• VW GOLF 5 1.9 TDI UNITED 2008

  VW GOLF 5 1.9 TDI UNITED 2008

  VW GOLF 5 1.9 TDI UNITED VITI 2008. MANUAL DIESEL NAVIGACION ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 09:00 - 19:00 049/550-888 049/456-000. autoostral

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 09:27
 • Fellne per audi a4 a5 a6 a7 a8  19 coll

  Fellne per audi a4 a5 a6 a7 a8 19 coll

  fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 09:27
 • Fellne 17 coll per mercedes Ckllas E kllas.

  Fellne 17 coll per mercedes Ckllas E kllas.

  Fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 09:27
 • Mercedes C220 CDI Automatik I po sa ardhur

  Mercedes C220 CDI Automatik I po sa ardhur

  Mercedes C220 CDI automatik tiptronik klim tronik gjama me rrym bord kompjuter fellne shiber komanda ne vollan i po sa ardhur nga suedia pibra te servisit ne gjendje shum te mir teknike per ma shum ko

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 09:26
 • BLEJ VETUARA TE AKSIDENTUAR PA DOGAN DEFEKTE

  BLEJ VETUARA TE AKSIDENTUAR PA DOGAN DEFEKTE

  BLEJ VETURA TE AKSIDENTARA PA DIGAN SI DHE ME RKS BLEJ PO ASHTU ME NDONJE DEFEKT QE NUK E PERDORNI PER ME SHUM KONTAKONI 049320777 SI DHE NE VIBER +37745998808

  4.000 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 09:25
 • Trap I mram per vetur per audi 4x4

  Trap I mram per vetur per audi 4x4

  Shiten

  1 €
  Shtime
  2 dhjetor 05:04
 • dizne te mercedesit

  dizne te mercedesit

  shes diznet per mercedes 220 e clas 4 copa ...... tel 044 286 167

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 04:04
 • Karrige/Ulese/Stola sipas porosis

  Karrige/Ulese/Stola sipas porosis

  Karrige/Ulese/Stola te punuara me hekur dhe dru. Të pershtatshme per parqe dhe oborre. Punojme me shumice dhe pakice. Mundesi zgjedhje te madhesis dhe ngjyres qe ju deshironi. Qmimi me i miri ne treg.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 03:04
 • KTM 350X Newray

  KTM 350X Newray

  Shes KTM per servise lokale etj ne guri te granitit. Ndrrim. https://www.facebook.com/shqipsho/

  50 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 02:04
 • Shitet Ford Mondeo

  Shitet Ford Mondeo

  Shitet Ford Mondeo 1.8TD eshte ne gjendje te mir teknike perpos branikit te pasem qe eshte i thyer. Vetura posedon gomat e para te dimrit te reja,ulset e para me nxemje,ulsja e shoferit me levizje ele

  1.300 €
  Kaçanik
  2 dhjetor 01:24
 • GOMA PREJ ZVICRREA TS PERDORURA 14,15,16,17..

  GOMA PREJ ZVICRREA TS PERDORURA 14,15,16,17..

  SHITEN 4 GOMA 205/65/15 BARUM TMIRA 70$ 4 COPA 175/65/14 KLASA PARE 65 $ 2 COPA 185/60/15 30 $ 2 COPA 215 /45/18 40 $ E SHUM TIERA ME RENDSI MATERIAL I MIR NA KONTAKTONI GUMA ORIGIN +377 45 578 6

  30 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 01:24
 • Bmw 520

  Bmw 520

  shitet bmw 520 esht ne gjendje te rregullt punon mir esht plin-benzin per info.. muni me thirr edhe n viber +37744324853

  1.200 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 01:04
 • Bmw 520

  Bmw 520

  shitet bmw 520 esht n gjendje te rregullt . per info... muni me thirr edhe n viber +37744324853

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 01:04
 • Audi A6 2.0

  Audi A6 2.0

  Audi A6 2.0, nje vit regjistrim me kilometra origjinale Cmimi me marrveshje.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 01:04
 • skuter

  skuter

  125cc defekt vetem klipi

  150 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 01:04
 • PJES PER AUDI 80 B4

  PJES PER AUDI 80 B4

  Kemi pjes per Aud 80 B4 2.8 V6

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 00:24
 • Kamioni Man

  Kamioni Man

  Shitet kamjoni Man viti 2005 ,RKS , automatik vetem koka, km 670000

  11.000 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 00:14
 • ford

  ford

  shes fordin ne menyr te rregullt 1.8 turbo dizell intercoller po sa i ardhur nga gjermanija pa dogan

  1.800 €
  Shtime
  1 dhjetor 23:16
 • golf 2 sport

  golf 2 sport

  shes golf 2 1.6 plin benzin shum gjendje te mir 8 muj rgjs i shtrengun tip top irujten si mrena dhe jasht me fellne branik gjan drita xenon etj ndrrim nuk baj . +37745697733 pres blers serioz

  1.600 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 23:14
 • Opel Signum 2.2 Direct Automatik

  Opel Signum 2.2 Direct Automatik

  Opel Signum 2.2 Direct automatik Posedon: Klimatronik Automatik- tiptronik Karrika lekure me nxemje Fellne Boardcomputer Drita te mjegulles ESP ABS etj. Vetura eshte ne emrin tim dhe eshte ne gjendj

  3.200 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 23:04
 • uu shittttt

  uu shittttt

  shes golf 2 1.9 dizel i thejshe viti motorit 98 vallani servo fellne alumini branika gjan me hes shum mir motori nuk nije qe eshe dhez i regjistruar 6 muj por dokumenta i garantum porkthimi mr

  1.599 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 21:25
 • Skoda Fabia 1.4 B - RKS

  Skoda Fabia 1.4 B - RKS

  Shes Skoda Fabia 1.4 benzin , Viti i prodhimit 2002 regjistrimi i pare 2004 , Ngjyr e kaltert metalike , Te kaluara 98.000 km me Liber servisi , Vetura posedon : - Klim - ESP , ABS , AirBag - Xhama

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 21:24
 • kompresor

  kompresor

  SHITET KOMPRESORI DHE NJE AUTO LARJE KARCHER DHE BOCA E SHAMPONIT NGJENDJE TMIR DHE VEQ E VEQ EDHE KOMPLET BAJM DHE NDRRIM ME NAJ VETUR APO NDONJE GJE TJETER QMIMI 900 EURO.+37744299540

  900 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 21:16
 • Ndrrim me Skoda Renault kangoo 1.6 4x4

  Ndrrim me Skoda Renault kangoo 1.6 4x4

  Renault Kangoo 1.6 4x4 Posedon Klim Gjamat me rrym Me 4 dyer Transportus por karrikat ja kum ble vet Tash servis i kryer kaish i ndruar Llamella e ndrruar ..

  2.500 €
  Kaçanik
  1 dhjetor 20:05
 • SHES GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI VITI 2005

  SHES GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI VITI 2005

  SHES GOLF 5 DIZEL 1.9 NE GJENDJE SHUM TE MIR ME HARGJIME SHUM TE VOGLA POSEDON KLIMA ATRONIK KARRIKAT LIKUR PLUS ME XEMJR NAVI TE MADH NEVIKACION GJAMA ME RRYM LLED PER MAS ME NI FJAL.FULL FULLL EKS

  3.800 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 20:04
 • Korniza te Pasqyrave per AUDI A4 2002

  Korniza te Pasqyrave per AUDI A4 2002

  Korniza te Pasqyrave per AUDI A4 2002

  25 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 19:25
 • AUDI A3 2.0 DIZELL

  AUDI A3 2.0 DIZELL

  Audi a3 dizell sportbek autmatik DSG 2005 pa as nje defekt Viber +38649400103

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 19:25
 • shitet Bej edhe ndrrim

  shitet Bej edhe ndrrim

  Eshte ne gjendje shum te mir regjistrim 11 muaj eshte shum i rujten dhe extra i rregullun ... bej ndrrim

  1 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 19:25
 • SHITET GOLF 5, AUTOMATIK

  SHITET GOLF 5, AUTOMATIK

  Shitet Golf 5, Automatik 2.0 TDI, viti 2006 Vetura posedon: marsh automatik, senzora parkingu, ulse me nxehmje, airbag, asp, abs, etj etje Vetura posedon edhe 4 goma te dimrit me bandash. Vetura eshte

  7.300 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 19:25
 • Far LED VW Passat 2016

  Far LED VW Passat 2016

  Far LED Per VW Passat 2016 ana e djathte

  300 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 19:14
 • Plastik harkore per krill te Audi Q7 2011

  Plastik harkore per krill te Audi Q7 2011

  Plastik harkore per krill te Audi Q7 2011

  35 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 19:14
 • Vw Passat Highline

  Vw Passat Highline

  Shitet VW Passat 2.0 103 kw me regjistrim deri shtator 2018,vetura eshte ne gjendje fenomenale me fellne alumini goma 205/55/16 m+s,ulje filtera te posa nderruar 5w30 long life ,ulse lekur me nxemje,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 18:24
 • Golf Versone 1.9 tDI te kuqe viti 2000 steptronic

  Golf Versone 1.9 tDI te kuqe viti 2000 steptronic

  Shitet Golf 4 1.9 t DI te kuqe Seria Golf Versone Karavan Golfi ka keto opsione: 2 Qelsa radion te vet nga fabrika Bordcompjuter Timoni levizes sipas deshires Klim Automatike Transmetues - Automati

  4.450 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 18:15
 • Mercedes e 220 cdi

  Mercedes e 220 cdi

  Shes mercedes e 220 cdi i regjistruar rks 9 muj klima funcsionale centrall hidraulik abs esp gjamat electronik tempomat ne gjendje te mir teknike

  4.400 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 18:05
 • VW Golf 4 1.9 Diesel TDI

  VW Golf 4 1.9 Diesel TDI

  Golf 4 1.9 TDI Viti I Prodhimit 2003. I Ardhur sapoardhur Nga Gjermania Pa Dogan Ekstra *Airbag *Abs *Esp *Klim *Radio *Dritaret Me Rrym. *Karrikat Me Nxemje Vetura Eshte Ne Gjendje Te Mire. Per me

  2.400 €
  Shtime
  1 dhjetor 18:04
 • TATA INDICIA 1.4D 2003 SHES PJES PER TATA

  TATA INDICIA 1.4D 2003 SHES PJES PER TATA

  shes PJES PER TATA INDICIA 1.4D VITI 2003 90.000KM ME LIBRA SERVISI

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  1 dhjetor 17:28
 • Gjenerator IVECO 30 kVA Diesel 2008 FullAutomatik

  Gjenerator IVECO 30 kVA Diesel 2008 FullAutomatik

  Generator IVECO Madhesia 36 kVA Starti i Ngarkeses Stand by 30 kVA Full Automatik I Servisuar Komplet Ne gjendje Perfekte +37744493684 Posedojm Gjenerator te ndryshem: Generator i Ri 50 kVA. Generat

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 17:27
 • Mercedes 190 Dizel -88

  Mercedes 190 Dizel -88

  Mercedes 190 1.9 dizell, Viti i prodhimit -88, Regjistrim ka 11 muj. =VETURA POSEDON= •Mbyllje qendrore •Ulset shume te pasterta •Pasqyret elektronike •Timon hidraulik •4 + R shpejtesi •

  1.800 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 17:16
 • Shes Opel Corsa 1.2 Benzine

  Shes Opel Corsa 1.2 Benzine

  Shes opel corsa ne gjendje te rregullt mund te kontrollohet ku te doni, regjistrim deri me 25.01.2018, arsyeja e shitjes eshte se kom ble veture tjeter.

  2.300 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 17:14
 • SHES GOLF 4 1.9 TDI PA TE KUQE RKS 4 MUJ 2001

  SHES GOLF 4 1.9 TDI PA TE KUQE RKS 4 MUJ 2001

  SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS 4 MUJ NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJTUN I SHTRENGUN TIP TOP KERRI POSEDON ABS AIR BAG ESP GUMA TE REJA KLIMA TRONIC BORD COMPJUTER RADIO ME DVD PER MA SHUM 044194190

  4.300 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 17:04
 • shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06

  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06

  shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2006 posedon 2 qelsa dogan te paguar senzor parkingi klimatronik gjamat me rrym pasqyret me rrym tempomat bord kompjuter 6 shpejtsi fellne me goma te reja airbeg ab

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 16:25
 • shes pezho 206 benxin viti 01

  shes pezho 206 benxin viti 01

  shes pezho 206 ne fund te 2001 posedon gjamat me rrym pasqyret me rrym hidraulik muzik te mire RKS ABES AIRBEG CENTRALL VETURA ESHTE NE gjendje shum te mire teknike i paqt si jasht ashtu edhe mbre

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 16:24
 • Shitet Land Rover automatik RKS

  Shitet Land Rover automatik RKS

  shitet xhipi landrover posedon menjaq automatik benzin 2.5 v6 plin ndizne me atest viti 2002 ngjendje shum tmir mekanike radio cd 4 motion interier shum tmir shum i paqt mrena jasht inf tel 04429450

  2.800 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 16:24
 • Turbine

  Turbine

  Turbine per bmw e36 tds, e perdorur ne gjendje te mire..

  200 €
  Kaçanik
  1 dhjetor 16:14
 • Goma per dimer Semperit 185/60/R15 m.s

  Goma per dimer Semperit 185/60/R15 m.s

  Shiten gomat per opel me bandash me kapak Te ardhura nga gjermania shum te mira nje sezon

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 15:25
 • CHRYSLER 300 C HEMMI

  CHRYSLER 300 C HEMMI

  SHITET VETURA CHRYSLER 300 C HEMMI RKS 3 MUAJ 044442222 049666668

  4.900 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 15:14
 • shes renault kango

  shes renault kango

  i rujtun shume me tabela te zvicrres i pa doganuar qmimi sipas marrveshjes.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 dhjetor 15:04
 • shiten  zingjirt

  shiten zingjirt

  Shiten zingjirt njani esht pak ma i madh

  60 €
  Shtime
  1 dhjetor 15:04
 • VW Passat 1.9 TDI

  VW Passat 1.9 TDI

  * Shitet * Marka: VW * Tipi: Passat * Viti i prodhimit 2001 * Motorri: 1.9 TDI * I Regjistruar RKs * Klimatronik * Qmimi 4200 euro * Kontakti 044157317 * Viber +37744915187

  4.200 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 14:15
 • BMW E90

  BMW E90

  Shitet * Marka : BMW * Modeli : 325 * Motorri : 2.5 Benzin * Marshi : Manual * Viti i Prodhimit 2006 * Ulset me Nxemje * Komandat N'timon * Navi * Qmimi 5900 euro * Kontakti 044157317 * Vibe

  5.900 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 14:15