Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 3 foto
  Nissan Murano benzin gaz ( dhe ndrrohet)
  Vetura

  Nissan Murano benzin gaz ( dhe ndrrohet)

  Shitet nisan murano 3.5 benzin gaz ne gjendje shum t mire Makina eshte shum e paster e mbajtur me k

  Tiranë Sot, 15:39
  8.000 €
 • 5 foto
  Shes Audi A6 S-Line All Road viti 2008 Quatro 2.7
  Vetura

  Shes Audi A6 S-Line All Road viti 2008 Quatro 2.7

  Shes Makinen Audi A6 S-Line All Road viti 2008 Diezel 2.7 Automatic Tronic marshe ne Timon, makina s

  Tiranë Sot, 15:38
  7.000 €
 • 4 foto
  Passat 2007
  Vetura

  Passat 2007

  Passat 2007 2.0 nafte Clima cruser sensore parkimi xhama elektrik xhamat mbrapa te zinj origjinal m

  Tiranë Sot, 15:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bmw 520D
  Vetura

  Bmw 520D

  Shitet bmw 520 nafte e mbajtur shume mire me tapiceri lekure shume t paster kamio automatike sensor

  Tiranë Sot, 15:38
  8.000 €
 • 8 foto
  S550 benzin shuper gjendie 80mi milje
  Vetura

  S550 benzin shuper gjendie 80mi milje

  Shite s550 L amerike gjendia perfekte nuk ka nevoj per asnji sherbim dogana e paguar ndrrohet me apa

  Tiranë Sot, 15:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW 730D
  Vetura

  BMW 730D

  Shitet bmw seria 7 3.0 nafte nuk e kap taksa luksit Makina eshte ne gjendje shume te mire nga pjes

  Tiranë Sot, 15:38
  8.300 €
 • 5 foto
  Hyundai ix35
  Vetura

  Hyundai ix35

  Shitet hyundai ix35 Motorr 2.0 nafte shume ekonomike ne konsum. makina eshte familjare shum konfor

  Tiranë Sot, 15:38
  8.500 €
 • 5 foto
  Volvo V50 AUTOMAT
  Vetura

  Volvo V50 AUTOMAT

  Sapo ardhur nga zvicra me dogane . viti 2008 Automat 209 mij km liber servisi Full opsion

  Tiranë Sot, 15:37
  4.900 €
 • 6 foto
  Okazion--Ford Focus
  Vetura

  Okazion--Ford Focus

  Okazion--Ford Focus, 2.0, Viti i prodhimit 2014, Ngjyra Gri e Erret, Kambio Automatike, 76300 km.

  Tiranë Sot, 15:37
  8.300 €
 • 3 foto
  SHITET SUPER OKAZION !!!
  Vetura

  SHITET SUPER OKAZION !!!

  Shitet S class 350 benzine-Gaz, Pasqyra me palosje, disqe 19c original, dyret me thithje, fener

  Tiranë Sot, 15:36
  10.500 €
 • 7 foto
  Okazion.. A klas Avantgarde Automat.. Viti 2008
  Vetura

  Okazion.. A klas Avantgarde Automat.. Viti 2008

  Benz A 180 CDI Avantgarde.. Kambio automatike.. Kondicioner.. Serdile me ngrohje.. Drita Xenon...Ne

  Tiranë Sot, 15:36
  4.400 €
 • 5 foto
  Okazion.. Golf 5 plus 1.9.. Automatike viti 2007
  Vetura

  Okazion.. Golf 5 plus 1.9.. Automatike viti 2007

  Okazion.. Shitet golf 5 plus.. Kambio automatike.. Viti 2007 - 2008..kondicioner.. Marshe ne timon..

  Tiranë Sot, 15:36
  5.500 €
 • 5 foto
  MINI 2010,Sensor parkimi,Kamio Automatik tiptronik
  Vetura

  MINI 2010,Sensor parkimi,Kamio Automatik tiptronik

  Mini Cooper Camden; Navigator i inkorporuar; Sensor parkimi , Transmetuesi automati tipronik, Pilot

  Tiranë Sot, 15:36
  9.800 €
 • 7 foto
  Okazion B Klas.. Automatike.. Viti 2009..
  Vetura

  Okazion B Klas.. Automatike.. Viti 2009..

  Okazion.. Shitet B Klas 200 CDI.. Sport paket.. Kambio automatike.. Kondicioner.. Tapiceri lekur e p

  Tiranë Sot, 15:36
  5.900 €
 • 0 foto
  Shitet ML 270 LOOK AMG
  Vetura

  Shitet ML 270 LOOK AMG

  Shitet ML 270 naft viti 2004 look amg makina i ka sherbimet te gjitha te bera mund ta kontrolloni ku

  Tiranë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Volkswagen Sharan
  Vetura

  Volkswagen Sharan

  Shitet Volkswagen Sharan Higline Viti 2008 Klima tronik Navigator i madh Gomandat ne timon Sensor pa

  Tiranë Sot, 15:35
  6.200 €
 • 7 foto
  Okazion.. Toyota RAV 4 naft viti 2008...Sapoardhur
  Vetura

  Okazion.. Toyota RAV 4 naft viti 2008...Sapoardhur

  Super Okazion.. Shitet Toyota RAV 4 naft viti 2008... Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerik

  Tiranë Sot, 15:35
  6.500 €
 • 6 foto
  CLK 270-AUTOMAT -CDI
  Vetura

  CLK 270-AUTOMAT -CDI

  mercedez clk 270 naft super gjendje kamje automat pilot automatik me kondicioner e mbajtur mir si ma

  Tiranë Sot, 15:34
  4.200 €
 • 5 foto
  Okazion.. Lancia.. Kambio automatike viti 2006
  Vetura

  Okazion.. Lancia.. Kambio automatike viti 2006

  Okazion.. Shitet lancia ypsylon.. Kambio automatike.. Viti 2006.. Benzit 1.4..kondicioner.. Ne gjend

  Tiranë Sot, 15:34
  2.800 €
 • 5 foto
  Okazion.. Golf 5.. 1.9 naft.. Automatike..
  Vetura

  Okazion.. Golf 5.. 1.9 naft.. Automatike..

  Okazion.. Shitet.. Golf 5.. 1.9 naft.. Kambio automatike.. Kondicioner.. Tapiceri e paster.. Ne gjen

  Tiranë Sot, 15:34
  5.400 €
 • 6 foto
  Volkswagen Turan
  Vetura

  Volkswagen Turan

  Shitet Volkswagen Turan Viti 2006 Kamio automatike Navigator i madh Sedilje me ngrohje Klima Disqje

  Tiranë Sot, 15:34
  5.200 €
 • 3 foto
  Benz A 180 CDI.. Kambio automatike
  Vetura

  Benz A 180 CDI.. Kambio automatike

  Shitet benz A klas A 180 CDI Elegance.. Kambio automatike.. Serdile me ngrohje... Disqe sport.. Pasq

  Tiranë Sot, 15:34
  4.400 €
 • 4 foto
  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc

  SHITEN PJES PER HONDA GOLDWING 1500 KUBIK VITI 88 DERI NE 98.

  Tiranë Sot, 15:34
  500 €
 • 2 foto
  DISQE AUDI.BMV FIAT
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI.BMV FIAT

  SHITEN 3 PAL DISQE.PER AUDI PASAT ETJ 18.BMV .FIAT

  Tiranë Sot, 15:34
  100 €
 • 11 foto
  Mercedes A200 Automatike Nafte \"CLASSIC\"
  Vetura

  Mercedes A200 Automatike Nafte \"CLASSIC\"

  Shitet Mercedes A200 Automatike Nafte 2006 Nr Cel&Whatsapp:+355692694926 Makina Posedon Keto Ops

  Tiranë Sot, 15:33
  4.000 €
 • 11 foto
  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike Full Options
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike Full Options

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 113.000 KM Origjinale Full Options Viti 2009 Cmimi:11.000 Euro Pak I

  Tiranë Sot, 15:33
  11.000 €
 • 11 foto
  Mercedes C220 Automatik 2002
  Vetura

  Mercedes C220 Automatik 2002

  Mercedes C220 Automatik 2002 Cmimi:3500 Euro I Diskutueshem Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina

  Tiranë Sot, 15:33
  3.500 €
 • 8 foto
  OKAZION HARLEY DAVITSON VITI 97 NDERROHET
  Motore (mbi 50 cc)

  OKAZION HARLEY DAVITSON VITI 97 NDERROHET

  SHITET OSE NDERROHET HARLEY VITI 97 1380 KUBIK.NE GJENDJE PERFEKTE.DOKUMENTA TE PRERA.GOMA TE REJA.S

  Tiranë Sot, 15:33
  6.500 €
 • 10 foto
   Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2005 211.000 KM
  Vetura

  Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2005 211.000 KM

  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2005 211.000 KM Origjinale Cmimi:3900 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+35

  Tiranë Sot, 15:32
  3.900 €
 • 11 foto
  Mercedes ML300 Blueefficiency Nafte Viti 2010
  Vetura

  Mercedes ML300 Blueefficiency Nafte Viti 2010

  Mercedes ML300 Blueefficiency Nafte Viti 2010 (Pa Taks Luksi) Cmimi:12.500 Euro I Diskutueshem Nr C

  Tiranë Sot, 15:32
  12.500 €
 • 11 foto
  Nisan X-Trail 2.2 Nafte Kamio Manuale Viti 2003
  Vetura

  Nisan X-Trail 2.2 Nafte Kamio Manuale Viti 2003

  Shitet Nisan X-Trail 2.2 Nafte Kamio Manuale Viti 2003 Cmimi:4500 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355674

  Tiranë Sot, 15:32
  4.500 €
 • 8 foto
  Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine 2005
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine 2005

  Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine 2005 Nr Cel&Whatsapp:+355683283103 Makina Posedon: ->Xhama

  Tiranë Sot, 15:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Polo Viti 2007 1.2 Benzin 151.000 Km Origjinale
  Vetura

  Vw Polo Viti 2007 1.2 Benzin 151.000 Km Origjinale

  Vw Polo Viti 2007 1.2 Benzin 151.000 Km Origjinale 2500 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355684428242 Mak

  Tiranë Sot, 15:32
  2.500 €
 • 9 foto
  Mercedes E-Class 2014 Full Extra E63//AMG-LooK
  Vetura

  Mercedes E-Class 2014 Full Extra E63//AMG-LooK

  Mercedes E-Class 220 Blueefficiency 2014 Full Extra LooK 2016 E63//AMG Nr Kontakti Cel&Whatsapp:

  Tiranë Sot, 15:32
  22.000 €
 • 7 foto
  Ford Fusion 1.4 Nafte 2008 Kamio Manuale
  Vetura

  Ford Fusion 1.4 Nafte 2008 Kamio Manuale

  Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008 Cmimi:3500 Euro Pak I Diskutueshem Nr cel&W

  Tiranë Sot, 15:32
  3.500 €
 • 7 foto
  Opel Zafira 1.6 Gaz+Benzine 2004
  Vetura

  Opel Zafira 1.6 Gaz+Benzine 2004

  Shitet Opel Zafira 1.6 Gaz+Benzine 2004 Kamio Manuale Cmimi:3100 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+3556994

  Tiranë Sot, 15:32
  3.100 €
 • 9 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Tiranë Sot, 15:32
  3.500 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Chrysler Cabrio
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Chrysler Cabrio

  Shitet Ose Nderrohet Me Makine Me Vlere Me Te Vogel Plus Diferencen Nga Ana E Bleresit Chrysler PT C

  Tiranë Sot, 15:32
  4.500 €
 • 9 foto
  Pjese per Golf 5-6 , Audi A4,Audi A6,Polo Touran
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Golf 5-6 , Audi A4,Audi A6,Polo Touran

  AutoBruka ju ofron pjese per Golf 6 Bixeno, Audi A4 Bixeno, Touran Bixeno dhe Polo Cel: 0686850367

  Tiranë Sot, 15:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Citroen DS5 dizel
  Vetura

  Citroen DS5 dizel

  SHITET CITROEN DS5 HYBRID FULL OPTION.VIT PRODHIMI DHJETOR 2012.MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA

  Tiranë Sot, 15:32
  15.800 €
 • 11 foto
   Bmw 530 Gaz+Benzine Automatike M//LooK
  Vetura

  Bmw 530 Gaz+Benzine Automatike M//LooK

  Shitet Bmw 530 2005 Benzine+Gaz M//LooK (NUK KA TAKS LUKSI) Nr Cel&Whatsapp:+355692305614 Makina

  Tiranë Sot, 15:31
  8.200 €
 • 11 foto
  Vw Touareg 2014 3.0 Naft Panorama Automatike
  Vetura

  Vw Touareg 2014 3.0 Naft Panorama Automatike

  Shitet Vw Touareg 2014 3.0 Naft Panorama Automatike 140.000 Km Origjinale Makina Posedon Keto Opsion

  Tiranë Sot, 15:31
  24.000 €
 • 11 foto
  Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2013 140.000 K
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2013 140.000 K

  Shitet Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2013 140.000 Km Origjinale Cmimi:22.500 Euro Nr Cel:+3556

  Tiranë Sot, 15:31
  22.500 €
 • 11 foto
  Mercedes CLK200 GAZ+BENZINE
  Vetura

  Mercedes CLK200 GAZ+BENZINE

  Shitet Mercedes CLK200 GAZ+BENZINE Kamio Manuale 245.000 KM Origjinale Nr Cel:+355688525093 Makina P

  Tiranë Sot, 15:31
  3.000 €
 • 11 foto
  C220 Automatike Avangarde Motorr EVO
  Vetura

  C220 Automatike Avangarde Motorr EVO

  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO Nafte Viti 2005 Cmimi:5200 Euro Pak I Diskutueshem Nr

  Tiranë Sot, 15:31
  5.200 €
 • 7 foto
  Shitet Range Rover Sport 5.0 Benzine 510 Kuaj Fuqi
  Vetura

  Shitet Range Rover Sport 5.0 Benzine 510 Kuaj Fuqi

  Shitet Range Rover Sport 5.0 Benzine 510 Kuaj Fuqi E Vitit 2010 145.000 Km Origjinale Cmimi:22.000 E

  Tiranë Sot, 15:31
  22.000 €
 • 11 foto
  Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale
  Vetura

  Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale

  Shitet Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale Makina Posedon: ->Klima Dixhitale Tronike ->Sistem

  Tiranë Sot, 15:31
  6.000 €
 • 11 foto
  Mercedes CLS320 2008 Automatik Nafte (Pa Taks Luks
  Vetura

  Mercedes CLS320 2008 Automatik Nafte (Pa Taks Luks

  Mercedes CLS320 2008 Automatik Nafte (Pa Taks Luksi) Cmimi:9000 Euro Nr Cel:+355695386725 Makina Pos

  Tiranë Sot, 15:31
  9.000 €
 • 11 foto
  Shitet Ose Nderrohet Mercedes ML350 2011 Nafte
  Vetura

  Shitet Ose Nderrohet Mercedes ML350 2011 Nafte

  Shitet Ose Nderrohet Mercedes ML350 2011 Nafte BLUEEFFICENSY (Nuk Ka Taks Luksi) Makina Posedon Keto

  Tiranë Sot, 15:31
  14.900 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes Ml 320 Nafte
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Mercedes Ml 320 Nafte

  Shitet&Nderrohet Mercedes Ml 320 Nafte (Nuk Ka Taks Luksi) Viti 2005 220.000 Km Origjinale Cmimi

  Tiranë Sot, 15:31
  8.500 €