• Peugeot Partner

  Peugeot Partner

  * Shitet * Marka : Peugeot * Modeli : Partner * Motorri : 2.0 Dizell * Viti i Prodhimit 2006 * Qmimi 2700 euro * Kontakti 044157317 * Viber +37744915187

  2.700 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 14:14
 • Ford Fusion 1.4 TDCI Dizell

  Ford Fusion 1.4 TDCI Dizell

  * Shitet * Marka: Ford * Tipi: Fusion * Viti i prodhimit 2004 * Motorri: 1.4 TDCI Dizell * I Regjistruar RKS 10 muaj * Klim * CD USB * Me Tegjitha serviset e kryera * Qmimi 4200 euro * Kontakti

  4.200 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 14:14
 • Opel Frontera 4X4 RKS

  Opel Frontera 4X4 RKS

  * Shitet * Marka : Opel * Modeli : Frontera * Motorri : 2.2 Benzin + Gaz * Viti i Prodhimit 2002 * I Regjistruar RKS * Klim * 4X4 * Qmimi 2700 euro * Kontakti 044157317 * Viber +37744915187

  2.700 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 14:14
 • Peugeot 307 2.0HDI

  Peugeot 307 2.0HDI

  - Shitet - Marka: Peugeot - Tipi: 307 - Me Dogan+ Homologim - Motorri: 2.0 HDI Dizell - Viti i prodhimit 2003 - Klim - CD USB - Qmimi 4200 euro - Kontakti 044157317 - Viber +37744915187

  4.200 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 14:14
 • Renault Megane 1.5 DCI

  Renault Megane 1.5 DCI

  * Shitet * Marka: Renault * Tipi: Megane * Viti i prodhimit 2011 * Motorri: 1.5 DCI Dizell * I Sapo Ardhur me Dogan te paguar * Qmimi 7200 euro * Kontakti 044157317 * Viber +37744915187

  7.200 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 14:14
 • VW Phaeton 3.2 RKS

  VW Phaeton 3.2 RKS

  * Shitet * Marka: VW * Tipi: Phaeton * Motorri: 3.2 i benzin * Viti i prodhimit 2003 * I Regjistruar RKS * Automatik * Senzora parkimi * Xenona * Shiber * Navi * Ulset lekur * Ulset elektronik

  4.200 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 14:14
 • Ford Mondeo 2.0 Benzin Automatik Rks 11 Muj

  Ford Mondeo 2.0 Benzin Automatik Rks 11 Muj

  Ford Mondeo 2.0 Benzin Plin Dizne Rks 11 Muj Viti prodhimit 2004 Gomat 4 copa Dimrit Ndrrusi Automatik Posedon Klimatronic Airbag Abs Servo Central tempomat Karrika nxemje senzora mprapa etj Qmimi 280

  2.800 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 11:24
 • Peugeot 308, 1.6 diesel, sapo regjistruar ne RKS

  Peugeot 308, 1.6 diesel, sapo regjistruar ne RKS

  Peugeot 308, 1.6 diesel, Sapo doganuar dhe regjistruar ne RKS. Posedon: Klimatronic, Abs, Esp, Servo, Tempomat, Shpejsit vollan, Boardcomputer, 9 airbags, Alrarm, Centrall, Hapje qendrore. 4 xhama me

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 10:24
 • Golf 5, 2.0 TDI, Doganuar

  Golf 5, 2.0 TDI, Doganuar

  Golf 5, 2.0 TDI, 5 dyer, Sapo doganuar. Importuar nga Zvicrra. Posedon: Klime, Abs, Esp, Servo, Boardcomputer, 9 Airbags, Alarm, Centrall, Hapje qendrore, 4 xhama me hapje elektronike. Alufellgen. Ker

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 10:24
 • 🚘URGJENT MERCEDES BENZ FABRIKISHT A-MATIK👌

  🚘URGJENT MERCEDES BENZ FABRIKISHT A-MATIK👌

  SHITET VETURA AUTOMATIK BENXIN+PLIN ... NË TE DYJA SISTEMET PUNON/PO ASHTU I RUAJTUR ME INTERIER SHUM TMIR SI JASHT ASHTU EDHE MBRENDA ME GOMA TDIMRIT DRITA XENON KERR FAMILIAR QE 4 VITE E VOZITI UN P

  940 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 10:14
 • vw t4 1.9 tdi

  vw t4 1.9 tdi

  vw t4 1.9 tdi viti:2000 ne gjendje shum te mire teknike

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 09:24
 • Pirrunngrites Still

  Pirrunngrites Still

  Pirrunngrites Still dizel ne gjendje te mire teknkike,ftofjen me ajer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 09:24
 • blej nje vetur me ndrrim malli

  blej nje vetur me ndrrim malli

  blej nje vetur me ndrrim malli .kemi mall per ujsells kanalizim bojlera

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 09:14
 • OPEL CORSA 1.4 i DOGAN TE PAGUAR

  OPEL CORSA 1.4 i DOGAN TE PAGUAR

  Shitet opel corsa 1.4 benzin viti prodhimit 2016 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon : klim , komanda ne timon , liber servisi , cd player , tempomat , dogan te paguar etj. Per me shume kon

  10.500 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 09:05
 • Opel astra

  Opel astra

  Shitet vetura opel astra 1.6 benzin viti 2003 rexhistrim edhe 10 muje me klim centrall ne gjendje te mire teknike

  3.200 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 08:25
 • Opel zafira

  Opel zafira

  Shitet vetura opel zafira 2.2 dizell ne gjendje shume te mire teknike . Me 7 ulse klim ctralla etj. Bajme ndrrime me vetura me tabela ks

  2.400 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 08:24
 • Fellne 13 Revolution

  Fellne 13 Revolution

  Shiten fellnet 7x13 4x100. Revolution ne gjendje te shkelqyer. Fellnet bajne per VW, Opel, Seat etj

  370 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 08:05
 • unikonzum-petrol Shampona per auto larje me polir

  unikonzum-petrol Shampona per auto larje me polir

  unikonzum-petrol Shampona per auto larje me polir

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 07:04
 • Ushittttttttttt Flmmmmmmmmm Merrjeppppppp

  Ushittttttttttt Flmmmmmmmmm Merrjeppppppp

  ss

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 04:04
 • shitet passat C3 dizell 2009 .RKS

  shitet passat C3 dizell 2009 .RKS

  shitet pasat C3 .1.9.TDI.viti prodhimit.09:06:2009 regjstrim 10 muj klimatronic cenzor parkingu para mas ika ulen filter ndrrum frik atifriz ndrrum siq shifet foto esht ipaqt si jasht edhe mrena 192

  8.500 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 00:24
 • Bmw 330d Touring, E91 (231hk)

  Bmw 330d Touring, E91 (231hk)

  Eshet ne gjendje perfekte i servisum gjithmon me Kohe I sapo ardhun nga suedia i doganum dhe i regjistrum ne Rks. 7.4 liter/100km | 197.000km Numri kontaktus ne viber +46769776377

  11.500 €
  Shtime
  1 dhjetor 00:06
 • Shitet ndrrohet Ford S max 2.0 diesel

  Shitet ndrrohet Ford S max 2.0 diesel

  Shes ndrroj ford s max 2.0 diesel td(ci) 140ps,6 shpejtsi 5 ulese 1vit RKS Ngjendje perfekte pune 180mi tkalume Vetura posedon gjama me rrym ,opcione ne vollan,AUX, klima ,centrall ,abs ,esp,xenon l

  5.490 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 00:06
 • Goma me bamdash 205/55/R16

  Goma me bamdash 205/55/R16

  Shes gumat me gjith bandash 2 copa jan M+S treja edhe 2copa jan të thjeshta.

  140 €
  Ferizaj
  30 nëntor 23:04
 • shitet vetura mercedes c220 avantgarde

  shitet vetura mercedes c220 avantgarde

  senzora shiu pasqyre me rrym gjamat me rrym dhe color 6 shpejci manuel 4 goma te dimrit fellne 17 servisim i rregullt ngjendje shum te mir teknike nuk eshte ne hipotek per me shum info..kontakto

  5.500 €
  Ferizaj
  30 nëntor 22:27
 • MITSUBISHI OUTLANDER 2007 ,BEJME NDRRIM

  MITSUBISHI OUTLANDER 2007 ,BEJME NDRRIM

  Mitsubishi Outlander 2.0 diesel 2007 ne gjendje te mire me targa gjermane ,nuk ka dogane te paguar. bejme edhe ndrrim me ndonje veture tjeter.. audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat

  4.500 €
  Ferizaj
  30 nëntor 22:26
 • Guma te kerrit

  Guma te kerrit

  Profili 175/65/14

  60 €
  Ferizaj
  30 nëntor 22:24
 • polo tdi me ni te kuqe

  polo tdi me ni te kuqe

  pollo ne gjendje te mir regjistrim deri me 15-08-2018

  4.300 €
  Ferizaj
  30 nëntor 22:14
 • Shitet munsi Drim me naj viq apo

  Shitet munsi Drim me naj viq apo

  Shitet Drim me naj viq apo

  1.100 €
  Ferizaj
  30 nëntor 22:14
 • Goma per Dimer

  Goma per Dimer

  4 Cop Goma M+S 205/55/ R16 2 Goma jan shum te mira 2 Goma jan pak me te dobta Ndrrim vetem me Goma te Veres R16. per me shum info kontakto: 044142056 viber: +37744142056

  60 €
  Ferizaj
  30 nëntor 22:08
 • fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat audi  tauran

  fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat audi tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 nëntor 22:05
 • Shitet pikapi Drim me naj viq

  Shitet pikapi Drim me naj viq

  Shitet munsi drimi me naj viq

  1.200 €
  Ferizaj
  30 nëntor 22:05
 • shitet t4

  shitet t4

  Shitet t4 ne gjendje te mir ne viber +37744975780

  Me Marrveshje
  Shtime
  30 nëntor 21:15
 • shes karrikat per gollf 4

  shes karrikat per gollf 4

  shes karrikat per gollf 4 karrikat jon siq shihen ne foto pres blers serioz karrikat vin edhe me tapacira te dyrve komplet vin qmimi perfundimtar 90 ero vin komplet karrikat me gjith tapacira

  90 €
  Ferizaj
  30 nëntor 21:14
 • Shes mercedes c 2.2cdi 2001

  Shes mercedes c 2.2cdi 2001

  Shes mercedes c 2.2cdi ngjendje prefekte goma treja dimri baterin e re rks 7 muj me marveshje (+377)44-108-408

  4.600 €
  Ferizaj
  30 nëntor 20:24
 • shitet ose ndrrohet rks dej mars 2018

  shitet ose ndrrohet rks dej mars 2018

  shes audi 80 viti 87.1,8benxin esht shum e rujtne 4gumat e dimrit te reja rks dej me 28 ,02 ,2018 baj drrim Me naj kerr ma madh ose karavan Shtoj pare per diferenc vetura gjindet drenas muni me th

  1.099 €
  Ferizaj
  30 nëntor 19:14
 • SHES BMW 730 D FULL EKSTRA

  SHES BMW 730 D FULL EKSTRA

  SHES BMW 730 D VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON KLIMATRONIK ABS AIRBAG ESP BORDKOPJUTER KARRIGAT ME NXEMJE SENZORA PARKINGU

  6.900 €
  Ferizaj
  30 nëntor 19:05
 • U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

  U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

  SHES BMW 530 D M PAKET VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG ,ESP BORDKOPJUTER ,LIKUR,FARAT LLED ,FELLNE

  8.700 €
  Ferizaj
  30 nëntor 19:04
 • ushit flm merr jep tauran 2.0 dsg 7 ulse viti 2010

  ushit flm merr jep tauran 2.0 dsg 7 ulse viti 2010

  tauran 2.0 tdi dsg automatik nefund te vitit 2009 7 ulse karrika lekur dheme nzemje opsionet klimatronik komanda nvollan board kompjuter tempo mat pasqyret ju mledhen senzor parkindi dritatmjeglles

  8.950 €
  Ferizaj
  30 nëntor 19:04
 • Fellne MADE IN GERMANY Mat dhe crome fabrikisht

  Fellne MADE IN GERMANY Mat dhe crome fabrikisht

  Shiten fellnet 19'' me goma te veres DUNLOP ,te ardhun nga Gjermania,te zeza mat fabrikisht rrethin e kan crome Origjinal Made in Germany me garancion i kan dokumentet, nuk jan vozit ne kosove. Qmim

  350 €
  Ferizaj
  30 nëntor 17:26
 • Hyundai Santa Fe Crdi 2.2

  Hyundai Santa Fe Crdi 2.2

  Vetura Eshte Ne Gjendje Perfekte Ka te Gjitha Serviset E kryera Po Ashtu Posedon : Kamerë Mbrapa , Muzike , Lëkurë , 2x Dvd Player , Drita Ne Fellnet E Vetures , Senzoret E Shiut , Senzor Parkingu .

  12.000 €
  Ferizaj
  30 nëntor 17:16
 • Peugeot 307 1.6 HDI 06

  Peugeot 307 1.6 HDI 06

  Shesh peugeot 307 1.6 hdi viti 2006 ne fund vetura posedon rigjistrim der ne fund te nentorit ne gjendje te mir teknike posedon libren e servisit me kilometra te sakta etj..

  5.600 €
  Ferizaj
  30 nëntor 17:14
 • MALAGUTI 50cc

  MALAGUTI 50cc

  Shes skuterin malaguti 50 cc ne gjendje te rregullt Me dokumenta

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 nëntor 17:14
 • GOLF 7 1.6 Blue Motion ( FULL OPCION)

  GOLF 7 1.6 Blue Motion ( FULL OPCION)

  SHes Golf 7 1.6 Blue motion technology viti 2013 Me liber Servisi Km te garantuara Full opsion per me shume informata rreth vetures mundeni me kontaktu permes viber +491631289107 kurse ne telefon 045

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 nëntor 16:24
 • Kompresora te klimes per opel

  Kompresora te klimes per opel

  shes kopmpresora te klimes te rij per opel dhe te perdorur per te gjitha makinat

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 nëntor 16:14
 • Ventilator

  Ventilator

  Shes te gjitha llojet e ventilatoreve per Mercedes-Benz si : A , B , C , E class te gjitha modelet Nga viti 2002 deri 2011 original te ri

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 nëntor 16:14
 • Biqikleta sportive

  Biqikleta sportive

  Shitet biqikleta sportive shum e paster e ardhur nga gjermania per me shum info +37744121651 viber

  250 €
  Ferizaj
  30 nëntor 16:14
 • Ofrojm pjese per te gjitha veturat,

  Ofrojm pjese per te gjitha veturat,

  Ofrojm pjese per te gjitha veturat, si psh Sharan 1.9 TDi Di tkuqe Vectra C 3.0 dizel Automatik Lupo 1.4 16v Seat Cordoba 1.9 Sdi viti 2003 Audi A4 nga viti 96 - 2005-- Audi A6 nga viti 98 - 2003-- Au

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 nëntor 14:15
 • Peugeot 307 benzin 1.6 rks

  Peugeot 307 benzin 1.6 rks

  Shitet vetura e tipit peugeot 307 viti 2001 benzin 1.6 regjistrimi i skaduar qe 5 muj vetura eshte full opciom klima tronik air bag vollan servo bordkompjuter karrikat lekur me nxemje 5 dyr e shtern

  1.650 €
  Ferizaj
  30 nëntor 14:14
 • Auto Pjesë ARLINDI-G

  Auto Pjesë ARLINDI-G

  Ofrojm pjese per te gjitha veturat, si psh Seat Cordoba 1.9 Sdi viti 2003 Audi A4 nga viti 96 - 2005-- Audi A6 nga viti 98 - 2003-- Audi A8 4.2B viti 99 Golf 5 2.0TDI 2005 Golf 5+ DSG 2.0 2007 Passat

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 nëntor 14:14
 • Pikap kedy 1.9 Dizell 6 muj Rks

  Pikap kedy 1.9 Dizell 6 muj Rks

  Shes pikapin kedi 1.9 dizell asht 6 muj Rixhistrim ne xhendje te mir 044673862

  1.100 €
  Ferizaj
  30 nëntor 14:14