Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 11 foto
  HYUNDAI 2.4 BENZIN+GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN 2005
  Vetura

  HYUNDAI 2.4 BENZIN+GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN 2005

  Shes hyundai santa fe 2.4 benzin+gaz shkruar dhe ne leje qarkullimi.9 litra gaz konsumon per 100 kil

  Tiranë Sot, 07:57
  5.000 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz EVO C 200 CDI AVANTGARDE MANUAL -06
  Vetura

  Mercedes Benz EVO C 200 CDI AVANTGARDE MANUAL -06

  NR.TEL : 0684987732 Shes MERCEDES BENZ AVANTGARDE EVO, fund 2006 , C200 , C CLASS 200 CDI EVO , sapo

  Tiranë Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 320 OKAZIONNNN AUTOMATT
  Vetura

  BMW 320 OKAZIONNNN AUTOMATT

  SHES BMW 320 NAFTE NE GJENDJE TE PERKRYER 4 GOMAT E REJA 100%,FERROTAT E REJA PARA MBRAPA ME GJITH P

  Tiranë Sot, 07:57
  2.700 €
 • 8 foto
  TOYOTA YARIS 1.0 BENXIN+GAZ SUPER EKONOMIKEEEEEEEE
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.0 BENXIN+GAZ SUPER EKONOMIKEEEEEEEE

  Shes toyota yaris 1.0 benxin + gaz impjanti montuar ne itali para 6 muajsh me 5 vjet garanci.ME 3 MI

  Tiranë Sot, 07:56
  5.200 €
 • 3 foto
  MERCEDEZ BENZ C200 MOTORR EVO ME MARSHE 6+1
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ C200 MOTORR EVO ME MARSHE 6+1

  Mercedez benz C200 cdi me motorr eco Me marshe 6+1 Nafte E zeze Super gjendje Me targa e dokum

  Tiranë Sot, 07:56
  3.500 €
 • 2 foto
  MERCEDEZ BENZ E220 EVO ME DOGANE I SAPOARDHUR
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ E220 EVO ME DOGANE I SAPOARDHUR

  Mercedez benz e220 Model evo I sapoardhur nga jasht Automat Viti 2008 223000 km

  Tiranë Sot, 07:56
  6.000 €
 • 5 foto
  BENC E200 kompresor
  Vetura

  BENC E200 kompresor

  Shitet benci i sapo ardhur nga zvicra , dogane e paguar , ne gjendje perfekte nga jashte dhe nga mot

  Tiranë Sot, 07:56
  10.000 €
 • 7 foto
  ALFA RAMEO 2001 OKAZIONNNNNNNNN 1.9 NAFT FULL FULL
  Vetura

  ALFA RAMEO 2001 OKAZIONNNNNNNNN 1.9 NAFT FULL FULL

  Shes alfa rameo 1.9 nafte super ekonomik.abs esp srs kompjuter bordi.pilot automatik.clima digjitale

  Tiranë Sot, 07:56
  2.200 €
 • 1 foto
  Mbrapakolp golf 4 gti
  Autopjese dhe paisje

  Mbrapakolp golf 4 gti

  Shitet pjesa shtese e nje mbrapakolpi gti golfi 4 e re origjinare fabrike.

  Tiranë Sot, 07:55
  3.000 Lek
 • 6 foto
  E200 VITI 2012 I SAPOARDHUR NGA HOLLANDA PA DOGAN
  Vetura

  E200 VITI 2012 I SAPOARDHUR NGA HOLLANDA PA DOGAN

  E 200 VITI 2012 I SAPOARDHUR NGA HOLLANDA PA DOGAN 212.000 KM AUTOMAT SUPER GJENDJE

  Tiranë Sot, 07:55
  9.800 €
 • 3 foto
  MERCEDEZ BENZ E200 V.2010 I SAPO TARGUAR...OKAZION
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ E200 V.2010 I SAPO TARGUAR...OKAZION

  MERCEDEZ BENZ E200 VITI 2010 205.000 KM I SAPOTARGUAR AUTOMATIK

  Tiranë Sot, 07:55
  13.500 €
 • 4 foto
  Parafango
  Autopjese dhe paisje

  Parafango

  Shitet nje parafango e re ne kuti e blere ne gjermani per ford fiesta 03-05 krahu i pasagjerit.

  Tiranë Sot, 07:55
  3.000 Lek
 • 2 foto
  MAZDA CX-5 VITI 2014
  Vetura

  MAZDA CX-5 VITI 2014

  MAZDA CX-5 VITI 2014 KM 39.000 MANUAL 2.0 BENZIN I SAPOTARGUAR

  Tiranë Sot, 07:54
  15.000 €
 • 11 foto
  AUDI A3 SPORTBACK AUTOMATIKE NAFTE GERMANY
  Vetura

  AUDI A3 SPORTBACK AUTOMATIKE NAFTE GERMANY

  shes audi a3 sportback,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,klimatronic,ngrohje sediljesh,

  Tiranë Sot, 07:53
  6.200 €
 • 10 foto
  VW CADDY VITI 2005 1.9TDI
  Vetura

  VW CADDY VITI 2005 1.9TDI

  shes vw cadyy,nafte 1.9 tdi,kambio manuale,klima manuale,2 xhama elektrik,2 çelsa me pult,te gjitha

  Tiranë Sot, 07:53
  5.300 €
 • 11 foto
  VW GOLF+ UNITED VITI 2008 NAFTE AUTOMATIKE GERMANY
  Vetura

  VW GOLF+ UNITED VITI 2008 NAFTE AUTOMATIKE GERMANY

  shes vw golf 5 plus united,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,me klima tronic,ngrohje se

  Tiranë Sot, 07:53
  6.500 €
 • 5 foto
  shitet ML W164
  Vetura

  shitet ML W164

  shitet Ml w164 ne gjendje shum te mir me sensors parkimi para dhe mbrapa + camer xhama elektrik drit

  Tiranë Sot, 07:53
  15.300 €
 • 11 foto
  VW GOLF PLUS MODEL 2007 AUTOMATIKE GERMANY
  Vetura

  VW GOLF PLUS MODEL 2007 AUTOMATIKE GERMANY

  shes vw golf 5 plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,me klima tronic,ngrohje sediljesh

  Tiranë Sot, 07:53
  5.600 €
 • 0 foto
  shitet Benz
  Vetura

  shitet Benz

  shitet Mercedes Benz w211 ne gjendje shum te mir

  Tiranë Sot, 07:53
  11.500 €
 • 11 foto
  TOYOTA AURIS 1.4NAFTE AUTOMATIKE GERMANY
  Vetura

  TOYOTA AURIS 1.4NAFTE AUTOMATIKE GERMANY

  shes toyota auris,e sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,1.4 nafte,kambio automatike,klima t

  Tiranë Sot, 07:53
  6.300 €
 • 11 foto
  VW GOLF PLUS AUTOMATIKE NAFTE MODEL 2007 GERMANY
  Vetura

  VW GOLF PLUS AUTOMATIKE NAFTE MODEL 2007 GERMANY

  shes vw golf plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,klima tronic,ngro

  Tiranë Sot, 07:53
  5.900 €
 • 4 foto
  Toyota corolla
  Vetura

  Toyota corolla

  Toyota corolla benzin+gaz me motor 1,6 xhama elektrik kycje pe pult ac funksional 2 goma te sapovend

  Tiranë Sot, 07:53
  1.500 €
 • 8 foto
  OKAZION GOLF 5 AUTOMAT NAFT 1.9cc
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 AUTOMAT NAFT 1.9cc

  SHITET VOLSVAGEN GOLF 5 AUTOMAT NAFT TDI MOTORR 1.9 DOKUMENTA TE PRERA DERI NE FUND TE JANARIT 2020

  Tiranë Sot, 07:53
  3.700 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 PLUS NAFTE AUTOMATIK GERMANY
  Vetura

  VW GOLF 5 PLUS NAFTE AUTOMATIK GERMANY

  shes vw golf 5 plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,model goal,me klima tronic,ngrohj

  Tiranë Sot, 07:53
  5.900 €
 • 1 foto
  shitet Audi A 4 2.7
  Vetura

  shitet Audi A 4 2.7

  Shitet Audi A 4 2.7 nafte automat me 7+1 ne gjendje te mir (sa jan ber vaj +filtra +ferrota para m

  Tiranë Sot, 07:53
  6.600 €
 • 5 foto
  Shitet Beverly 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Beverly 250cc

  Shitet Beverly 250cc ne gjendje te mir me dogan te paguar. Sa jan ndruar vaj +filter+kandele+ fer

  Tiranë Sot, 07:53
  1.600 €
 • 2 foto
  Shitet Suzuki burgman 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Suzuki burgman 250cc

  Shitet Suzuki burgman 250cc ne gjendje te mir me dekumenta. per me shum inf nr tel (0696346838)

  Tiranë Sot, 07:53
  1.400 €
 • 3 foto
  MAZDA 6 VITI 2007 I SAPOTARGUAR... OKAZION
  Vetura

  MAZDA 6 VITI 2007 I SAPOTARGUAR... OKAZION

  MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2007 NGJRE BLU ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER .

  Tiranë Sot, 07:53
  3.800 €
 • 11 foto
  AUDI A3 SPORTBACK NAFTE AUTOMAT GERMANY
  Vetura

  AUDI A3 SPORTBACK NAFTE AUTOMAT GERMANY

  Shes Audi A3 sportback,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,ma klima tronic,radio cd,mp3,n

  Tiranë Sot, 07:52
  6.299 €
 • 11 foto
  GOLF 5 PLUS NAFTE AUTOMATIKE NGA GJERMANIA
  Vetura

  GOLF 5 PLUS NAFTE AUTOMATIKE NGA GJERMANIA

  shes vw golf 5 plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,klima tronic,ngrohje sediljesh,ra

  Tiranë Sot, 07:52
  5.999 €
 • 11 foto
  ?VW GOLF VI 1.6 TDI VITI 2010?
  Vetura

  ?VW GOLF VI 1.6 TDI VITI 2010?

  ??? VW GOLF VI 1.6TDI •Viti 2010 •kambio automatike •209.000Km •2celsa •pilot automatik â€

  Tiranë Sot, 07:51
  9.800 €
 • 4 foto
  BMW 530i BENZINE-GAZ AUTOMAT
  Vetura

  BMW 530i BENZINE-GAZ AUTOMAT

  Shitet Bmw Seria 5 benzin gaz Motorr 2998 cc ( Ska takse luksi) Impianti i gazit i shenuar ne lejen

  Tiranë Sot, 07:50
  6.200 €
 • 3 foto
  SUPER CMIM OKAZION 1.6
  Vetura

  SUPER CMIM OKAZION 1.6

  SHITET GOLF 5 VITI 2005 MOTORR 1.6 BENZINE SUPER GJENDJE DHE SUPER I BUKUR PA ASNJE GERVISHTJE .ME D

  Tiranë Sot, 07:50
  3.300 €
 • 9 foto
   Cetralin nisan  micra
  Autopjese dhe paisje

  Cetralin nisan micra

  Shitet (cetrali bashk me kuader per Nissan Micra 1.0 benzin mod 1998 65 mij lek) (motorrino 30.

  Tiranë Sot, 07:50
  5.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion Celes i ri
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Celes i ri

  Shitet celes drite dhe fshirse xhami i ri per Peugeot

  Tiranë Sot, 07:49
  70 €
 • 11 foto
  Okazion Motorrina VW
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Motorrina VW

  motorrina(nga 40mij deri 50mij lek ) per makina benzine vw /seat.(volant per Ford focus mk2 1.8 tdci

  Tiranë Sot, 07:49
  3.600 Lek
 • 11 foto
  Okazio pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Okazio pjes te ndryshme

  Shitet (testat audi a4 2.0 tdi 8V 2006 200 mij lek )(sandokart audi 70 mij lek )(kapaku i valvul

  Tiranë Sot, 07:49
  25 €
 • 11 foto
  Okazion radio C/D per B class W245
  Autopjese dhe paisje

  Okazion radio C/D per B class W245

  Shite nji pasqyr per W203 krahu majt me palosje 70 mij lek (fener W210 CDI 2 cop 85 mij lek )

  Tiranë Sot, 07:49
  11.000 Lek
 • 10 foto
  Okazion Aksesor
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Aksesor

  ( Adapter MP3 Audio Interface AUX - USB  12Pin  Connect per  Audi / VW /Seat  /Skoda 55 euro) (l

  Tiranë Sot, 07:49
  15 €
 • 11 foto
  OKAAAAZION Kasa celsi
  Autopjese dhe paisje

  OKAAAAZION Kasa celsi

  Kasa celsi per makina (per Benza 15 mij lek)(Smart 15 mij lek)(Saab 25 mij lek) ( Audi 15 mij lek

  Tiranë Sot, 07:49
  1.500 Lek
 • 12 foto
  Okazion -5% Celes pult chip
  Autopjese dhe paisje

  Okazion -5% Celes pult chip

  (celes pult chip 35 euro) ( celes chip 25 euro per Audi VW Seat)(butona hapje mbyllje per Sea

  Tiranë Sot, 07:49
  30 €
 • 5 foto
  Okazion-5% Sensor parkimi
  Autopjese dhe paisje

  Okazion-5% Sensor parkimi

  Shiten sensor parkimi, (instalohet tek te gjitha makinat qe punojn me 12V) ( me gjith instalimin 5

  Tiranë Sot, 07:49
  3.000 Lek
 • 3 foto
   Testat Audi A4 2.0 tdi 2007
  Autopjese dhe paisje

  Testat Audi A4 2.0 tdi 2007

  Shitet pjes per audi A4 (testat 150 mij lek ) (sandokart 60 mij lek ) (airbag per sendilet L

  Tiranë Sot, 07:49
  1 Lek
 • 11 foto
  nderrohet me evo. plus diferencen
  Vetura

  nderrohet me evo. plus diferencen

  Ml 320 blutec Viti 2009 Full Option E ardhur nga Canada Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj p

  Tiranë Sot, 07:49
  14.900 €
 • 6 foto
  Shitet/Ndrrohet
  Vetura

  Shitet/Ndrrohet

  Shitet ose ndrrohet me fuoristrade benzine ose benzin gaz, Honda Accord 2.4 benzin gaz, shenuar ne l

  Tiranë Sot, 07:46
  8.000 €
 • 10 foto
  Benz E220 Avantgarde Automat Full Opsionnn 2010
  Vetura

  Benz E220 Avantgarde Automat Full Opsionnn 2010

  Shes Mercedes Benz E class motorr 220 BLUE EFFICIENCY, Super Mjet, viti 2010, ka nje konsum shume te

  Tiranë Sot, 07:45
  13.300 €
 • 10 foto
  LAGUNA NAFTE 2005 super
  Vetura

  LAGUNA NAFTE 2005 super

  Letra QERSHOR 2020 NE GJENDJE TE MIR KONDICJONER FUNKSIONAL E GATSHME PER CDO PROV BATERI E RE VAJ F

  Tiranë Sot, 07:45
  1.950 €
 • 3 foto
  Land Rover Discovery
  Vetura

  Land Rover Discovery

  Totalisht e pershtatur per male.Goma BF,snoker,vinc perpara mbrojteee diferncialesh,gomin portokalli

  Tiranë Sot, 07:45
  9.500 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz A180 2008 AUTOMAT
  Vetura

  Mercedes Benz A180 2008 AUTOMAT

  Mercedes Benz A180 viti 2008 AUTOMATIKE

  Tiranë Sot, 07:44
  4.500 €
 • 0 foto
  C klass 220 cdi full
  Vetura

  C klass 220 cdi full

  C klas full cdo gje esht prefect gjendje te shkelqyer si e re e rujtun ne garzhd shitet per arsy mo

  Tiranë Sot, 07:44
  3.000 €