Automjete në shitje në Rajoni i Mitrovicës

 • 1 foto
  Shiten kapakat per fellne te audiss
  Autopjese dhe paisje

  Shiten kapakat per fellne te audiss

  Shiten kapakat per fellne te audiss ne gjmedje te mir boj ndrrim me naj sen qe me konvenon

  Mitrovicë Sot, 11:03
  60 €
 • 1 foto
  Fellne e re per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne e re per VW

  Shitet fellne e re e pa perdorur Fellnja ben per Golf 5,6,7,Touran,Shkoda,Seat,Tiguan etj etj Fell

  Mitrovicë Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2013 me dogan
  Vetura

  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2013 me dogan

  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2013 me dogan edhe homologim me klim Ac star stop per info ne tel 049-800-010

  Vushtrri Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan
  Vetura

  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan

  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan me klim AC 235.149 km per info 044-118-128 edhe 049-800-010

  Vushtrri Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Caddy 1.6 TDI Maxi 7 ulse viti 2012
  Vetura

  Vw Caddy 1.6 TDI Maxi 7 ulse viti 2012

  Vw Caddy 1.6 TDI Maxi 7 ulse Viti 2012 Me dogan homologim Senzora parkingu para mbrapa Vet parking

  Vushtrri Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Caddy 1.6 TDI Roncalli viti 2011
  Vetura

  Vw Caddy 1.6 TDI Roncalli viti 2011

  Vw Caddy 1.6 TDI RONCALLI Viti 2011 Me dogan edhe homologim Me Klima automatik Korrikat me nxemje

  Vushtrri Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Caddy 1.6 TDI Maxi viti 2012 me dogan
  Vetura

  Vw Caddy 1.6 TDI Maxi viti 2012 me dogan

  Vw Caddy 1.6 TDI Maxi viti 2012 me dogan homologi 131.500 km me liber servisi Per info ne tel 049-80

  Vushtrri Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Caddy 1.6 TDI Maxi viti 2013 me dogan
  Vetura

  Vw Caddy 1.6 TDI Maxi viti 2013 me dogan

  Vw Caddy 1.6 TDI Maxi viti 2013 me dogan Me klim Ac 193,070 Km me liber servisi Per info ne tel 049-

  Vushtrri Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gome rezerv e re 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Gome rezerv e re 205/55/16

  E pa perdorne

  Mitrovicë Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan
  Vetura

  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan

  Vw Caddy 1.6 Tdi viti 2012 me dogan Per info ne tel 049-800-010 044-118-128

  Vushtrri Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes A cllas 2.0cdi rks
  Vetura

  Mercedes A cllas 2.0cdi rks

  mercedes a cllas 2.0 cdi viti 2007 rks gjendje te rregullt klim tronik tempomat bordkompiuter pulla

  Vushtrri Sot, 10:49
  5.200 €
 • 1 foto
  Fellne per ML me goma tmira
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per ML me goma tmira

  Shiten fellnet per ML

  Mitrovicë Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  205/55/16 me goma tmira
  Autopjese dhe paisje

  205/55/16 me goma tmira

  Shiten gomat me bandasha, gomat m+s

  Mitrovicë Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 5 3.0 2011
  Vetura

  BMW 5 3.0 2011

  SHITET / FULL OPSIONE E ARDHUR NGA *CH

  Mitrovicë Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan
  Vetura

  Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan

  Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 Me dogan Per info 049-800-010

  Vushtrri Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne per Mercedes 225/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes 225/55/R16

  Fellne per Mercedes 225/55/16 Gumat mishelin Per info 049-800-010

  Vushtrri Sot, 10:48
  290 €
 • 5 foto
  Shes ndrroj
  Vetura

  Shes ndrroj

  Shitet apo ndrrohet ford fiesta 1.3 benz,97 viti. Gjendje te rregullte,me regjistrim.

  Mitrovicë Sot, 10:44
  1.550 €
 • 6 foto
  Shitet ndrrohet Fiesta
  Vetura

  Shitet ndrrohet Fiesta

  Shes ford fiesten 1.3 benz 1997. Ndrrim me dizell.

  Mitrovicë Sot, 10:44
  1.300 €
 • 6 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Skënderaj Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  • Blejm Gjitha Veturat Pa Dogan ose RKS 2000-2019✅
  Vetura

  • Blejm Gjitha Veturat Pa Dogan ose RKS 2000-2019✅

  Blejm

  Vushtrri Sot, 10:37
  18.000 €
 • 8 foto
  Regal Dadyv raptor - motorr 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Regal Dadyv raptor - motorr 125cc

  Motorri osht ne gjendje shum te mire ka ardh nga Finlanda dhe nuk ka asnje defekt po thuajse i ri, 1

  Vushtrri Sot, 10:33
  1.400 €
 • 4 foto
  Taureg 5.0 Dizel Rks 6 muaj
  Vetura

  Taureg 5.0 Dizel Rks 6 muaj

  shes kerin ne gjendje shum tmir per ma shum info

  Mitrovicë Sot, 10:18
  4.600 €
 • 8 foto
  VW TIGUAN 2.0 Aut.DSG *Led*2014
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 Aut.DSG *Led*2014

  Shitet VW TIGUAN 2.0 Aut.DSG *Led*2014 Vushtrri- afer Mobilerisë “Star” Tel:045 166 060, 044 16

  Vushtrri Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Grand skuter shum ne gjendje te mir ME DOGAN
  Motore (mbi 50 cc)

  Grand skuter shum ne gjendje te mir ME DOGAN

  shes grand skuter shum ne gjendje te mir teknike me dogan te paguar per me shum na kon ne ket nr 04

  Mitrovicë Sot, 09:54
  750 €
 • 11 foto
  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd 110kw 150ps
  Vetura

  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd 110kw 150ps

  Shitet Alfa Romeo 159, 1.9Jtd , Viti 2006, Ngjyre e kuqe metalike Abs. Esp, Asr, Air bega, Klimatron

  Mitrovicë Sot, 09:52
  4.999 €
 • 8 foto
  Mercedes C220 Automatik RKS
  Vetura

  Mercedes C220 Automatik RKS

  Shitet Mercedes c220 Dissel 2.2 Klimatronik Komanda ne vallon Tempomat 4x Xhama me rrym Centrall

  Vushtrri Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF VII 2.0 TDI DSG BMT AUTOMATIK
  Vetura

  GOLF VII 2.0 TDI DSG BMT AUTOMATIK

  ..

  Vushtrri Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Passat 2.0 TDI DSG BMT 2012
  Vetura

  Passat 2.0 TDI DSG BMT 2012

  AUTOSALLON”ELHAMI” Passat 2.0 TDI DST BMT 2012 AUTOMATIK KLIM ABS ESP GJAMAT ME RRYME PASQURE

  Vushtrri Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX 2011
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX 2011

  Shes opel corsa 1.3 ecoflex me gjendje te mir te kaluara ka 124.000 me liber servisi dy qelsa ulse m

  Vushtrri Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet ndrrohet passati 1 vit rks
  Vetura

  shitet ndrrohet passati 1 vit rks

  shes ose ndrroj pasat 2.0 fund 2005 gjendje shum tmir pa as nje defekt ose grrith qe dy vite nks

  Vushtrri Sot, 09:46
  5.800 €
 • 12 foto
  MINI COOPER FACELIFT
  Vetura

  MINI COOPER FACELIFT

  Shes mini cooper 1.6 benzin viti 2007 FaceLift. Ka gjendjen shume te mire dhe nuk ka nevoj per inves

  Mitrovicë Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opell vekter 1.9
  Vetura

  Opell vekter 1.9

  Shitet opell vektra 1.9 dizell motorrin ekotek viti 2004 rexhistrim 11 muj me pulla vollon ngjendje

  Vushtrri Sot, 09:34
  3.300 €
 • 4 foto
  Pumpa e hidrolikut
  Autopjese dhe paisje

  Pumpa e hidrolikut

  Pumpa e hidrolikut per vollon Mercedes Benz E 220 W210 2001-2002 diesel origjinale eshte ne gjendj

  Vushtrri Sot, 09:34
  70 €
 • 6 foto
  Mercedes benz 817
  Kamionë

  Mercedes benz 817

  Shitet mercedes 817 viti prodhimit 96 i sapo ardhur nga gjermanija me dogan tpaguar ne xhendje extr

  Mitrovicë Sot, 09:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opel kadet gsi 2.0 16v
  Vetura

  Opel kadet gsi 2.0 16v

  Shitet opel kadet gsi 2.0 16v ne gjendje perfekte

  Mitrovicë Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pezho partner 1.6hdi 2006
  Vetura

  Pezho partner 1.6hdi 2006

  Shes dje ndrroj pezho partner 1.6 hdi viti 2006 ne gjendje teknike shum te mir i regjistruar RKS i

  Vushtrri Sot, 09:06
  2.500 €
 • 5 foto
  Shes Veturen Hyundai i30
  Vetura

  Shes Veturen Hyundai i30

  Pajisjet e mëtutjeshme: Vetura ka 92658KM ABS CD player Bllokimi qendror Dritaret elektrike ESP im

  Mitrovicë Sot, 09:04
  7.000 €
 • 6 foto
  Shes veturen BMW
  Vetura

  Shes veturen BMW

  Shitet vetura BMW 116diesel vetura eshte e ardhur nga jasht dhe eshte ne gjendje te rregullte teknik

  Mitrovicë Sot, 09:03
  11.200 €
 • 1 foto
  Trotinet per femij
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Trotinet per femij

  Shitet Trotinet

  Mitrovicë Sot, 09:02
  70 €
 • 7 foto
  Federa per opel zafira "A"
  Autopjese dhe paisje

  Federa per opel zafira "A"

  Shiten federat e amortizerit t ri n paket pa perdor jan dy copa qmimi 40 euro. Per opel zafira "A".

  Mitrovicë Sot, 09:01
  40 €
 • 11 foto
  Opel zafira
  Vetura

  Opel zafira

  Shitet vetura opel zafira e ardhur nga zvicrra. Viti i prodhimit 2008. Motorri 1.9 cdti.110 kw 150 p

  Mitrovicë Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mbules bagazhi opel zafira B
  Vetura

  Mbules bagazhi opel zafira B

  Shitet Mbules bagazhi per "OPELL ZAFIRA ,B," Eshte shum e rujtne. Kontakt nga ora 10:00 deri 22:00.

  Mitrovicë Sot, 08:52
  70 €
 • 5 foto
  Shitet Cotroeni Benzin-Klim-06-Një vit regjistrim
  Vetura

  Shitet Cotroeni Benzin-Klim-06-Një vit regjistrim

  Shitet Citroen Xara funde-05-06 vitit motorri -2,0 si dhe gati nje vit regjistrim posedon Bord kompj

  Vushtrri Sot, 08:40
  1.900 €
 • 5 foto
  Shitet mercedesi automatik dizel 1vit regjistrim
  Vetura

  Shitet mercedesi automatik dizel 1vit regjistrim

  Shitet mercedesi full opsion gjendje prefekte serviset e kryera klim tempomat 300 dizel vetura osht

  Vushtrri Sot, 08:38
  2.900 €
 • 5 foto
  Shitet golf 4 1.9sdi 2004 rks
  Vetura

  Shitet golf 4 1.9sdi 2004 rks

  Shitet golf 4 gjendje prefekte serviset te kryera guma treja Klim funkcionale meni fjal vetura osh

  Vushtrri Sot, 08:36
  4.300 €
 • 6 foto
  Opel Astra 1.9 CDTI
  Vetura

  Opel Astra 1.9 CDTI

  Shitet vetura Opel Astra 1.9 CDTI viti 2005 ,vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon klimatronit

  Mitrovicë Sot, 08:33
  4.500 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 TDI dsg 2011
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI dsg 2011

  Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE Automatik Dsg Viti i prodhimit 2011 pa dogan ne gjendje shum te mir tel vi

  Mitrovicë Sot, 08:24
  6.000 €
 • 5 foto
  Golf 6 ---VITI--- 10-09-2012
  Vetura

  Golf 6 ---VITI--- 10-09-2012

  Shes golf VI 1.6 TDI-i te kuqe viti 10-09-2012 me kilometra 180084 posedon liber servisi me klim tem

  Mitrovicë Sot, 08:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012

  Shes golf VI 1.6 TDI-i te kuqe viti 10-09-2012 me kilometra 187000 posedon liber servisi me klim tem

  Mitrovicë Sot, 08:15
  9.900 €
 • 1 foto
  Citroen c5 URGJENT
  Vetura

  Citroen c5 URGJENT

  Shitet vetura diezel citroen c5 2.2 hdi excluzive modeli i vitit 2002 klm tronik abs esp cd senzor p

  Vushtrri Sot, 08:15
  Me Marrveshje