Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Korçës

 • 7 foto
  Ford Transit 2.4
  Vetura

  Ford Transit 2.4

  Shes,ford tranzit viti 1997,motorri 2.4,ngjyra e bardhe,karburanti nafte,kamjo manuale

  Pogradec Sot, 10:50
  1.800.000 Lek
 • 11 foto
  Mitsubish Canter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mitsubish Canter

  Shitet makina ne gjendje shume te mire. Vit prodhimi 2005. Kilometra origjinale 223000.Disponon letr

  Korçë Sot, 10:50
  9.800 €
 • 5 foto
  Volvo super gjendje. Mundesi ndrimi.
  Vetura

  Volvo super gjendje. Mundesi ndrimi.

  Volvo 70 ne gjendje shum te mir 2.4 naft automt .letrat te prera per 12 .muaj .mund te.ndroet me ma

  Pogradec Sot, 10:38
  3.300 €
 • 10 foto
  Mercedes C180
  Vetura

  Mercedes C180

  Shitet Mercedes C180 Benzine+Gaz Makina eshte super gjendje nuk ka nevoje per asnje sherbim Kondi

  Korçë Sot, 10:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ose ndrohet VW Passat 2.0 TDI , Viti 2007
  Vetura

  Shitet ose ndrohet VW Passat 2.0 TDI , Viti 2007

  VW PASSAT HIGHLINE 2.0 TDI -Viti 2007 -Kambio manual 6+1 -240.000 KM - Sensor parkimi , kamer parkim

  Korçë Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E280 , Benzine+Gaz , Automat 2007
  Vetura

  Mercedes E280 , Benzine+Gaz , Automat 2007

  Shitet Mercedes - Benz E280 Benzine V6 , viti 2007 , kambio automatik 7G , 194.000 KM , makina erdhu

  Korçë Sot, 10:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  -Nissan Terrano 4x4 2.7 Tdi!!!!
  Vetura

  -Nissan Terrano 4x4 2.7 Tdi!!!!

  -Nissan Terrano 4x4,,,,Motorr;2.7 Tdi/Nafte,,,,-VitProdhim:2002,,,,-Cmimi 2100€ I Diskutueshem!!!!

  Pogradec Sot, 10:29
  2.100 €
 • 8 foto
  -Vw Passat 1.9 Tdi!!!!
  Vetura

  -Vw Passat 1.9 Tdi!!!!

  -Vw Volkswagen Passat 1.9 Tdi,,,,-VitProdhim;1999,,,,,-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Manuale(5+R

  Pogradec Sot, 10:29
  2.200 €
 • 8 foto
  -VW Touareg 2.5 TDI Automat////-Full Opsion!!!
  Vetura

  -VW Touareg 2.5 TDI Automat////-Full Opsion!!!

  -VW Touareg 2.5 TDI V5,,,,-VitProdhim;2007,,,,-Makina Posedon Kto Opsione Si;Kambio Automat,Sallon L

  Pogradec Sot, 10:28
  6.200 €
 • 7 foto
  -Fiat Punto 1.2 Benzin////-Automat!!!!
  Vetura

  -Fiat Punto 1.2 Benzin////-Automat!!!!

  -Fiat Punto 1.2 Benzin,,,,-VitProdhim:2002,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Automat/TipTronik,Sal

  Pogradec Sot, 10:28
  1.800 €
 • 6 foto
  -Smart For Four 1.5 Cdi////-Automat!!!!
  Vetura

  -Smart For Four 1.5 Cdi////-Automat!!!!

  -Smart For Four 1.5 Cdi,,,,-VitProdhim;2005,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Automat/Robotike,,,

  Pogradec Sot, 10:28
  3.500 €
 • 6 foto
  Fiat Doblo frigorifer
  Vetura

  Fiat Doblo frigorifer

  Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi kontakt viber/whatsup mundesi ble

  Korçë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BMW X5 3.0i benzine 2003
  Vetura

  BMW X5 3.0i benzine 2003

  Makina eshte ne gjendje te mire te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi

  Korçë Sot, 10:27
  5.300 €
 • 7 foto
  BMW X5 4.8i benzine/gaz
  Vetura

  BMW X5 4.8i benzine/gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e ber

  Korçë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  -Bmw 120 Diesel!!!!
  Vetura

  -Bmw 120 Diesel!!!!

  -Bmw 120-D/Diesel,,,,-VitProdhim;2006,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(6+R),Sallon Lecke

  Pogradec Sot, 10:27
  3.600 €
 • 7 foto
  -Chevrolet Aveo 1.2////-Benzin&Gaz!!!!
  Vetura

  -Chevrolet Aveo 1.2////-Benzin&Gaz!!!!

  -Chevrolet Aveo 1.2 Benzin&Gaz,,,VitProdhim;2009,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(5+

  Pogradec Sot, 10:27
  2.100 €
 • 8 foto
  -Vw Sharan 1.9 T(DI)////-Automat!!!!
  Vetura

  -Vw Sharan 1.9 T(DI)////-Automat!!!!

  -Vw Volkswagen Sharan 1.9 TDI-(DI) Te Kuqe,,,-VitProdhim;2002,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Au

  Pogradec Sot, 10:27
  2.800 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz E200 CDI //EVO
  Vetura

  Mercedes-Benz E200 CDI //EVO

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga gjermania te gjitha sherbimet e bera dogane e

  Korçë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A7 3.0
  Vetura

  Audi A7 3.0

  Makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera goma te reja cmimi i diskutueshem mundesi n

  Korçë Sot, 10:26
  26.000 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz GL320 Bluetec
  Vetura

  Mercedes-Benz GL320 Bluetec

  Makina eshte ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem mundesi ndrimi me fugona mallrash

  Korçë Sot, 10:26
  20.000 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz E200 Nafte
  Vetura

  Mercedes Benz E200 Nafte

  Mercedes Benz E200 Nafte , ne gjendje shume te mire sherbime te sapo bera te gjitha te shenuara ne l

  Pogradec Sot, 10:18
  4.400 €
 • 12 foto
  Mercedes-Benz ML320 BlueTec 2009
  Vetura

  Mercedes-Benz ML320 BlueTec 2009

  Mercedes-Benz ML320 BlueTec viti i prodhimit fundi 2009 Model FaceLift dhe full ekstra ne versionin

  Pogradec Sot, 10:18
  12.400 €
 • 9 foto
  Okazion ! Renault Scenic 1.9nafte / nderrohet
  Vetura

  Okazion ! Renault Scenic 1.9nafte / nderrohet

  Renault Scenic viti 2000 motorr 1.9 nafte ,dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2020,goma te katerta

  Pogradec Sot, 10:14
  1.400 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz C300 4Matic benzine PANORAMA full
  Vetura

  Mercedes Benz C300 4Matic benzine PANORAMA full

  Mercedes Benz C300 4Matic benzine me 4 pistona,AMG-line,PANORAMA,xhama te zinj origjinale,disqe amg,

  Pogradec Sot, 10:14
  27.500 €
 • 8 foto
  Land Rover Discovery 4 Automat Look 2016
  Vetura

  Land Rover Discovery 4 Automat Look 2016

  Land Rover Discovery 4 motorr 3.0nafte , fundi vitit  2011 me look komplet 2016 te modelit te fundit

  Pogradec Sot, 10:14
  22.500 €
 • 4 foto
  SHITET DISQE TOYOTA 16
  Autopjese dhe paisje

  SHITET DISQE TOYOTA 16

  DISQE TOYOTA 16 ME 5 DADICEK JAN ORGJINALE BEJEN EDHE PER MERCEDES

  Korçë Sot, 10:11
  100 €
 • 5 foto
  Shitet Super Kamiocine Fiat Ducato
  Vetura

  Shitet Super Kamiocine Fiat Ducato

  Prsh shitet super Kamiocine Fiat Ducato viti 1995 nafte shume e mire dhe nga jashte por dhe nga moto

  Korçë Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-Benz c 220
  Vetura

  Mercedes-Benz c 220

  Makina eshte e perkryer.

  Pogradec Sot, 10:05
  8.500 €
 • 7 foto
  Shitet kamioncine
  Vetura

  Shitet kamioncine

  Kamioncine 307D ne gjendje te mire motorrike dhe estetike Kolaudimi deri ne shkurt 2021 siguracioni

  Pogradec Sot, 10:05
  3.000 €
 • 7 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Kamjoncina eshte ne gjendje te perkryer me sherbime te bera.eshte 6+1vende shume ekonomike ne arxhim

  Pogradec Sot, 10:03
  8.800 €
 • 9 foto
  Citroen c3.Gaz+Benz.Automatik
  Vetura

  Citroen c3.Gaz+Benz.Automatik

  Shitet Citroen c3.2003.Makina eshte ne gjenje super te mire.Goma ,amortizatore,koken e gazit i ka te

  Korçë Sot, 09:59
  2.650 €
 • 11 foto
  SUPER SUPER GJENDJE
  Vetura

  SUPER SUPER GJENDJE

  SHITET MERCEDES BENZ ELEGANCE C220 EVO MANUAL ME 6 MARSHA I SA PO ARDHUR NGA GERMANIJA I TARGUAR ME

  Korçë Sot, 09:52
  5.300 €
 • 11 foto
  ❌SHITET CITROEN C 3 BENZINE/GAS VITI 2010❌
  Vetura

  ❌SHITET CITROEN C 3 BENZINE/GAS VITI 2010❌

  Citroen c3 viti 2010,1.1 Benzine+Gas (BRC),kambio manual,pilot automatik,sensor shiu dhe drite, kond

  Korçë Sot, 09:33
  3.500 €
 • 0 foto
  ??SHITET C200 kompressor AUTOMATIK??
  Vetura

  ??SHITET C200 kompressor AUTOMATIK??

  Shitet MB C200 kompressor benzine AUTOMAT tip tronic i sapo ardhur nga gjermania,me dogane te pagua

  Korçë Sot, 09:33
  4.900 €
 • 4 foto
  shes motorr per 124 250 me kamjo automatike
  Autopjese dhe paisje

  shes motorr per 124 250 me kamjo automatike

  .......motorri eshte i shkelqyer po ashtu dhe kamjoja

  Pogradec Sot, 09:27
  1 €
 • 6 foto
  shes pjese per 124 250 me kamjo automatike
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per 124 250 me kamjo automatike

  ......makina ka pjese te shkelqyera

  Pogradec Sot, 09:27
  1 €
 • 5 foto
  shes motorr 250 per 124 dhe kamjo automatike
  Autopjese dhe paisje

  shes motorr 250 per 124 dhe kamjo automatike

  ........

  Korçë Sot, 09:26
  1 €
 • 5 foto
  shes pjese per mercedes 124 250 kamjo automatike
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per mercedes 124 250 kamjo automatike

  makina ka pjese te shkelqyera

  Korçë Sot, 09:26
  1 €
 • 3 foto
  shes disqe per mercedes benz nr 16 me gjith goma
  Autopjese dhe paisje

  shes disqe per mercedes benz nr 16 me gjith goma

  .............

  Pogradec Sot, 09:26
  10 €
 • 4 foto
  shes disqe pe mercedes w211 nr 16 bashk me goma
  Autopjese dhe paisje

  shes disqe pe mercedes w211 nr 16 bashk me goma

  ... ..........

  Korçë Sot, 09:25
  10 €
 • 1 foto
  shes pjese per tgjitha llojet e makinave
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per tgjitha llojet e makinave

  ndodhemi ne rrugen nacionale korc-pogradec

  Kolonjë Sot, 09:25
  1 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz E 280 EVO V6 7G Avangarde Nderrohet
  Vetura

  Mercedes Benz E 280 EVO V6 7G Avangarde Nderrohet

  Mercedes-Benz-E-Class 280 Motorr EVO AVANGARDE 200.000kmORIGJINALE kambio automatic 7G TRONIK FILT

  Korçë Sot, 09:21
  8.000 €
 • 7 foto
  Nderrohet me c klas viti 2002-2003
  Vetura

  Nderrohet me c klas viti 2002-2003

  Opel zafira viti 2008 ne super gjendje me dogane te paguar nderrohet me c klass viti 2002-2003

  Pogradec Sot, 09:19
  3.700 €
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI 18 ME GOMA TE VITIT 2019 BENZI -AUDI
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI 18 ME GOMA TE VITIT 2019 BENZI -AUDI

  DISQE ALUMINI 18 BENZI -AUDI GOMAT 22-40-18 VERORE TE VITIT 2019 GATI TE REJA ÇMIMI 600 EURO I PADIS

  Pogradec Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bmw 320i  seria 3
  Vetura

  Bmw 320i seria 3

  Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe elektrike. Ardhur nga Gjermania. Start & Stop

  Pogradec Sot, 09:07
  5.500 €
 • 4 foto
  Vaj, Rregullator, Mbeshtetese.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Vaj, Rregullator, Mbeshtetese.

  Shitet rregullator per skuter honda 4000 leke. Vaj motul 10w30 super cilesor, 2 litra, 3000 leke. Mb

  Korçë Sot, 09:06
  1 Lek
 • 2 foto
  Goma 185/60 R 15
  Autopjese dhe paisje

  Goma 185/60 R 15

  Shiten goma me numer 185/ 60R15. jane te reja fare te pa perdorura 100%. 220 euro i diskutueshem.

  Korçë Sot, 09:06
  220 €
 • 2 foto
  Opel Corsa -07
  Vetura

  Opel Corsa -07

  Shes opel corsa 1.4 benzine,265.000 km, makina eshte ekonomike,eco, dritat dhe pasqyrat me sensore,

  Korçë Sot, 09:05
  3.000 €
 • 8 foto
  BMW X5
  Vetura

  BMW X5

  BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START & STOP , 110.000(179.000 km ) MILJE AUTOHOLD PER SE

  Korçë Sot, 09:03
  10.300 €
 • 2 foto
  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG

  KEMI PJESE PER MERCEDES S KLAS REXHINA RENAULT MEGAN.SUZUKI VAGON. PUNIME SALDIMI DRETIME E SHASIVE

  Korçë Sot, 08:49
  Me Marrveshje