Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 4 foto
  Bmw 530 per pjese
  Vetura

  Bmw 530 per pjese

  Shiten pjese per bmw 530 nafte vitit 2002

  Lezhë Sot, 06:23
  1 €
 • 7 foto
  Polo 1.9 SDI letra dhjetor OOOOKAZION
  Vetura

  Polo 1.9 SDI letra dhjetor OOOOKAZION

  Shes polon 1.9sdi pa turbo super ekonomike 4.5L/100KM Letrat deri ne dhjetor. Cmimi fiks 1300 euro

  Lezhë Sot, 06:21
  1.300 €
 • 4 foto
  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020
  Vetura

  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020

  Shes karrotrecin me te gjitha dok deri ne mars 2020. Shitet 2.8 milion

  Lezhë Sot, 06:20
  2.800 Lek
 • 2 foto
  FIAT PUNTO 2003  1000 ERO
  Vetura

  FIAT PUNTO 2003 1000 ERO

  shitet FIAT PUNTO 2003 ne gjendje shum te mir eshte me letra Shqiptare duhet ti bani rregjistrimin k

  Lezhë Sot, 05:04
  1.000 €
 • 12 foto
  Mercedez benz
  Vetura

  Mercedez benz

  C class 2006 220 evo sport avangart full opsion si marshe ne timon plus minus xhama te zinj disje r1

  Kurbin Sot, 03:50
  5.300 €
 • 12 foto
  Ford Transit , Viti 2002 , 2400cc Turbo
  Vetura

  Ford Transit , Viti 2002 , 2400cc Turbo

  Shitet Ford Transit viti 12/10/2002 me motorr 2400cc me turbo te plote dhe 2 te kuqe , ( shume e fuq

  Lezhë Dje, 22:54
  4.900 €
 • 7 foto
  Audi 6 3.0 tdi Quattro viti 2005 automat
  Vetura

  Audi 6 3.0 tdi Quattro viti 2005 automat

  Audi 6 3.0 tdi Quattro viti 2005 automat makina esht nr gjendje perfekte me letra , navigator baxho

  Kurbin Dje, 22:29
  4.800 €
 • 5 foto
  Okazion vogue 3.0 naft
  Vetura

  Okazion vogue 3.0 naft

  Range vog Viti 2006 Km 250.000 Harman kardon Navi Klim Ngrohje

  Lezhë Dje, 22:27
  5.300 €
 • 7 foto
  E320 EVO
  Vetura

  E320 EVO

  E320 evo Viti 2007 Km:270.000 Sensor parkimi Drita bixenon Tapiceri e paster Navigator Xhama te zinj

  Lezhë Dje, 22:27
  6.500 €
 • 4 foto
  MAZDA 3.0 B/GAZ
  Vetura

  MAZDA 3.0 B/GAZ

  Mazda tribute Kamio automatike Benzine gaz 3.0 Motorr amerikan 160.000 km Kondicioner Sistem 4X4 me

  Lezhë Dje, 22:26
  4.000 €
 • 7 foto
  OKAZION A6 3.0TDI
  Vetura

  OKAZION A6 3.0TDI

  Audi a6 Viti 2004 Km:200.000 Sensor parkingu Navigator Ngrohje sedilesh Drita bixenon Klima digjit

  Lezhë Dje, 22:26
  4.700 €
 • 4 foto
  Fiat 500 SPORT 100HP
  Vetura

  Fiat 500 SPORT 100HP

  Fiat 500 Viti 2007 Benzine 1.4 100 kuaj fuqi Panorame Ne gjendje te mire

  Lezhë Dje, 22:26
  3.800 €
 • 9 foto
  Shitet- nderrohet range rover sport 3.6
  Vetura

  Shitet- nderrohet range rover sport 3.6

  Range rover sport viti fund i 2009 motorr3.6 kamjo automatike makina ka 170 mij km origjinale mund t

  Lezhë Dje, 21:40
  1 €
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ ML350 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML350 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDES BENZ ML350 BENZIN-GAZ .MAKINA ESHTE VITI 2006.KA KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUAN

  Lezhë Dje, 20:52
  7.800 €
 • 10 foto
  C'KODIM KASETOFONA MAKINE TE GJITHA TIPET
  Autopjese dhe paisje

  C'KODIM KASETOFONA MAKINE TE GJITHA TIPET

  MUND TE C'KODOJ 95 % E TE GJITHE TIPEVE TE KASETOFONAVE DUKE PERFSHIRE KETU DHE TIPET E REJA ME NAVI

  Lezhë Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ ML320 (jo task luksi) MUNDESI NDERRI
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML320 (jo task luksi) MUNDESI NDERRI

  MERCEDES BENZ ML320ME MOTOR JO ME TAKS LUKSI.MAKINA ESHTE VITI 2005.DHE KA VETEM 228MIJ KM ORIGJINAL

  Lezhë Dje, 20:46
  6.800 €
 • 12 foto
  MERCEDES BENZ S320 (jo taks luksi) MUNDESI NDERRIM
  Vetura

  MERCEDES BENZ S320 (jo taks luksi) MUNDESI NDERRIM

  MERCEDS BENZ S320 DIZEL PA TAKS LUKSI.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA KA VETEM 223MIJ KM ORIGJINALE.K

  Lezhë Dje, 20:45
  9.000 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ S320 (jo taks luksi) MUNDESI NDERRIM
  Vetura

  MERCEDES BENZ S320 (jo taks luksi) MUNDESI NDERRIM

  MERCEDS BENZ S320 DIZEL PA TAKS LUKSI.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA KA VETEM 153MIJ KM ORIGJINALE.K

  Lezhë Dje, 20:45
  10.000 €
 • 10 foto
  MECEDES BENZ E220 BlueEfficiency MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MECEDES BENZ E220 BlueEfficiency MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDES BENZ E-220 BlueEfficiency VITI 2010.MAKINA KA 223MIJ KM.SENCOR PARKIMI.SENDILJE ME NGROHJE

  Lezhë Dje, 20:44
  10.500 €
 • 4 foto
  Shitet Ose Ndrrohet Okazion
  Vetura

  Shitet Ose Ndrrohet Okazion

  Shitet ose ndrrohet opel astra 1.6 benzinet.Cel:0697872772

  Lezhë Dje, 20:32
  1 €
 • 3 foto
  Shes Makine Volvo V40, Viti 2014, 11.000 Euro
  Vetura

  Shes Makine Volvo V40, Viti 2014, 11.000 Euro

  Shitet Makine Volvo V40, Nafte Viti 2014 Kamio Manuale Navi me Touch Konsumi 4.6 litra per 100 Km Ki

  Lezhë Dje, 20:27
  11.000 €
 • 3 foto
  Polo 1.4 tdi
  Vetura

  Polo 1.4 tdi

  Polo 1.4 nalfte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike .. Faj dhe filtra te bera tani Letr

  Kurbin Dje, 20:24
  1.500 €
 • 7 foto
  Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter

  SHitet sprinter 416 viti prodhimit 2004 super gjendje sapo targuar dy muj qe ka ardh nga jasht

  Lezhë Dje, 20:20
  1 Lek
 • 5 foto
  Shitet audi A6 3.0 TDI quattro
  Vetura

  Shitet audi A6 3.0 TDI quattro

  Makina esht e sapo ardhur nga otalia me dogan te paguar gati per targa makina eshte ne gjendje shum

  Lezhë Dje, 20:17
  4.500 €
 • 6 foto
  Cady Super gjendje
  Vetura

  Cady Super gjendje

  Shes caddy me gjitha sherbimet e bera ne kohe nuk i mungon gjeja me e vogel goma te reja makinen e

  Lezhë Dje, 20:13
  2.700 €
 • 4 foto
  Shes fordin viti 2004 pa dokumenta
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes fordin viti 2004 pa dokumenta

  Shes furgonin 8+1 pa dokumenta eshte djeg paketa e injektorit ne super gjendje aktive para

  Lezhë Dje, 19:37
  1.700 Lek
 • 1 foto
  Furgon ford 1,9 viti 2002 i aksidenduar pak
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Furgon ford 1,9 viti 2002 i aksidenduar pak

  Shes furgonin motor 1,9 viti 2002 difrencial para me goma te reja

  Lezhë Dje, 19:35
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Shes minibusin 20+1 viti 98
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes minibusin 20+1 viti 98

  Shitet minibusi ne gjendje te shkelqyer motor 2,5 me letra te prera me kondicioner 20 +1 vende shit

  Lezhë Dje, 19:34
  13.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet kazan 3 e 50 me 2 metra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kazan 3 e 50 me 2 metra

  Shitet kazan me sponta alumini pa vetshkarkim

  Lezhë Dje, 19:31
  600 Lek
 • 4 foto
  Shes iveco vetshkarkuese pa letra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes iveco vetshkarkuese pa letra

  Shes makinen ne gjendje te mire kazan 3 30 me 2 vetshkarkuse ne tre anet pa letra fare cmimi 2000 e

  Lezhë Dje, 19:30
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet autobuzi 28 vendesh me kondicioner
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet autobuzi 28 vendesh me kondicioner

  Shes autobusin ne super gjendje me te gjitha letrat dhe sherbimet e bera mme kondicioner xhama te ha

  Lezhë Dje, 19:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet iveco 2,8 turbo interculer pa dokumentafare
  Kamionë

  Shitet iveco 2,8 turbo interculer pa dokumentafare

  Shes ivekon ne super gjendje viti 98 pa dokumenta fare xhama elektrik dopjogome motori ne super gj

  Lezhë Dje, 19:29
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet iveco 20+1 ska letra fare
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet iveco 20+1 ska letra fare

  Shes ivecon ne gjendje te mire pune pa letra fare motor 2 .5 turbo dere elektrike viti 96 shitet dhe

  Lezhë Dje, 19:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  E320 CDI EVO
  Vetura

  E320 CDI EVO

  Shitet E-class Evo i blere ne gjermani ne Tetor te gjitha sherbimet e bame vaj e filtra te sapo ndrr

  Lezhë Dje, 19:24
  8.800 €
 • 7 foto
  Smarti
  Vetura

  Smarti

  Shitet smart for four me motor nafte 1.5 viti 2004. Makina eshte ne gjendje te shum te mire dhe me l

  Kurbin Dje, 19:24
  3.000 €
 • 3 foto
  SHITET AUDI A4 S-LINE FULL OPTION
  Vetura

  SHITET AUDI A4 S-LINE FULL OPTION

  shitet audi a4 s-line full full option i sapo ardhur nga belgjika me letra per ni vit makina asht n

  Kurbin Dje, 19:24
  8.000 €
 • 12 foto
  Ml 63 AMG viti 2008. Super Full Opsion
  Vetura

  Ml 63 AMG viti 2008. Super Full Opsion

  Shitet Ml 63 AMG origjinale Viti 2008. . Me 206.000 km origjinale .Dogan e paguar i sa po arrdhur.

  Lezhë Dje, 18:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Evo 300 4MATIC
  Vetura

  Evo 300 4MATIC

  SHITET ✅E KLAS 300 4MATIC EVO SERIA W211 ✅F 1 ✅SPORT EDITION LIMITET ✅VITI I PRODHIMIT 200

  Lezhë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC
  Vetura

  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 199.000 km.Viti 2012, Ngjyre e bardhe perle, makina hapet dhe mbyllet

  Lezhë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Citroen saxo 850€
  Vetura

  Citroen saxo 850€

  Shes citroen saxo viti 2000 ne gjendje te mire pune me te gjitha sherbimet e bera . Sapo i eshte nde

  Lezhë Dje, 17:33
  850 €
 • 5 foto
  Okaziooonn Golf 4 Benzine
  Vetura

  Okaziooonn Golf 4 Benzine

  Shitet Golf 4 ne gjendje te mire -Viti 2001 -Kilometra 213102 -Motorri 1.6 Benzine -Kambio manuale

  Lezhë Dje, 17:20
  1.700 €
 • 7 foto
  Nissan Qashqai +2 1.5 dci viti 2011
  Vetura

  Nissan Qashqai +2 1.5 dci viti 2011

  📂Marka :Nissan 📂Modeli :Qashqai +2 📂Motorri :1.5 diesel 📂Km:215.000 📂Kambio:Manual 📂Viti:2011 📂Cmimi

  Lezhë Dje, 16:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes Benz B 180 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz B 180 CDI

  📂Marka :Mercedes Benz 📂Modeli :B 180 CDI 📂Motorri :1998 cc diesel 📂Km:247.000 (origjinale) 📂Kambio:A

  Lezhë Dje, 16:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Benz c200 06 3800€
  Vetura

  Benz c200 06 3800€

  Gati per rruge

  Lezhë Dje, 15:38
  3.800 €
 • 5 foto
  Benz C220 05 3999 euro
  Vetura

  Benz C220 05 3999 euro

  Gjendja perfect

  Lezhë Dje, 15:36
  3.999 €
 • 9 foto
  FIAT BRAVO SPORT 2008 1.9 SUPER OKAZION
  Vetura

  FIAT BRAVO SPORT 2008 1.9 SUPER OKAZION

  Fiat Bravo i vitit 2008 1.9 turbo interculer multijet me 150cv 6 marsha. Tavani esht xham i teri par

  Kurbin Dje, 15:32
  4.400 €
 • 8 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Marka: Golf 5 Forca motorrike: 1.9 Kamjo: manual Karburanti: nafte Viti prodhimit :12/2007 Kilometr

  Mirditë Dje, 14:24
  4.700 €
 • 8 foto
  C 220 CDI 2010. EURO 5
  Vetura

  C 220 CDI 2010. EURO 5

  Makina eshte me dogane te paguar,me 193 mije km,kambio automatike, pilot automatik,sensore parkimi,n

  Kurbin Dje, 14:11
  9.000 €
 • 11 foto
  C KLASS 220 CDI
  Vetura

  C KLASS 220 CDI

  C klas 220 cdi,132 mije km origjinale me liber sherbimesh,kambio automatike,sensore parkimi,navigato

  Kurbin Dje, 14:10
  13.200 €
 • 11 foto
  C 220 cdi sport edition
  Vetura

  C 220 cdi sport edition

  C klass 220 cdi,kambio automatike,viti 2006,feneret xeno,navigator,sedilje me ngrohje,larje feneresh

  Kurbin Dje, 14:10
  5.300 €