Automjete në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 4 foto
  Renault Clio 1.4 16v
  Vetura

  Renault Clio 1.4 16v

  Renault clio benzin/gaz motorr 1.4, 16 valvula impianti i gazit i montuar te Eltoni fushkruje para 1

  Tiranë Sot, 06:01
  2.100 €
 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 06:01
  6.500 €
 • 11 foto
  S Class 350 Benzine Super Gjendje Pak Km
  Vetura

  S Class 350 Benzine Super Gjendje Pak Km

  Shitet S Class 350 Benzine Në Super Gjendje Me 136 Mije Km Origjinale Me Targa Te Reja Makina E Sapo

  Tiranë Sot, 06:00
  14.000 €
 • 4 foto
  Mercedes benz sprinter 416 cdi
  Vetura

  Mercedes benz sprinter 416 cdi

  shes sprinter 416 cdi viti 2001 vende 20+1 Gomat e reja me kondicioner shum i mirmbajtur dhe cdo she

  Tiranë Sot, 05:46
  13.000 €
 • 6 foto
  Okazion.
  Vetura

  Okazion.

  E220 Avantgarde CDI. Prerje EVO. EGR elektronike. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Kilometrat

  Tiranë Sot, 05:44
  4.300 €
 • 6 foto
  vw sharan
  Vetura

  vw sharan

  shitet vw sharan nafte me di te kuqe kamja manuale 6 marshe makina disponon clima tronic sendilje me

  Tiranë Sot, 05:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ?MERCEDES 220CDI AUTOMAT VITI2009⭐MUNDESI NDERIM⭐
  Vetura

  ?MERCEDES 220CDI AUTOMAT VITI2009⭐MUNDESI NDERIM⭐

  SHITET MERCEDES BENZ 220CDI EVO AUTOMAT AVANGARD. LETRAT E PRERA PER 1VIT. TE GJITHA SHERBIMET E BER

  Tiranë Sot, 05:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ?OKAZION!!! LAND ROVER DISCOVER AUTOMAT!!!!
  Vetura

  ?OKAZION!!! LAND ROVER DISCOVER AUTOMAT!!!!

  OKAZION LAND ROVER DISCOVER VITI 2003 NAFT AUTOMAT LETRAT E SAPO PRERA . SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA

  Tiranë Sot, 05:31
  7.900 €
 • 10 foto
  ?MERCEDES BENZ S400 FACELIFT LUNGO⚡HYBRID ?
  Vetura

  ?MERCEDES BENZ S400 FACELIFT LUNGO⚡HYBRID ?

  MERCEDES-BENZ S400 FACELIFT 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2010 MODEL USA 158000 KM TE VETAT OPSINE

  Tiranë Sot, 05:07
  20.900 €
 • 11 foto
  ?MERCEDES-BENZ S400 HYBRID VITI 2010?
  Vetura

  ?MERCEDES-BENZ S400 HYBRID VITI 2010?

  ⚡MERCEDES-BENZ S400 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2010 MODEL USA 158000 KM TE VETAT OPSINET ⚡K

  Tiranë Sot, 05:06
  21.900 €
 • 5 foto
  MINI 2010,Sensor parkimi,Kamio Automatik tiptronik
  Vetura

  MINI 2010,Sensor parkimi,Kamio Automatik tiptronik

  Mini Cooper Camden; Navigator i inkorporuar; Sensor parkimi , Transmetuesi automati tipronik, Pilot

  Tiranë Sot, 04:52
  9.800 €
 • 2 foto
  BMW S1000R
  Motore (mbi 50 cc)

  BMW S1000R

  Bmw s1000r viti 2014.ka 13000km.sherbimi i fundit eshte bere ne gjermani.ka abs.tracion control.3 op

  Tiranë Sot, 04:36
  11.000 €
 • 8 foto
  ?????? TOYOTA-OKAZION-VITI 2017-??????
  Vetura

  ?????? TOYOTA-OKAZION-VITI 2017-??????

  Toyota yaris sedan, 1.5l benzin, kamio automat, klima, kamera parkimi, sistem vete frenimi ne rast r

  Tiranë Sot, 04:35
  11.000 Lek
 • 8 foto
  Bmw 320 benzin gaz
  Vetura

  Bmw 320 benzin gaz

  Shitet bmw E46 2.0 benzin gaz impianti i sapoven 3 vjet garanci, viti 2004, manual euro 4.dokumenta

  Tiranë Sot, 03:44
  4.300 €
 • 2 foto
  OKAZION BENZ A CLASS 170 AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION BENZ A CLASS 170 AUTOMAT

  Sedilje me ngrohje , pilot automatik , shum ekonomik. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe i ka doku

  Tiranë Sot, 03:40
  2.300 €
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina Esht Ne gjendje perfekte. Motorri 1.8. Sapo i jan nderruarr. Vaj filtra. Ferrota. Rrip Fazatu

  Tiranë Sot, 03:26
  2.400 €
 • 3 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  Eshte me letra te rregullta, viti 2003 , krah te kundert,ngjyre gri, 4 dyer , 2000 euro

  Tiranë Sot, 03:26
  2.000 €
 • 2 foto
  Makina me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro
  Vetura

  Makina me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro

  Makinat me cmimet me te lira ne treg ... Oferta : VolksWagen Polo 1.4 Nafte Super Ekonomike Golf

  Tiranë Sot, 03:25
  10 €
 • 9 foto
  Mercedes E-Class 2014 Full Extra E63//AMG-LooK
  Vetura

  Mercedes E-Class 2014 Full Extra E63//AMG-LooK

  Mercedes E-Class 220 Blueefficiency 2014 Full Extra LooK 2016 E63//AMG Nr Kontakti Cel&Whatsapp:

  Tiranë Sot, 02:48
  22.000 €
 • 7 foto
  Shitet Range Rover Sport 5.0 Benzine 510 Kuaj Fuqi
  Vetura

  Shitet Range Rover Sport 5.0 Benzine 510 Kuaj Fuqi

  Shitet Range Rover Sport 5.0 Benzine 510 Kuaj Fuqi E Vitit 2010 145.000 Km Origjinale Cmimi:22.000 E

  Tiranë Sot, 02:48
  22.000 €
 • 7 foto
  Ford Fusion 1.4 Nafte 2008 Kamio Manuale
  Vetura

  Ford Fusion 1.4 Nafte 2008 Kamio Manuale

  Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008 Cmimi:3500 Euro Pak I Diskutueshem Nr cel&W

  Tiranë Sot, 02:48
  3.500 €
 • 9 foto
  Audi A6 2014 Kamio Automatike 2.0 Benzine TFSI
  Vetura

  Audi A6 2014 Kamio Automatike 2.0 Benzine TFSI

  Shitet Audi A6 2014 Kamio Automatike 2.0 Benzine TFSI 140.000 Km Cmimi:15.500 Euro Nr Cel:+355692694

  Tiranë Sot, 02:48
  15.500 €
 • 8 foto
  Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale
  Vetura

  Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale

  Shitet Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale Cmimi:1200 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+3556854281

  Tiranë Sot, 02:48
  1.200 €
 • 9 foto
  Toyota Yaris Kamio Manuale 1.3 Benzin 2006
  Vetura

  Toyota Yaris Kamio Manuale 1.3 Benzin 2006

  Shitet Toyota Yaris Kamio Manuale 1.3 Benzin 2006 Klima Dixhitale Tronike Full Options Komanda Ne T

  Tiranë Sot, 02:48
  3.900 €
 • 7 foto
  Opel Zafira 1.6 Gaz+Benzine 2004
  Vetura

  Opel Zafira 1.6 Gaz+Benzine 2004

  Shitet Opel Zafira 1.6 Gaz+Benzine 2004 Kamio Manuale Cmimi:3100 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+3556994

  Tiranë Sot, 02:48
  3.100 €
 • 9 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Tiranë Sot, 02:48
  3.500 €
 • 10 foto
   Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi
  Vetura

  Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutues

  Tiranë Sot, 02:48
  5.700 €
 • 11 foto
  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike
  Vetura

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Po

  Tiranë Sot, 02:48
  4.500 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Chrysler Cabrio
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Chrysler Cabrio

  Shitet Ose Nderrohet Me Makine Me Vlere Me Te Vogel Plus Diferencen Nga Ana E Bleresit Chrysler PT C

  Tiranë Sot, 02:48
  4.500 €
 • 0 foto
  Okazion Smart fortwo 2005
  Vetura

  Okazion Smart fortwo 2005

  Smart benzin 0,7 viti Qershor 2005,Kondicioner,Airbeg,100000 Km gjendje prefekt export Zvicer Dogan

  Tiranë Sot, 02:48
  2.400 €
 • 11 foto
  Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale
  Vetura

  Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale

  Shitet Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale Makina Posedon: ->Klima Dixhitale Tronike ->Sistem

  Tiranë Sot, 02:47
  6.000 €
 • 8 foto
  Mercedes C220 Sport//Edition Automatike 2005
  Vetura

  Mercedes C220 Sport//Edition Automatike 2005

  Shitet Mercedes C220 Sport//Edition Automatike Motorr EVO Viti 2005 205.000 KM Origjinale Makina Pos

  Tiranë Sot, 02:47
  5.500 €
 • 6 foto
  Toyota Automatike 1.4 Nafte Viti 2006
  Vetura

  Toyota Automatike 1.4 Nafte Viti 2006

  Toyota Corolla Automatike 1.4 Nafte Viti 2006 Nr cel&Whatsapp:+355695383208 Makina Posedon: -&gt

  Tiranë Sot, 02:47
  4.700 €
 • 11 foto
  Mercedes CLS320 2008 Automatik Nafte (Pa Taks Luks
  Vetura

  Mercedes CLS320 2008 Automatik Nafte (Pa Taks Luks

  Mercedes CLS320 2008 Automatik Nafte (Pa Taks Luksi) Cmimi:9000 Euro Nr Cel:+355695386725 Makina Pos

  Tiranë Sot, 02:47
  9.000 €
 • 4 foto
  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO
  Vetura

  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO

  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO Nafte Viti 2004 Makina Posedon: ->Komanda Ne Timon

  Tiranë Sot, 02:47
  4.700 €
 • 9 foto
  Mercedes C200 2012 BlueEFFICIENCY Kamio Manuale
  Vetura

  Mercedes C200 2012 BlueEFFICIENCY Kamio Manuale

  Mercedes C200 2012 BlueEFFICIENCY Kamio Manuale Cmimi:9500 Euro Nr Cel&Whatsapp:+355693920073 Ma

  Tiranë Sot, 02:47
  9.500 €
 • 11 foto
  Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000
  Vetura

  Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000

  Shitet Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+355698103950 Cmimi:3400 E

  Tiranë Sot, 02:47
  3.400 €
 • 11 foto
  Shitet Ose Nderrohet Mercedes ML350 2011 Nafte
  Vetura

  Shitet Ose Nderrohet Mercedes ML350 2011 Nafte

  Shitet Ose Nderrohet Mercedes ML350 2011 Nafte BLUEEFFICENSY (Nuk Ka Taks Luksi) Makina Posedon Keto

  Tiranë Sot, 02:47
  14.900 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes Ml 320 Nafte
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Mercedes Ml 320 Nafte

  Shitet&Nderrohet Mercedes Ml 320 Nafte (Nuk Ka Taks Luksi) Viti 2005 220.000 Km Origjinale Cmimi

  Tiranë Sot, 02:47
  8.500 €
 • 9 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes S320 AMG//LOOK 2006
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Mercedes S320 AMG//LOOK 2006

  Shitet&Nderrohet Mercedes S320 (PA TAKSE LUKSI) 2006 AMG//LooK Nafte Full Extra 280.000 KM Cmimi

  Tiranë Sot, 02:47
  12.000 €
 • 11 foto
   Mercedes SLK200 Cabrio
  Vetura

  Mercedes SLK200 Cabrio

  Shitet Ose Nderrohet Mercedes SLK200 Cabrio Benzin 170.000 Km Nr Cel:+355682594618 Cmimi:6500 Euro

  Tiranë Sot, 02:47
  6.500 €
 • 0 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 02:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Cc Perfekt Full?
  Vetura

  Cc Perfekt Full?

  Wolksvagen Cc 2.0 nafte bluemotion • Viti 2012 me 185 mi klm origjinale me liber sherbimesh nga wo

  Tiranë Sot, 02:30
  15.800 €
 • 3 foto
  Range Rover Sport
  Vetura

  Range Rover Sport

  Ne gjendje shume te mire.Komode,Sendilje meshine.

  Tiranë Sot, 02:28
  18.000 €
 • 0 foto
  Audi a4 1.9
  Vetura

  Audi a4 1.9

  Shitet Audi a4 1.9 nafte S line, manual viti 2006. Euro 4. Full options, sensor parkimi origjinal pa

  Tiranë Sot, 02:23
  5.600 €
 • 0 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 02:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 02:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 02:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 02:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 02:00
  Me Marrveshje