Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 3 foto
  SUPER CMIM OKAZION 1.6
  Vetura

  SUPER CMIM OKAZION 1.6

  SHITET GOLF 5 VITI 2005 MOTORR 1.6 BENZINE SUPER GJENDJE DHE SUPER I BUKUR PA ASNJE GERVISHTJE .ME D

  Tiranë Sot, 07:50
  3.300 €
 • 9 foto
   Cetralin nisan  micra
  Autopjese dhe paisje

  Cetralin nisan micra

  Shitet (cetrali bashk me kuader per Nissan Micra 1.0 benzin mod 1998 65 mij lek) (motorrino 30.

  Tiranë Sot, 07:50
  5.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion Celes i ri
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Celes i ri

  Shitet celes drite dhe fshirse xhami i ri per Peugeot

  Tiranë Sot, 07:49
  70 €
 • 11 foto
  Okazion Motorrina VW
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Motorrina VW

  motorrina(nga 40mij deri 50mij lek ) per makina benzine vw /seat.(volant per Ford focus mk2 1.8 tdci

  Tiranë Sot, 07:49
  3.600 Lek
 • 11 foto
  Okazio pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Okazio pjes te ndryshme

  Shitet (testat audi a4 2.0 tdi 8V 2006 200 mij lek )(sandokart audi 70 mij lek )(kapaku i valvul

  Tiranë Sot, 07:49
  25 €
 • 11 foto
  Okazion radio C/D per B class W245
  Autopjese dhe paisje

  Okazion radio C/D per B class W245

  Shite nji pasqyr per W203 krahu majt me palosje 70 mij lek (fener W210 CDI 2 cop 85 mij lek )

  Tiranë Sot, 07:49
  11.000 Lek
 • 10 foto
  Okazion Aksesor
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Aksesor

  ( Adapter MP3 Audio Interface AUX - USB  12Pin  Connect per  Audi / VW /Seat  /Skoda 55 euro) (l

  Tiranë Sot, 07:49
  15 €
 • 11 foto
  OKAAAAZION Kasa celsi
  Autopjese dhe paisje

  OKAAAAZION Kasa celsi

  Kasa celsi per makina (per Benza 15 mij lek)(Smart 15 mij lek)(Saab 25 mij lek) ( Audi 15 mij lek

  Tiranë Sot, 07:49
  1.500 Lek
 • 12 foto
  Okazion -5% Celes pult chip
  Autopjese dhe paisje

  Okazion -5% Celes pult chip

  (celes pult chip 35 euro) ( celes chip 25 euro per Audi VW Seat)(butona hapje mbyllje per Sea

  Tiranë Sot, 07:49
  30 €
 • 5 foto
  Okazion-5% Sensor parkimi
  Autopjese dhe paisje

  Okazion-5% Sensor parkimi

  Shiten sensor parkimi, (instalohet tek te gjitha makinat qe punojn me 12V) ( me gjith instalimin 5

  Tiranë Sot, 07:49
  3.000 Lek
 • 3 foto
   Testat Audi A4 2.0 tdi 2007
  Autopjese dhe paisje

  Testat Audi A4 2.0 tdi 2007

  Shitet pjes per audi A4 (testat 150 mij lek ) (sandokart 60 mij lek ) (airbag per sendilet L

  Tiranë Sot, 07:49
  1 Lek
 • 11 foto
  nderrohet me evo. plus diferencen
  Vetura

  nderrohet me evo. plus diferencen

  Ml 320 blutec Viti 2009 Full Option E ardhur nga Canada Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj p

  Tiranë Sot, 07:49
  14.900 €
 • 6 foto
  Shitet/Ndrrohet
  Vetura

  Shitet/Ndrrohet

  Shitet ose ndrrohet me fuoristrade benzine ose benzin gaz, Honda Accord 2.4 benzin gaz, shenuar ne l

  Tiranë Sot, 07:46
  8.000 €
 • 10 foto
  Benz E220 Avantgarde Automat Full Opsionnn 2010
  Vetura

  Benz E220 Avantgarde Automat Full Opsionnn 2010

  Shes Mercedes Benz E class motorr 220 BLUE EFFICIENCY, Super Mjet, viti 2010, ka nje konsum shume te

  Tiranë Sot, 07:45
  13.300 €
 • 10 foto
  LAGUNA NAFTE 2005 super
  Vetura

  LAGUNA NAFTE 2005 super

  Letra QERSHOR 2020 NE GJENDJE TE MIR KONDICJONER FUNKSIONAL E GATSHME PER CDO PROV BATERI E RE VAJ F

  Tiranë Sot, 07:45
  1.950 €
 • 3 foto
  Land Rover Discovery
  Vetura

  Land Rover Discovery

  Totalisht e pershtatur per male.Goma BF,snoker,vinc perpara mbrojteee diferncialesh,gomin portokalli

  Tiranë Sot, 07:45
  9.500 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz A180 2008 AUTOMAT
  Vetura

  Mercedes Benz A180 2008 AUTOMAT

  Mercedes Benz A180 viti 2008 AUTOMATIKE

  Tiranë Sot, 07:44
  4.500 €
 • 0 foto
  C klass 220 cdi full
  Vetura

  C klass 220 cdi full

  C klas full cdo gje esht prefect gjendje te shkelqyer si e re e rujtun ne garzhd shitet per arsy mo

  Tiranë Sot, 07:44
  3.000 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz C220 Automatike 2005
  Vetura

  Mercedes Benz C220 Automatike 2005

  Mercedes Benz C220 Viti 2005 e Sapo ardhur dogane e paguar e pa perdorur ne shqiperi gati per targ

  Tiranë Sot, 07:44
  5.700 €
 • 9 foto
  Volkswagen Golf 5 1.9 TDI AUTOMAT
  Vetura

  Volkswagen Golf 5 1.9 TDI AUTOMAT

  Golf 5 1.9 Nafte Dhjetor 2006 AUTOMAT Dogane e paguar super gjendje me 2 celesa cd player pasqyra el

  Tiranë Sot, 07:44
  5.250 €
 • 3 foto
  Wolksvagen Caddy 1.6 Benzin me dogane
  Vetura

  Wolksvagen Caddy 1.6 Benzin me dogane

  Shes Wolksvagen Caddy 1.6 Benzin me dogane te paguar , e sapoardhur nga Gjermania. Makina eshte ne s

  Tiranë Sot, 07:44
  4.200 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz B200 Nafte AUTOMAT Sport Paket
  Vetura

  Mercedes Benz B200 Nafte AUTOMAT Sport Paket

  Mercedes Benz B200 Sport Paket Nafte CDI Viti 2008 186mij kilometra origjinale, sapo ardhur dogane e

  Tiranë Sot, 07:43
  5.700 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.9 nafte 6 marshe
  Vetura

  Golf 5 1.9 nafte 6 marshe

  Golf 5 1.9 Nafte Viti 2005 4X4 Dogane e paguar super gjendje me 2 celesa cd player pasqyra elektrik

  Tiranë Sot, 07:43
  4.200 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n

  Grupi i Climas. Katalikt. Pompe frenash. Grushte (Semiakse) Uren para. Mbrapakolp. Dinamo. Centralin

  Tiranë Sot, 07:43
  1 Lek
 • 7 foto
  Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008
  Vetura

  Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008

  Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008 e sapo ardhur dogane e paguar super gjendje shum e mbajtur makina ka

  Tiranë Sot, 07:43
  3.550 €
 • 5 foto
  Subaru Impreza 4×4 benzin gaz
  Vetura

  Subaru Impreza 4×4 benzin gaz

  Subaru Impreza Sport ,viti 2014 4×4 ,komanda ne timon,nderrim.marshesh ne timon,navi,lekure bezhe,ka

  Tiranë Sot, 07:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf 5 GTI
  Vetura

  VW Golf 5 GTI

  Okazion deri në 1 korrik. Golf 5 GTI 2007 + 5000 wat muzik profesionale e bere ne bolonja, itali -pe

  Tiranë Sot, 07:42
  5.500 €
 • 4 foto
  CORROLA 1.4 NAFT AUTOMAT
  Vetura

  CORROLA 1.4 NAFT AUTOMAT

  SHES TOYOTA CORROLA 1.4 NAFT KAMBIO AUTOMATIKE VITI 12.2006 ME DOGANE E ARDHUR DT 16 09 2019.MAKINA

  Tiranë Sot, 07:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf V 1.9
  Vetura

  Golf V 1.9

  Shitet golf 5 1.9 naft viti 31.12.2003 xhama te zi origjinal, disje alumini+ goma 90%, pilot automat

  Tiranë Sot, 07:41
  3.900 €
 • 6 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Shitet fiat 500 ne gjendje fantastike.Motorr 1,4.Siguracion full kasko

  Tiranë Sot, 07:41
  6.350 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz ML 350 2010
  Vetura

  Mercedes-Benz ML 350 2010

  Shitet Ml 350 viti 2010. Sport Pack. 230.000km origjinale. Me sherbime te bera. Ne gjendje perfekte.

  Tiranë Sot, 07:40
  15.000 €
 • 5 foto
  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2006-??
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2006-??

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2006-I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-🇩🇪,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK D

  Tiranë Sot, 07:40
  3.700 €
 • 6 foto
  E200 Bluetec 2017
  Vetura

  E200 Bluetec 2017

  Shitet E klass 200 naft Bluete viti dhjetor 2016. I sapo ardhur nga gjermania pa dogan. Drita full l

  Tiranë Sot, 07:40
  31.000 €
 • 11 foto
  Mercedes EVO 320 4Matic 2008
  Vetura

  Mercedes EVO 320 4Matic 2008

  Shitet Mercedes Evo 320 4Matic viti fundi 2008. Me letra te paguar. Cdo sherbim i bere. Goma te rej

  Tiranë Sot, 07:40
  9.600 €
 • 4 foto
  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2006-??
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2006-??

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2006-I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-🇩🇪,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK

  Tiranë Sot, 07:39
  4.300 €
 • 11 foto
  BMW 320d VITI 2009, Manual
  Vetura

  BMW 320d VITI 2009, Manual

  BMW 320 diesel, Vitprodhimi 2009, Kambio Manuale 6+1, 246.000km, Klima Dual Zone, Kompjuter Bordi, T

  Tiranë Sot, 07:39
  7.800 €
 • 5 foto
  Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2009-??
  Vetura

  Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2009-??

  Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2009-2010,i SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-🇩🇪,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK

  Tiranë Sot, 07:39
  4.300 €
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC 2014
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC 2014

  MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC, Viti i prodhimit 03.10.2014, Kambio 7G-Tronic Plus/ F1, 209.000 kilomet

  Tiranë Sot, 07:39
  23.900 €
 • 4 foto
  Volvo s60 benzi-gaz
  Vetura

  Volvo s60 benzi-gaz

  Esht ne gjendje shum te mire Impianti italian me dy vjet garanci Me sensor, sedilje me ngrohje, shof

  Tiranë Sot, 07:37
  4.500 €
 • 8 foto
  Shitet Sl-500 Benzin, look 2012 amg
  Vetura

  Shitet Sl-500 Benzin, look 2012 amg

  Shitet Sl-500 benzin, look 2012 (black edition) amg, kabrio. Makina esht ne gjendje te mir dhe e gat

  Tiranë Sot, 07:36
  8.000 €
 • 11 foto
  Merced-benz ML 350 BLUTEC AMG PREMIUM PANORAMIK
  Vetura

  Merced-benz ML 350 BLUTEC AMG PREMIUM PANORAMIK

  Okazion: shitet Mercedez-benz 350 BLUTEC AMG permium FULL , panoramik esa po ardhur me dogane te pag

  Tiranë Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion smart for two 2007
  Vetura

  Okazion smart for two 2007

  Smart i sapoardhur nga Zvicra. Me dogane te pagur dhe me targa te reja. . Me kondicioner. Disqe dhe

  Tiranë Sot, 07:35
  4.000 €
 • 11 foto
  Mercedes R CLASS 2007
  Vetura

  Mercedes R CLASS 2007

  R class i sapoardhur nga zvicra.Me dogane te paguar.Automat tip-tronic me marsha ne timon.Sedilje ka

  Tiranë Sot, 07:34
  8.400 €
 • 11 foto
  Okazion smart 2007
  Vetura

  Okazion smart 2007

  Smart i sapoardhur nga zvicra. Me dogane te paguar. Xham panoramik. Kondicioner. Navigator Marsha ne

  Tiranë Sot, 07:34
  4.100 €
 • 8 foto
  AUDI A4 2,0TDI 2006 ME DOGAN 4100€ I DISKUTUESHEM
  Vetura

  AUDI A4 2,0TDI 2006 ME DOGAN 4100€ I DISKUTUESHEM

  Makina eshte e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar ska nevoj per asje sherbim gjendje perfekte

  Kavajë Sot, 07:33
  4.100 €
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 FULL OPTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 FULL OPTION

  VW VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 NAFT,VITI 2008,KKONDICIONER,KAMBJO AUTOMATIKE,TAVAN XHAMI,SISTEM VET PARKIM

  Tiranë Sot, 07:33
  9.900 €
 • 1 foto
  SSSUPER
  Motore (mbi 50 cc)

  SSSUPER

  SHITET TDM 900 FULL EKSTRA 25 MIJ.GOMA TE REJA METZELER z8

  Tiranë Sot, 07:33
  5.800 €
 • 0 foto
  FENER W203 ME LUPA SPORT EDITION ME XENON .
  Autopjese dhe paisje

  FENER W203 ME LUPA SPORT EDITION ME XENON .

  FENER SPORT EDITION ME LUPA PER MERCEDES BENZ W203 . FENERET JANE ORIGJINAL TE PERDORUR ME XENON TE

  Tiranë Sot, 07:33
  300 Lek
 • 11 foto
  VW Passat 2007 full optione
  Vetura

  VW Passat 2007 full optione

  Passat i sapoardhur ng zvicra. Me dogane te paguar. Me kondicioner. Sensore parkimi. Kambio automat

  Tiranë Sot, 07:33
  5.500 €
 • 8 foto
  Audi A3 2006 Sportback
  Vetura

  Audi A3 2006 Sportback

  Audi A3 1.9 Sportback.I sapoardhur,me dogan te paguar.Full options,sendilje lekure,me novigator per

  Tiranë Sot, 07:33
  4.800 €