Automjete në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 0 foto
  PEUGEOT 307 HDI 2.0,PANORAME,,RKS 8 MUAJ,2003
  Vetura

  PEUGEOT 307 HDI 2.0,PANORAME,,RKS 8 MUAJ,2003

  Shitet peugeot 307 dizell2.0 ne gjendje shume te mire teknike dhe optike,i rexhistruar edhe 8 muaj,m

  Prishtinë Sot, 08:15
  3.300 €
 • 11 foto
  VV PASSAT 2.0TDI HGJLINE VITI 2013
  Vetura

  VV PASSAT 2.0TDI HGJLINE VITI 2013

  PASSAT 2.0 TDI VITI 2013 HGJLINE LLED PARA LLED MRAPA FULL OPSION ME DOGAN HOMOLIGIM PER INFO NA

  Prishtinë Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punojmë me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë me bager

  Bëjme hapjen e kanalave Rrenimin e shtepive Dhe Transport

  Prishtinë Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENXH ROVER 2.7 HSE FULL OPSION VITI 2007
  Vetura

  RENXH ROVER 2.7 HSE FULL OPSION VITI 2007

  RENXH ROVER 2.7 HSE VITI 2007 QUATTRO KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT ULSE NXEMJE PARA MRAPA ULSET LIKU

  Prishtinë Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFE VITI 2007
  Vetura

  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFE VITI 2007

  AUDI A8 3.0 TDI VITI 2007 QUATTRO FACELIFE LLED MRAPA CD AUX JUZBI NAVI FULL OPSION I DOGANUAR NE

  Prishtinë Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 120.2.0D FACELIFE VITI.2007
  Vetura

  BMW 120.2.0D FACELIFE VITI.2007

  BMW 120 2.0.D VITI.2007 KLIM. ABS.ESP TEMPOMAT B.KOJUTER I.SERVISUM.KOMPLET I.DOGANUAR NE RKS GOMA.

  Prishtinë Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUDI A4 2.0 TDI 6SHPESJI VITI 2006
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI 6SHPESJI VITI 2006

  AUDI A4 TDI 2.0 TDI VITI 2006 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B,KOJUTER SENON BIG SENON GOMA TREJA I SER

  Prishtinë Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Audi A3 1.6 tdi 77kw 110ps Viti 2014 Km 187521 Sportbeck Model Lled para& mbrapa Drita xenon,bi

  Prishtinë Sot, 08:14
  13.800 €
 • 7 foto
  Mercedes c200
  Vetura

  Mercedes c200

  Shes mercedes c200 cdi viti i prodhimit 2008 esht shum n gjendje t mir teknike dhe i rujshem si mren

  Prishtinë Sot, 08:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punojmë me Bagera Dhe Transport
  Kamionë

  Punojmë me Bagera Dhe Transport

  Kryejmë keto sherbime Rrmihjen e kanallave Rrëzimin e shtepive Transport

  Prishtinë Sot, 08:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A3 2.0 TDI SPORTBEC VITI 2005
  Vetura

  AUDI A3 2.0 TDI SPORTBEC VITI 2005

  AUDI A3 2.0 TDI 103 KW 140 PS VITI 2005 SPORTBEC KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT LLED MRAPA SENON DRITA

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 530D 3.0D FACELIFE VITI 2009
  Vetura

  BMW 530D 3.0D FACELIFE VITI 2009

  BMW 530D 3.0D 224 PS VITI 2009 AUTOMATIK FACELIFE KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER ULSET LIKUR

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES C KLASS 220 CDI BLYFFICENT VITI 2010
  Vetura

  MERCEDES C KLASS 220 CDI BLYFFICENT VITI 2010

  MERCEDES C KLASS 220 CDI VITI 2010 6 SHPESJI BLYFFICENT KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER NAVI

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW X1 2.0d SERIA 23D X_DRIVE VITI 2011
  Vetura

  BMW X1 2.0d SERIA 23D X_DRIVE VITI 2011

  BMW 2.0D VITI 2011 X_DRIVEE AUTOMATIK TIPTEONIK KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER ULSET NXEMJ

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Pickup Opel Combo
  Vetura

  Shes Pickup Opel Combo

  Opel Combo 1.3 cdti dizel 2008 Pickup I importuar nga Suedia dhe i doganuar ne muajin gusht 2018 me

  Prishtinë Sot, 08:13
  3.500 €
 • 11 foto
  AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO VITI 2012
  Vetura

  AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO VITI 2012

  AUDI Q7 3.0TDI 224PS VITI 2012 QUATTRO KLIM TRONIK ABS ESP.TEMPOMAT B.KOJUTER ULSET LIKUR ULSET MA

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bager bejm hapjen e kanalev rrafshime te orrev prshjen e shtepijav

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A4 2.0 TDI FULL OPSION VITI 2005
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI FULL OPSION VITI 2005

  AUDI A4 2.0 TDI VITI 2005 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER PERDE MRAPA ULSET ME NXEMJE I SERVIS

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005
  Vetura

  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005

  PEUGEOT 307 1.6 HDI VITI 2005 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT ULSET ME.NXEMJE GOMA.TREJA I.SERVISUM KOM

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES ML270 CDI 7 ULSE VITI 2003
  Vetura

  MERCEDES ML270 CDI 7 ULSE VITI 2003

  MERCEDES ML270 CDI VITI 2003 7 ULSE KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B,KOMJUTER ULSET NXEMJE ULSET LIKUR

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI Q7 3.0TDI S_LINE VITI 2007
  Vetura

  AUDI Q7 3.0TDI S_LINE VITI 2007

  AUDI Q7 3.0TDI VITI 2007 S_LINE KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT KAMER MRAPA SENZOR PARKINGU ULSET ANTIL

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW 320D 2.0D FACELIFE VITI 2007
  Vetura

  BMW 320D 2.0D FACELIFE VITI 2007

  BMW 320D 2.0 D VITI 2007 FACELIFE KLIMTRINIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER. SENON BIG SENON KOMANDA TIN

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport

  Punojmë me Bager

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES ML320 CDI 4MATIC VITI 2006
  Vetura

  MERCEDES ML320 CDI 4MATIC VITI 2006

  MERCEDES ML320 CDI VITI 2006 4MATIC KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER SENZOR PARKINGU. ULSET NXE

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X5 3.0D PANORAM VITI 2008
  Vetura

  BMW X5 3.0D PANORAM VITI 2008

  BMW X5 3.0D VITI 2008 KLIMTRONIK PANORAM ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER ULSET NXEMJE ULSET LIKUR SENO

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW X3 3.0 D AUTOMATIK VITI 2005
  Vetura

  BMW X3 3.0 D AUTOMATIK VITI 2005

  BMW X3 3.0 D AUTOMATIK XDRIVE 4×4 KLIM.TRONK ABS ESP TEMPOMAT BORDKONJUTE NAVI TMADH PANORAM SENON

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  FIAT DUCATO 2.2.JTD KLIM VITI.2008
  Vetura

  FIAT DUCATO 2.2.JTD KLIM VITI.2008

  FIAT DUCATO 2.2 JTD VITI 2008 KLIM A.C ABS.ESP DRITARET ELWKTRIKE CENTRALL I.SERVISUM.KOMPLET I.DOG

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe min bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe min bager

  Punojm me bagera me skip dhe mini bager bejm prishjet e shtepijav bejm hapjen e bodrumav kanale te n

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2009
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2009

  AUDI A4 2.0 TDI 105 KW VITI 2009 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER ULSET NXEMJE I SERVISUM KOMPL

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Gollf gtd performanc 204 ps rks full opsion
  Vetura

  Gollf gtd performanc 204 ps rks full opsion

  Vetura eshte ne gjendje prefekte viti 2013 motorri 2.0 tdi 204 ps ndrrusi automatik tiptronik F1 rks

  Prishtinë Sot, 08:11
  15.890 €
 • 7 foto
  Peugot 3008 1.6 hdi atomatik 2011 rks
  Vetura

  Peugot 3008 1.6 hdi atomatik 2011 rks

  Atomatik tiptronik shpeci timon 1.6 hdi klima tronik full full rks qmimi 6700 evro tel 045 460 760

  Prishtinë Sot, 08:11
  6.700 €
 • 11 foto
  Audi a4 1.8 tsfi 2010 rks
  Vetura

  Audi a4 1.8 tsfi 2010 rks

  Audi a4 1.8 tfsi benzin klima tronik navi lleda para mrapa rks liber te servisi 3 qelca 4 gomat e re

  Prishtinë Sot, 08:11
  6.900 €
 • 9 foto
  Kamion MAN 3 aks 26 372 miller kiper viti 93
  Kamionë

  Kamion MAN 3 aks 26 372 miller kiper viti 93

  shes kamion MAN 3 aks miller kiper 26 372 viti 93. i regjistruar RKS ne gjendje shume te mire i gaq

  Prishtinë Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me mini bager bagera te mdhaj dhe skip hapum podruma hapum kanale prishum shtepija te vjetra

  Prishtinë Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punojmë me Mini Bagera
  Kamionë

  Punojmë me Mini Bagera

  Punojmë me Mini Bagera

  Prishtinë Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kuk per audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Kuk per audi A3

  Shes kuk per audi A3 kuka osht me qels e hjek e ngjet kur don vetem per audi ......... opel astra o

  Prishtinë Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet VW T5 Transporter
  Vetura

  Shitet VW T5 Transporter

  Shitet T5 transporter, 1.9 TDI, ne gjendje te rregullt.

  Prishtinë Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  X3 dizell 3.0 automatik rks 3 muj full opsion
  Vetura

  X3 dizell 3.0 automatik rks 3 muj full opsion

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt viti 11.10.2004 motorri 3.0 dizell ndrrusi automatik tiptronik

  Prishtinë Sot, 08:10
  6.500 €
 • 10 foto
  Taureg 3.0 tdi 4x4 automatik 2012 rks
  Vetura

  Taureg 3.0 tdi 4x4 automatik 2012 rks

  Vetura edhte ne gjendje prefekte viti 05.06.2012 motorri 3.0 automatik tiptronik rks i skaduar posed

  Prishtinë Sot, 08:10
  16.500 €
 • 9 foto
  A clas 2.0 cdi viti 2005 rks 7 muj klim funksional
  Vetura

  A clas 2.0 cdi viti 2005 rks 7 muj klim funksional

  Vetura eshte gjithqka ne rregull viti sakt 2005 regjistrimi i par 2007 mujt 10 motorri 2.0 dizell cd

  Prishtinë Sot, 08:09
  4.550 €
 • 6 foto
  --->Shitet, ndrrohet Audi A8 3.0 <---
  Vetura

  --->Shitet, ndrrohet Audi A8 3.0 <---

  Audi A8 3.0 dizel Viti 2007 Gjendja e mir asni vrejtje. Perveç lekures kah shoferi pak e shqyer. As

  Prishtinë Sot, 08:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bmw 320 dizell 2007 rks 1 vit
  Vetura

  Bmw 320 dizell 2007 rks 1 vit

  Vetura eshte ne gjendje prefekte ne emer tim qe tri vite viti 20.12.2007 dizell 2.0 ndrrusi automati

  Prishtinë Sot, 08:09
  8.250 €
 • 11 foto
  Nisan dizell 2.0 viti 2000 me klim rks 7 muj
  Vetura

  Nisan dizell 2.0 viti 2000 me klim rks 7 muj

  Vetura eshte ne gjendje prefekte viti sakt 2000 dizell 2.0 manual 5 shpejtsi regjistrim 20.03.2020 4

  Prishtinë Sot, 08:09
  2.150 €
 • 10 foto
  Shitet Bmw X1 - Automatik - X drive - 2012
  Vetura

  Shitet Bmw X1 - Automatik - X drive - 2012

  Shitet Bmw X1 2.0 disel Viti i prodhimit - 2012 Motori 2.0 diesel Modeli 18/d - Xdrive (4x4) Nder

  Prishtinë Sot, 08:09
  12.500 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 81 KW VITI 12.2009
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 81 KW VITI 12.2009

  Shes golf 6 i sapo ardhur nga gjermania 2.0 tdi 81 kw viti 12.2009 vetura posedon klimatronik abs es

  Prishtinë Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Audi Q7 - S/ Line - Facelift
  Vetura

  Shitet Audi Q7 - S/ Line - Facelift

  Shitet Audi Q7 - S/Line - Facelift Viti i Prodhimit - 12.2008 model -2009 Motori 3.0 TDI - 240 pss N

  Prishtinë Sot, 08:08
  15.500 €
 • 8 foto
  golf 2 dizell fabrikisht rks 5 muj
  Vetura

  golf 2 dizell fabrikisht rks 5 muj

  shes golf 2 dizell fabrikisht centrall shiber funksjonal4 goma treja regjistrim 5 muj perkthimi i me

  Prishtinë Sot, 08:08
  900 €
 • 3 foto
  Bagera skip mini bager dhe transport
  Kamionë

  Bagera skip mini bager dhe transport

  Punë me bagera skip transport bejm prishjen e shtepiave hapjen e bodrumave kanale rrym ujë kanalizim

  Prishtinë Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 2.0TDI DSG SINTRONIK S_LINE VITI 2013
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDI DSG SINTRONIK S_LINE VITI 2013

  AUDI A3 2.0 TDI 125KW 170 PS VITI 20.12. 2012 DSG SIMTRONIK S_LINE LLED PARA LLED MRAPA KLI TRONIK S

  Prishtinë Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005
  Vetura

  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005

  VV CECYY 1.9 SDI VITI 2005 KLIM A.C ABS ESP I SERVISUM KOMPLET I DOGANAUR 1 VIT RKS PER MA SHUM NA

  Prishtinë Sot, 08:07
  Me Marrveshje