Automjete në shitje në Rajoni i Gjirokastrës

 • 0 foto
  Audi a4 2005
  Vetura

  Audi a4 2005

  Shitet audi A4 viti 2005 , 2.0 tfsi quattro 220kf, full options, makina disponon serdile me ngrohje

  Gjirokastër Dje, 23:35
  5.400 €
 • 0 foto
  shitet ose ndrohet golf 4 super yll
  Vetura

  shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike

  Gjirokastër Dje, 21:56
  2.400 €
 • 11 foto
  AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO
  Vetura

  AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO

  Shitet Audi S6 5.2 L V10 Quattro Benzin, Full Option. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mes

  Tepelenë Dje, 19:56
  15.000 €
 • 0 foto
  Shitet ose ndrohet ml 5.5 amg
  Vetura

  Shitet ose ndrohet ml 5.5 amg

  Xhipi eshte full option, sallon meshine me memorje, pasqyra me palosje, baxha elektronike, goma 90%

  Gjirokastër Dje, 18:26
  5.500 €
 • 7 foto
  Land Rover Discovery 2.7 Naftë Automat
  Vetura

  Land Rover Discovery 2.7 Naftë Automat

  Shitet Land Rover Discovery 2.7 naftë, viti i prodhimit 2005.Makina është në gjendje shumë të mirë.

  Gjirokastër Dje, 17:58
  9.000 €
 • 8 foto
  Jeep Cherokee 2.4 gaz manual
  Vetura

  Jeep Cherokee 2.4 gaz manual

  Impjanti I vendosur në athinë greqi dhe i shënuar ne leje Letrat deri ne janar 2020

  Gjirokastër Dje, 15:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes c class portbagazh
  Vetura

  Mercedes c class portbagazh

  Mercedes c class Gjendje te mire Arsyeja kam makine tjeter dua ta shes

  Gjirokastër Dje, 11:46
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Avantgarde ne gjendje te mire
  Vetura

  Avantgarde ne gjendje te mire

  Avantgarde i 2001 nafte 220 kamio automatike tw gjendje te mire Dokumenta te sapo bera gjendja e mir

  Gjirokastër Dje, 11:46
  3.000 €
 • 1 foto
  Disqe Benzi 16 inc origjinal pa goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi 16 inc origjinal pa goma

  Disqe benzi sllon 16 inc origjinal pa goma.Vene ne cdo benz.Shiten ose nderrohen.

  Gjirokastër Dje, 08:41
  150 Lek
 • 3 foto
  Disqe origjinal Benzi Sllon me goma nr 16inc
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal Benzi Sllon me goma nr 16inc

  Disqe Slloni me goma 235-60R16 ne gjendje shume te mire.Ven ne cdo Benz.

  Gjirokastër Dje, 08:40
  200 Lek
 • 2 foto
  suzuki samuraj
  Vetura

  suzuki samuraj

  suzuki samuraj viti 94 motor 1.3 benzin kamio manual 4x4 pa letra...

  Gjirokastër Dje, 08:26
  1.500 €
 • 1 foto
  Yamaha XVS 1300 A
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha XVS 1300 A

  I sapo ardhur nga Zvicra .Motori eshte ne gjendje perfekte Doganen si dhe te gjitha sherbim

  Gjirokastër Dje, 07:04
  8.500 €
 • 4 foto
  Mercedes Benc CLK230 kompressor benzin gaz
  Vetura

  Mercedes Benc CLK230 kompressor benzin gaz

  Shitet mercedes clk 230 kompressor benzin gaz automatik viti 2001 ka impjant nga me te miret marke B

  Gjirokastër Dje, 05:31
  3.200 €
 • 5 foto
  shitet alfa romeo okazion
  Vetura

  shitet alfa romeo okazion

  shitet alfa romeo vit prodhimi 2007 n gjendje shume t mire sherbine sapo te kryera me letra t paguar

  Gjirokastër Dje, 00:25
  3.100 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne..
  Vetura

  Porsche Cayenne..

  Porsche Cayenne S 2008. 4.8 / V 8. Ndër motorët më të mirë më të fortë të Porsche. 120.000 km t

  Gjirokastër 15 shtator 20:58
  13.800 €
 • 4 foto
  Shitet ford explorer xlt
  Vetura

  Shitet ford explorer xlt

  Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha sherbimet e kryera dhe impiant gazi. Cmimi i d

  Gjirokastër 15 shtator 20:19
  7.000 €
 • 8 foto
  Suzuki Vitara
  Vetura

  Suzuki Vitara

  Makina eshte ne gjendje shum te mire , e gatshme per cdo lloj prove .Gjithcka funksionale,Gpl,motori

  Gjirokastër 15 shtator 16:44
  4.000 €
 • 2 foto
  Lagja sedje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lagja sedje

  Shes kamionin ne gjendje shum te mir Atego 1523 pesha mbajtese 8.t me letra te paguara per nje vit

  Përmet 15 shtator 14:33
  13.000 €
 • 3 foto
  Okazionnn ML 320 CDI !!!!!
  Vetura

  Okazionnn ML 320 CDI !!!!!

  Shitet okazion ML 320 cdi 2007 ne gjendje shume te mire. Cmimi 8500 euro i diskutueshem

  Gjirokastër 15 shtator 13:57
  8.500 €
 • 4 foto
  OKAZION - Mitsubishi l200 2.5TD
  Vetura

  OKAZION - Mitsubishi l200 2.5TD

  Shes Mitsubishi l200 2.5TD me timon anglez ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorike. Me te gji

  Përmet 15 shtator 11:09
  6.500 €
 • 7 foto
  shitur...faleminderit
  Vetura

  shitur...faleminderit

  Makina eshte ne gjendje perfekte...eshte me te gjitha sherbimet te bera ne perfaqesi te volvos ,me l

  Gjirokastër 15 shtator 11:09
  4.000 €
 • 8 foto
  Lifan OMEGA 125CC
  Motore (mbi 50 cc)

  Lifan OMEGA 125CC

  OKAZION Super motor qe mund tia ktheje koken çdo kujt me pamjen dhe zhurmen e tij. 4 kohesh, Ka ard

  Përmet 15 shtator 11:08
  1.800 €
 • 2 foto
  VW Touran 1.9 tdi
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi

  W touran 1.9 tdi viti 2005 + dogane etj,.. Extra

  Përmet 15 shtator 10:26
  5.299 €
 • 4 foto
  Honda hr-v 1.6 benzin
  Vetura

  Honda hr-v 1.6 benzin

  Honda hr-v 1.6 benzin ,makina esht bler 0 ne greqi ,tani disponon 192mij km vetem nje pronar,me doku

  Gjirokastër 15 shtator 10:20
  3.600 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002
  Vetura

  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002

  Shitet Volkswagen Lupo viti 2002 automatike 1.4 benzin. Makina ka 94000 km te sajat. Makina eshte ne

  Gjirokastër 15 shtator 09:22
  2.000 €
 • 5 foto
  0699208280
  Vetura

  0699208280

  Ford Transit

  Gjirokastër 15 shtator 00:55
  32.000 Lek
 • 4 foto
  Cady life tdi
  Vetura

  Cady life tdi

  Shitet kady.1.9 Tdi.makina eshte full option!Me dokumenta te paguara der ne maj 2018.ka hyre ne maj

  Gjirokastër 14 shtator 22:05
  8.300 €
 • 5 foto
  Mitsubishi Lancer benzin
  Vetura

  Mitsubishi Lancer benzin

  Mitsubishi lancer viti 01 motor 1.3 benzin kamio manual dokumenta te regullta gjendje shum E mir cm

  Gjirokastër 14 shtator 17:03
  1.200 €
 • 6 foto
  Golf IV 1.9 nafte lac jo tepelene
  Vetura

  Golf IV 1.9 nafte lac jo tepelene

  Makin ne gjendje te mir vaj filtra te sapo ndrruar tani. makina eshte ne lac jo ne tepelen po e kam

  Tepelenë 14 shtator 14:15
  2.200 €
 • 4 foto
  Okazion Golf 4
  Vetura

  Okazion Golf 4

  Shitet golf 4 1.9 naft ngyr blu fundi i ketij modeli 2001 super gjendje goma te sapo vena vajra filt

  Gjirokastër 14 shtator 09:16
  2.750 €
 • 2 foto
  Goma 245-45R18 (4cope)
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245-45R18 (4cope)

  Shiten 4 goma 245-45R18 marka Kumho me pature, gjendje te mire 80%

  Gjirokastër 13 shtator 09:46
  180 Lek
 • 7 foto
  Renault Megane 1.5 dCi
  Vetura

  Renault Megane 1.5 dCi

  Renault Megane 1.5 dCi WhatsApp +44 798 184 6779

  Gjirokastër 13 shtator 00:51
  3.000 €
 • 0 foto
  BMW X5 3.0 si
  Vetura

  BMW X5 3.0 si

  Shitet x5 viti 2008 3.0 si gaz/benzin. Cmimi i diskutueshem...per me shum info tel.0696144406

  Gjirokastër 12 shtator 20:10
  11.000 €
 • 3 foto
  Okazion Smart ForTwo
  Vetura

  Okazion Smart ForTwo

  Shitet per arsye emigrimi , ne gjendje te mire pune , me dokumenta te rregullta !

  Gjirokastër 12 shtator 18:23
  1.000 €
 • 0 foto
  Okazion Smart
  Vetura

  Okazion Smart

  Shitet per arsye emigrimi , ne gjendje te mire pune me dokumenta te paguara !

  Gjirokastër 12 shtator 18:03
  1.000 €
 • 8 foto
  Chevrolet Orlando2012
  Vetura

  Chevrolet Orlando2012

  Chevrolet Orlando 2.0 TDI Kamio manuale 6 marsha. 4x4 Mbyllje qendrore me pult Pilot automatik Klima

  Gjirokastër 12 shtator 14:24
  7.000 €
 • 3 foto
  Shitet xhip per antike
  Vetura

  Shitet xhip per antike

  Shitet xhip ,tipi oaz,ngjyra jeshile,motori 2.2 nafte opel eshte ne gjendje pune,eshte kabrio,cmimi

  Gjirokastër 12 shtator 12:02
  1.000 €
 • 2 foto
  Fiat Doblo.1.6benzin+gaz2004.full 3.200Euro
  Vetura

  Fiat Doblo.1.6benzin+gaz2004.full 3.200Euro

  Fiat Doblo 1.6benzin+gaz 2003-2004 gri km origjinale 4+1 vende.xhama te zinje origjinale.me taksa dh

  Tepelenë 11 shtator 16:51
  3.200 €
 • 7 foto
  Mercedes E200 cdi
  Vetura

  Mercedes E200 cdi

  Shitet Mercedes E200 cdi viti 2001 ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike.taksa te sapo prer

  Gjirokastër 11 shtator 15:13
  3.500 €
 • 4 foto
  Autobus Setra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Setra

  Shes autobus Setra viti 2002 ne gjendje shume te mire motorike xhenerike.. Me 55 vende. Cmimi i dis

  Gjirokastër 11 shtator 13:33
  35.000 €
 • 3 foto
  GOLF 5+
  Vetura

  GOLF 5+

  Mjeti ne gjendje shume te mire.

  Gjirokastër 11 shtator 12:47
  4.200 €
 • 1 foto
  Hyundai Santa Fe dizel
  Vetura

  Hyundai Santa Fe dizel

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Gjirokastër 11 shtator 11:26
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet Alfa Romeo 147 per arsye emigrimi
  Vetura

  Shitet Alfa Romeo 147 per arsye emigrimi

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe estetike. shitet per arsye enigrimi. Cmimi I disk

  Gjirokastër 10 shtator 22:51
  2.400 €
 • 0 foto
  Reno
  Vetura

  Reno

  Shitet reno Clio me letra

  Gjirokastër 10 shtator 17:09
  800 €
 • 11 foto
  Pajero sport
  Vetura

  Pajero sport

  Shitet pajero sport i zi me xhama t zinj origjinal plus t parat t shoferit t posagjerit sallon meshi

  Gjirokastër 9 shtator 23:45
  6.000 €
 • 4 foto
  Benc
  Vetura

  Benc

  Makina esht ne gjendje shum te mir me dokumenta sherbime tebera ne koh cmimi idiskutushem ...

  Gjirokastër 9 shtator 18:52
  2 €
 • 3 foto
  Yaris
  Vetura

  Yaris

  Toyota yaris 1.4 nafte, kambio manuale,sensor parkimi,168000 kilometra etj, shum ekonomike shum e p

  Gjirokastër 9 shtator 13:33
  3.000 €
 • 4 foto
  Range Rover Sport
  Vetura

  Range Rover Sport

  Shitet Range Rover Sport 2011 . Makina esht ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet e bera. Fu

  Tepelenë 8 shtator 23:07
  27.000 €
 • 4 foto
  BENZIN GAZ
  Vetura

  BENZIN GAZ

  tojota rav4 viti 01 motor 200cc benzin gaz kamio manuale 4x4 dekumenta per nje vit nje vit me impjan

  Gjirokastër 8 shtator 23:06
  4.300 €
 • 5 foto
  Voklswagen passat 1.8
  Vetura

  Voklswagen passat 1.8

  Shitet passat 1.8 benzin gaz motor i thjesht shum ekonomik.Me sherbime te bera ne koh.Dritat full le

  Gjirokastër 8 shtator 21:19
  2.000 €