Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 8 foto
  VOLVO XC60, VITI 2010, AUTOMATIKE, 2.99 CC BENZINE
  Vetura

  VOLVO XC60, VITI 2010, AUTOMATIKE, 2.99 CC BENZINE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Sot, 09:33
  13.500 €
 • 12 foto
  MERCEDES A-CLASS 160 BENZINE+GAZ, 2011, AUTOMATIKE
  Vetura

  MERCEDES A-CLASS 160 BENZINE+GAZ, 2011, AUTOMATIKE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  6.400 €
 • 12 foto
  FORD FOCUS, VITI 2009, MANUALE, 2.0 BENZINE+GAZ
  Vetura

  FORD FOCUS, VITI 2009, MANUALE, 2.0 BENZINE+GAZ

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  5.200 €
 • 12 foto
  PORCHE CAYENNE, VITI 2008,AUTOMAT, 3.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  PORCHE CAYENNE, VITI 2008,AUTOMAT, 3.6 BENZINE+GAZ

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  15.900 €
 • 12 foto
  FIAT PANDA, VITI 2006, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE
  Vetura

  FIAT PANDA, VITI 2006, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  3.500 €
 • 11 foto
  VOLVO XC 90, VITI 2006, AUTOMATIKE, 4X4, 2.4 NAFTE
  Vetura

  VOLVO XC 90, VITI 2006, AUTOMATIKE, 4X4, 2.4 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  6.500 €
 • 12 foto
  FORD KUGA, VITI 12/2010, AUTOMATKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  FORD KUGA, VITI 12/2010, AUTOMATKE, 2.0 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  10.300 €
 • 12 foto
  MITSUBISHI OUTLANDER, VITI 2007,MANUALE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  MITSUBISHI OUTLANDER, VITI 2007,MANUALE, 2.0 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  5.700 €
 • 12 foto
  TOYOTA YARIS, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE
  Vetura

  TOYOTA YARIS, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  3.600 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 307, VITI 12/2007,MANUALE,MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 307, VITI 12/2007,MANUALE,MOTORR 1.6 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  3.600 €
 • 11 foto
  MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE
  Vetura

  MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, 6+1 vende, kambio manuale 6 marshe, vi

  Tiranë Sot, 09:33
  7.900 €
 • 11 foto
  BMW 118, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  BMW 118, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  4.600 €
 • 0 foto
  Hyundai Porter vtshkarkuse
  Vetura

  Hyundai Porter vtshkarkuse

  Shitet Hyundai vetshkarkuese ne 3 anet.Viti prodhimit 2002 motorr nafte 2.4 ne gjendje shume te mi

  Tiranë Sot, 09:33
  7.500 €
 • 10 foto
  BMW 320 DIESEL, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  BMW 320 DIESEL, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

  Tiranë Sot, 09:33
  14.900 €
 • 12 foto
  PEUGEOT 3008, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.6 HDI NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 3008, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.6 HDI NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:33
  17.900 €
 • 11 foto
  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE
  Vetura

  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Sot, 09:32
  21.000 €
 • 12 foto
  VOLVO XC90, VITI 2006, AUTOMATIKE, 2.5 BENZINE+GAZ
  Vetura

  VOLVO XC90, VITI 2006, AUTOMATIKE, 2.5 BENZINE+GAZ

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  6.300 €
 • 12 foto
  BMW 118, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  BMW 118, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  8.900 €
 • 12 foto
  PEUGEOT 208, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE+GAZ
  Vetura

  PEUGEOT 208, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE+GAZ

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  5.900 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 TSI, kambio automatike, vi

  Tiranë Sot, 09:32
  8.500 €
 • 11 foto
  SUBARU OUTBACK,2005,AUTOMATIKE,4x4,2.5 BENZINE+GAZ
  Vetura

  SUBARU OUTBACK,2005,AUTOMATIKE,4x4,2.5 BENZINE+GAZ

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  5.200 €
 • 12 foto
  MERCEDES ML 350 CDI, 2011, 4 MATIC, GRAND EDITION
  Vetura

  MERCEDES ML 350 CDI, 2011, 4 MATIC, GRAND EDITION

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  15.400 €
 • 0 foto
  Disqe Toyota Yaris + Corolla
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Toyota Yaris + Corolla

  Disqe universal dhe Origjinal numer 17 jane hequr nga Toyota yaris dhe jane per Toyota. Suzuki. Fia

  Tiranë Sot, 09:32
  250 €
 • 12 foto
  LANCIA DELTA, VITI 11/2008, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  LANCIA DELTA, VITI 11/2008, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  5.500 €
 • 12 foto
  TOYOTA RAV4, VITI 2007, MANUALE, 2.2 NAFTE
  Vetura

  TOYOTA RAV4, VITI 2007, MANUALE, 2.2 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  6.200 €
 • 12 foto
  JEEP COMPASS, VITI 2011, MANUALE, 4X4, 2.2 NAFTE
  Vetura

  JEEP COMPASS, VITI 2011, MANUALE, 4X4, 2.2 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  6.900 €
 • 12 foto
  OPEL ASTRA, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE
  Vetura

  OPEL ASTRA, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  3.600 €
 • 12 foto
  SKODA FABIA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZIN
  Vetura

  SKODA FABIA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZIN

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  3.500 €
 • 12 foto
  OPEL ASTRA, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE
  Vetura

  OPEL ASTRA, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  4.900 €
 • 12 foto
  FORD FOCUS, VITI 2010, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  FORD FOCUS, VITI 2010, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  4.100 €
 • 12 foto
  FIAT 500 X, VITI 2015,AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  FIAT 500 X, VITI 2015,AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  11.600 €
 • 6 foto
  Okazion Daihatsu Hijet
  Vetura

  Okazion Daihatsu Hijet

  Shitet Daihatsu hijet Viti 2008 ,650 kubik,pistona benzin ne gjendje shume te mire Pune i gatshem p

  Tiranë Sot, 09:32
  2.900 €
 • 11 foto
  AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET
  Vetura

  AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me dokumenta te sapo paguara per nje

  Tiranë Sot, 09:32
  2.900 €
 • 11 foto
  MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, 2007, AUTOMATIKE
  Vetura

  MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, 2007, AUTOMATIKE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 09:32
  4.900 €
 • 5 foto
  Bejme trasport me kamion vinxh
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejme trasport me kamion vinxh

  Bejme trasporte me kamion auto vinxh ne te gjithe Shqiperine me fature trasporti.Karoceria e mjetit

  Tiranë Sot, 09:31
  1 Lek
 • 8 foto
  Okazion! Audi A3/ Automat / Viti 2011 / S-Line
  Vetura

  Okazion! Audi A3/ Automat / Viti 2011 / S-Line

  Audi A3 S-Line Viti 2011 2.0 Nafte Automatike Start/Stop Disqe S-line 17 (Vere) Disqe 16 Audi(Dimri

  Tiranë Sot, 09:31
  8.000 €
 • 9 foto
  Autoveture
  Vetura

  Autoveture

  Benz c klas viti 95 , me nafte , me kondicioner , ne gjendje shum te mire teknike .

  Tiranë Sot, 09:30
  250.000 Lek
 • 5 foto
  Honda 125 bulletproof engine
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda 125 bulletproof engine

  2 vjet garanci me noteri dhe jo me fjale. Te inportuara qe nga usa, Exterior prej llamarine jo plast

  Tiranë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Motor i ri me gjysem cmimi
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor i ri me gjysem cmimi

  I sa po targur. Sa u ketheva qe nga saranda. Llogarane e ngjit si luani. Eshte nje maqine e re me cm

  Tiranë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2006 MANUALE
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2006 MANUALE

  TOYOTA YARIS: ●VITI 2006 ●MOTORRI 1.4 NAFTE ●KAMBIO MANUALE ●270 MIJE KILOMETRA ●KLIMA ●

  Tiranë Sot, 09:30
  3.200 €
 • 10 foto
  SHITET BYLYK PER TRANSPORT HEKURI/MALLRA+LETRA..
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET BYLYK PER TRANSPORT HEKURI/MALLRA+LETRA..

  SHITER BYLYK: ●PER TRANSPORT HEKURI DHE MALLRA ●ME GJATESI TE MADHE ●VITI 1984 ●LETRA TE PAG

  Tiranë Sot, 09:30
  3.970 €
 • 8 foto
  OKAZIONN passat cc 2.0 benzin automat 2013
  Vetura

  OKAZIONN passat cc 2.0 benzin automat 2013

  Shitet passat cc 2.0 benzin automat viti 2013.i pershtacem per impjat gazi 100%. me dogane i sa po

  Tiranë Sot, 09:29
  10.500 €
 • 6 foto
  Shitet Makina
  Vetura

  Shitet Makina

  Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania dhe sapo e Targuar me targa Shqipetare. Makina eshte ne gj

  Tiranë Sot, 09:29
  11.500 €
 • 8 foto
  AUDI A4 benzin gaz viti 2012
  Vetura

  AUDI A4 benzin gaz viti 2012

  Shitet Audi A4 Avant e 2012 1,8 tfsi benzine gaz dhe ka 235.000 km te verifikueshme, per info kontak

  Tiranë Sot, 09:29
  11.500 €
 • 6 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Okazion C-class 200 viti 2010 supergjendje blue efficence te gjitha sherbimet e bera full option e g

  Kavajë Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion...E class 220...Automat,gjendje super..
  Vetura

  Okazion...E class 220...Automat,gjendje super..

  Shitet E class 220: -Viti 2006 -Motorri 220 CDI Elegance -Kambio: automat,tiptronic Kilometrazhi:188

  Tiranë Sot, 09:29
  4.900 €
 • 4 foto
  E CLASS 220 CDI EVO///AUTOMATIK C/S
  Vetura

  E CLASS 220 CDI EVO///AUTOMATIK C/S

  🇩🇪 E220 CDI EVO /// Automatik C/S / Viti 2009 🇩🇪 Makina sapo erdhur nga gjermania , super gjendje ,

  Tiranë Sot, 09:29
  8.600 €
 • 5 foto
  ?VW CADDY 1.9 TDI 2005 6+1 VENDE+LETRAT...SUPER
  Vetura

  ?VW CADDY 1.9 TDI 2005 6+1 VENDE+LETRAT...SUPER

  SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ●VW CADDY ●VITI 2005 ●MOTORRI 1.9 TDI ( NAFTE ) ●KAMBIO MANUALE â—

  Tiranë Sot, 09:29
  5.300 €
 • 7 foto
  Klx 110cc me 00000km
  Motore (mbi 50 cc)

  Klx 110cc me 00000km

  Po e nxjer perseri ne shitje sepse personi qe pagoi 150 euro kapar dhe ma bllokoi motorin me shpres

  Tiranë Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Toyota Rav 4 ,viti 2011 Automat...super full...
  Vetura

  Toyota Rav 4 ,viti 2011 Automat...super full...

  TOYOTA. RAV 4. - KM 151 400 -- VITI-2011-NGJYRA GRI PERLE -KAMBIO AUTOMATIKE + MARSHA NE TIMON -KOMA

  Tiranë Sot, 09:28
  10.900 €