Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Fierit

 • 4 foto
  Frigorifer Carrier Viti 2006
  Kamionë

  Frigorifer Carrier Viti 2006

  Ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta per jashte vendit. Te gjashta gomat e reja jastek ajri dhe

  Fier Sot, 07:48
  10.500 €
 • 4 foto
  OKAZION !!!!!!! GILERA RUNNER ST 200cc -09
  Motore (mbi 50 cc)

  OKAZION !!!!!!! GILERA RUNNER ST 200cc -09

  Shitet motor Gilera Runner ST 200 4T special edition me 4 Valvula ne cilinder prodhim 10/2008 sporti

  Fier Sot, 03:56
  1.500 €
 • 10 foto
  Okasion
  Vetura

  Okasion

  Citroen C4 picasso 1.6 HDI diesel i sapo ardhur nga italia 🇮🇹 cambio automatico F1 ne timon . Sisete

  Lushnjë Sot, 02:28
  4.600 €
 • 9 foto
  Renault scenic 1.5dci
  Vetura

  Renault scenic 1.5dci

  Shitet Renault Scenic Cmimi Okazion. # Viti i prodhimit - tetor 2008 Motorri - 1.5DCI # Kambio - man

  Lushnjë Sot, 02:28
  3.590 €
 • 8 foto
  Seat altea 2.0 tdi
  Vetura

  Seat altea 2.0 tdi

  Seat altea 2.0 tdi e sa po ardhur nga italia me dogan te paguar . Makina ska asnje te gervishur esht

  Lushnjë Sot, 02:28
  4.299 €
 • 8 foto
  Audi a5 2.7
  Vetura

  Audi a5 2.7

  Perfekte!e sapo ardhur nga belgjika dogana e paguar

  Fier Sot, 01:23
  11.500 €
 • 10 foto
  Citroën C6 3.0 Viti 2010 (Mumdësi Ndërrimi
  Vetura

  Citroën C6 3.0 Viti 2010 (Mumdësi Ndërrimi

  Shitet Citroën C6 Viti 2010 Pa Taks Lluksi Versioni presidencial, full options. Sensor Shiu, mjegull

  Fier Sot, 00:43
  7.500 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz E Class 270 (Mundesi Ndërrimi)
  Vetura

  Mercedes Benz E Class 270 (Mundesi Ndërrimi)

  SHITET.. MERCEDES BENZ E270 NAFTE AVANGARDE KOMANDO NE TIMON NAVI NGROHJE SEDILESH GOMA 80% PILOT AU

  Fier Sot, 00:42
  5.300 €
 • 5 foto
  VW PASSAT 1.6 NAFTE VITI
  Vetura

  VW PASSAT 1.6 NAFTE VITI

  Shitet volswagen passat viti 2014, 1.6 nafte 6 marrshe me portobagazh, sensor parkimi, klimatizator

  Lushnjë Sot, 00:35
  10.000 €
 • 8 foto
  Audi A5 S-Line 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A5 S-Line 2.0 TDI

  Audi A5 S-Line nga fabrika,2.0 tdi 177hp ,160.000 km origjinale ,vetem nje pronar,shume e paster nga

  Lushnjë Sot, 00:35
  17.500 €
 • 10 foto
  //SHITET TOYOTA COROLLA//2005//1.4NAFT//AUTOMAT
  Vetura

  //SHITET TOYOTA COROLLA//2005//1.4NAFT//AUTOMAT

  Shitet toyota corolla viti 2005 1.4naft automat ne gjendje perfekte naft ngjyre e zeze komuna fier 1

  Fier Sot, 00:23
  3.800 €
 • 3 foto
  Ford Ranger//201.000 km//4×4//2.5 nafte
  Vetura

  Ford Ranger//201.000 km//4×4//2.5 nafte

  Makina eshte ne gjendje te mire teknike dhe inxhenjerike.Makina ka ardhur nga Germania.Makina eshte

  Fier Sot, 00:22
  5.600 €
 • 11 foto
  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI
  Vetura

  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI

  MAKINA ESHTE TARGUAR DHE JAN KRYER TE GJITHA SHERBIMET...MOTOR 1.6 DIEZEL HDI.. SHUM EKONOMIKE...FUL

  Fier Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SUPER OKAZIONNNNN !! PEUGEOT 308 !! MUNDESI NDRIMI
  Vetura

  SUPER OKAZIONNNNN !! PEUGEOT 308 !! MUNDESI NDRIMI

  MAKINA U TARGUA DHE JU KRYEN TE GJITHA SHERBIMET...VAJRA..FILTRA..FERROTA..GOMA TE REJA... GJENDJA E

  Fier Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet E class
  Vetura

  Shitet E class

  Makina disponon Pilot automat ,Klima, serdilet mershine, komandat timon timon tresh, 6+1 marsha. E a

  Fier Dje, 23:38
  3.800 €
 • 7 foto
  Audi Q7 3.0 TDI full option!!!!
  Vetura

  Audi Q7 3.0 TDI full option!!!!

  Shitet makina Audi q7 3.0 tdi quatrro e vitit 2012, makina eshte e ardhur nga amerika ne muajin qers

  Fier Dje, 23:19
  21.000 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1,9 TDI Life Klima Gjermania
  Vetura

  VW Caddy 1,9 TDI Life Klima Gjermania

  Okazion VW Caddy 1,9 TDI Life Klima 5-Dyer 5-marshe 5 vende xhama dhe pasqyra elektrike ASR ABS ESP

  Fier Dje, 23:06
  4.900 €
 • 10 foto
  Audi A3 2,0 TDI Ambiente Gjermania Full
  Vetura

  Audi A3 2,0 TDI Ambiente Gjermania Full

  Shitet Audi A3 2,0 TDI Ambiente Klimatronik 6-Marsha Pipa parkimi Radio-CD xhama dhe pasqyra elektri

  Fier Dje, 22:58
  3.900 €
 • 5 foto
  Ford Fusion 1,3 Automatik Klimatronik Gjermania
  Vetura

  Ford Fusion 1,3 Automatik Klimatronik Gjermania

  Shitet Ford Fusion 1,2 Klimatronik Automatik 5-Marsha Pipa parkimi Radio-CD xhama dhe pasqyra elekt

  Fier Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 308 1,6 HDI Full Gjermania
  Vetura

  Peugeot 308 1,6 HDI Full Gjermania

  Shitet Peugeot 308 model i ri 1.6 nafte klima abs esp kompjuter bordi xhama elektrike pasqyra elektr

  Fier Dje, 22:56
  4.900 €
 • 1 foto
  Rimorkio Kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Kamioni

  Shitet Rimorkio Kamioni”PANAV”.Rimorkio eshte ne gjendje shume te mire ,Goma 80% ,jostek ajri te

  Fier Dje, 22:48
  3.700 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz S class 400 Hybrid Lungo
  Vetura

  Mercedes Benz S class 400 Hybrid Lungo

  MERCEDES-BENZ S400 Hybrid 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2011MODEL USA 209.000 KM TE VETAT OPSINET

  Fier Dje, 22:42
  19.500 €
 • 7 foto
  Hyundai Terracan
  Vetura

  Hyundai Terracan

  Hyundai Terracan Automat , 2.9 nafte 4x4 Letrat i ka per nje vite , makina eshte ne super gjendje n

  Fier Dje, 22:41
  4.500 €
 • 8 foto
  Super mercedes benz E350 kabrio..super full.??
  Vetura

  Super mercedes benz E350 kabrio..super full.??

  Shitet E clas 350 blueficency viti fund i 2010..full optional...makina ka ardhur nga italia esht ne

  Fier Dje, 22:27
  18.400 €
 • 8 foto
  Bmv seria 1..2.0 naft sapo ardhur
  Vetura

  Bmv seria 1..2.0 naft sapo ardhur

  Shes bmv seria 1...makina sapo ka ardhur nga italia me dogan te prer dhe esht gati per targa...makin

  Fier Dje, 22:26
  5.700 €
 • 9 foto
   Opel insignia.2.0 tdci...viti 2013...sapo ardhur
  Vetura

  Opel insignia.2.0 tdci...viti 2013...sapo ardhur

  Shitet opel insignia sapo ardhur nga italia me dogan te prer dhe esht gati per targa..2.0 naft ..tdc

  Fier Dje, 22:25
  9.300 €
 • 7 foto
  BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011
  Vetura

  BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011

  BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011, km 186000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.21.06.2019

  Fier Dje, 22:22
  12.700 €
 • 8 foto
  Ford EcoSport 1.5 tdci viti 2015
  Vetura

  Ford EcoSport 1.5 tdci viti 2015

  Shitet Ford EcoSport 1.5 tdci viti 2015, km 120000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.21

  Fier Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Ford B Max 1.4 benzin/gas viti 2014 Titanium
  Vetura

  Ford B Max 1.4 benzin/gas viti 2014 Titanium

  Shitet Ford B Max 1.4 benzin/gas viti 2014 Titanium, km 149000, me tvsh te paguar, ard

  Fier Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ford C-Max 1.6 tdci viti 2011 Titanium
  Vetura

  Ford C-Max 1.6 tdci viti 2011 Titanium

  Shitet Ford C-Max 1.6 tdci viti 2011 Titanium, km 125000, me tvsh te paguar. ardhur me

  Fier Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Suzuki Grand Vitara 2.0 benzin-gas
  Vetura

  Suzuki Grand Vitara 2.0 benzin-gas

  Shitet Suzuki Grand Vitara 2.0 benzin-gas, viti 2007 km 159000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.25.0

  Fier Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Suzuki Grand Vitara 1.9 tdi
  Vetura

  Suzuki Grand Vitara 1.9 tdi

  Shitet Suzuki Grand Vitara 1.9 tdi, viti 2006, km 197000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Si

  Fier Dje, 22:21
  6.900 €
 • 8 foto
  Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6
  Vetura

  Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

  Shitet Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6, viti 2005, km 191000, me tvsh te paguar, ardhur m

  Fier Dje, 22:21
  8.500 €
 • 3 foto
  Ford Fiesta 1.5 tdci viti 2015
  Vetura

  Ford Fiesta 1.5 tdci viti 2015

  Shitet Ford Fiesta 1.5 tdci viti 2015, km 94000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.25

  Fier Dje, 22:20
  7.400 €
 • 8 foto
  Opel Corsa 1.2i 5p Automatike
  Vetura

  Opel Corsa 1.2i 5p Automatike

  Shitet Opel Corsa 1.2i 5p Automatike, viti 2007. km 132000, me tvsh te paguar, ardhur

  Fier Dje, 22:20
  4.700 €
 • 3 foto
  Smart fortwo 1.0 viti 2010
  Vetura

  Smart fortwo 1.0 viti 2010

  Shitet Smart fortwo 1.0 viti 2010, km 103000, me tvsh te paguar, cmimi 4600 euro. ardhur me dt.26.0

  Fier Dje, 22:20
  4.600 €
 • 3 foto
  Ford Fiesta 1.2 viti 2008
  Vetura

  Ford Fiesta 1.2 viti 2008

  Shitet Ford Fiesta 1.2 viti 2008, km 146000, me tvsh te paguar ardhur me dt.06.06.2019 nga Firenze I

  Fier Dje, 22:19
  2.700 €
 • 2 foto
  Ford Fiesta Titanium 1.2i viti 2008
  Vetura

  Ford Fiesta Titanium 1.2i viti 2008

  Shitet Ford Fiesta Titanium 1.2i viti 2008, km 134000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.12.06.2

  Fier Dje, 22:19
  2.700 €
 • 10 foto
  Fiat Panda 1.2 viti 2006
  Vetura

  Fiat Panda 1.2 viti 2006

  Shitet Fiat Panda 1.2 viti 2006, km 110000, me tvsh te paguar. cmimi 3800 euro, ardh

  Fier Dje, 22:19
  3.800 €
 • 2 foto
  Ford Fiesta 1.4 benzin-Gas viti 2009
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 benzin-Gas viti 2009

  Shitet Ford Fiesta 1.4 benzin-Gas viti 2009, km 169000, me tvsh te paguar. cmimi 4500 euro.

  Fier Dje, 22:19
  4.500 €
 • 8 foto
   Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010

  Shitet Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010, km 167000, me tvsh te paguar. cmimi 5200 eu

  Fier Dje, 22:19
  5.200 €
 • 5 foto
  Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009
  Vetura

  Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009

  Shitet Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur

  Fier Dje, 22:18
  3.400 €
 • 4 foto
  Fiat Bravo Dynamic 1.4i
  Vetura

  Fiat Bravo Dynamic 1.4i

  Shitet Fiat Bravo Dynamic 1.4i, km 122000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.12.06.2019, nga Siena Ita

  Fier Dje, 22:18
  3.800 €
 • 4 foto
  Volkswagen Golf 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen Golf 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen Golf 1.9 tdi, km 175000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.06.06.2019 nga Siena Ital

  Fier Dje, 22:18
  4.800 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012

  Shitet Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012, km 129000, me tvsh te paguar, ardhur nga Fir

  Fier Dje, 22:18
  4.200 €
 • 3 foto
  Citroen C4 1.6 HDi 90 Seduction viti 2012
  Vetura

  Citroen C4 1.6 HDi 90 Seduction viti 2012

  Shitet Citroen C4 1.6 HDi 90 Seduction viti 2012, km 154000, me tvsh te paguar,

  Fier Dje, 22:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ALFA ROMEO 156 2.4 MJT VITI 2005
  Vetura

  ALFA ROMEO 156 2.4 MJT VITI 2005

  SHITET ALFA ROMEO 156 2.4 MJT VITI 2005, KM 202000, ME TVSH TE PAGUAR,CMIMI 3300 EURO SAPO A

  Fier Dje, 22:18
  3.300 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz S 65 AMG
  Vetura

  Mercedes Benz S 65 AMG

  Shitet Mercedes Benz S 65 AMG, viti 2008, km 122000, sapo ardhur, me tvsh te paguar. cmimi 29000 eur

  Fier Dje, 22:17
  29.000 €
 • 9 foto
  Maserati Granturismo
  Vetura

  Maserati Granturismo

  Shitet Maserati Granturismo, sapo ardhur me tvsh te paguar..

  Fier Dje, 22:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW 118i Seria 1 Msport viti 2018
  Vetura

  BMW 118i Seria 1 Msport viti 2018

  Shitet BMW 118 Seria 1 Msport viti 2018, km 25000, pa asnje dallim nga nje makin e re. taksa s

  Fier Dje, 22:16
  25.000 €