Automjete në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 11 foto
  Audi A4 2.0Tdi 2015
  Vetura

  Audi A4 2.0Tdi 2015

  Shitet Vetura Audi A4 2.0Tdi viti 2015 automatik e sapo doganuar ne gjendje shum te mir per me shum

  Prishtinë Sot, 08:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 2.0Tdi Rline 2016 FullOpsione
  Vetura

  Passat 2.0Tdi Rline 2016 FullOpsione

  Shitet Vetura Passat 2.0Tdi Rline Viti i prodhimit 2016 me dogan tabela i sapo ardhur nga gjermani v

  Prishtinë Sot, 08:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 2.0tdi 140ps Automatic dsg 11/2009 nga CH
  Vetura

  Passat 2.0tdi 140ps Automatic dsg 11/2009 nga CH

  shitet Passat 2.0tdi 140ps Automatic dsg me 205123km me liber servisi te garantume, klimtronic funk

  Prishtinë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Fushë Kosovë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Navigation per golf 5,,Passat ,Touran
  Autopjese dhe paisje

  Navigation per golf 5,,Passat ,Touran

  shitet radio navigation ne gjendje teknike perfekte, i I lexon cd, bej edhe montimin 045800031

  Prishtinë Sot, 08:27
  125 €
 • 5 foto
  Jetta 2.0 viti 2013 e doganuar
  Vetura

  Jetta 2.0 viti 2013 e doganuar

  Shitet jetta 2.0 dizel viti 2013 235.000 tkalume me garancion 6 shpejtsi posedon klima panoram karri

  Podujevë Sot, 08:27
  8.950 €
 • 11 foto
  BMW 118d diesel automatik 2010 164.000km pa dogan
  Vetura

  BMW 118d diesel automatik 2010 164.000km pa dogan

  BMW 1 series 118d Diesel FACELIFT 2010 Automatik 164.000km E POSA ARDHUR NGA ZVICRA 🇨🇭 NE GJENDJE

  Prishtinë Sot, 08:27
  6.950 €
 • 9 foto
  Bmw X3 3.0d Xdrive 2012
  Vetura

  Bmw X3 3.0d Xdrive 2012

  Shitet Bmw X3 3.0d Xdrive viti 2012 Automatik me dogan i sapo ardhur nga zvicra🇨🇭 Pa as nje investim

  Prishtinë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ A CLASS 180 CDI AUTOMATIK 2009
  Vetura

  MERCEDES BENZ A CLASS 180 CDI AUTOMATIK 2009

  MERCEDES BENZ A CLASS 180 CDI AUTOMATIK 2009 NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA GJERM

  Prishtinë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Turbin Per Golf 4 Tdi 66 Kw 90 ps
  Autopjese dhe paisje

  Turbin Per Golf 4 Tdi 66 Kw 90 ps

  Turbin Per Golf 4 1.9 tdi 66 kw 90 ps ne gjendje te mire me garancion +38344427061

  Prishtinë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maska per Motorr Golf 4 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Maska per Motorr Golf 4 1.9 tdi

  plastika per motorr te golf 4 1.9 tdi Viber +38344427061

  Prishtinë Sot, 08:27
  15 €
 • 5 foto
  VW POLO GTI CUP EDITION 180 PS +CHIP VITI:2008
  Vetura

  VW POLO GTI CUP EDITION 180 PS +CHIP VITI:2008

  VW POLO GTI CUP EDITION 180 PS +CHIP TUNING VITI:2008 NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR

  Prishtinë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9

  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9 66Kw Viti 2000 Ne Gjendje Te mire

  Prishtinë Sot, 08:27
  340 €
 • 9 foto
  Audi A7 3.0Tdi 2011 Sline
  Vetura

  Audi A7 3.0Tdi 2011 Sline

  Shitet Audi A7 3.0Tdi viti 2011 S line automatik me dogan te paguar ne gjendje shum te mir per me sh

  Prishtinë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....
  Vetura

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.......... Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe

  Prishtinë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 7 RABIT TDI
  Vetura

  GOLF 7 RABIT TDI

  SHITET GOLF 7 RABIT, VITI 05.2015, MOTORI 1.6 TDI (105 PS), 206.000 KM, PULLA NË TIMON, AUTO HO

  Prishtinë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PASSAT 3 BE 2002 /1.9 TDI HINGLINE FULL OPSJONE
  Vetura

  PASSAT 3 BE 2002 /1.9 TDI HINGLINE FULL OPSJONE

  Passat

  Lipjan Sot, 08:26
  4.399 €
 • 11 foto
  SEAT LEON 2.0 TDI 2009 182.000km
  Vetura

  SEAT LEON 2.0 TDI 2009 182.000km

  SEAT LEON 2.0 TDI 2009 182.000km NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE I RUAJTUN BRENDA DHE JAS

  Prishtinë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bmw X3 2.0d Xdrive 2011
  Vetura

  Bmw X3 2.0d Xdrive 2011

  Shitet Vetura Bmw X3 2.0d viti 2011 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir per me shum na kontakt

  Prishtinë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A3 1.6Tdi 2015 Automatik
  Vetura

  Audi A3 1.6Tdi 2015 Automatik

  Shitet Vetura Audi A3 1.6Tdi 2015 Automatik me dogan te paguar ne gjende shum te mir pa as nje inves

  Prishtinë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  krill per passat 3c 2005-2010
  Autopjese dhe paisje

  krill per passat 3c 2005-2010

  shitet krilla per pasata ne gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 08:26
  35 €
 • 11 foto
  Bmw 520d 2015
  Vetura

  Bmw 520d 2015

  Shitet Bmw 520d viti 2015 automatik me dogan te paguar i sapo ardhur prej gjermanis pa as nje invest

  Prishtinë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Koke e Motorrit Golf 4 Tdi 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Koke e Motorrit Golf 4 Tdi 1.9

  Koke e Motorrit Per Golf 4 Tdi 1.9 Viti 2000 ne gjendje te mire Viber +38344427061

  Prishtinë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Renault 2.5 dci Automatik 97000km ME KLIM ME DOGAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Renault 2.5 dci Automatik 97000km ME KLIM ME DOGAN

  RENAULT MASTER 2.5 DCI AUTOMATIK 97.000KM ME KLIM NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA

  Prishtinë Sot, 08:26
  10.500 €
 • 11 foto
  GOLF GT 2.0 TDI 2006 ME 125 KW DSG
  Vetura

  GOLF GT 2.0 TDI 2006 ME 125 KW DSG

  SHITET GOLLFI DSG 2.0 TDI GT ME 125 KW 2006 RKS 8 MUJ KLIMATRONIK DRITARE ME RRYM CENTRAL DY QELSA

  Lipjan Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CITROEN C 4 HDI 1.6 VITI 2006 SUPER GJENDJE
  Vetura

  CITROEN C 4 HDI 1.6 VITI 2006 SUPER GJENDJE

  Citroeni ka gjendje tmir Hargjime shum te vogla 1.6 hdi viti 2006 Rks 4 muj klimen funksjonale goma

  Lipjan Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CITROEN C5 3.0 HDI BITURBO 241 PS AUTOMATIK
  Vetura

  CITROEN C5 3.0 HDI BITURBO 241 PS AUTOMATIK

  CITROEN C5 3.0 BI-TURBO HDI 2010 AUTOMATIK FULL EXTRA,NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE,I POSA ARDHUR

  Prishtinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Blejm Vetura Auto shala Kosove 24hr Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2

  Obiliq Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Fushë Kosovë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Gllogoc Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne me goma veres 15, Golf 6,7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma veres 15, Golf 6,7

  shiten fellnet me goma veres 195/65/15 ta balancuara nuk dridhin.”, montohen ne Touran Golf 5,6,7

  Prishtinë Sot, 08:25
  275 €
 • 11 foto
  CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 2012 77.000km RKS
  Vetura

  CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 2012 77.000km RKS

  CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 2012 77.000km RKS NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE POSEDON:navigacion touc

  Prishtinë Sot, 08:25
  4.700 €
 • 9 foto
  Golf VI 1.6Tdi Dsg 2011
  Vetura

  Golf VI 1.6Tdi Dsg 2011

  Shitet Vetura Golf VI 1.6Tdi Highline Automatik viti 2011 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir

  Prishtinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opel Astra 1.7 Dizel Eco-flex
  Vetura

  Opel Astra 1.7 Dizel Eco-flex

  * sapo importuar nga Gjermania * viti 2009 * km e garantuara me liber servisi * tempomat * 6 shpejte

  Prishtinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION

  •Viti i Prodhimit: 2012/model 2013 •Marshi i shpejtësive: Automatik DSG(7 shpejtësi) •Terheqj

  Prishtinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW-116 D 2.0- 2013
  Vetura

  BMW-116 D 2.0- 2013

  * Regjistrimi i pare ne Kosove * Km te garantuara * Pasqyre elektronike * Alufellne * ABS/Airbag * K

  Prishtinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Touran 2.0TDI VITI FUND 2007 rks 1 vit
  Vetura

  Touran 2.0TDI VITI FUND 2007 rks 1 vit

  Shitet tourani 2.0tdi viti 140ps Automatik Dsg 6 shpejtsi, klimatronik funksionale, abs, esp, vebast

  Prishtinë Sot, 08:25
  6.900 €
 • 7 foto
  Opel Astra 1.7Cdti 2012
  Vetura

  Opel Astra 1.7Cdti 2012

  Shitet Opel Astra 1.7Cdti manual viti 2012 me dogan te paguar 216.000km e sapo ardhur nga gjermania

  Prishtinë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 DIZELL AUTOMATIK 2010
  Vetura

  MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 DIZELL AUTOMATIK 2010

  Shitet dhe nderrohet Mitsubishi Outlander 2.2 Dizell 4x4 Automatik Viti 11.2010 Sapo ardhur nga Zvic

  Prishtinë Sot, 08:24
  7.500 €
 • 7 foto
  Caddy 1.4 Benzin 2003
  Vetura

  Caddy 1.4 Benzin 2003

  Sapo arshur nga Zvicrra Gjendje te mir teknike Prishtine Tel. 044207526

  Prishtinë Sot, 08:24
  1.350 €
 • 7 foto
  FORD TOURNEO CONECT 1.8 TDCI 2004 5 ULSE ME KLIM
  Vetura

  FORD TOURNEO CONECT 1.8 TDCI 2004 5 ULSE ME KLIM

  Sapo ardhur nga Zvicrra Gjendje shum te mir Prishtine Tel. +38344207526

  Prishtinë Sot, 08:24
  2.250 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24H
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24H

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Podujevë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENAULT MEGANE 1.9 DCI 2004 RKS
  Vetura

  RENAULT MEGANE 1.9 DCI 2004 RKS

  Shitet dhe nderrohet Renault Megane 1.9 dci Viti 2004 rks 10 muaj Gjendje shum te mir Prishtine Inf

  Prishtinë Sot, 08:24
  3.000 €
 • 3 foto
  Audi A3 2.0 TDI S-Tronic 2010 rks
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI S-Tronic 2010 rks

  Gjendje extra extra te mir Gjitha serviset e kryera Vetur personale ... Prishtine informata Facebo

  Prishtinë Sot, 08:24
  1 €
 • 7 foto
  OPEL ASTRA G BENZIN 1.6 ECOTEK 1998 VITI
  Vetura

  OPEL ASTRA G BENZIN 1.6 ECOTEK 1998 VITI

  Shitet opell astra g benzin 1.6 rks deri fund viti Me klim 1998 044 999 459

  Lipjan Sot, 08:24
  1.950 €
 • 7 foto
  Passat 3C 2.0Tdi 2009
  Vetura

  Passat 3C 2.0Tdi 2009

  Shitet Passat 3C 2.0Tdi 2009 manual me dogan i sapo ardhur nga gjermania per me shum na kontaktoni 0

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Radio mp3, Touran, Golf, Polo, Caddy nga zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Radio mp3, Touran, Golf, Polo, Caddy nga zvicrra

  shitet radio ne gjendje shum te mir teknike, i lexon cd, posedoj kodin po ashtu bej edhe montim 0458

  Prishtinë Sot, 08:24
  45 €
 • 6 foto
  Golf 7 Rline
  Vetura

  Golf 7 Rline

  Golf 7 R Line 2015 2.0 TDI 2015 i Doganuar dhe homologim. Navigacion Tempomat Bord kompjuter Park pi

  Podujevë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  CITROEN C4 1.6 HDI 2009 PA DOGAN
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 HDI 2009 PA DOGAN

  CITROENI I POSA ARDHUR POSEDON : klimtronik,xhamat elektronik,senzor parkingu,komanda n'timon,dogan

  Prishtinë Sot, 08:24
  3.900 €
 • 8 foto
  Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik
  Vetura

  Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik

  Shitet Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik me dogan i ardhur na gjermania ne gjendje te mir per me shum

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje