,Kamjo Automatik+ sekuenciale DSG, motor 2000 nafte, sedile meshini dhe me ngrofje, baxha p

  Berat Sot, 10:28
  6.300 €
 • 2 foto
  Disqe 18 plus goma per Seat , (vw, audi)
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 plus goma per Seat , (vw, audi)

  Shes 4 disqe 18 Seat origjinal ne gjendje te mire .. Jan sebaShku me goma General ... Ne gjendje 90%

  Berat Sot, 10:28
  300 €
 • 10 foto
  Golf Automat , 1.6 benzine i thjesht
  Vetura

  Golf Automat , 1.6 benzine i thjesht

  VW Golf, kamio automatike, sensora parkimi para dhe prapa, motor benzine 1.6 i thjesht i pershtatshe

  Berat Sot, 10:27
  6.999 €
 • 6 foto
  E Klas AVANGARD
  Vetura

  E Klas AVANGARD

  E Klas AVANGARD 220 viti 2005 motorr i zi tapiceri meshin me klime dhe opsionet full Dokumentat deri

  Berat Sot, 09:58
  6.200 €
 • 6 foto
  ML 280 MATIK
  Vetura

  ML 280 MATIK

  Fuoristrad ML 280 4 Matik viti 2007 me tapiceri bezh shum e paster dhe ne gjendje perfekte me baxha

  Berat Sot, 09:54
  10.400 €
 • 6 foto
  Shitet Mercedes Benz C Class
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C Class

  Shitet Mercedes Benz C Class 220 i Vitit 2002. Makina ne gjendje shum te mire. Cmimi 3500€ i diskutu

  Berat Sot, 09:49
  3.500 €
 • 3 foto
  Mercedez Benz 220
  Vetura

  Mercedez Benz 220

  Shitet Mercedez Benz220 Naft viti 2002 me dekumenta te rregullta Kamio automatik sensor parkimi vesh

  Berat Sot, 09:13
  25.000 €
 • 4 foto
  Benz c220 sport edition super gjendje
  Vetura

  Benz c220 sport edition super gjendje

  C220 sport edition viti 2005 nafte.kambio automat.vaj filtra te nderuara.vaj kambio i nderuar.disqe

  Berat Sot, 08:03
  6.500 €
 • 2 foto
  Renault Megane 1.9 dci
  Vetura

  Renault Megane 1.9 dci

  Shitet makina ne gjendje te mire pune I sapo nderruar kiti i fazes te gjitha sherbimet e bera Shitet

  Berat Sot, 07:52
  1.400 €
 • 6 foto
  Nisan Navara
  Vetura

  Nisan Navara

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. 4x4 6+1 marsha ,2.5 nafte shume ekonomike. E gatshme per cdo

  Berat Sot, 07:49
  9.000 €
 • 0 foto
  Shes Nissan navara
  Vetura

  Shes Nissan navara

  Shes Nissan navara Le 4x4 gjendja motorike e perkryer e gatshme per cdo lloj kontrolli sallon leku

  Berat Sot, 00:57
  11.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E270
  Vetura

  Mercedes-Benz E270

  Mercedes benz i vitit 2001 ,me 220 000 km ne gjendje shume te mire ,kambio manuale shume i pater si

  Berat Sot, 00:16
  3.000 €
 • 2 foto
  Okazion!!! Opel corsa 1.1
  Vetura

  Okazion!!! Opel corsa 1.1

  Sheitet Opel corsa viti 1996 makina eshte me gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera me

  Berat Sot, 00:06
  719 €
 • 1 foto
  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012
  Autopjese dhe paisje

  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012

  Mercedes Benz 212 viti 2012 -220cdi isapo ardhur shitet vetem per pjes .

  Berat Sot, 00:06
  1 €
 • 3 foto
  Tuareg
  Vetura

  Tuareg

  Jeep 4x4 3000 Naft 180000 Km Cmim i diskutueshe

  Berat Dje, 23:02
  11.000 €
 • 6 foto
  Shitet bmw 730D
  Vetura

  Shitet bmw 730D

  Shitet bmw 730D te gjitha sherbimet e bera ,,e paster si jashte edhe brenda ,,xhama te zinj origjina

  Berat Dje, 22:48
  6.000 €
 • 7 foto
  Mercedes B180 diezel automat
  Vetura

  Mercedes B180 diezel automat

  Mercedes b 180 automat 145 mij km te vetat super gjendje disqe 17 pasayra me palosje me dogan te

  Berat Dje, 22:45
  4.500 €
 • 7 foto
  Mercedes e 270
  Vetura

  Mercedes e 270

  Mercedes's 270 black motors in December 2005 cars are black out of much expaster and gray in very ve

  Berat Dje, 22:44
  6.000 €
 • 8 foto
  Mercedes C230 AMG BENZIN+ GAS VITI 2002
  Vetura

  Mercedes C230 AMG BENZIN+ GAS VITI 2002

  Shitet Mercedes Benz C klas 230 AMG model Amerikan kambio Automat pilot automat pasqyra elektrike m

  Berat Dje, 22:03
  5.000 €
 • 11 foto
  Shitet golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001
  Vetura

  Shitet golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001

  Shitet golf 4 DI e kuqe kambio manual 6 marsha motor goli 5 komorel ne super gjendje letrat deri ne

  Berat Dje, 22:00
  2.500 €
 • 7 foto
  Mercedes-benc avangarde.automat blue-eficency 201
  Vetura

  Mercedes-benc avangarde.automat blue-eficency 201

  Mercedes-benc c-klase 220 avangarde.automat blue-eficency 2010.disqe 17 inc..navi i mathe..sallon me

  Berat Dje, 21:24
  7.300 €
 • 5 foto
  GOLF-6 1.6 BENZIN-GAS 2011
  Vetura

  GOLF-6 1.6 BENZIN-GAS 2011

  Shitet golf-6 1.6 bencin-gase..viti 2011.makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar.gati per ta

  Berat Dje, 21:21
  6.600 €
 • 8 foto
  Mercedes-benc E-klase automat blue-eficency 2014
  Vetura

  Mercedes-benc E-klase automat blue-eficency 2014

  Shitet Mercedes Benz E-Class 220 Blue Efficency cdi viti 2014. Kamjo Automatike 7G me marsha ne ti

  Berat Dje, 21:16
  16.800 €