Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Kukësit

 • 5 foto
  VW Passat -97
  Vetura

  VW Passat -97

  Makina esht ne gjendje perfekte shitet per arsie emigrimi

  Kukës 2 prill 12:13
  2.200 €
 • 7 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Opel Corsa 1.5 nafte shum ekonomike dhe e mbajtur shume mire. Goma 90% te reja,xhama elektrik,amort

  Kukës 2 prill 10:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tiguan 2.0TDI 4Motion
  Vetura

  Tiguan 2.0TDI 4Motion

  Tiguan 2.0TDI 4Motion Pa dogan Vetura gjendet në Prishtinë

  Kukës 2 prill 10:02
  9.250 €
 • 10 foto
  Mercedes benz C200
  Vetura

  Mercedes benz C200

  Mercedes benz C200 pa dogan vetura gjendet në Prishtinë

  Kukës 2 prill 10:01
  16.500 €
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës 2 prill 02:28
  2.250 €
 • 6 foto
  DODGE OKAZION
  Vetura

  DODGE OKAZION

  Shitet DODGE CALIBER me dokumenta te rregullta deri ne fund te fund te vitit, motorri 2.0 nafte. Ne

  Kukës 1 prill 23:37
  4.000 €
 • 4 foto
  BMW Seria 1
  Vetura

  BMW Seria 1

  BMW Seria 1 119D ne gjendje shum te mir. Te gjitha sherbimet e bera. E paster si brenda dhe jashta.

  Kukës 1 prill 22:59
  5.300 €
 • 8 foto
  Ford Galaxy 1.9 TDI
  Vetura

  Ford Galaxy 1.9 TDI

  Ford Galaxy 1.9 TDI. 6 marshe me vende 6+1 me xhama te zi origjinal me sensor parkingu para mbrapa.

  Kukës 1 prill 22:59
  5.300 €
 • 7 foto
  Mercedes benz EVO
  Vetura

  Mercedes benz EVO

  ✔ Marka,Modeli : Mercedes Benz E320 EVO Avantgarde ✔ Viti : 2007 ✔ Kambjo : automat Tip t

  Kukës 1 prill 20:52
  1 €
 • 4 foto
  Mercedes e270cdi
  Vetura

  Mercedes e270cdi

  Mercedes e270cdi ngjendje te rregullt ardhur nga gjermania pa dogan

  Kukës 1 prill 19:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes valakun me kamion urgjent lir 9000 ero
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes valakun me kamion urgjent lir 9000 ero

  SHES VALAKUN 10 TONË me dy RREHJE DV-60 Ne gjendje shumë shumë të mirë Dhe shes kamionin VOLVO p

  Has 1 prill 18:08
  9.000 €
 • 12 foto
  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005  shitet per 4000
  Vetura

  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005 shitet per 4000

  Volsvagen Touran .2.0 Nafte. Ngjyre Gri viti 2005 bashke dhe me 4 goma dimerore te reja. cmimi 40

  Kukës 1 prill 14:10
  4.000 €
 • 4 foto
  BMW 520 D
  Vetura

  BMW 520 D

  Bmw 520 D ne gjendje shum te mir teknike vetura gjendet ne kosovë per me shum info mund te na kontak

  Kukës 1 prill 12:18
  10.700 €
 • 5 foto
  vw T5 T6 transporter Shitet
  Vetura

  vw T5 T6 transporter Shitet

  Shitet furgoni i tipit VW T5 T6 viti 2014 2.0 TDI klim para dhe ne kabin mbrapa goma te mira Euro 5

  Kukës 1 prill 12:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Touran 1.9
  Vetura

  Touran 1.9

  Makina esht e ardhur nga jashte me dogane te paguar ne gjendje shum te mir me motorr 1.9 nafte me 6

  Kukës 1 prill 12:16
  3.200 €
 • 9 foto
  Mercedes E220
  Vetura

  Mercedes E220

  E220 CDI AUTOMAT -MOTORRI 220 CDI NAFTE SHUM EKONOMIKE -CLIMA 2 ZONALE -KAMBIO AUTOMATIKE -VITI 20

  Kukës 1 prill 02:42
  4 €
 • 11 foto
  audi a 4 2.7 v6
  Vetura

  audi a 4 2.7 v6

  makina esht ne gjendje shum te mir ,e gatshme per cdo lloj prove ,dokumetat te prera per 1 vit,makin

  Kukës 1 prill 00:21
  11.500 €
 • 3 foto
  shitet ose ndrrohet me ford galaxy
  Vetura

  shitet ose ndrrohet me ford galaxy

  shitet vw volkswagen pasat motorr 1.9 i thjeshte makina eshte me sherbime gjitha te bera kondicjoner

  Kukës 31 mars 23:03
  2.100 €
 • 3 foto
  Opel Zafira -03
  Vetura

  Opel Zafira -03

  Opel zafira me dokumenta te bera deri ne janar 2017 motor 2.2

  Kukës 31 mars 22:34
  2.900 €
 • 10 foto
  OKAZION Shitet BMW Seria 5 E60..
  Vetura

  OKAZION Shitet BMW Seria 5 E60..

  Viti 2003. Ngjyre Blu e Erret Motor 3.0 nafte. Kambio automat ..Disqe alumini 18 me goma te 80% Temp

  Kukës 31 mars 21:25
  4.700 €
 • 9 foto
  okazjon
  Vetura

  okazjon

  .porche panamera viti i prodhimit 2012 ngjyre e zeze...me dokumenta te rregullta dhe targa shqiptare

  Kukës 31 mars 21:25
  25.500 €
 • 4 foto
  okazion
  Vetura

  okazion

  hyundai cr-v 2.2 nafte automat full viti 2014 okazion qmimi i diskutushem makina shitet pa doga

  Kukës 31 mars 21:24
  15.500 €
 • 2 foto
  Audi A6 dizel
  Vetura

  Audi A6 dizel

  Audi A6 1.9 nafte shum ekonomik ne gjendjen shum te mir sherbimet te bera te gjitha .vaj filtra te n

  Tropojë 31 mars 21:17
  3.500 €
 • 5 foto
  VW Golf 3 kabriolet -95
  Vetura

  VW Golf 3 kabriolet -95

  shitet per arsye mosperdorimi pa dokomente.

  Kukës 31 mars 14:55
  600 €
 • 4 foto
  mercedenz - benz 250
  Vetura

  mercedenz - benz 250

  eshte shume e mire ne gjendje motorrike nuk ka nevoje per asnje sherbim , e mbajtur mir letrat i ka

  Kukës 31 mars 13:24
  1.800 €
 • 11 foto
  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03

  Vw Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe 2003 Makina eshte e ardhur nga zvicra Full Opcion Me te gjitha servise

  Kukës 31 mars 11:42
  3.500 €
 • 4 foto
  tropoj
  Vetura

  tropoj

  shitet ml 270 viti 2001 cmimi 3000.ero tel 0692087120

  Tropojë 30 mars 22:37
  3.000 €
 • 5 foto
  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004
  Kamionë

  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004

  shitet kamjoncine, sprinter 313 cdi viti 2004, dopjo kabine me dekomenta deri ne qeshore, e cdoganu

  Has 30 mars 21:01
  8.500 €
 • 1 foto
  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara
  Vetura

  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara

  Makina esht ne gjenddje shum te mir the ekonomike

  Kukës 30 mars 14:47
  1.700 €
 • 2 foto
  RIMORKIO
  Autopjese dhe paisje

  RIMORKIO

  Shitet rimorkio I ardhur nga Gjermania,me letra Ne funksion te mire Me goma te reja,me koshnica

  Kukës 30 mars 13:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz - ML 270
  Vetura

  Mercedes Benz - ML 270

  Shitet Mercedes Benz ML 270 Viti 2004 - Automatik - Diesel Në gjendje të mirë teknike. Për më shumë

  Kukës 30 mars 08:45
  4.000 €
 • 10 foto
  Passat 1.9 tdi (DI) E Kuqe
  Vetura

  Passat 1.9 tdi (DI) E Kuqe

  Shitet Passat fundi 2001, 1.9 TDI (DI) e kuqe, Nafte, kambio Manuale. Kilometra 253000, Vaj filtra t

  Kukës 29 mars 19:01
  2.200 €
 • 5 foto
  GMC Youkon Denali
  Vetura

  GMC Youkon Denali

  Shitet vetura e ardhur nga amerika ne gjendje te rregullt 6.0 benzin 7 ulese full opsione vetura

  Kukës 29 mars 15:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Chrysler
  Vetura

  Chrysler

  shitet vetura chrysler vouager 2.8 diesel automatik me 7 ulese ne gjendje te rrgullt info : +377

  Kukës 29 mars 15:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A6 2.0 naftë Automatik
  Vetura

  Audi A6 2.0 naftë Automatik

  Audi A6 2.0 nafte Automatik ne gjendje perfekte klimatronik lleda para pas navi park assist goma te

  Kukës 29 mars 13:32
  13.500 €
 • 6 foto
  VW Caddy dizel 2007
  Vetura

  VW Caddy dizel 2007

  shitet makina ne gjendje shume te mire me 5 marsha e pa targuar e sjelle nga gjermania cmimi i disku

  Kukës 29 mars 09:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kros
  Motore (mbi 50 cc)

  kros

  shitet full kros 250ccfullkros ne gjendje te rregullt +38345698997

  Has 28 mars 17:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FADROME JCB *NE GJENDJE*
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  FADROME JCB *NE GJENDJE*

  Shitet fadroma Jcb

  Kukës 28 mars 14:09
  6.500 €
 • 0 foto
  PJESE KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.1 D
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.1 D

  PJESE KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.1D GJENDEMI NE KOSOVE.PRISHTINE tel. +38344100141 viber :

  Kukës 28 mars 13:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4
  Vetura

  Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4

  Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Viber

  Kukës 28 mars 13:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  4x dyer dhe gepeku për AUDI A8 D4 2010-
  Autopjese dhe paisje

  4x dyer dhe gepeku për AUDI A8 D4 2010-

  4x dyer dhe gepeku për AUDI A8 D4 2010- Tel : 044 100 141 Viber : +38344100141 #Audi #A8 #D4

  Kukës 28 mars 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr për Kia Sportage 1.7 CRDI 2016-2019
  Autopjese dhe paisje

  Motorr për Kia Sportage 1.7 CRDI 2016-2019

  Motorr për Kia Sportage 1.7 CRDI 2016-2019 2000KM Kemi edhe pjesë tjera për Kia Sportage 2016-2019

  Kukës 28 mars 13:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016
  Vetura

  PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016

  SHES PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 DIZELL 2016 29.000KM GJENDEMI NE KOSOV - PRISHTINE tel.

  Kukës 28 mars 13:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Të gjitha pjesët e trapit për Hyundai Tucson 2016-
  Autopjese dhe paisje

  Të gjitha pjesët e trapit për Hyundai Tucson 2016-

  Të gjitha pjesët e trapit për : Kia Sportage 2016-2019 Hyundai Tucson 2016-2019 Origjinale Tel 044

  Kukës 28 mars 13:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GT FULL
  Vetura

  GT FULL

  Shitet Golf 5 2.0 tdi gt atomatik marrsha ne timon f1 viti 2008 me 161 mij kilometra gjendja prefekt

  Kukës 27 mars 15:26
  3.700 €
 • 8 foto
  BMW 525 M Power 07 Full Extra
  Vetura

  BMW 525 M Power 07 Full Extra

  BMW 535d Paket /// M Power nga fabrika!!! Prodhim Fund Viti 2007, Makina ka pas vetem dy pronar 250,

  Kukës 27 mars 11:49
  8.999 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes S55 V8 640Hp Benzine
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Mercedes S55 V8 640Hp Benzine

  Shitet&Nderrohet Mercedes S55 V8 640Hp Benzine \"CARSLOON\" Designo Fabrike 120.000 KM Origjinal

  Tropojë 27 mars 11:18
  18.000 €
 • 4 foto
  Shes Audi A3 SportBack
  Vetura

  Shes Audi A3 SportBack

  Shitet vetura Audi A3 1.6 Disel SportBack pa dogan viti i prodhimit 2010 Automatik Vetura esht ne g

  Kukës 26 mars 21:44
  6.700 €
 • 4 foto
  Shes Golf VII 7
  Vetura

  Shes Golf VII 7

  Shitet vetura Golf 7 1.6 Disel 230000 Km me liber servici pa dogan viti i prodhimit 2013 manuel Vet

  Kukës 26 mars 21:43
  7.700 €
 • 3 foto
  Mazda 6
  Vetura

  Mazda 6

  Shitet Mazda 6 Benzin, 2.3 me km 130000 e servisuar me rregull e ardhur nga CH gjendja tip top qmimi

  Tropojë 26 mars 13:53
  3.600 €