Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  Goma. Dunlop. 285. 30. 21. Viti 2016
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Dunlop. 285. 30. 21. Viti 2016

  Goma dunlop.

  Tiranë Sot, 09:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma. 255. 40. 20. Pirelli.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 255. 40. 20. Pirelli.

  Goma.

  Tiranë Sot, 09:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAKINA ME QERA DUKE FILL NGA 14 EUR DITA
  Vetura

  MAKINA ME QERA DUKE FILL NGA 14 EUR DITA

  JAPIM MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 14 EURO DITA.SUPER OFERTE!!! Infiniti FX 35,motorr 3.5 benzine

  Tiranë Sot, 09:05
  14 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz E220 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz E220 CDI

  Shitet Mercedes Benz E Class 220 CDI. Makina eshte me letra te sapobera dhe me te gjitha sherbimet e

  Tiranë Sot, 09:04
  2.200 €
 • 11 foto
  Okazion!Mercedes C220CDI Sport Edition “Evo” 06
  Vetura

  Okazion!Mercedes C220CDI Sport Edition “Evo” 06

  Shitet Mercedes Benz C220CDI “EVO”AVANTGARDE SPORT EDITION nga fabrika! i sapo ardhur me dogane

  Kavajë Sot, 09:04
  5.300 €
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!184Mije KM!Makina disponon Clima

  Kavajë Sot, 09:04
  4.100 €
 • 8 foto
  TOYOTA YARIS 1.0 BENXIN+GAZ SUPER EKONOMIKEEEEEEEE
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.0 BENXIN+GAZ SUPER EKONOMIKEEEEEEEE

  Shes toyota yaris 1.0 benxin + gaz impjanti montuar ne itali para 6 muajsh me 5 vjet garanci.ME 3 MI

  Tiranë Sot, 09:04
  5.200 €
 • 11 foto
  Okazion!Ford focus 1.4 benzine 133Mije KM!
  Vetura

  Okazion!Ford focus 1.4 benzine 133Mije KM!

  Okazion! Shitet Ford Focus 1.4 benzine e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me cdo gje te

  Kavajë Sot, 09:04
  1.800 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

  Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina dispo

  Kavajë Sot, 09:04
  3.100 €
 • 11 foto
  CITROEN 1.6 B+ GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  Vetura

  CITROEN 1.6 B+ GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

  Shes citroen x sara PICASO E SAPOARDHUR NGA JASHT SOT 1.6 benxin + gaz i shkruar dhe ne leje qarkull

  Tiranë Sot, 09:04
  2.700 €
 • 9 foto
  Okazion!Mercedes C200CDI Avantgarde 07
  Vetura

  Okazion!Mercedes C200CDI Avantgarde 07

  Shitet Mercedes Benz C200CDi Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!211Mije KM origjinale!Maki

  Kavajë Sot, 09:04
  4.900 €
 • 9 foto
  Okazion!BMW 120-D Automat 2.0Diesel “FULL”08
  Vetura

  Okazion!BMW 120-D Automat 2.0Diesel “FULL”08

  Shitet BMW seria 1 motorr 2.0 diesel START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar!212Mije Km origjin

  Kavajë Sot, 09:04
  6.200 €
 • 9 foto
  Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Diesel Automat 06
  Vetura

  Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Diesel Automat 06

  Shitet Toyota Corolla 1.4 D-4D Nafte e sapo ardhur me dogane te paguar!143Mije KM! Makina Disponon K

  Kavajë Sot, 09:03
  4.300 €
 • 11 foto
  Okazion!Mercedes E220CDI AVANTGARDE AUTOMAT FULL
  Vetura

  Okazion!Mercedes E220CDI AVANTGARDE AUTOMAT FULL

  Shitet Mercedes Benz E220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!2

  Kavajë Sot, 09:03
  5.900 €
 • 11 foto
  Okazion!Mercedes C220CDI AVANTGARDE NAVI BAXHA 08
  Vetura

  Okazion!Mercedes C220CDI AVANTGARDE NAVI BAXHA 08

  Shitet Mercedes Benz C220CDI Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon kambio man

  Kavajë Sot, 09:03
  7.500 €
 • 8 foto
  Nissan Micra 1.2 Benzine Automat Nga zvicra!
  Vetura

  Nissan Micra 1.2 Benzine Automat Nga zvicra!

  Shitet Nissan Micra 1.2 benzine me letra te sapo paguara per 1 vit deri ne shtatore 2020!149Mije KM

  Kavajë Sot, 09:03
  2.400 €
 • 11 foto
  VW Caddy, 1.9 TDI, Viti 2008, 4+1, Me dogane
  Vetura

  VW Caddy, 1.9 TDI, Viti 2008, 4+1, Me dogane

  Shitet Vollkswagen Caddy e vitit 2008 motori 1.9 TDI. Makina eshte e ardhur nga Gjermani dhe eshte m

  Tiranë Sot, 09:03
  6.200 €
 • 8 foto
  Okazion!Opel Corsa 1.3 Diesel SAPOTARGUAR!08
  Vetura

  Okazion!Opel Corsa 1.3 Diesel SAPOTARGUAR!08

  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI diesel model cosmo e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar dhe e

  Kavajë Sot, 09:03
  3.900 €
 • 7 foto
  Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Titanium 09
  Vetura

  Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Titanium 09

  Okazion!Shitet Ford Fiesta 1.4 Diesel “TITANIUM” i sapo ardhur me dogane te paguar!Makina dispon

  Kavajë Sot, 09:03
  3.100 €
 • 7 foto
  Okazion Vw Caddy Maxi !!!! Klima
  Vetura

  Okazion Vw Caddy Maxi !!!! Klima

  caddy 1.6 naft max i 2011 me letra te paguara dhe extra kasko ne gjendje perfekte manual klima ft

  Tiranë Sot, 09:03
  8.000 €
 • 4 foto
  Golf 4 gaz
  Vetura

  Golf 4 gaz

  Letrat deri n gushtin tjeter ska asnje difekt pervec fotos ke llamarina mbrapa dhe duhet shkruar ne

  Kavajë Sot, 09:03
  2.600 €
 • 4 foto
  Jepet me qera Kia 7 vende Automatike , Klima
  Vetura

  Jepet me qera Kia 7 vende Automatike , Klima

  Jepet me qera Kia Carnival 6+1 vende automatike , dopio klima , lekure bezhe , shume komforte dhe e

  Tiranë Sot, 09:03
  1 €
 • 9 foto
  GOLF 5 1.9 AUTOMAT NAFTE FULL LEKUR NAVI SENSOR
  Vetura

  GOLF 5 1.9 AUTOMAT NAFTE FULL LEKUR NAVI SENSOR

  Golf 5 i sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar gadi vetem per targim me 178 mi km sherbime te ber

  Tiranë Sot, 09:03
  5.400 €
 • 5 foto
  Shitet cla 220 D 4 matic amg fabrike
  Vetura

  Shitet cla 220 D 4 matic amg fabrike

  NR . 0686453045 NAFTE 220 D . VITI 2015 KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC KM. 88685 KLIMA TRONIC 2 ZONA NA

  Tiranë Sot, 09:03
  22.000 €
 • 6 foto
  BMW 740 4.0 XDRIVE BITURBO
  Vetura

  BMW 740 4.0 XDRIVE BITURBO

  BMW 740L 4,0L MOTOR TIP TE RI EUROPE NUK E KAP TAKSA LUKSIT 2997 .MAKINA ESHTE 25/12/2010 DHE ESHTE

  Tiranë Sot, 09:03
  16.500 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENC EVO AVANGARD VIT 2007 ME DOGAN
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENC EVO AVANGARD VIT 2007 ME DOGAN

  shitet Evo avangarde e ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje shum te mire model Avangar

  Tiranë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES BENC EVO AVANGRD 220 AUTOMAT ????
  Vetura

  MERCEDES BENC EVO AVANGRD 220 AUTOMAT ????

  shitet Evo Avangard e ardhur nga gjermania me dogan te paguar me 221 mi km ne gjendje shum te mire g

  Tiranë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  C 220 CDI .. Avantgard 2008 Automat.. sapo targuar
  Vetura

  C 220 CDI .. Avantgard 2008 Automat.. sapo targuar

  Super okazion.. Shitet Mercedes Benz C class 220 cdi Automat.. Avantgard.. prodhimi dhjetor 2008.. E

  Tiranë Sot, 09:03
  8.500 €
 • 4 foto
  OPEL CORSA 1.3 DIESEL EKO FLEX
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 DIESEL EKO FLEX

  OPEL CORSA 1.3 DIESEL EKO FLEX VITI 2008 KAMIO MANUALE ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA ITALIA N

  Kavajë Sot, 09:03
  3.800 €
 • 5 foto
   B KLAS CDI AUTOMAT
  Vetura

  B KLAS CDI AUTOMAT

  SHITET B KLAS 200 CDI AUTOMAT GJENDJE PREFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.MAKINA SAPO KA ARDHU

  Kavajë Sot, 09:03
  4.300 €
 • 0 foto
  4Disqe 17inc CITROËN C4?Original +goma225/45/17
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe 17inc CITROËN C4?Original +goma225/45/17

  Goma Dunlop 225/45/17

  Tiranë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kia , Automatike , Okazion!! , Nderrohet!!!
  Vetura

  Kia , Automatike , Okazion!! , Nderrohet!!!

  Shitet Kia Carnival 6+1 me kambio automatike . Motorri eshte 2.9 nafte me 4 pistona . Disponon klima

  Tiranë Sot, 09:03
  3.300 €
 • 0 foto
  Goma. Te Reja. 205. 75. 16. C. Viti 2017. Hankok
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te Reja. 205. 75. 16. C. Viti 2017. Hankok

  Goma te reja 9

  Tiranë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes/Nderroj VW Touran 1.9 TDI, Viti 2010, Automat
  Vetura

  Shes/Nderroj VW Touran 1.9 TDI, Viti 2010, Automat

  Shitet makina VW TOURAN 1.9 nafte TDI, model i vitit 2010, me 167000 KM. Makina eshte versioni full

  Tiranë Sot, 09:03
  8.000 €
 • 11 foto
  OkazionFord Fiesta Automatike “124Mije KM” 09
  Vetura

  OkazionFord Fiesta Automatike “124Mije KM” 09

  Shitet Ford Fiesta 1.6 benzine Kambio Automatike (Me vaj)jo rrobotike! e sapo ardhur nga Gjermania m

  Kavajë Sot, 09:02
  3.500 €
 • 5 foto
  SUPER !!! Porsche Panamera 3.6L 2012 100mij km
  Vetura

  SUPER !!! Porsche Panamera 3.6L 2012 100mij km

  Shitet Panamera e 2012 me 100mij km super makine 300ps me motorin me ekonomik qe ka ky model 3.6l be

  Tiranë Sot, 09:02
  38.000 €
 • 9 foto
  Okazion!Mercedes C220CDI Automat Full 05
  Vetura

  Okazion!Mercedes C220CDI Automat Full 05

  Shitet Mercedes Benz C220CDI Elegance I sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!239Mije KM ori

  Kavajë Sot, 09:02
  4.500 €
 • 8 foto
  Okazion!Mercedes C200CDI SAPO TARGUAR “Full”06
  Vetura

  Okazion!Mercedes C200CDI SAPO TARGUAR “Full”06

  Shitet Mercedes Benz C200CDi i sapo ardhur Dhe i sapo targuar me cdo gje te paguar per 1 vit!212Mije

  Kavajë Sot, 09:02
  4.100 €
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN POLO CROS ME MOTOR 1.4 BENZINE KAMJO AUTOMATIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Urgjent !! E class 220 cdi , 4900€ .. okazion...
  Vetura

  Urgjent !! E class 220 cdi , 4900€ .. okazion...

  Shitet e class 220 cdi , xhama te zi origjinal , kontrolluar te benzi , sherbimet te gjitha te kryer

  Tiranë Sot, 09:02
  4.900 €
 • 5 foto
  Chevrolet Epica 2.0 Nafte automat
  Vetura

  Chevrolet Epica 2.0 Nafte automat

  Sherbimet e sapo bera, ne gjendje shume te mire. Cmimi i shitjes 3,000 Euro ose mundesi ndrrimi me

  Tiranë Sot, 09:02
  3.000 €
 • 11 foto
  Sajmir
  Vetura

  Sajmir

  Mercedez-Benz EVO 220 Avantgarde Viti prodhimit: 2007 Karburanti: Nafte Targa shqiptare me letra

  Tiranë Sot, 09:02
  7.300 €
 • 4 foto
  Renault Clio 1.4 16v
  Vetura

  Renault Clio 1.4 16v

  Renault clio benzin/gaz motorr 1.4, 16 valvula impianti i gazit i montuar te Eltoni fushkruje para 1

  Tiranë Sot, 09:02
  2.100 €
 • 8 foto
  Okazion!Toyota Yaris 1.4D-4D Diesel Automat
  Vetura

  Okazion!Toyota Yaris 1.4D-4D Diesel Automat

  Shitet Toyota Yaris 1.4 D-4D Diesel Automat E sapo ardhur me dogane te paguar!163Mije KM origjinale!

  Kavajë Sot, 09:02
  4.700 €
 • 9 foto
  Okazion!Ford Fiesta 1.4Diesel 125Mije Km 09
  Vetura

  Okazion!Ford Fiesta 1.4Diesel 125Mije Km 09

  Çmimi: 3 500 EUR Viti: 2008 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 160 000 - 169 999 Karburanti: Naftë T

  Kavajë Sot, 09:02
  3.500 €
 • 9 foto
  Suzuki Burgman 200, 2008, Nderrim me Honda SH
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Burgman 200, 2008, Nderrim me Honda SH

  Shitet motori Suzuki Burgman 200 cc i vitit 2008. 31000 km origjinale ne gjendje shume te mire motor

  Tiranë Sot, 09:02
  1.700 €
 • 8 foto
  VW Touran, 1.9 TDI, viti 2010, 7 vende, Automat
  Vetura

  VW Touran, 1.9 TDI, viti 2010, 7 vende, Automat

  Shitet makina VW TOURAN 1.9 nafte TDI, model i vitit 2009-2010, me 167000 KM. Makina eshte versioni

  Tiranë Sot, 09:02
  7.500 €
 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 09:02
  6.500 €
 • 9 foto
  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI

  CITROEN C4 ME MOTOR 2.0 DIZEL.MAKINA ESHTE 20.12.2010.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 21

  Tiranë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ford Tourneo 1.8 TDCI, 4+1, Me targa te sapo bera
  Vetura

  Ford Tourneo 1.8 TDCI, 4+1, Me targa te sapo bera

  Ford Tourneo Connect i sapo ardhur nga Gjermania. Viti 2006, me 4+1 vende. Mundesi palosje sedilesh

  Tiranë Sot, 09:02
  4.000 €