• Shitet Ndrrohet Diesel

  Shitet Ndrrohet Diesel

  Shitet dhe Ndrrohet Nissan Sunny Viti prodhimit- 1992 Diesel fabrikisht- 2.0 Regjistrim deri- 25.05.2018 Posedon: Centrall 4 Goma te dimrit te reja Radio Cd Interier te rujshem Shiber Hargjime shu

  1.250 €
  Ferizaj
  4 dhjetor 00:15
 • Shitet vetura

  Shitet vetura

  Fiat Bravo 1.2 Benzin Goma te reja Te gjitha funksionale 8 muaj regjistrim

  1.500 €
  Ferizaj
  4 dhjetor 00:14
 • Radia me navigacion

  Radia me navigacion

  Shitet radia e vetures golf 5 oreginale me navigacion mp3 cd player ne gjendje te rregullt pres bleres serioz 044954295

  170 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 23:14
 • ford

  ford

  shes fordin ne menyr te rregullt 1.8 turbo intercoller cmimi 1800 shes urgjent

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 22:14
 • VW Golf 6 2.0 TDI Highline

  VW Golf 6 2.0 TDI Highline

  Shes Golf 6 2.0 TDI Highline me 81 kw Vetura i ka te gjitha servisat nVW garazh me liber servisi. Ne gjendje te mir me targa zvicrane. KONTAKTONI nviber 0041798543398

  7.800 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 21:25
 • Shes Opel Cambo 1.7,Prefekt prej Ch

  Shes Opel Cambo 1.7,Prefekt prej Ch

  Opel cambo 1.7 dizell,10/2002 Rregjistrimi i pare ne kosov,shum i rruajtur si mbrenda ashtut edhe jasht. 4 goma te reja dimrit. i ber servis komplet rrypin dhamzor,gurt,disket te gjitha te reja

  2.200 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 21:25
 • Opel zafira 1.9 cdti 120 ps e ardhur nga zvicrra

  Opel zafira 1.9 cdti 120 ps e ardhur nga zvicrra

  Shes opel zafira kosmo1.9 cdti dizel e ardhur nga zvicrra Me dogan te paguar posedon klima , navigacion ,senzora para dhe mbrapa , me goma te reja ,2 qelsa kilometra te garantuar 219 mi me libere t

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 19:24
 • Shes vw T 2 i qlajmruar

  Shes vw T 2 i qlajmruar

  shes vw T2 dizell Hidraulik i qlajmruar

  700 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 19:05
 • Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

  Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

  Shes golf 3 1.6 benzin bej ndrrim me golf 2 dizell ose pasat karavan ju mir pres pres bleres serioz

  1.600 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 18:15
 • Audi A3 Tdi 1.9 Dizell Me Tabela te Huja

  Audi A3 Tdi 1.9 Dizell Me Tabela te Huja

  Audi A3 Tdi 1.9 Dizell asht shum xhendje te mir Full Ekstra Motorrin shum xhendje te mir Ndrrim nese me konvenon 044673862

  1.200 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 18:14
 • Shiten goma per kamion , rimorkio

  Shiten goma per kamion , rimorkio

  Shesim goma te importuar nga gjermonia 3 lloje te tyre gama per autoban goma m+s si dhe goma, per gur apo per terene jo te rrafshta dimenzioni 315.80 R.22.5 firma etyre Goodyear. Michelin 265.70.R 19

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 18:05
 • Fallga AMG R 17 me goma michellin

  Fallga AMG R 17 me goma michellin

  Shiten fellgat R 17 per mercedes C 22 dhe C 200 me goma michellin ne gjendje te mire.Gomat jane shume pak te perdorura.E kam shit kerrin dhe nuk me nevoiten qmimi i diskutueshem 450 €

  450 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 18:05
 • Golf 4 pacific 1.9 tdi 74kw-101ps *EKSTRA*

  Golf 4 pacific 1.9 tdi 74kw-101ps *EKSTRA*

  Shitet golfi ne gjendje shum te mir Eshte model i fundit me motor te bardh te tipit te ri Klimatronik sahata krom fellne pacificut 2qelsa liber servisi *senzor parkingu* Vetura vlen te ceket se eshte

  2.900 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 18:04
 • shes iveco

  shes iveco

  shes iveco disel viti me sanak furgon goma te mira motor te mir 2.5cc

  3.500 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 17:25
 • AUTOPJES&SERVIS IVECO 'HYSI'

  AUTOPJES&SERVIS IVECO 'HYSI'

  Shesim pjes per kamioneta dhe kombi iveco deri 3.5t te reja dhe te perdorura, bajm servisimin e kamionetave dhe kombi iveko . Gjindemi ne magjistralen Ferizaj Prishtin ne km e 3te perball firmes ET C

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 17:06
 • BMW 323i (QMIMI I DISKUTUSHEM)

  BMW 323i (QMIMI I DISKUTUSHEM)

  Shitet BMW 323i benzin plinin ndizne full opsojn, Regjistrim deri me 24 08 2018. Ndrrim nuk bajm. ARSYJE E SHITJES PE PRES NI VIZ. Per gjdo pytje info lajmrohuni ne Tel.: 044805517 e mail, nuk ju p

  4.300 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 17:05
 • Shes golf 5 2.0 TDI

  Shes golf 5 2.0 TDI

  Shes golf 5 2.0 TDI ne gjendje shum te mir posedon klim fellga 6 shpejtesi ESP bard kompjuter dritat me ksenon senzora parkingu per mbrapa per me shum kontaktoni ne nr 044-162-039

  5.800 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 16:24
 • Shitet sanaku frigo deri 0 grad viti 2003

  Shitet sanaku frigo deri 0 grad viti 2003

  Shes sanakun me frigo 0 grag viti2003 gjatsia 5.40m qmimi 1000€

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  3 dhjetor 16:04
 • Shiten fellgat R 17 per merced.B dhe Vw me goma

  Shiten fellgat R 17 per merced.B dhe Vw me goma

  Shiten fellgat R17 per B clas dhe volsvagen.fellgat jane ne gjendje te mire me goma te reja Nexen vetem dy muaj te perdorura dhe te ruajture te ballancuara.fellgat shiten 380€ me montim 044 379 635

  380 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 16:04
 • Shees Ford transit

  Shees Ford transit

  shes ford transit viti i prodhimit 31.08.1989 motorri 2.5 ne gjendje shum te mir per dokumente ju garantoj regjistrim i skaduar i qlajmruar denim ska gjami i deres se shoferit esht i thyer ndrrim i

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 15:16
 • Seat Altea 2.0 TDI - Automatik , Me dogan

  Seat Altea 2.0 TDI - Automatik , Me dogan

  Shes Seat Altea XL 2.0 TDI , Automatik / Tiptronik ndrrusi I shpejtesive dhe ne Timon , Viti I prodhimit 2011 , Ngjyr hiri metalike , Vetura osht e inportuar nga Suedia me dogan te paguar , Posedon :

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 15:15
 • fellne 17 per bmw

  fellne 17 per bmw

  fellne 17 per bmw

  270 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 15:15
 • fellne 14 per pezho

  fellne 14 per pezho

  fellne 14 per pezho

  220 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 15:14
 • fellne 17 per audi gilf 5 pasat

  fellne 17 per audi gilf 5 pasat

  felle 17 per audi golf 5 pasat

  270 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 15:14
 • Peugeot Expert fap 2.0 hdi frigoo me ftofje

  Peugeot Expert fap 2.0 hdi frigoo me ftofje

  Shitet peugeot 2.0 frigo me ftofje Posedon klim ne kabin Per frigo ju garantoj se punon shum mire edhe motori i ka te gjitha serviset e kryera me liber servisi i posa ardhur nga gjermania shum i pa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 14:15
 • Touran 1.9 diesel 6 Shpejtesi nga Gjermania

  Touran 1.9 diesel 6 Shpejtesi nga Gjermania

  Shitet Tourani 1.9 diesel me I te kuqe 2004 eshte I importuar nga Gjermania,vetem nje pronar si ne gjermani po ashtu edhe ne Kosove,eshte me liber te servisit,posedon regjistrim nje vit,eshte ne gjend

  6.100 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 14:05
 • VW Passat 1.6 dizell viti prodhimit 1992

  VW Passat 1.6 dizell viti prodhimit 1992

  Shes Passatin 1.6 dizell viti prodhimit 1992 vetura ka matorr shum te mir ka interier te gollf 3 regjistrim i skaduar dmth 4 muj denim bajm edhe ndrrim per mashum info kontakto ne tel 044149177 ose vi

  580 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 13:14
 • Mercedes b klas automatik i sapo doganuar

  Mercedes b klas automatik i sapo doganuar

  Mercedes b klas dizell viti 2005 i sapo doganuar posedon automatik klimtronik 2 qelsa navigacion air bag abs kater gjama me rrym pasqyret me rrym komanda ne vallan radio me cd fellga alumini goma m+s

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 12:14
 • SHES AUDI A6 2.0 TDI RKS 4 MUAJ

  SHES AUDI A6 2.0 TDI RKS 4 MUAJ

  SHES AUDI A6 2.0 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 NE GJENJDE SHUM TE MIR TEKNIKE HARGJIMET SHUM TE VOGLA I RUAJSHEM SI JASHT ASHTU EDHE MRENA REGJISTRIM 4 MUAJ POSEDON:KLIM ATRNONIK,ULSE ME NXEMJE

  6.666 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 10:28
 • BMW 530D 1 VIT RKS

  BMW 530D 1 VIT RKS

  SHES BMW 530 DIZZELL VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2000 NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE HARGJIMET SHUM TE VOGLA E RUAJSHME SI JASHT ASHTU EDHE MRENA REGJISTRIM 1 VIT TE PLOT POSEDON:KLIM ATRONIK,SHIBER,

  3.800 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 10:28
 • RENT A CAR ERIEN VETURA NE SHERBIM

  RENT A CAR ERIEN VETURA NE SHERBIM

  RENT A CAR ERIEN OFRON VETURA ME QERA NE SHERBIM, OFROJME VETURA TE NDRYSHME ( DIESEL OSE BENZIN,MANUAL DHE AUTOMATIK, VETURA ME 7 ULESE, TE GJITHA ME KLIMË, OFROJME VETURA ME SIGURIME KASKO DHE JO K

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 09:15
 • Mercedes E270 CDI

  Mercedes E270 CDI

  Mercedes Benz E270 CDI viti prodhimit 2002, sensor parkingu para mbrapa, abs esp, shiber, drita xenon gjysem likur ne gjendje te rregullt. Nr +386294772 viber.

  7.500 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 03:04
 • VW Golf 4 t(di) Highline

  VW Golf 4 t(di) Highline

  Golf 4 T(di) 1.9 Highline 96KW 131PS vp 2002 ne gjendje shume te mire teknike dhe servis te kryer... Mundsi ndrrimi ...! Viber , WhatsApp: +37744410996

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 02:04
 • Gom rezerv per mercedes c klas

  Gom rezerv per mercedes c klas

  Gom rezerv per mercedes c klas

  60 €
  Kaçanik
  3 dhjetor 01:26
 • Shitet husqvarna smr 510

  Shitet husqvarna smr 510

  Shitet husqvarna smr 510 Km 8.000 Viti 2013 Te gjitha sherbimet e kryera me koh

  4.000 €
  Kaçanik
  3 dhjetor 01:25
 • Shitet Ktm 520 sx

  Shitet Ktm 520 sx

  Shitet Ktm 520 sx Te gjitha sherbimet e kryra

  3.000 €
  Kaçanik
  3 dhjetor 01:25
 • Kawasaki KLX 250

  Kawasaki KLX 250

  Kawasaki KLX 250 Te gjitha sherbimet e bera

  2.300 €
  Kaçanik
  3 dhjetor 01:25
 • Veshje helmeta mbathje protektor

  Veshje helmeta mbathje protektor

  Helmetat xl Mbathjet nr 44

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  3 dhjetor 01:25
 • paisje per motocikleta

  paisje per motocikleta

  Veshje dhe paisje per motocikleta

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  3 dhjetor 01:25
 • Skuter Peugeot speedfight 2

  Skuter Peugeot speedfight 2

  Shes skuterin Peugeot 49 cc esht ne gjendje te rregullt punon shum mir. I sa po ardhur nga Zvicrra. Viti prodhimit 2004, Ka 2 qelsa, 2 par goma Per me shum info kontakto 045 317 226

  550 €
  Shtime
  3 dhjetor 01:05
 • Opel Corsa Elegance 1.4 Benzin Eco Tec ngaZvicrra

  Opel Corsa Elegance 1.4 Benzin Eco Tec ngaZvicrra

  Shes Opel Corsa Elegance 1.4 Benzin Eco Tec e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir per me shum Kontaktoni ne numrin 045578648

  1.450 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 01:04
 • Skuter Peugeot speedfight 2

  Skuter Peugeot speedfight 2

  Shes skuterin Peugeot 49 cc I sapo ardhur nga Zvicrra, esht ne gjendje te rregullt punon shum mir. Viti prodhimit 2004 Per me shum info kontakto 045 317 226

  490 €
  Shtime
  3 dhjetor 01:04
 • Citorën picasso C4 1.6 hdi

  Citorën picasso C4 1.6 hdi

  Citroen eshte ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra dhe sapo regjistruar 1 vit regjistrim 7 ulse viber:+38649562866

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 01:04
 • Opel combo

  Opel combo

  Shitet opel combo 1.7dti motorr japan ne gjendje fort te mir regjistrim 11muaj emer tem personal ndrrim nuk bejm viber mundeni qet nr 045280585

  2.300 €
  Ferizaj
  3 dhjetor 00:14
 • shes bmw

  shes bmw

  shes bmw 320 dizel vitin 2001 i ka te ndrrune krejt senet me cenzora parkingu kerri esht i mir 1 vit te plot e ka regjistrim mirpresum blers serioz

  4.000 €
  Shtime
  2 dhjetor 23:26
 • Audi A3

  Audi A3

  Shes Audi A3,benzin 1.6.Viti prodhimit 1989.me tabela RKS deri ne muajin Maj te 2018.Vetura ashte ardhur nga Zvicra dhe ashte i vetmi pronar ne Kosove

  2.700 €
  Kaçanik
  2 dhjetor 23:15
 • Dyer Per Garazha ALIUDOORS

  Dyer Per Garazha ALIUDOORS

  Dyer per garazha nga prodhuesit me te njohur europian: FlexiForce (HOLLAND) BENINCA (ITALY) KINGSPAN (BELGIUM) I gjith materiali qe e posedojm eshte i kualitetit te lart. Dyert kan garancion nga fabri

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 23:14
 • Shes Audi A3 B1.6

  Shes Audi A3 B1.6

  Shes Audi3 Benzin 1.6 viti prodhimi 1998 me tablela RKS,modeli Sport Line.dhe me Muzik special

  2.700 €
  Kaçanik
  2 dhjetor 22:34
 • BLEJ VETURA T VJETRA QE NUK I PERDORNI

  BLEJ VETURA T VJETRA QE NUK I PERDORNI

  BLEJ VETURA T VJETRA QE NUK I PERDORNI MERCEDES 190, GOLF 2 , AUDI 80, PIKABA FORD , RENO ETJ PER MA SHUM 044 286 208 PER QMIM VARET VETURA DHE GJENDJA E VETURES

  300 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 22:24
 • FELLNET NDERROHEN ME TELEFON OSE FELLNE PER

  FELLNET NDERROHEN ME TELEFON OSE FELLNE PER

  Shiten fellnet 18tshe me 5 bulona i bajn shum llojeve te veturave Qmimi 300 Ose nderrohen me nje pare te mira per bmw. Profili: 225 45 18 dhe i bajn wv golf 5 golf 6 dhe golf 7 edhe audis dhe merced

  250 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 22:24