Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 8 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale

  Toyota corolla 1.4 naft viti 2006 mjeti ka gjendje perfekte. Ka 4 goma te reja. Abs. Vcs. Esp. Klima

  Tiranë Sot, 07:17
  4.200 €
 • 10 foto
  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Automat

  Tiranë Sot, 07:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft 2005 Manuale. Sapotarguar
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft 2005 Manuale. Sapotarguar

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 sapo ardhur dhe sapo targuar me letra per nje vit. Mjeti ka gjendj

  Tiranë Sot, 07:17
  4.400 €
 • 10 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Manuale.
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Manuale.

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Manuale. E sapo ardhur me dogane te pagume. Mjeti ka gjendje te sh

  Tiranë Sot, 07:16
  4.000 €
 • 6 foto
  Marim makina te perdorura me dhe pa dokumenta.
  Vetura

  Marim makina te perdorura me dhe pa dokumenta.

  Marim makina te perdorura me dhe pa letra per pjes ose per skrap

  Tiranë Sot, 07:14
  2 Lek
 • 8 foto
  Okazion Passat 2009
  Vetura

  Okazion Passat 2009

  Okazion Shitet Passat full opsion Viti 2009 2.0. Automat Me dokumenta te sapo paguaraMakine eshte ne

  Tiranë Sot, 07:13
  4.500 €
 • 4 foto
  Mercedes c class 2005 benzin/gaz
  Vetura

  Mercedes c class 2005 benzin/gaz

  C class , sendile me ngrohje, sensor shiu, imjant gjerman montuar ne gjermani, sapoardhur nga gjerm

  Tiranë Sot, 07:13
  3.900 €
 • 6 foto
  OKAZJON Hyundai Terracan dizel
  Vetura

  OKAZJON Hyundai Terracan dizel

  Okazion:shitet foristrad Hyundai terracan viti 2005 me naft,2.9 kubik,kamio manual,xhamat elektrik,

  Tiranë Sot, 07:10
  5.300 €
 • 4 foto
  C class- Benzine 200 Kompresor- Automat- 5500€
  Vetura

  C class- Benzine 200 Kompresor- Automat- 5500€

  Makina eshte e sapo importuar nga Austria. Dogana e paguar. Sherbime te kryera rregullisht. Gjendja

  Tiranë Sot, 07:05
  5.500 €
 • 2 foto
  Kov skrapate gjendja e re
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kov skrapate gjendja e re

  Shitet kov e re skrapate tele 0684000447

  Tiranë Sot, 07:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Jcb 3 CX viti 2004
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Jcb 3 CX viti 2004

  Jcb 3cx viti 2004 shum gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike 8000 ore Pune letra siguracjon te p

  Tiranë Sot, 07:04
  30.000 €
 • 3 foto
  Shitet JCB 8055 viti 2010
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet JCB 8055 viti 2010

  Shtite Jcb 8055 viti 2010 Pesha 5.5 ton ore pune 4600 shum gjendje te mir me paisje kove me sistem

  Tiranë Sot, 07:04
  3 €
 • 0 foto
  Shitet çekiç hamer
  Kamionë

  Shitet çekiç hamer

  Shitet çekiç shum ne gjendje te mir pune çemimi 3 miljon lek tele 0684000447 wacap

  Tiranë Sot, 07:04
  3 Lek
 • 9 foto
  JAGUAR X-TYPE 2.0 NAFTE SUPER EKONOMIK (NDERROHET)
  Vetura

  JAGUAR X-TYPE 2.0 NAFTE SUPER EKONOMIK (NDERROHET)

  -MOTORR 2.0 NAFTE SHUM EKONOMIKE -VITI 2004-2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA 2 ZONA -ABS -ESP -SRS -SEN

  Tiranë Sot, 07:01
  3.700 €
 • 5 foto
  Mercedes c 200 cdi
  Vetura

  Mercedes c 200 cdi

  200cdi 2005 motor evo.sensor shiu.shum e paster mrena e jasht.ne super gjendje.me dogan.e gatshme pe

  Tiranë Sot, 06:57
  4.400 €
 • 5 foto
  Kros enduro kawasaki KDX
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros enduro kawasaki KDX

  Kawasaki KDX. Shitet per arsye mosperdorimi. 220 2 kohesh. Zinxhir koron pinjon te sapo nderruara...

  Tiranë Sot, 06:57
  600 €
 • 4 foto
  Karburator suzuki drz 400 2007-2012
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Karburator suzuki drz 400 2007-2012

  Ne gjendje shum te mir pune.....

  Tiranë Sot, 06:57
  200 €
 • 9 foto
  Shitet nderroet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet nderroet

  Suzuki drz 400 ne gjendje shum te mir pune. Te gjitha sherbimet te kryera ne koh. Goma te reja. Vaj

  Tiranë Sot, 06:57
  1.700 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 sw
  Vetura

  Peugeot 206 sw

  Shitet peugeot ne gjendje shum te mir pune. 1.4 benxin. E mbajtur nga nje dor. Vetem 4 muaj ne shqip

  Tiranë Sot, 06:57
  3.200 €
 • 6 foto
  !! Shitet !!
  Vetura

  !! Shitet !!

  B klas me dogan te paguar makina esht ne gjendje shum te mir . Disqe alumini gomat 80% cdo gje fu

  Kavajë Sot, 06:53
  1 €
 • 5 foto
  !! Shitet benzi 204 potobagazh !!
  Vetura

  !! Shitet benzi 204 potobagazh !!

  Makina esht me dogan te paguar ne gjendje shum te mir

  Kavajë Sot, 06:53
  1 €
 • 5 foto
  Shitet !! Bmw seria 3 320 D !!
  Vetura

  Shitet !! Bmw seria 3 320 D !!

  Shitet Makina esht me dogane te prere Disqe alumini Gomat 70% Klima Cdo gje esht ne funksion Me

  Kavajë Sot, 06:53
  5.400 €
 • 3 foto
  Okazion mercedez benz
  Vetura

  Okazion mercedez benz

  Okazion mercedez benz shitet me letra te paguara super gjendje

  Tiranë Sot, 06:51
  1 €
 • 3 foto
  Okazion mercedez benz
  Vetura

  Okazion mercedez benz

  Okazion mercedez benz i po sa ardhur nga AMERIKA 5.5AMG benzin 110mi km pa dogan .çmimi i diskutushë

  Tiranë Sot, 06:48
  2 €
 • 11 foto
  SAPO ARDHUR ~ B KLASS 200 CDI ~ AVANTGARD ~ 2008
  Vetura

  SAPO ARDHUR ~ B KLASS 200 CDI ~ AVANTGARD ~ 2008

  ☎️☎️☎️ : 069 888 28 27 -SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! -MERCEDEZ B KLASS 200 CDI (NAFTE

  Tiranë Sot, 06:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN DISJET & GOMAT 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISJET & GOMAT 195/65/15

  GOMAT JANE CONTINENTAL ME PROFILE SHUME TE MIRE , GJITHASHTU DHE DISJET PA GERVISHTJE OSE DEFORMIME

  Tiranë Sot, 06:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SAPO ARDHUR ~ FORD FOCUS ~ AUTOMAT ~ NAFTE ~ 2008
  Vetura

  SAPO ARDHUR ~ FORD FOCUS ~ AUTOMAT ~ NAFTE ~ 2008

  ☎️☎️☎️ : 068 21 21 347 -SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! -FORD FOCUS -VITI 2008 -MODEL

  Tiranë Sot, 06:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012
  Autopjese dhe paisje

  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012

  SHES 3 PORTA , PER TOYOTA RAV 4 , NE GJENDJE TE MIRE JO TE GODITURA , CEL : 0682121347

  Tiranë Sot, 06:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NDERROHET & SHITET ~ MERCEDEZ GLK 200 NAFTE - 2010
  Vetura

  NDERROHET & SHITET ~ MERCEDEZ GLK 200 NAFTE - 2010

  ☎️☎️☎️ : 069 888 28 27 -MERCEDEZ GLK 200 ( NAFTE ) -VITI 2010 -MOTORRI BLUEFFICENCY

  Tiranë Sot, 06:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ml w164 320cdi
  Vetura

  Ml w164 320cdi

  Shitete mercedes benz ml w164 320 cdi nafte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te kryera ne kohe. T

  Tiranë Sot, 06:46
  9.500 €
 • 10 foto
  FORD FOCUS ~ 1.6 NAFTE ECO ~ FULL OPTION ~ 2012
  Vetura

  FORD FOCUS ~ 1.6 NAFTE ECO ~ FULL OPTION ~ 2012

  FORD FOCUS - 1.6 NAFTE - FULL - 2012 ☎️☎️☎️ : 068 21 21 347 -FORD FOCUS -VITI 2012

  Tiranë Sot, 06:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SAPO ARDHUR ~ MERCEDEZ C 220 CDI ~ AVANTGARD ~2007
  Vetura

  SAPO ARDHUR ~ MERCEDEZ C 220 CDI ~ AVANTGARD ~2007

  ☎️☎️☎️ : 068 21 21 347 -SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ✅ -MERCEDEZ C 220 CDI ( NAFTE )

  Tiranë Sot, 06:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kawasaki ninja 1000 cc.
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki ninja 1000 cc.

  Shitet ne gjendje te mire me dokumenta Angleze.

  Tiranë Sot, 06:43
  4.999 €
 • 7 foto
  Citroen Berlingo 2009
  Vetura

  Citroen Berlingo 2009

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Ka bere te gjitha serviset e rregullta dhe servisin e plote n

  Tiranë Sot, 06:39
  6.550 €
 • 5 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Seat Ibiza 2010. 1.2 Benzin/Gaz. Manual. Makina sapo ka ardhur nga jashte dhe e sapo targuar me te g

  Tiranë Sot, 06:35
  4.700 €
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ E270CDI
  Vetura

  MERCEDES BENZ E270CDI

  Mercedes benz AVANGARDE MOTORR E270CDI . VITI 2004-2005 . KM 193MIJ KM . KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK

  Tiranë Sot, 06:33
  5.000 €
 • 9 foto
  C KLASE 270 CDI 01. AUTOMAT
  Vetura

  C KLASE 270 CDI 01. AUTOMAT

  MERCEDES BENZ AVANGARDE . MOTORR C270CDI . KM 223MIJE . KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK . DISQE 17 SPORT

  Tiranë Sot, 06:33
  3.500 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz E270 CDI
  Vetura

  Mercedes-Benz E270 CDI

  Shitet Mercedes-Benz E270 CDI Avantgard, Viti 2003, 205024 KM Origjinale, Kambio Automat Tip-Tronic

  Tiranë Sot, 06:27
  4.500 €
 • 5 foto
  OKAZIOOON:FORD-FUSION
  Vetura

  OKAZIOOON:FORD-FUSION

  MAKINA ËSHT SHUM E PASTER DHE FULL... SENSOR-SHIU SENSOR-DRITASH XHAMA TË ZI ORIGJINALE FABRIKE

  Tiranë Sot, 06:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Yamaha Majestic
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Majestic

  Shes yamaha majestic 1999 ne gjendje te mir pune .125Cc nuk ka nevoj vetem me patent makine ngitet.

  Tiranë Sot, 06:19
  900 €
 • 2 foto
  Okazionnnnn Fiat Punto AUTOMATIKE 1.2 Benzine
  Vetura

  Okazionnnnn Fiat Punto AUTOMATIKE 1.2 Benzine

  Motorr 1.2 Benzine. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe Xhenerike. Me te gjitha sherbimet e kry

  Tiranë Sot, 06:06
  1.999 €
 • 4 foto
  Okaziionnnn Sapo Targuar 1.8 Benzine 2006
  Vetura

  Okaziionnnn Sapo Targuar 1.8 Benzine 2006

  Ford Fokus Viti 2006 Motorr 1.8 Benzine i thjeshte i pershtatshem 100% per impiant Gazi. E Sapo Ardh

  Tiranë Sot, 06:06
  3.300 €
 • 0 foto
  OKAZIOONNNMONDEO 2.0BENZINE+GAZ LETRA PER 1 VIT
  Vetura

  OKAZIOONNNMONDEO 2.0BENZINE+GAZ LETRA PER 1 VIT

  Motorr 2.0 Benzine+Gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumenta te sapo paguara S

  Tiranë Sot, 06:05
  2.700 €
 • 11 foto
  2015 Volkswagen Jetta 1.8 TSI - 65000KM
  Vetura

  2015 Volkswagen Jetta 1.8 TSI - 65000KM

  Benzine 1.8L, L4 turbo SOHC 8-valvula, 170 Kuaj Fuqi Automatike, Dual-zone Klima, Baxha, Bluetooth.

  Tiranë Sot, 05:59
  13.000 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz ML320 Bluetec
  Vetura

  Mercedes-Benz ML320 Bluetec

  Mercedes Benz Ml 320 Bluetec Nafte ne gjendje perfekte. Origjina:Toronto Kanada, e paperdorur ne Sh

  Tiranë Sot, 05:59
  14.000 €
 • 11 foto
  2015 Mercedes-Benz B-Class B 250 Sports Tourer
  Vetura

  2015 Mercedes-Benz B-Class B 250 Sports Tourer

  Origjina: Kanada Viti i prodhimit 2015, full option, tavan xhami panorama, bluetooth, sallon lekure

  Tiranë Sot, 05:59
  15.500 €
 • 11 foto
  Volzvaken
  Vetura

  Volzvaken

  Vozvagan golf e sapo ardhur nga gjermania e ber me targa shiqiptare kamjo automatike motorr 1.9 diz

  Tiranë Sot, 05:53
  4.200 €
 • 6 foto
  Shitet Fuoristrade KIA Sorento
  Vetura

  Shitet Fuoristrade KIA Sorento

  Shitet fuoristrade KIA SORENTO, 2.5 CRDI, VITI 2008, 145,000 KM, çmimi 7500€.

  Tiranë Sot, 05:22
  7.500 €
 • 5 foto
  OPEL Vectra GTS , 2.2 Benzine ( Zvicera)
  Vetura

  OPEL Vectra GTS , 2.2 Benzine ( Zvicera)

  Makina krejt e paster , dhe teper e vecante ne llojin e vet ! Dogana sapo prere bashke me Targat e r

  Tiranë Sot, 05:00
  6.000 €
 • 9 foto
  Ford Fiesta 1.4 dizel vit 2011
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 dizel vit 2011

  Shitet fordi 2011 zez manual naft1.4 4.1/L 100km me goma te reja 0 km120000km me siguracion min ka

  Tiranë Sot, 04:54
  5.900 €