Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Gjakovës

 • 0 foto
  *Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019*
  Vetura

  *Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019*

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Rahovec Sot, 12:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⛔️\"AUTO/ZONA\"⛔️ Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7
  Vetura

  ⛔️\"AUTO/ZONA\"⛔️ Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Deqan Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Betonjerk NDRRIM I MUNDSHEM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Betonjerk NDRRIM I MUNDSHEM

  Shitet betonjerka ne gjendje te rregullt teknike.Per me shum info telefono numrin +37744483454(viber

  Deqan Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ❎❎•Belejm Gjitha Modelet e Veturave Pa Dogan-RKS✅✅
  Vetura

  ❎❎•Belejm Gjitha Modelet e Veturave Pa Dogan-RKS✅✅

  Blejm

  Rahovec Sot, 12:16
  18.900 €
 • 4 foto
  man 16 240 KIPER
  Kamionë

  man 16 240 KIPER

  Shitet kamjoni man 16 240 ne gjendje shum te mir pune kiper 6 deri 8 kubik i regjistruar i vit

  Deqan Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tavolin per punimin e tregerav
  Kamionë

  tavolin per punimin e tregerav

  Shitet tavolina pe punimin e tregerav gjatsia 6 metra me viberator ne gjendje prefekte e pa perdoru

  Deqan Sot, 12:10
  1.350 €
 • 5 foto
  opel vectra b automatic rks 10-05-2020 viti 98
  Vetura

  opel vectra b automatic rks 10-05-2020 viti 98

  opel vektra 1.8 b automatic viti 98 regjistrim deri me 10-05-2020 ne gjendje perfecte 10vit

  Gjakovë Sot, 12:05
  2.300 €
 • 0 foto
  Peugeot 407 2.0 HDI
  Vetura

  Peugeot 407 2.0 HDI

  Peugeot 407 2.0 HDI Fap AUTOMAT.. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Ser

  Gjakovë Sot, 12:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 5 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi

  Golf 5 1.9 tdi. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komplet te k

  Gjakovë Sot, 12:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Amarok 2.0 tdi 4x4
  Vetura

  Amarok 2.0 tdi 4x4

  Vw amarok 2.0 tdi 4x4.E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komple

  Gjakovë Sot, 12:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz C 220 CDI 7G Automatik AMG Line
  Vetura

  Mercedes Benz C 220 CDI 7G Automatik AMG Line

  Mercedes Benz C 220 CDI Avantgarde AMG Line W204 Model Facelift Automatik Tiptronik 7G (Shpejtsi) 12

  Gjakovë Sot, 11:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Zafira 1.9 CDTI INOVATION Me Dogan
  Vetura

  Opel Zafira 1.9 CDTI INOVATION Me Dogan

  Opel Zafira 1.9 CDTI Inovation Vetura eshte me Gjitha opcionet( Full Opcion ) 110 KW 150 PS 6 Shpej

  Gjakovë Sot, 11:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz ML 270 CDI Final Edition Viti 2005
  Vetura

  Mercedes Benz ML 270 CDI Final Edition Viti 2005

  Mercedes Benz ML 270 CDI Final Edition Viti 2005 Vetura eshte me Gjitha opcionet( Full Opcion ) 120

  Gjakovë Sot, 11:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Fellnet per X5 x6
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet per X5 x6

  Shiten Fellnet per BMW x5 x6 Ne Gjendje Shum Te Mir Modeli I fundit 315* 35 275*40 Gom

  Gjakovë Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shite Mercedes Benz S Kals 320 Disel
  Vetura

  Shite Mercedes Benz S Kals 320 Disel

  Shite Mercedes Benz S Kals 320 Disel Ne Gjendje shum te Mir Per Me Shum info Ne Tel 049270248

  Gjakovë Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Range Rover 2.7 Disel Sport Paket
  Vetura

  Shitet Range Rover 2.7 Disel Sport Paket

  Shitet Range Rover 2.7 Disel Sport Paket viti 2008 Ne Gjendje shum te mir Regjistrim 1 vit Goma

  Gjakovë Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PASSAT 1.9 TDI
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI

  Shitet Passat 2003 ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i rujtum si jasht ashtu dhe brenda... +37

  Gjakovë Sot, 10:35
  5.700 €
 • 3 foto
  Shtopa bmw e60 2005
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa bmw e60 2005

  Shiten shtopat bmw e60 044577403

  Gjakovë Sot, 09:48
  80 €
 • 4 foto
  Fellne bmw R19
  Autopjese dhe paisje

  Fellne bmw R19

  shiten fellnet bojn per bmw e60 , e90 etj... nuk dridhin nuk jane te saldun fellnet jane perpara 8.5

  Gjakovë Sot, 09:48
  370 €
 • 0 foto
  shiten phest me qmim te lire
  Autopjese dhe paisje

  shiten phest me qmim te lire

  shiten keto gjana 1 dy fellne te hekrit me numer 14 me 4 bira 2 dy fellne te hekrit me numer 13 per

  Gjakovë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten pjest me qmim te volitshm
  Autopjese dhe paisje

  shiten pjest me qmim te volitshm

  1 Shes 2 amortizerat komplet per Ford fiesta ose courier 2 Anglaserin 3 Allternatorin u shit 4 2 Fa

  Gjakovë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vwt4
  Vetura

  Vwt4

  Shitet wwt4 1.9 tdi

  Rahovec Sot, 08:48
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet makina per hapje te kanaleve
  Kamionë

  Shitet makina per hapje te kanaleve

  Shitet makina per hapjen e kanaleve. Gjeresia prej 15-30cm\'. 150cm\' thellesia. Ne gjendje te rregu

  Gjakovë Sot, 08:18
  3.500 €
 • 2 foto
  bosse
  Autopjese dhe paisje

  bosse

  ndrrim me pajaqall

  Rahovec Sot, 07:58
  50 €
 • 7 foto
  VW Passat nga zvicrra me liber te servisit
  Vetura

  VW Passat nga zvicrra me liber te servisit

  Vetura posedon liber te servisit ,dhe eshte ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga zvicrra .per in

  Gjakovë Sot, 07:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Renault Master T35 me kran
  Kamionë

  Renault Master T35 me kran

  Shitet Renault Master T35 me kran ne gjendje perfekte e sa po ardhur nga zvicra shum e rujtme mbrend

  Gjakovë Sot, 07:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OPEL ZAFIRA 2.0 D 7 ULSE
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2.0 D 7 ULSE

  Opel zafira w.0 dizel 7 ulse e regjistruar deri 25.04.2020 ka klime 049909031

  Gjakovë Sot, 07:34
  3.600 €
 • 3 foto
  YAMAHA 1100
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA 1100

  yamah 1100 i rexhistruar 049909031

  Gjakovë Sot, 07:34
  4.600 €
 • 4 foto
  VW GOLF 1.6 TDI
  Vetura

  VW GOLF 1.6 TDI

  vw golf 1.6.tdi blumotion i doganuar 12.07.2019 i regjistrur ka navi 049909031

  Gjakovë Sot, 07:34
  8.700 €
 • 4 foto
  OPEL COMBO 1.3 DIZEL
  Vetura

  OPEL COMBO 1.3 DIZEL

  Opel combo 1.3 dizel i pa doganuar 049909031

  Gjakovë Sot, 07:34
  2.150 €
 • 5 foto
  shes Opel astra 1.9 CDTI sapo ardhur
  Vetura

  shes Opel astra 1.9 CDTI sapo ardhur

  shes Opel Astra 1.9 CDTI isapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir

  Gjakovë Sot, 07:34
  2.800 €
 • 2 foto
   AUTO SHLEP SHITET 24 h 049909031
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTO SHLEP SHITET 24 h 049909031

  24 h bojim bartjen e makinave 049909031 shitet 5000eu

  Gjakovë Sot, 07:34
  44.251.302 €
 • 4 foto
  OPEL ISIGNIA 2.0 DIZEL
  Vetura

  OPEL ISIGNIA 2.0 DIZEL

  opel isignia 2.0 dizel i padognuar 6 shpejsi ka senzora navi 049909031

  Gjakovë Sot, 07:34
  5.950 €
 • 4 foto
  Yamaha XVS 1300 A  viti 2012
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha XVS 1300 A viti 2012

  Shes Yamaha midnight star 1300 cc I ardhur nga Zvicra . Dogana ,homologimi si dhe regjistrimi sap

  Rahovec Sot, 07:15
  8.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz C 200
  Vetura

  Mercedes Benz C 200

  Vetura eshte ne gjendje perfekte vet e kam doganu,

  Gjakovë Sot, 01:02
  12.500 €
 • 2 foto
  shitet opel corsa ngjendje perfekte
  Vetura

  shitet opel corsa ngjendje perfekte

  shitet opell corza 1.4 benzin 1vit regjistrim ngjendje perfekte shpenzime shum vogla fellne ,full

  Gjakovë Dje, 23:17
  1.350 €
 • 3 foto
  stopa per fiat brava
  Autopjese dhe paisje

  stopa per fiat brava

  .stopa per fiat brava jan te ri te pa perdorur. dyt vetem 30 euro motorr i klimes 20 euro dinam 1

  Gjakovë Dje, 22:29
  30 €
 • 4 foto
  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel
  Vetura

  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel

  Shes Golf 5 plus goll,me 5 dyer ,dizel ,2.0 ,6 shpejtesi,klime automatike,kuken mbrapa.Vetura eshte

  Gjakovë Dje, 22:08
  8.200 €
 • 9 foto
  Audi A6 TDI 2.7 Quattro
  Vetura

  Audi A6 TDI 2.7 Quattro

  Vetuar ësht ne gjendje te rregullt, pa asnje penges ( prishje ) . I ardhu nga svicrra ne 2017. Vozi

  Rahovec Dje, 21:22
  8.500 €
 • 2 foto
  Punojm me kamion dhe bager
  Kamionë

  Punojm me kamion dhe bager

  Punojm me kamion dhe bager ne rajonin eGjakovs Bejme si prishjen e shtepive,hapjen e rrugeve,mbushj

  Gjakovë Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Vito
  Vetura

  Mercedes Vito

  Viti i prodhimit 2000 . 9 ulse regjistrim ka 1 vit.4 goma te dimrit me bandasha 4 goma te veres me b

  Gjakovë Dje, 20:01
  7.500 €
 • 11 foto
  Ford Connect 1.8 disel viti 2004
  Vetura

  Ford Connect 1.8 disel viti 2004

  Ford connect 1.8 disel viti 2004 ne gjendje shum te mire me Tabel rks per Ma shum Info Kontakt +3834

  Gjakovë Dje, 19:42
  2.200 €
 • 7 foto
  Sprinter 208CDI viti2006 me klim 1 vit regjistrim
  Kamionë

  Sprinter 208CDI viti2006 me klim 1 vit regjistrim

  Sprinter 208 cdi viti 2006 me klim 1 vit regjistrim ne gjendje te mire per Info ma shum Kontakt Vibe

  Gjakovë Dje, 19:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Crafter2.0TDI VITI2011 KLIM ME DOGAN FATUR TVSH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW Crafter2.0TDI VITI2011 KLIM ME DOGAN FATUR TVSH

  VW Crafter 2.0 TDI 100KW 136 PS me Klim me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum per ma Shum Info Kont

  Gjakovë Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vito 111CDI viti 2008 6 Ulse me Dogan fatur tvsh
  Kamionë

  Vito 111CDI viti 2008 6 Ulse me Dogan fatur tvsh

  Vito 111 cdi vito 2008 6 ulse me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum te mire per ma shum Info Kontak

  Gjakovë Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Crafete
  Kamionë

  Crafete

  Crafter maxi 2.5 tdi vito 2009 ne gjendje shum te mire me dogan fatur me tvsh per ma shum info konta

  Gjakovë Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Blejm Vetura (Auto-24)VW BMW AUDI MERCEDES ?
  Vetura

  Blejm Vetura (Auto-24)VW BMW AUDI MERCEDES ?

  Artanë Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme ble

  Gjakovë Dje, 19:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VETURA-AUTO24-BLEJM GJITHA LLOJET BMW MERCEDES
  Vetura

  VETURA-AUTO24-BLEJM GJITHA LLOJET BMW MERCEDES

  •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN MBI VIT 2008 PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME

  Gjakovë Dje, 19:07
  7.999 €
 • 5 foto
  AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden
  Vetura

  AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Gjakovë Dje, 19:06
  8.400 €
 • 3 foto
  Kamionet LT ne gjenje te mir regj 6 muj hidrolik
  Kamionë

  Kamionet LT ne gjenje te mir regj 6 muj hidrolik

  Shitet ne gjendje shum te mir me goma te reja

  Gjakovë Dje, 18:01
  2.800 €