Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Durrësit

 • 5 foto
  Okazion Ml 350 Bluetec viti 2012 Panorama
  Vetura

  Okazion Ml 350 Bluetec viti 2012 Panorama

  Mjeti i sapoardhur nga Kanadaja me dogan te paguar dhe ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mek

  Durrës Sot, 08:43
  23.500 €
 • 7 foto
  Okazion VWagen Jetta 2.0 benzin viti 2012
  Vetura

  Okazion VWagen Jetta 2.0 benzin viti 2012

  Mjeti i sapoardhur nga jasht me dogan te paguar me liber sherbimesh,kamio manuale,motor i thjesht pe

  Durrës Sot, 08:42
  6.999 €
 • 8 foto
  Okazion Passat Cc 2.0 T benzin viti 2012
  Vetura

  Okazion Passat Cc 2.0 T benzin viti 2012

  Mjeti i sapoardhur me dogan te paguar,me liber sherbimesh gomat 85% te reja sedilje me ngrohje,koman

  Durrës Sot, 08:42
  10.500 €
 • 4 foto
  Passat cc per pjese
  Vetura

  Passat cc per pjese

  Durrës Pjese vw cc 2009 2015 +355 69 939 0606 +355 69 322 1760 motorr Vw cc 2013-2015 benzine

  Durrës Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion Renault kangoo viti 2007 4x4
  Vetura

  Okazion Renault kangoo viti 2007 4x4

  Mjeti i sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar dhe ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mekan

  Durrës Sot, 08:41
  4.500 €
 • 5 foto
  Timon Range Rover 2011
  Autopjese dhe paisje

  Timon Range Rover 2011

  Shitet Timon Ranger Rover Vogue 2011. I perdorur vetem 10000 km. Me inokse me F1 -+. I pershtatet dh

  Durrës Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion Ml 320 Cdi ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Okazion Ml 320 Cdi ardhur nga Zvicra

  Mjeti i sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mekanike,

  Durrës Sot, 08:41
  9.899 €
 • 4 foto
  Opel corsa 1.2 benzin automat viti 03
  Vetura

  Opel corsa 1.2 benzin automat viti 03

  Mjeti i sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar dhe ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mekan

  Durrës Sot, 08:40
  2.400 €
 • 7 foto
  Okazion Lancia Musa 1.3 multijet (nafte)
  Vetura

  Okazion Lancia Musa 1.3 multijet (nafte)

  Mjeti i sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar dhe ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mekan

  Durrës Sot, 08:40
  3.300 €
 • 1 foto
  piaggo si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggo si

  motori eshte ne gjendje te mir ..

  Durrës Sot, 08:39
  250 €
 • 11 foto
  Ml 350 Bluetec Panorama Amg line
  Vetura

  Ml 350 Bluetec Panorama Amg line

  Mjeti i sapoardhur nga Kanadaja me doganen e paguar ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mekani

  Durrës Sot, 08:39
  23.500 €
 • 8 foto
  Okazion Opel corsa 1.4 benzin viti 2007
  Vetura

  Okazion Opel corsa 1.4 benzin viti 2007

  Mjeti i sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar dhe ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mekan

  Durrës Sot, 08:39
  3.400 €
 • 6 foto
  Okazion golf V 2.0Tdi viti 2004 140cv
  Vetura

  Okazion golf V 2.0Tdi viti 2004 140cv

  Mjeti i sapoardhur nga gjermania ne gjendje perfekte estetike dhe teknike me liber sherbimesh 213000

  Durrës Sot, 08:39
  3.999 €
 • 9 foto
  BMW 530 xdrive Automatik viti 2008
  Vetura

  BMW 530 xdrive Automatik viti 2008

  Mjeti me letra te paguar per nji vit amortizator goma te reja look M ,shum e paraqitshme ne gjendje

  Durrës Sot, 08:38
  8.500 €
 • 3 foto
  Okazion Renault Mascote 6.5 ton me gjith ngarkes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion Renault Mascote 6.5 ton me gjith ngarkes

  Okazion mjeti i sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar dhe ne gjendje perfekte estetike motorike d

  Durrës Sot, 08:38
  8.500 €
 • 8 foto
  Rent a Car adresa(Shkozet Durres)??????
  Vetura

  Rent a Car adresa(Shkozet Durres)??????

  mjeti esht ne gjendje perfekte cdo gje funksionante jepet me qera per gezime familjare dasma etj ,ma

  Durrës Sot, 08:38
  100 €
 • 9 foto
  Mercedes 4Matic
  Vetura

  Mercedes 4Matic

  Makina eshte ne gjendeje te shkelqyer sensor parkimi sedilje me ngrohje klima drita xeon veshje lek

  Durrës Sot, 08:38
  5.200 €
 • 11 foto
  BMW X5 35Xdrive viti 2011 Panorama
  Vetura

  BMW X5 35Xdrive viti 2011 Panorama

  Mjeti i sapoardhur nga Kanadaja me dogan te paguar,disponon: kamera 360”,keyless go,start stop,nav

  Durrës Sot, 08:37
  16.500 €
 • 11 foto
  ❌ FORD FOCUS 1.6 nafte ~ 2008 ~ Kambio MANUALE ❌
  Vetura

  ❌ FORD FOCUS 1.6 nafte ~ 2008 ~ Kambio MANUALE ❌

  FORD FOCUS 1.6 nafte 👍 VITI 2008 👍 KAMBIO MANUALE👍 185447 KM me liber servisi👍 RADIO CD + KOMANDA NE

  Durrës Sot, 08:34
  3.700 €
 • 11 foto
  ♻️C 220 CDI ~ 2005 ~Kambio AUTOMATIKE ~ AVANGARDE
  Vetura

  ♻️C 220 CDI ~ 2005 ~Kambio AUTOMATIKE ~ AVANGARDE

  Mercedes - Benz C 200 CDI (nafte) 👍 seria AVANGARDE 👍 VITI 2005 👍 kambio AUTOMATIKE👍 194477 KM 👍 NA

  Durrës Sot, 08:34
  4.990 €
 • 0 foto
  ❌ Evo 220 CDI (nafte) ~2007~kambio MANUALE~Sensor❌
  Vetura

  ❌ Evo 220 CDI (nafte) ~2007~kambio MANUALE~Sensor❌

  EVO 200 CDI 👍 VITI 2007👍 Kambio MANUALE👍 207447 KM 👍 PILOT AUTOMATIK SHPEJTSIE👍 RADIO CD ORIGJINAL +

  Durrës Sot, 08:34
  6.799 €
 • 11 foto
  ❌VW PASSAT CC 2.0 nafte ~2009~ AUTOMATIKE ~KAMERA❌
  Vetura

  ❌VW PASSAT CC 2.0 nafte ~2009~ AUTOMATIKE ~KAMERA❌

  VOLKSWAGEN PASAT CC 2.0 nafte👍VITI 11/2009 dale n pune n 2010👍 Kambio AUTOMATIKE(tip-tronic)👍 199455

  Durrës Sot, 08:34
  10.999 €
 • 11 foto
  Opel agila 1.0
  Vetura

  Opel agila 1.0

  Shitet opel agila i sapo ardhur me dogane te paguar me benzine motor 970 kubik viti i prodhimit sht

  Durrës Sot, 08:34
  2.000 €
 • 11 foto
  Punto 1.3 multijet
  Vetura

  Punto 1.3 multijet

  Shitet fiat punto i sapoardhur me dogane te paguar motor me nafte 1.3 multijet super ekonomik.makina

  Durrës Sot, 08:34
  2.200 €
 • 11 foto
  ❌ VW CADDY 1.6 nafte~ 2011 ~kambio MANUALE~euro 5❌
  Vetura

  ❌ VW CADDY 1.6 nafte~ 2011 ~kambio MANUALE~euro 5❌

  VOLKSWAGEN CADDY 1.6 nafte👍 versione LIFE👍 Viti 12//2011 👍 Kambio MANUALE👍173447 KM(mund te kontrrol

  Durrës Sot, 08:34
  7.999 €
 • 0 foto
  Shitet benz 2.4 benzin-gaz viti 2000
  Vetura

  Shitet benz 2.4 benzin-gaz viti 2000

  Shitet benz 2.4 benzin-gaz—viti 2000–kamje automatike+- inpjati esht me sprucim vaj nga me i mi

  Durrës Sot, 08:34
  3.700 €
 • 3 foto
  A clas automat
  Vetura

  A clas automat

  Shitet benz mercedes i markes a klas me nafte me letra te paguara deri ne janar kambjo automatike ne

  Durrës Sot, 08:33
  2.700 €
 • 11 foto
  C3 automat
  Vetura

  C3 automat

  Shitet citroen c3 i sapoardhur me dogane te paguar motir 1370 kubik euro 4.gjendja e shkelqyer 11000

  Durrës Sot, 08:33
  2.500 €
 • 11 foto
  Tojota auris
  Vetura

  Tojota auris

  Shitet tojota auris 1.4 naft kambjo automatike viti 2007 me dogan te paguar e gatshme per cdo lloj

  Durrës Sot, 08:32
  5.200 €
 • 7 foto
  Tojota jaris
  Vetura

  Tojota jaris

  Shitet tojota jaris 1.3 benzin kambjo automatike viti 2007 me dogan te paguar ne gjendje prefekte

  Durrës Sot, 08:31
  4.200 €
 • 11 foto
  BENZ S600 W12 2010
  Vetura

  BENZ S600 W12 2010

  Full options.mundesi nderrimi

  Durrës Sot, 08:28
  24.000 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz C class Benzin\\Gaz
  Vetura

  Mercedes Benz C class Benzin\\Gaz

  SHITET OKAZION BENZ C CLASS (W203) C200 BENZIN GAZ ,KOMPRESSOR , KAMBIO AUTOMATIKE ,FULL OPTION NE L

  Durrës Sot, 08:28
  4.700 €
 • 9 foto
  VW Caddy Maxi Life 1.9 TDI 2007
  Vetura

  VW Caddy Maxi Life 1.9 TDI 2007

  Shitet VW Caddy Maxi Life me motorr 1.9 TDI (105 kf),full opsion e sapo ardhur nga Gjermania. Makina

  Durrës Sot, 08:23
  7.600 €
 • 9 foto
  Ford Mondeo SW 2.0 TDCI 2007
  Vetura

  Ford Mondeo SW 2.0 TDCI 2007

  Ford Mondeo SW 2.0 tdci. E sapoardhur , dokumenta te sapoprera , sedile gjys lekure , fener me lupo

  Durrës Sot, 08:23
  5.600 €
 • 11 foto
  Opel Meriva 1.7 CDTI
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 CDTI

  Shitet Opel Meriva me motorr 1.7 CDTI e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targa

  Durrës Sot, 08:23
  2.700 €
 • 11 foto
  VW Touran Automat viti 2008
  Vetura

  VW Touran Automat viti 2008

  Shitet VW Touran e vitit 2008 e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targim. Makin

  Durrës Sot, 08:23
  5.600 €
 • 5 foto
  OKAZION CITROEN C3 1.4 nafte  viti 2012
  Vetura

  OKAZION CITROEN C3 1.4 nafte viti 2012

  e sapo ardhur nga Franca , 1.4 nafte , shume ekonomike . Cmimi pak i diskutueshem !

  Durrës Sot, 08:23
  5.700 €
 • 6 foto
  Ford Focus 2.0 TDCI Viti 2008
  Vetura

  Ford Focus 2.0 TDCI Viti 2008

  Shitet Ford Focus 2.0 TDCI i vitit 2008 i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje super te mire me doga

  Durrës Sot, 08:23
  5.300 €
 • 5 foto
  Toyota Corola Verso 2.2 Diesel 2008
  Vetura

  Toyota Corola Verso 2.2 Diesel 2008

  Shitet Toyota Corola Verso e vitit 2008 motorr 2.2 Diesel e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te p

  Durrës Sot, 08:22
  5.300 €
 • 5 foto
  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper

  Shiten 4 cope disqe alumini origjinale Racing Mania 18” bashke me gomat verore 2 nga 2 me 90% gjen

  Durrës Sot, 08:22
  350 €
 • 10 foto
  Shitet Mercedes-Benz A180 nafte automat 3300€
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz A180 nafte automat 3300€

  Makina eshte ne gjendje te mire, xhenerike motorike, tapiceri. Me disqe alumini, goma te mira, autom

  Durrës Sot, 08:22
  330 €
 • 3 foto
  mercedes w124 coupe
  Vetura

  mercedes w124 coupe

  shitet nderrohet coupe model w124 viti 91 me benzin gaz .makina disponon opsione full te llojti te v

  Durrës Sot, 08:21
  1 €
 • 10 foto
  B 180 cdi c 220 cdi Avantgard AUTOMAT.GJERMANI2006
  Vetura

  B 180 cdi c 220 cdi Avantgard AUTOMAT.GJERMANI2006

  B 180 cdi Nafte 🚗me dogan te paguar🚗me kamjo Automatike tip tronik 🚘me Klima 🌟me ngrohje sedilesh 🌟m

  Durrës Sot, 08:19
  5.400 €
 • 10 foto
  C 220 cdi Avantgard AUTOMATIK.Vit 2007 Gjerman Eu4
  Vetura

  C 220 cdi Avantgard AUTOMATIK.Vit 2007 Gjerman Eu4

  C 220 cdi Avantgard 🚘me dogan te paguar 🚗Viti 2006 🚘me kamjo Automatike tip tronik🚘me Klima bij zona

  Durrës Sot, 08:19
  5.800 €
 • 7 foto
  OKAZION - Land Rover Freelander Sport TD4 5500 EUR
  Vetura

  OKAZION - Land Rover Freelander Sport TD4 5500 EUR

  Shitet Land Rover Freelander Sport TD4 Prodhim Dhjetor 2005 Dokumentacion te plote deri Korrik 2020

  Durrës Sot, 08:19
  5.500 €
 • 6 foto
  Tiguan 2011 2.0 TSI
  Vetura

  Tiguan 2011 2.0 TSI

  Shitet tiguan 2011 2.0 benzine Automatike, 186.000 km Sapo ardhur nga USA Lekure. Pershtatshem per i

  Durrës Sot, 08:18
  1 €
 • 11 foto
  Toyota Urban Cruiser YARIS.1.4 NAFT Vit 2010. 4 /4
  Vetura

  Toyota Urban Cruiser YARIS.1.4 NAFT Vit 2010. 4 /4

  Toyota Urban Cruiser Yaris 1.4 NAFTE Shum EKONOMIKE 4 lite ne 100 km,?Viti 2010 me dogan te paguar ?

  Durrës Sot, 08:18
  8.000 €
 • 5 foto
  SHITET TOYOTA YARIS MANUALE 1.4 D-4D Nafte 2006
  Vetura

  SHITET TOYOTA YARIS MANUALE 1.4 D-4D Nafte 2006

  Shitet Toyota Yaris D-4D 1.4 nafte 2006, sapo ardhur me 162.500 km ORIGJINALE Makina disponon: * Ko

  Durrës Sot, 08:17
  3.850 €
 • 10 foto
  shitet mercedes benz e 220 naft viti 2009
  Vetura

  shitet mercedes benz e 220 naft viti 2009

  shitet mercedes benz e 220 naft sapo ardhur viti 2009 ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni ku te

  Durrës Sot, 08:17
  12.500 €
 • 9 foto
  Toyota Corolla 1.4 Nafte Viti 2007 Gjermanije Eu 4
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 Nafte Viti 2007 Gjermanije Eu 4

  Toyota Corolla 1.4 Naft shume ekonomike 4.5 Liter ne 100 km 🚗,me dogan te paguar 🚘me kamjo Manuale 🚘

  Durrës Sot, 08:17
  4.500 €