• seat altea 2011 i sapo doganuar

  seat altea 2011 i sapo doganuar

  seat altea 1.6 tdi viti prodhimit 2011 i sapo doganuar posedon klimatronik abs air bag aux esp me liber servisi kilometra te garantura me komanda ne vallan kater gjama me rrym centrall fellga alumini

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 16:25
 • Honda CRV -99 4x4

  Honda CRV -99 4x4

  Honda cr v benzin 2.0 4x4gjendje shum te mir si mbrenda dhe jasht. Dritaret me komanda , Pashqyret Elektronike , Radio cd Fellne me goma të reja te dimrit, Abs , Air bag, Dy celsa te veturës , Klime

  3.000 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 16:24
 • SHES AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK FULL ELKSTRA

  SHES AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK FULL ELKSTRA

  SHES AUDI A6 3,0 TDI (4x4) AUTOMATIK MULTITRONIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT POSEDON:DRIAT LLED SHPEJCI NE VOLLAN, STARTSTOP(m

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 16:15
 • Audi A4 2.0 TDI KW103-140 PS

  Audi A4 2.0 TDI KW103-140 PS

  Shes audi A4 teper e ruajshme Servisin set komplet Ju garantoj per qdo gje edhe në km

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 15:14
 • MERCEDES A170 CDI KLIME

  MERCEDES A170 CDI KLIME

  Mercedes A class 170 Cdi viti 2001 ne gjendje shum te mir regjistrim deri ne muajin e 5 2018 Tel : 044 41 42 43

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 15:05
 • Peugeot 208 1.4 eHDI - e sapo doganuar

  Peugeot 208 1.4 eHDI - e sapo doganuar

  Shitet Peugeot 208 Motorri : 1.4 eHDI Viti : 2013 109000 km te kaluara Vetuta eshte me dogane te paguar .

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 14:27
 • Mercedes-Benz Ml 320CDI 4 MATIC

  Mercedes-Benz Ml 320CDI 4 MATIC

  Shes mercedes ml 320cdi 4 matic 2006 Vetura nuk ka asni problem esht full extra karrikat me nxemja harman kardon ejt gumat i ka te reja t dimrit Esht n gjendje t rregull Qmimi i diskutushem Bejm ndr

  11.000 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 14:27
 • SHES GOLF 6 DIZEL 2.0 TDI VITI 2010

  SHES GOLF 6 DIZEL 2.0 TDI VITI 2010

  Shes GOLF VI diesel 2.0 tdi ne gjendje shum gte mikre teknike i rujtun si brenda ashtu dhe jasht me harxhime te vogla i shtrengum tip top me te gjitha serviset e kryera me kohe posedon: klim altronik

  9.300 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 14:24
 • Golf 3 1.9 Dizell Viti 93

  Golf 3 1.9 Dizell Viti 93

  Golf 3 1.9 Dizell I Thjesht Regjistrim 10 Muaj Viti i Prodhimit 93 Me Fellne I Paqt Si Mrena Edhe Jasht

  1.500 €
  Kaçanik
  5 dhjetor 13:24
 • auto pjesë te visari

  auto pjesë te visari

  Shes pjes te ndryshme te gjitha veturat qe I posedoj jan te ardhura nga zvicrra Ju mirpres ne tel ose live Qmime te volitshme montimin e bojm ne Per gjdo sen qe ju nevoitet mundeni edhe ne viber te

  25 €
  Kaçanik
  5 dhjetor 13:14
 • Goma 225 70 15 c

  Goma 225 70 15 c

  Shiten gomat ne gjendje te mir per sprinter 225 70 15 c

  80 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 12:24
 • shitet LT 2.4 dizell me helbebin

  shitet LT 2.4 dizell me helbebin

  shitet LT 2.4 dizell me helbebin e pershtatshme per mobile etj

  2.450 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 12:24
 • Mercdez 190

  Mercdez 190

  Shes mercdesin 190 me motorr 2.0 shpenzime shum te vogla regjistrimi ika ska du denim ka kerri asht tip top ska nevoj per investim

  1.100 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 12:24
 • fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt

  fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt

  Fellne jan te reja pa perdor

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 12:24
 • Kamion me Kran Mercedes Atego 1223

  Kamion me Kran Mercedes Atego 1223

  Shitet Kamioni me kran Mercedes Atego 1223 ne gjendje shum te mir pune i po sa ardhur nga gjermania Viti i prodhimit 1999 Krani Palfinger 7501 7m 1000kg Me dogan te paguar Viber +37744999871

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 12:15
 • Audi A4 2.0 tdi Rks

  Audi A4 2.0 tdi Rks

  Shes Audi A4 2.0 Tdi RKS I DOGANUAR NE QERSHOR 2017 REGJISTRIM DERI 02.06.2018 Disel Viti: Fund te 2005 Km 210.000 Me Liber Servisi Vetura Eshte Ne Gjendje Shum Te Mire Servisi i Kryer Komplet Rryp Dh

  7.600 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 12:07
 • Polo 1.6 benzins 2008 iposadoganuar nga CH

  Polo 1.6 benzins 2008 iposadoganuar nga CH

  Polo 1.6 benzins 2008 iposadoganuar nag zvicrra vetura posedon libra servisi dhe ne gjendje te mir optike teknike pr mateper na kontaktoni 044120305 autosalloni dardania ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 12:07
 • Shitet smarti

  Shitet smarti

  Shitet smarti automatik viti 2002 me rexhistrim 10 muj qmimi 2500 ero ne gjendje te rregullt me servis te krym gjitha

  2.500 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 12:06
 • shitet me qmim te volitshem

  shitet me qmim te volitshem

  shitet makina passat karavan 4x4 ne gjendje te. rregullt me tabela te zvicrres. qmimi me marrëveshje.

  3.000 €
  Shtime
  5 dhjetor 12:06
 • Shes opel corsa 1.7 DTI rks 7 muj

  Shes opel corsa 1.7 DTI rks 7 muj

  Shes opel corsa 1.7 dizell regjistrim 7 muj klim funksionale abs centrall gjamat me rrym gomat e dimrit ne gjendje shum te mir

  2.650 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 12:06
 • MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK AVANGARDE

  MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK AVANGARDE

  SHES MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK AVANGARDE VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2007 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKENIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK ABS AIRBAG ESP BORDKOPJTER NAVIG

  11.300 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 11:19
 • SHES MERCEDES E 220 DIZEL RKS

  SHES MERCEDES E 220 DIZEL RKS

  SHES MERCEDES E 220 DIZEL VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 1996 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIEMET E VOGLA REGJISTRIM RKS PER ME SHUM NE NR 045632723

  2.800 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 11:19
 • fellne per mercedes. audi. golf 5 6 7 17 coll

  fellne per mercedes. audi. golf 5 6 7 17 coll

  Fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 11:17
 • SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

  SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

  SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND 2006 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHE SI MRENA DHE JASHT POSEDON : KLIMATRONIK ABS AIR BAG ESP NAVIGACION SENZORA PARKINGU PAR D

  6.900 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 11:16
 • Fellne per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7 18 coll

  Fellne per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7 18 coll

  fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 11:16
 • Fellne 17 coll per mercedes ckllas e kllas

  Fellne 17 coll per mercedes ckllas e kllas

  Fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 11:14
 • Shes kamionet t4 2.5 dizel

  Shes kamionet t4 2.5 dizel

  Shes kamioneten t4 dupell kabin 2.5 dizel

  4.250 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 11:07
 • Scirocco 2.0TDI. R-Line. DSG

  Scirocco 2.0TDI. R-Line. DSG

  Scirocco 2.0TDI. R-Line. DSG Viti 2009 Automatik Panoram Navi Ulse lekur dhe me nxemje Xenon Senzor parkimi Liber servisi, 2 qelsa Me dogan 📞044771777

  13.500 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 10:29
 • BMW 525d Me Dogan Automatik

  BMW 525d Me Dogan Automatik

  BMW 525d Facelift viti 11.11.2007 Automatik Navigacion Ulse lekure dhe me nxemje Cd magazine Senzor parkimi para dhe mrapa Xenon Me dogan 📞044771777

  12.500 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 10:29
 • Opel Corsa 1.3 Cdti - Doganuar

  Opel Corsa 1.3 Cdti - Doganuar

  Opel Corsa 1.3 Cdti 55 kw me dogan te paguar e sapoardhur Tel : 044 41 42 43

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 10:14
 • Hyundai Santa Fe 2.0 benzin me rks

  Hyundai Santa Fe 2.0 benzin me rks

  Shitet hyndai 2.0 benzin me tabela rks rexhistrim deri me daten 23.04.2018 esht ne gjendje te rregullt ka klim xhamat me rrym pasqyret me rrym centralla abs air baga te gjitha qe i ka nje vetur bejm e

  3.300 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 09:15
 • Peugeot 206 - 1.4 Benzin RKS

  Peugeot 206 - 1.4 Benzin RKS

  Peugeot 206 - 1.4 Benzin Manual 5 Shpejtesi Klima 4 goma te reja te dimrit Hidraulik Centralle Drita te mjegulles para dhe mbrapa Liber te Servisit Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike pa a

  2.500 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 08:14
 • Shitet C klasa 220 cdi automatik

  Shitet C klasa 220 cdi automatik

  Shes veturen mercedes benz dizel 220 cdi automatik e qlajmruar ne gjendje te shkelqyer me 4 goma te reja me klim abs esp etj per ma shum info ja numri kontaktues 044 121 472

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 07:05
 • Bager PMI

  Bager PMI

  Shitet bageri PMI 34 Ton, esht ne gjendje shum te mir pune, baj edhe ndrrim . per detajet tjera me kontaktoni ne tel +37745565031

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  5 dhjetor 03:16
 • Skuter

  Skuter

  Shes skuterin 50 kubik Baj ndrrim Info :wiber +37745 608122

  450 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 01:04
 • Bmw 520i

  Bmw 520i

  Shitet bmw 520i benxin plin Rexhistrim nuk ka Baj Ndrrim me ndonje pikap Info:wiber +37745608122

  1.000 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 00:14
 • SHES BMW 120 DIZEL E SA PO ARDHUR NA CH

  SHES BMW 120 DIZEL E SA PO ARDHUR NA CH

  SHES BMW 120 D VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2005 E SA PO ARDHUR NGA ZVICRRA POSEDON LIBER TE SERVISIT 2 QELSA NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE PER ME SHUM NE NR 045632723

  4.500 €
  Ferizaj
  4 dhjetor 23:14
 • fellne per audi a4 a5 a6 a7 a8 golf 5 6 7 19 coll

  fellne per audi a4 a5 a6 a7 a8 golf 5 6 7 19 coll

  Fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 23:04
 • Shitet Man TGX 483

  Shitet Man TGX 483

  Man TGX 483 K fuqi viti 2003 Rimorkio 2006 i rigjistruar 1 vit komplet me rimorkio Tel 045 517 540

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 20:25
 • shes reno megane dizel 1.5 1 vit RKS 04

  shes reno megane dizel 1.5 1 vit RKS 04

  SHES reno megane viti 2004 1.5 dizell klim airbag Gomat e reja 1 vit regjistrim airbeg abes esp centrall servo etj. Ne emer tem Krejt serviset e kryme me ule me filtera me krejt vetura eshte ne gje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 20:24
 • UNIKONZUM AUTO DEKOR SHTOPA LLED GOLF 6 KOMPLET

  UNIKONZUM AUTO DEKOR SHTOPA LLED GOLF 6 KOMPLET

  UNIKONZUM AUTO DEKOR SHTOPA LLED GOLF 6 KOMPLET

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 20:05
 • UNIKONZUM AUTO DEKOR SHTOPA LLED GOLF 6 KOMPLET

  UNIKONZUM AUTO DEKOR SHTOPA LLED GOLF 6 KOMPLET

  UNIKONZUM AUTO DEKOR SHTOPA LLED GOLF 6 KOMPLET

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 20:05
 • VW GOLF 5 TDI 1.9 VITI 2009

  VW GOLF 5 TDI 1.9 VITI 2009

  SHITET VETURA GOLF 5 1.9 VITI 2009 E POSA ARDHUR NGA ZVICRRA ME KILOMETRA 181 MI TE GARATURA ME.LIBER TE SERVISIT VETURA ASHT NE GJENDJE SHUM.TE MIR SI MBRENDA SI JASHT SHIQO FOTO DHE BINDU NA KONT

  4.400 €
  Ferizaj
  4 dhjetor 18:14
 • Fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  Fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 17:25
 • fellne 18 coll per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  fellne 18 coll per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 17:24
 • T4

  T4

  Shes t4 ne gjendje te mir pune pa asnje problem.sa I perket motorrit pa asnje verejtje punon shum mir 1.9 disel munsi ndrrimi denim ka afer 500 euro

  1.000 €
  Ferizaj
  4 dhjetor 17:15
 • Shes kamioneten t 2 dizell 1.9 i thjesht

  Shes kamioneten t 2 dizell 1.9 i thjesht

  Shes kamioneten 1.9 dizell i thjesht n gjendje shum t mir. Motorrin e mir i shterngum. Rexhistrim 8 muj n dokumenta n rregull. Qmimi 850 euro. Boj ndrrim me naj kerr t lir me vler 350.

  850 €
  Ferizaj
  4 dhjetor 15:16
 • Renault megane. 1.9 Diesel. Regjistruar RKS

  Renault megane. 1.9 Diesel. Regjistruar RKS

  Renault Megane. 1.9 Diesel. 6 shpejsi. 5 dyer. Ngjyr hiri. Regjistruar ne RKS. Posedon. Klime. Abs. Esp. Alufelgen. Per ma shim informata kontaktoni ne jet numer: 044808009

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 13:14
 • shes golf 5 2.o dizel dogan te paguar viti 04

  shes golf 5 2.o dizel dogan te paguar viti 04

  shes golf 5 2.0 dizel ne fund te 2004 posedon Dogan te paguar i ardhur nga zvicrra - CH klim funksionale gjamat me rrym pasqyret me rrym bord kompjuter fellne me goma te mira airbeg abes esp centr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 13:04
 • Audi 80

  Audi 80

  Shitet Audi 80 kaqanik ventura ne gjendje te mir turbo disell interkuller 1.6 dritare dhe dyer automatik 4 dyer Ju mirpresim

  1.300 €
  Kaçanik
  4 dhjetor 12:35