Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Elbasanit

 • 5 foto
  BMW X5-3.0 NAFT 2006 AUTOMAT
  Vetura

  BMW X5-3.0 NAFT 2006 AUTOMAT

  SHITET X5 3000 NAFT VITI PRODHIMIT 2006 MAKINA ESHTE FULL OPCINAL .LETRAT PER NJE VIT . SENSOR PAR

  Elbasan Sot, 07:52
  7.000 €
 • 9 foto
  mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mercedes

  fx

  Elbasan Sot, 07:50
  4.500 €
 • 11 foto
  AUDI-A4-ATTRACION-2.0 TDI FULL OPSION-AUTOMAT 7G
  Vetura

  AUDI-A4-ATTRACION-2.0 TDI FULL OPSION-AUTOMAT 7G

  PERSHENDETJE , SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA , MAKINA ESHTE NE GJENDJE SH TE MIRE

  Elbasan Sot, 07:49
  8.999 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI -S.LINE FULL OPSION-KM ORIGJINALE
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI -S.LINE FULL OPSION-KM ORIGJINALE

  SHITET NJE AUDI A4 , MOTORR 2.0 TDI , NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE , MAKINA ESHTE

  Elbasan Sot, 07:49
  5.799 €
 • 11 foto
  GOLF PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK 7G FULL OPSION
  Vetura

  GOLF PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK 7G FULL OPSION

  Pershendetje , Shen nje Golf Pluss te sa po Ardhur nga Gjermania , Me dogane te paguar , gati per tu

  Elbasan Sot, 07:49
  5.999 €
 • 7 foto
  C KLAS 220 CDI AUTOMATIK FULL OPSION KM ORIGJINALE
  Vetura

  C KLAS 220 CDI AUTOMATIK FULL OPSION KM ORIGJINALE

  Pershendetje , Shes makinen time te sa po Ardhur nga Gjermania ,Makina eshte e cdoganuar e gacme per

  Elbasan Sot, 07:48
  7.499 €
 • 0 foto
  Jeep wrangeler
  Vetura

  Jeep wrangeler

  Jeep wrangler 3.8 benzine Armortizimi :Rough country suspension system Sistemi audios :Infinity 2

  Elbasan Sot, 07:48
  15.000 €
 • 11 foto
  4MATIK-TIGUAN 2.0 TDI-AUTOMATIK 7G-FULL OPSION
  Vetura

  4MATIK-TIGUAN 2.0 TDI-AUTOMATIK 7G-FULL OPSION

  PERSHENDETJE , SHES MAKINAN TIME TE MODELIT ,VOLKSWAGEN TIGUAN NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE

  Elbasan Sot, 07:48
  9.999 €
 • 12 foto
  B 180 CDI -AUTOMATIK 7G -110 KILOMETRA ORIGJINALE
  Vetura

  B 180 CDI -AUTOMATIK 7G -110 KILOMETRA ORIGJINALE

  Pershendetje , Shes makinen time te sa po ardhur nga Gjermania , Me dogane te paguar , gati per tu T

  Elbasan Sot, 07:48
  5.499 €
 • 11 foto
  E 220 BLUEFFICENCY FULL FULL OPSION- SOT E ARDHUR
  Vetura

  E 220 BLUEFFICENCY FULL FULL OPSION- SOT E ARDHUR

  MIRDITA , SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ,TE MODELIT E KLASS MOTORR 220 BLUEFFICENC

  Elbasan Sot, 07:48
  12.999 €
 • 10 foto
  VW CADDY 1.4 Benzin / GAS 2007
  Vetura

  VW CADDY 1.4 Benzin / GAS 2007

  Shitet/Nderrohet VW Caddy 1. 4 Benzin-GAS viti i prodhimit 2007 me 220.000 km origninale me liber s

  Elbasan Sot, 07:45
  5.000 €
 • 11 foto
  Toyota celica. Shitet/Ndrrohet
  Vetura

  Toyota celica. Shitet/Ndrrohet

  Shitet ose nderrohet toyota celica 2001 1.8 benxin. Ne gjendje shum te mire. Km orgjinale 140000. Cm

  Elbasan Sot, 07:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW GOLF 5 GTI
  Vetura

  VW GOLF 5 GTI

  Shitet Volkswagen Golf 5 GTI Fabrike 200 kuaj fuqi, Viti 2005, 186.000 km origjinale,kamje automati

  Elbasan Sot, 07:06
  6.500 €
 • 4 foto
  Shitet +nderrohet Audi A6 11/2007 3.0 tdi disk
  Vetura

  Shitet +nderrohet Audi A6 11/2007 3.0 tdi disk

  Shitet + nderrohet (vetem me bmw X5 benzin gas 2008 e lart + diferencen nga ana ime)Audi A6 viti 11

  Elbasan Sot, 06:56
  7.000 €
 • 4 foto
  Slk 200 kompressor benzin gaz 7500 euro I disk
  Vetura

  Slk 200 kompressor benzin gaz 7500 euro I disk

  Shitet edhe nderrohet Mercedes Benz Slk 200 kompressor benzin +gaz viti 10/2004 Punon shum mire si

  Elbasan Sot, 06:48
  7.500 €
 • 4 foto
  Ford fokus
  Vetura

  Ford fokus

  Ford fokus 1.7 naft 3200 euro i pa diskutushem E pa punuar ne Shaiperi

  Elbasan Sot, 03:50
  3.200 €
 • 9 foto
  Honda Civic
  Vetura

  Honda Civic

  Shifet Honda Civic 1.3 benzin-gaz. stag lpg gofast 200 ( ne leje qarkulli certifikuar tek shpresa AL

  Elbasan Sot, 02:32
  5.399 €
 • 5 foto
  ??Fiat Punto 1.3 Benzin Automat nga Zvicra ??
  Vetura

  ??Fiat Punto 1.3 Benzin Automat nga Zvicra ??

  Quality Auto

  Elbasan Sot, 02:32
  3.900 €
 • 12 foto
  shitet trajler
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet trajler

  schwarzmuller viti 2006 ,13\'60 i gjat 2,80 i lart plus ngrihet dhe 20 centimetra me shum me goma 70

  Elbasan Sot, 02:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet ckl 200 viti 2005
  Vetura

  shitet ckl 200 viti 2005

  shes cklas 200 naft automat viti 2005 shitet per arsye emigrimi

  Elbasan Sot, 02:23
  4.500 €
 • 3 foto
  Pjes Kembimi te Perdorura.
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Kembimi te Perdorura.

  Shesim pjese te perdorura Mercedes Benz duke filluar nga w123 200d 240d 300turbo 230 benzin .w124 20

  Elbasan Sot, 01:19
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ????VW Golf 5 GTI 2.0 AUTOMAT ????
  Vetura

  ????VW Golf 5 GTI 2.0 AUTOMAT ????

  🇨🇭VW GOLF 5 2.0 BENZIN TFSI GTI 🇨🇭KAMBIO AUTOMATIKE MARSHE NE TIMON +/- 🇨🇭KOMANDA TIMON 🇨🇭RADIO CD

  Elbasan Sot, 01:05
  11.111 €
 • 11 foto
  Bmw 530 Viti 2005 Kamio Automatike M//Design
  Vetura

  Bmw 530 Viti 2005 Kamio Automatike M//Design

  Bmw 530 Viti 2005 Kamio Automatike M//Design 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Nr Cel&Whatsapp:+355699324

  Elbasan Sot, 00:23
  5.800 €
 • 10 foto
  A170 Nafte Automatike Viti 2001
  Vetura

  A170 Nafte Automatike Viti 2001

  Shitet Mercedes A170 Nafte Automatike Viti 2001 AVANGARDE Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina P

  Elbasan Sot, 00:23
  2.300 €
 • 8 foto
  Vw Touran 1.4 Gaz+Benzine Viti 2008
  Vetura

  Vw Touran 1.4 Gaz+Benzine Viti 2008

  Shitet Vw Touran 1.4 Gaz+Benzine Viti 2008 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina Po

  Elbasan Sot, 00:23
  5.200 €
 • 8 foto
  Mercedes C220 Blueficesse Nafte Viti 2009
  Vetura

  Mercedes C220 Blueficesse Nafte Viti 2009

  Shitet Mercedes C220 Blueficesse Nafte Viti 2009 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina Posedon: -

  Elbasan Sot, 00:23
  8.700 €
 • 12 foto
  Bmw 530Xd Viti 2005 Kamio Automatike M//Design
  Vetura

  Bmw 530Xd Viti 2005 Kamio Automatike M//Design

  Bmw 530Xd Viti 2005 Kamio Automatike M//Design 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Nr Cel&Whatsapp:+3556993

  Elbasan Sot, 00:23
  5.800 €
 • 10 foto
  Nisan Automatik Gaz+Benzine 1.6 GT
  Vetura

  Nisan Automatik Gaz+Benzine 1.6 GT

  Shitet Nisan Note Automatike GT 1.6 Gaz+Benzine Viti 2006 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina P

  Elbasan Sot, 00:23
  3.500 €
 • 12 foto
  Mercedes C220 Nafte Viti 2008
  Vetura

  Mercedes C220 Nafte Viti 2008

  Mercedes C220 Nafte Viti 2008 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina Posedon: ->Kompjuter Bordi

  Elbasan Sot, 00:23
  7.200 €
 • 9 foto
  Porsche Cayenne 4.5 Gaz+Benzine Automatik
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.5 Gaz+Benzine Automatik

  Shitet Porsche Cayenne 4.5 Gaz+Benzine Automatike Viti 2006 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina

  Elbasan Sot, 00:23
  6.800 €
 • 8 foto
  Shitet&Nderrohet Audi Q7 2007 3.0 Nafte
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Audi Q7 2007 3.0 Nafte

  Shitet&Nderrohet Audi Q7 2007 3.0 Nafte Kamio Automatike Full Options Nr cel&Whatsapp:+35569

  Elbasan Sot, 00:22
  9.500 €
 • 7 foto
  Bmw 320d 2008 2.0 Nafte Kamio Manuale
  Vetura

  Bmw 320d 2008 2.0 Nafte Kamio Manuale

  Bmw 320d 2008 2.0 Nafte Kamio Manuale Cmimi:3500 Euro Nr Cel&Whatsapp:+355698462936 Makina Pose

  Elbasan Sot, 00:22
  3.500 €
 • 10 foto
  Shitet Bmw X5 2003 3.0d Nafte Manuale
  Vetura

  Shitet Bmw X5 2003 3.0d Nafte Manuale

  Shitet Bmw X5 2003 3.0d Nafte Nr Cel&Whatsapp:+355684366067 (Nuk Ka Taks Luksi) Makina Posedon:

  Elbasan Sot, 00:21
  4.200 €
 • 11 foto
  Mercedes ML350 Nafte Full Options
  Vetura

  Mercedes ML350 Nafte Full Options

  Shitet&Nderrohet Mercedes ML350 Nafte Full Options Nr Cel&Whatsapp:+355692232232 Makina Pose

  Elbasan Sot, 00:20
  23.000 €
 • 4 foto
  Pjese Audi A3, VW Golf 5 2.0 TDI Nafte, Automatike
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Audi A3, VW Golf 5 2.0 TDI Nafte, Automatike

  Pjese per Audi A3 dhe Volkswagen Golf 5 2.0 TDI Nafte Automatike viti 2003-2010. Disponojme c’do p

  Elbasan Dje, 23:56
  1 Lek
 • 7 foto
  Parakolp+Maskarine per Benz E-Class W211 2002-2006
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp+Maskarine per Benz E-Class W211 2002-2006

  Parakolp + Maskarine + Antineba (i kompletuar me kaucuqet perkatese) per W211 E-Class nga viti 2002-

  Elbasan Dje, 23:56
  130 €
 • 12 foto
  Fiat Tipo 2018,1.3 JTD Nafte,Manual 5+R,60.000 KM.
  Vetura

  Fiat Tipo 2018,1.3 JTD Nafte,Manual 5+R,60.000 KM.

  - Fiat Tipo - 1.3 JTD Nafte - Kambio Manuale 5+R - Viti 2018 - 60 000 KM origjinale e blere me 0 KM

  Elbasan Dje, 23:56
  9.500 €
 • 12 foto
  Benz S-Class 320 CDI Nafte, Automatike, Full, TOP!
  Vetura

  Benz S-Class 320 CDI Nafte, Automatike, Full, TOP!

  - Mercedes Benz S-Class - 320 CDI Nafte - Automatike - Viti 2002 - 178 892 KM - Komandim i suspensio

  Elbasan Dje, 23:55
  4.500 €
 • 6 foto
  Parakolpa + Maskarina per Golf 5 2004-2009
  Autopjese dhe paisje

  Parakolpa + Maskarina per Golf 5 2004-2009

  Parakolpa + Maskarina per Golf 5 nga viti 2004-2009, parakolp me vend antinebash dhe pa vend antineb

  Elbasan Dje, 23:55
  70 €
 • 1 foto
  Okazion, Disqe 19\" Audi A3,A4,A5,A6,A7,A8,Q7
  Autopjese dhe paisje

  Okazion, Disqe 19\" Audi A3,A4,A5,A6,A7,A8,Q7

  Disqe 19\" orgjinal Audi, pa carje, pa saldime, pa gervishtje, ne gjendje shume te mire. Vetem disqe

  Elbasan Dje, 23:54
  500 €
 • 12 foto
  Cls 320 Cdi Ne gjendje perfekte!
  Vetura

  Cls 320 Cdi Ne gjendje perfekte!

  Makina eshte ne gjendje perfekte , cdo sherbim i kryer , ska nevoj per asgje as goma as vaj e filtra

  Elbasan Dje, 23:48
  8.500 €
 • 7 foto
  Disqe Dezent r18 Made in Germany
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Dezent r18 Made in Germany

  Shiten jan ne gjendje perfekte te sapo lyer dhe akull te rinj as drejtime as saldime. Numer 18. Bejn

  Elbasan Dje, 23:48
  330 Lek
 • 5 foto
  Shitet Ford Focus 2004 1.8 Naft
  Vetura

  Shitet Ford Focus 2004 1.8 Naft

  Shitet Ford Focus 1.8 nafte viti 2004. Ne gjendje te shklqyer motorrike dhe xhenerike + vizuale .

  Elbasan Dje, 23:40
  2.800 €
 • 6 foto
  Shitet FORD C-MAX 2005 1.6 NAFTE
  Vetura

  Shitet FORD C-MAX 2005 1.6 NAFTE

  Shitet Ford focus c-max viti 2005 1.6 nafte makina eshte ne super gjendje . Makina eshte targuar ne

  Elbasan Dje, 23:40
  3.700 €
 • 1 foto
  OKAZION FORD FOCUS 1.8 NAFT 2004
  Vetura

  OKAZION FORD FOCUS 1.8 NAFT 2004

  Shitet ne gjendje perfrkete te gjitha sherbimet e bera Letra te paguara per nje vit 1.8 naft tdci

  Elbasan Dje, 23:35
  1.800 €
 • 3 foto
  Foristrade Hyndai santa fe 2.2 crdi 2006 6500€
  Vetura

  Foristrade Hyndai santa fe 2.2 crdi 2006 6500€

  Foristrade Hyndai santa fe 2.2 crdi viti 2006 220 mije km kamje atomatike sensor shiu abs ngrohje

  Elbasan Dje, 23:28
  6.500 €
 • 1 foto
  Center console audi concert audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Center console audi concert audi a3

  Center console audi a3 8p 2004-2012 koshi kasetofoni klima dhe butonat ne gjendje shum te mire

  Elbasan Dje, 23:23
  100 €
 • 1 foto
  shitet kamioncin vetshkarkuese
  Vetura

  shitet kamioncin vetshkarkuese

  shitet me dokumenta per nje vit

  Gramsh Dje, 23:14
  5.400 €
 • 10 foto
  Pasat.nafte
  Vetura

  Pasat.nafte

  Motorr 200 nafte.6 marsha plus indietron.ne gjendje super komplet.goma pirelli 4 stinet.me klima qe

  Elbasan Dje, 23:12
  5.499 €
 • 12 foto
  Benz b.klas.
  Vetura

  Benz b.klas.

  Ne gjendje shum te mir komplet.e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar gati per targa.goma te rej

  Elbasan Dje, 23:11
  5.499 €