Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 8 foto
  Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)
  Vetura

  Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)

  Shes golf 3 1.4 bezin viti i prodhimit 1995 i regjistruar RKS(09.10.2020)ngjyr e kuqe karrikat me rr

  Gjilan Sot, 22:18
  1.250 €
 • 12 foto
  Shes mercedez A 190 benzin AUTOMATIK
  Vetura

  Shes mercedez A 190 benzin AUTOMATIK

  Shes mercedez A 190 1.8 benzin AUTOMATIK viti i prodhimit 1999 ngjyr e hirit metalike i rexhistruar

  Gjilan Sot, 22:18
  2.200 €
 • 5 foto
  Shes gjamin e opel astres
  Autopjese dhe paisje

  Shes gjamin e opel astres

  Shes gjamin e shofer shalmen te opel astres G pa asnje grithe mund te na kontaktoni ne tel: 044 747

  Gjilan Sot, 22:17
  45 €
 • 7 foto
  Shes opel astra benzin regjistrim(25.09.2020)
  Vetura

  Shes opel astra benzin regjistrim(25.09.2020)

  Shes opel astra 1.6 benzin viti i prodhimit 2000 i regjistruar RKS(25.09.2020)ngjyr e bardh vetura p

  Gjilan Sot, 22:17
  1.450 €
 • 0 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Viti Sot, 22:13
  5.500 €
 • 11 foto
  BMW E-530 D-DIZELL,AUTOMATIK,RKS:29.09.2020,EXTRA.
  Vetura

  BMW E-530 D-DIZELL,AUTOMATIK,RKS:29.09.2020,EXTRA.

  SHES BMW 530(FACELIFT) DIZELL RKS:29.09.2020 VITI PRODHIMIT DHJETOR 2004** ,NDRRUESI SHPEJTËSIS - AU

  Gjilan Sot, 22:09
  6.800 €
 • 3 foto
  Blejm Gjtha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h
  Vetura

  Blejm Gjtha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Kamenicë Sot, 22:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??
  Vetura

  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??

  Shitet Passati Higline Bluemotion viti 2012 2.0 td I -Tkuqe 177PS Automatik -tiptronik i ardhur nga

  Gjilan Sot, 22:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Yamaha Aerox 50c
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Aerox 50c

  1.Yamaha Aerox 50c 2. rollnet Malosi 3. variator malosi 4.karborator malosi 21m ngjendje prefekte

  Gjilan Sot, 22:02
  700 €
 • 12 foto
  VW TOURAN 2010 DOGAN+HOMOLIGIM ??
  Vetura

  VW TOURAN 2010 DOGAN+HOMOLIGIM ??

  SHITET VW TOURAN 2.0 DIZEL 1 BREGASNI VITI I PRODHIMIT 2010 . I SA PO ARDHUR NGA ZVICRRA DOGAN DHE H

  Gjilan Sot, 22:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Bora 2.0 Benzin --Rks i Skadum-Boj Ndrrim--
  Vetura

  VW Bora 2.0 Benzin --Rks i Skadum-Boj Ndrrim--

  VW Bora 2.0 Brnzin Vetura osht ne gjendje tr rregullt i shtrengum tip top vetura posedon Fellne gum

  Gjilan Sot, 21:59
  2.700 €
 • 1 foto
  Shiten shtopat per golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Shiten shtopat per golf 6

  Shiten shtopat per golf 6

  Viti Sot, 21:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bmw 730D M-Paket (Ndrrohet)
  Vetura

  Bmw 730D M-Paket (Ndrrohet)

  Shitet ndrrohet Bmw 730D Full Opsione Ngjendje perfekte +38349834009

  Kamenicë Sot, 21:54
  14.800 €
 • 5 foto
  Elt
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Elt

  Shes Elt 35 ne gjendje te mir mergjistrim 1vit

  Gjilan Sot, 21:37
  2.800 €
 • 7 foto
  VW Golf 6 1.6 TDI DSG -2011
  Vetura

  VW Golf 6 1.6 TDI DSG -2011

  - VW GOLF 1.6 TDI - DSG 7 Shpejtesi model i ri - KM - 205 000 - Klima - Ulese me nxemje - Supe

  Gjilan Sot, 21:35
  8.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 SW 2.0 HDI nga CH -2009
  Vetura

  Peugeot 308 SW 2.0 HDI nga CH -2009

  **PEUGEOT 308 SW 2.0 HDI AUTOMATIK ******************************************* **Viti i prodhimit 2

  Gjilan Sot, 21:35
  5.950 €
 • 8 foto
  Ford Fiesta 1.4 dizell viti prodhimit 2008
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 dizell viti prodhimit 2008

  Shitet ose ndrrohet vetura familjare e mirmbajtur dhe e ruajtur si jasht dhe mbrenda . Vetura esht q

  Gjilan Sot, 21:30
  3.500 €
 • 2 foto
  Branik per Mercedes ML
  Autopjese dhe paisje

  Branik per Mercedes ML

  Branikt jan te ruajshem shum, jan per gjip mercedes ml per me shum info +38344993408

  Gjilan Sot, 21:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel Combo 1.7 DTI
  Vetura

  Opel Combo 1.7 DTI

  Shitet Opel Combo 1.7 dje e arshun nga gjermania ne gjendje te rregullt krejtesisht. Kam paguar doga

  Gjilan Sot, 21:30
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shes caddy maxi 2010
  Vetura

  Shes caddy maxi 2010

  Cady Maxi 1.9 Dizel Dsg 5 ulese Dvd navi Camer Ventillim pjesa e prapme Senzor parkimi Kuk terheqese

  Kamenicë Sot, 21:29
  6.900 €
 • 11 foto
  BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010
  Vetura

  BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010

  BMW 520d M-paket optik facelift Vetura ka ulset lekur dhe me nxemje komandat ne timon navigacion t

  Viti Sot, 21:28
  9.690 €
 • 8 foto
  AUDI A3 1.6 BENZIN 2004 RKS 4 MUJ
  Vetura

  AUDI A3 1.6 BENZIN 2004 RKS 4 MUJ

  Shes audin ne gjendje shum te mir i rujshem si mrena edhe jasht posedon: klimatronic funksjonal, bor

  Viti Sot, 21:22
  3.500 €
 • 5 foto
  piaggio zip 50cc i ardhur nga ZH
  Motore (mbi 50 cc)

  piaggio zip 50cc i ardhur nga ZH

  piaggio zip 50 cc i doganuar n gjendje t regullt

  Gjilan Sot, 21:21
  480 €
 • 0 foto
  SHITET RODEO 50 CC I DOGANUAR BEJ NDRRIM ME TELEFO
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SHITET RODEO 50 CC I DOGANUAR BEJ NDRRIM ME TELEFO

  ne gjendje te mire pune per me shume wiber

  Gjilan Sot, 21:20
  350 €
 • 11 foto
  BMW 320D 184PS - LCI
  Vetura

  BMW 320D 184PS - LCI

  Bmw 320d Facelift - LCI Motor i tipit te ri me 184 PS Viti i prodhimit: 2010 E doganuar qe gjashte m

  Gjilan Sot, 21:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  maska mercedes c -clas
  Autopjese dhe paisje

  maska mercedes c -clas

  mask per mercedes c clase 2008-2012 super qmim

  Gjilan Sot, 21:18
  49 €
 • 8 foto
  AUDI A4 2.0D 2010 manual tip top
  Vetura

  AUDI A4 2.0D 2010 manual tip top

  Shitet audia a4 2.0 tdi manual , gjithqka ne rregull , full extra , fellne original audis , pulla vo

  Gjilan Sot, 21:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  rimorkio kiper
  Kamionë

  rimorkio kiper

  shes rimorkio kipper ne 3 anet eka me rrym bateri edhe me hidraulik me dore me dogane qmimi sate

  Gjilan Sot, 21:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 3 1.9 TDI Dizell --Boj Ndrrim--Pa Dogan --
  Vetura

  Golf 3 1.9 TDI Dizell --Boj Ndrrim--Pa Dogan --

  shes Golf 3Tdi Dizell Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtrengum tip top Motorr shum tmir me g

  Gjilan Sot, 21:14
  800 €
 • 8 foto
  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--
  Vetura

  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--

  Honda accord benzin 2.2 Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtengum tip top vetura posedon guma t

  Gjilan Sot, 21:14
  1.400 €
 • 8 foto
  Renault Scenis 1.6 Benzin--Rks 3 Muj--Boj Ndrrim-
  Vetura

  Renault Scenis 1.6 Benzin--Rks 3 Muj--Boj Ndrrim-

  Reno scenis 1.6 Benzin Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtrengum tip tip vetura posedon fellne

  Gjilan Sot, 21:14
  1.600 €
 • 9 foto
  Opel Astra Dizell 2.0 Automatik-Rks2Muj-BojNdrrim-
  Vetura

  Opel Astra Dizell 2.0 Automatik-Rks2Muj-BojNdrrim-

  Opel Astra dizell 2.0 Vetura osht ne gjendje te rregullt ishteerengum tip top Vetura posedon guma

  Gjilan Sot, 21:14
  2.800 €
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes 20 coll
  Vetura

  Fellne per Mercedes 20 coll

  Shiten fellnet per mercedes por i bajn edhe shum llojev t kerrev

  Viti Sot, 21:13
  540 €
 • 6 foto
  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-
  Vetura

  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-

  dacia Logan Dizell 1.5 Vetura Osht ne Gjendje te Rregullt Ishtrengum Tip top per me shum Onfo 044-

  Gjilan Sot, 21:13
  2.000 €
 • 12 foto
  Golf 6 tdi dsg
  Vetura

  Golf 6 tdi dsg

  Golf 6 1.6 tdi dsg style full opsion Vetura posedon senzor shiu senzor per drita te gjata auto

  Gjilan Sot, 21:11
  7.750 €
 • 5 foto
  Fellnet origjinale te modelit highline
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet origjinale te modelit highline

  Shiten fellnet origjinale te modelit highline me goma shume te mira m+s. Gomat jane me dimensione 22

  Gjilan Sot, 21:11
  400 €
 • 10 foto
  VW Golf 4 1.9 T(DI) -03
  Vetura

  VW Golf 4 1.9 T(DI) -03

  VW Golf 4 1.9 TDI - dy t’kuqe 2003 Klimatronic , ABS , ESP , tempomat 6 shpejtsi Regjistrim deri d

  Gjilan Sot, 21:10
  4.500 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  Mercedes C220 ne gjendje perfekte .

  Gjilan Sot, 21:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Gjilan Sot, 21:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 3 1.9 Turbo diezel
  Vetura

  Golf 3 1.9 Turbo diezel

  Shitet Golf 3 1.9 turbo dizel ne gjendje perfekte rigjistrim 4 muj fellne me 4 goma t dimrit + vere

  Viti Sot, 21:04
  1.999 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Viti Sot, 21:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PGO T-Rex 50cc i pasa ardhur nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  PGO T-Rex 50cc i pasa ardhur nga zvicrra

  PGO T- Rex 50 kubik me dogan t pagume n gjendjesuper t mir info +383 44 543 487

  Gjilan Sot, 21:03
  560 €
 • 1 foto
  Kymco 50 cc i po sa ardhur nga zvicra
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco 50 cc i po sa ardhur nga zvicra

  kymco 50 cc me dogan me guma t reja ne gjendje t mir

  Gjilan Sot, 21:01
  399 €
 • 5 foto
  Shitje - Blerje / Ndrrime \" AUTO NOKi \" BERIVOJCE
  Vetura

  Shitje - Blerje / Ndrrime \" AUTO NOKi \" BERIVOJCE

  Bëjm Shitjen , Blerje , ndrrimin e gjitha Llojeve Te Veturave , Gjendemi ne Berivojce-Kamenic Loka

  Kamenicë Sot, 21:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PASSAT 1.9 T(Di) RKS 1 VIT VP 2003 , i RUJTEM TOP
  Vetura

  PASSAT 1.9 T(Di) RKS 1 VIT VP 2003 , i RUJTEM TOP

  Vw Passat 1.9 T(Di) t\'kuqe Rks 1 Vit Vp 2002 Model 2003 , I Rujtem Dhe I Pastert Brenda Jasht , Kli

  Kamenicë Sot, 21:01
  4.200 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 1.9 T(di) RKS 1 VIT VP 2003 , I RUJTEM
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 T(di) RKS 1 VIT VP 2003 , I RUJTEM

  Vw Passat 1.9 T(Di) t\'kuqe Rks 1 Vit Vp 2002 Model 2003 , I Rujtem Dhe I Pastert Brenda Jasht , Kli

  Gjilan Sot, 21:01
  4.200 €
 • 7 foto
  PIKAP Peugeot Partner 1.9 Dizell Rks 2002
  Vetura

  PIKAP Peugeot Partner 1.9 Dizell Rks 2002

  Pikap Peugeot Partner 1.9 Dizell Me Rks i skaduar , Viti Prodhimit 2002 ,Motorr Te Mir , Karaseri te

  Gjilan Sot, 21:00
  1.150 €
 • 12 foto
  PEUGEOT 207 - 1.4 BENZIN RKS 4 MUJ VP 2007
  Vetura

  PEUGEOT 207 - 1.4 BENZIN RKS 4 MUJ VP 2007

  PEUGEOT 207 - 1.4 BENZIN RKS 4 MUJ VITI PRODHIMIT NE FUND 2006 MODEL 2007 , POSEDON KLIM, MOTOR TE M

  Gjilan Sot, 21:00
  3.800 €
 • 11 foto
  SAAB 2.3i BENZIN RKS * AUTOMATIK * FULL EXTRA
  Vetura

  SAAB 2.3i BENZIN RKS * AUTOMATIK * FULL EXTRA

  SAAB 2.3 Benzin AUTOMATIK Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike Dhe Optike Vp 2001 , model 2002 , I Rujtem

  Kamenicë Sot, 20:59
  2.550 €
 • 6 foto
  peugeot 50 cc i posa ardhur nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  peugeot 50 cc i posa ardhur nga zvicrra

  peugeot 50 cc me dogan n gjendje tepr t mir

  Gjilan Sot, 20:58
  480 €